Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

Mineu

arman

Önerilen İletiler

• Cevaplar 223
  • Tarih
  • Son Cevap

Bu Başlıkta En Çok Gönderenler

Bu Başlıkta En Çok Gönderenler

:blush: teşekkürler yufka yürekli... bende seni sevdim, çiçekler içinde ayrıca teşkür ;) bu arada ben cimri değilim sen kazıkçısın -_-:P:P

golgicim sen ne yaparsan yap ben seni seviyorum :P:D sinirlendirsen de , keçilerimi kaçırtsanda seviyorum işte var mı diyeceğin :lol::stuart:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

:blush: teşekkürler yufka yürekli... bende seni sevdim, çiçekler içinde ayrıca teşkür ;) bu arada ben cimri değilim sen kazıkçısın -_-:P:P

golgicim sen ne yaparsan yap ben seni seviyorum :P:D sinirlendirsen de , keçilerimi kaçırtsanda seviyorum işte var mı diyeceğin :lol::stuart:

bende seni seviyorum paşa babandan isteyeceğim :D hehe

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

bende seni seviyorum paşa babandan isteyeceğim :D hehe

o zaman elini çabuk tut, şurda ne kaldı sözlenmeme :D 3-4 ay sonra yüzük takıcaktık bizde :unsure:

forumun vazgeçilmezlerinden mineu....renkli bir kişiliği ve sıcak bir yüreği var gibi duruyor burdan bakınca ;)

herşey gönlünce olsun...

allah sevdiğine kavuştursun :clover:

saol zeynocum :) teşekkür ederim iyi dilekler için :clover: kendine iyi bak ... :wub:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 2 ay sonra...

miniğim evlenecek yuva kuracak ve eminim ki kurdugu yuva da huzur ve neşe hiç eksik olmayacak. Allah beni yalancı çıkarmaz inşallah

bütün mutluluklar seninle olsun....

inşallah abicim :blushing::clover: Allah razı olsun -_-

Allah senin ve eşin gibi mutlu ve huzurlu, sevgi dolu bir yuvayıda bizlere nasip etsin inşallah abicim :)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...

tatlı gelinimizin defteri aşağıya inmiş onu el üstünde tutmak gerekir die yukrı çıkarıyorum

herşey gönlünce olsun bir ömür boyu mutlu ol inş

teşekkürler melek ablam :hug:

evleniyo ya bizi unutur artık..

unutmam sayman abim merak etme ;) evlenincede hergün burdayım, yine kurtulamıyosunus benden :lol:

yok yok unutmaz o unutmaz

unutmazsın değil mi mineu

unutmam ablacım :)

hem neden unutuyumki :unsure:

evlenmek burda olmam için bir engel değil ki :D

mine ablam... seni de öteki forum arkadaşlarım gibi fazla tanımıyorum ama yazılanlara bakınca çok iyi yürekli olduğun anlaşılıyor... yakında evleniyormuşsun..inşallah yuvanda senin gibi neşe dolu olur ablam...

saol canım :)

çok teşekkürler...

Allah bu mutluluğu herkese nasip etsin inşallah :D

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 4 hafta sonra...

Canım mineu'm

seni tanıdığımda hemen sözünü esirgemeyen biri olduğunu anlamıştım, :) o bakımdan senden çekinmelerini tavsiye ederim, zira solun bayıltıyor, sağın zıbartıyor. :P

çok şekersin, samimisin, doğalsın, akıllısın, vefalısın ve birde kankinle artık benim için ayrı düşünülemez oldunuz. :hug: ikinizide seviyorum, umarım dostluğumuz hiç bozulmaz.

Yakında evleneceksin, :) hala evlenmekte kararlımısın :P bak iyi düşün benden sana tavsiye. :D

Şaka bir yana umarım seni anlayan bir eşin olur, umarım sende onu anlarsın, ömür boyu sürmesini diliyorum Allah'tan. İnşallah çok mutlu olursunuz. Eğer doğru kişiyi yakalarsan evlilik insanın hayatını anlamlılaştırıyor. Ve senin bulduğuna inanıyorum.

Neyse uzun lafın kısası, bu foruma ve sizlere alıştım. Hemen hergün karşılaşıyoruz.

Sevgilerimi yolluyorum sana ve nişanlına. Allah sizi korusun :clover:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.