Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

1408 (2007)

nyx-fallen angel

Önerilen İletiler

1408 (2007) korku ve gerilimli bir film

//

Yonetmen: Mikael Hafstrom

Seneryo: Stephen King, Matt Greenberg ....

Oyuncular : john Cusack, Samuel L. Jackson

1408.jpg

Ünlü korku romanı yazarı Enslin, bir dizi kitap yazdıktan sonra yeni projesi için gittiği, kötülüğüyle ün salmış Dolphin Otel’in 1408 numaralı odasında kalmaya başladığında değişmeye başlar. Otel müdürünün uyarılarına karşı koyan yazar, perili olduğu söylenen bu odada yıllardan beri kalan ilk kişidir. Birçok diğer Stephen King kahramanı gibi, öncelikle şeytanlarıyla yüzleşmelidir...

1408 numaraya girdikten sonra neler gercek neleri gercek zanetiyor izlerken bile tam anlamiyorsunuz. Film fena yapilmamis sonuna dogru daha heycanli yapabilirlerdi ama yinede zaman gecirmek icin guzel bir film izleyin derim smile.gif

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Ben kızımın ısrarıyla izlemiştim bu filmi...Epeyce geriliyorsunuz :D Eh ben zaten gergin bi insanım,kopacaktım az daha :D

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Bana komedi gibi gelmişti bu film... Korku sınırlarımı zorlayamadı maalesef :) Yetersiz bence...

Korkmadım ki ben de, zıpladım sadece :D

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Canım çıkmıştı bu filmi izlerken o nasıl psikolojik işkenceydi öyle asla o odada olmak istemezdim..

Ama süprizlerle dolu etkileyici bir filmdi psikolojik gerilimlerden hoşlananlar kaçırmamalı..

bende bile bile girmezdim ama merakta ederdim acaba dogrumu diye :)

Bana komedi gibi gelmişti bu film... Korku sınırlarımı zorlayamadı maalesef :) Yetersiz bence...

film bencede korkunc degildi daha cok psikolojik bir film turudu... gecenen yarasinda tek baktim ama korkmadim .

Korkmadım ki ben de, zıpladım sadece :D

:lol:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Ne yazık ki çağımızın Poe' su King'in romanları sinemaya uyarlandığında değerini önemli ölçüde yitiriyor. Yazarın en önemli özelliği okuyucusunun hayalgücünü çalıştırması. Sinemada bu özellik tamamen yok olmakta. Zevk alarak okuduğum ve sonradan sinema versiyonlarınuı izlediğim romanların bu uyarlamaları çocuk filmi gibi gelmişti bana.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.