Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

Günün Sözü

femalexx

Önerilen İletiler

ya aaa :lol::rolleyes::getlost::w00t: görmedim walla seni ilk defa görüyorum sermin

ama değişik biraz ... :laughing: walla ne diyecemi bilemedim yafff seni dedim ya ilk gördüm daha ....

ha bide avatar güzelmiş senmisin...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Ben miyim.? Bilmem.;):)

ya benim desene... nie kalbimi kırdın şimdi.....

Benim kalbimi kırmak suya yazı yazmaya benzer, kırılan kalbimi düzeltmek gece doğan güneşe benzer. Sen o suya yazı yazöayı başardın ....şimdi güneşin doğmasını bekle...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

ya benim desene... nie kalbimi kırdın şimdi.....

Benim kalbimi kırmak suya yazı yazmaya benzer, kırılan kalbimi düzeltmek gece doğan güneşe benzer. Sen o suya yazı yazöayı başardın ....şimdi güneşin doğmasını bekle...

ben bizzat gördüm sermini ve bu resim ona ait ve hatta hatta bu resimden cok ama cok daha guzeldir kendisi hoşgeldin sermincigimmm :) nasılsınn

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

:blushing: way way anacım maşallah o zaman ne diim ..Allah sahibine bagılşasın derler bizim oralarda.... B)

aminnnnnnnnn inşallahhhhhh :)

serminciğim gitmedin di mi buralardasın daha bayadır gelmiyorsun özlettin kendini şekerim yaaaa.. ben iyiyim ne olsun işte iş güç işteee

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

iyi iyi tamam bir teşekkür bile yok ...... :wassat::whistling: nese yaa geldim dedin ya hoş geldim dedim sadece ...

ben hoş geldin derken çok samimi olabiliyorum sekil A daki gibi.. :w00t::w00t::w00t: nie beklesek bir yerimiz eksilmedi yaaa...

SERMİN ...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

haaa kaan bu arada biz Serminle buluştuğumuzda Sedelina da vardı yanımızda... Sedoş kız sermin bu resimdeki halinden daha da güzel degil miydi soylesene valla benim agzım acık ayran budalası gibi kalmıştım sedoş nerdeyse havada ucan sinegi yutuyordu şaşkınlıktan yalan mı sedoş :)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

haaa kaan bu arada biz Serminle buluştuğumuzda Sedelina da vardı yanımızda... Sedoş kız sermin bu resimdeki halinden daha da güzel degil miydi soylesene valla benim agzım acık ayran budalası gibi kalmıştım sedoş nerdeyse havada ucan sinegi yutuyordu şaşkınlıktan yalan mı sedoş :)

Utandırıyorsun beni Gloria'cım :blushing::clover:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

burda yeni ve yine bi kek var.ben var kaçmak.sen daha iyi bilirsin resımdeki kaanmı kim :D

kız nereye kacıyorsun yaaaaaaa neeeee kaçmak mııı hııı? :o

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.