Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

Radyam...nice mutlu senelere....

mavi olmayan gökyüzü

Önerilen İletiler

1 ÖZÜR DİLERİM çünkü bu başlığı ben açacaktım :(

2 ÖZÜR DİLERİM çünkü ben çok büyük eşşeklik ettim muhakkak gelicem buraya yazıcam 22 sinde dedim ama (sen biliyorsun sebebini ama yine de kabul edilemez bence)

3 ÖZÜR DİLERİM çünkü senin gibi melek , güzel ve iyi bir insana günü gününe bir kutlama yapmalıydım :(

DOĞUM GÜNÜN KUTLU OLSUN BİR ÇOK DİLEĞİN KABUL OLSUN AMA O BİR TANESİ MUHAKKAK KABUL OLSUN :D

Allahıma şükür olsun ki seni tanıdım.Böyle güzel ve iyi kalpli bir İNSANı tanımak dünyanın en güzel mutluluğu ve kazancı.

HEP MUTLU OL

Kıyamam sana ben yaaa,yeter artık üzme kendini,özürde dileme :)

Gloria'da sen de zaten tel den kutladınız buradan yazamadın diye niye üzüyorsun bu kadar kendini :hug:

Godzicim sence ben böle basit birşey için sana darılırmıyım,duyanda hiç kutlamadın sanacak :D

Çok güzel şeyler yazmışsın bu seferde ben kızardım :blushing::yuvarlan:

Bana ettiğin duaların kat katını Allah sana versin :) Sen de hep mutlu ol iyi ki varsın,canım kankam :hug:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Dogum gunun kutlu olsun

6800381.jpg

Müzik var,hediye var,çiçek var,tatlı da var,şirine de ben oluyorum dimi :D

Çok tesekkür ederim Efendi :flowers:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

bebek01.gif

uyuyan_bebek.jpg

H006.jpg

Bu kutuyu açtıgında karşına çıkan senin ençok istedigin,mutlu olabilecegin,sevinecegin şey olsun.....................

DÜNYAYI VERELİM ÇOCUKLARA

Dünyayı verelim çocuklara hiç değilse bir günlüğüne

allı pullu bir balon gibi verelim oynasınlar

oynasınlar türküler söyliyerek yıldızların arasında

dünyayı çocuklara verelim

kocaman bir elma gibi verelim sıcacık bir ekmek somunu gibi

hiç değilse bir günlüğüne doysunlar

bir günlük de olsa öğrensin dünya arkadaşlığı

çocuklar dünyayı alacak elimizden

ölümsüz ağaçlar dikecekler

NAZIM HİKMET

Sevgili Radya senin yeni yaşını kutlarken o güsel yavurularınıda kutluyorum ...............diledigin kadar saglıklı,huzurlu,mutlu ve başarı dolu yıllar seninle sizinle olsun.................................. ..

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

bebek01.gif

Bu kutuyu açtıgında karşına çıkan senin ençok istedigin,mutlu olabilecegin,sevinecegin şey olsun.....................

DÜNYAYI VERELİM ÇOCUKLARA

Dünyayı verelim çocuklara hiç değilse bir günlüğüne

allı pullu bir balon gibi verelim oynasınlar

oynasınlar türküler söyliyerek yıldızların arasında

dünyayı çocuklara verelim

kocaman bir elma gibi verelim sıcacık bir ekmek somunu gibi

hiç değilse bir günlüğüne doysunlar

bir günlük de olsa öğrensin dünya arkadaşlığı

çocuklar dünyayı alacak elimizden

ölümsüz ağaçlar dikecekler

NAZIM HİKMET

Sevgili Radya senin yeni yaşını kutlarken o güsel yavurularınıda kutluyorum ...............diledigin kadar saglıklı,huzurlu,mutlu ve başarı dolu yıllar seninle sizinle olsun.................................. ..

Yayamaz kutunun resmini göremedim çünkü yasaklamışlar :( Neyse büyük bir kutuydu dimi B)

Çok tesekkür edıyorum Yayamazım,Cansın sen unutma,seni seviyorum... :flowers::hug:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

nice mutlu yıllar diliyorum.. umarım hayatın hep umduğun gibi geçer...

Umarım LostsouL,tesekkürler... :)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Kıyamam sana ben yaaa,yeter artık üzme kendini,özürde dileme :)

Gloria'da sen de zaten tel den kutladınız buradan yazamadın diye niye üzüyorsun bu kadar kendini :hug:

Godzicim sence ben böle basit birşey için sana darılırmıyım,duyanda hiç kutlamadın sanacak :D

Çok güzel şeyler yazmışsın bu seferde ben kızardım :blushing::yuvarlan:

Bana ettiğin duaların kat katını Allah sana versin :) Sen de hep mutlu ol iyi ki varsın,canım kankam :hug:

özür dilerim :D

ihihih

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Ablacım çok özür diliyorum ama bende geç kaldım doğum gününü kutlamak için :(

Sakın üzülme hayatın hızına, en güzel yıllar çabuk geçenlerdir... Geleceğini oluşturacak her yeni günün bir önceki günden daha güzel, isteklerine uygun ve seni mutlu edecek şekilde olmasını dilerim. Yüzünde her zaman bir gülümseme olsun çünkü sana çok yakışıyor. Daha nice mutlu yıllara... :wub::hug:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

özür dilerim :D

ihihih

Ayyyyyyyyy tamam kabul ediyorum özürünü,yoksa yeni yıla özür dileyerek gircen sen :P

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Ablacım çok özür diliyorum ama bende geç kaldım doğum gününü kutlamak için :(

Sakın üzülme hayatın hızına, en güzel yıllar çabuk geçenlerdir... Geleceğini oluşturacak her yeni günün bir önceki günden daha güzel, isteklerine uygun ve seni mutlu edecek şekilde olmasını dilerim. Yüzünde her zaman bir gülümseme olsun çünkü sana çok yakışıyor. Daha nice mutlu yıllara... :wub::hug:

Yok ablacım özürlük bişey... :D Çok teşekkür ederim,güzel dileklerin için... :hug:

O lolipop şekeri öp benim için olurmu :wub:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

pastaww5.png

rayda ben seni tanimiyom ama yinede dogum gununu bu pastaynan kutliyabilirmiyim :blushing:

Tabiiiii neden olmasın :) Çok mutlu oldum teşekkür ederim :clover:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

nice yıllar :D

doğum günün kutlu olsun :lol:

Teşekkür ederim :D

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Geç oldu belki ama affınıza sığınarak doğum gününüzü kutlamak istiyorum

Sevgili Blanc,zamanın önemi yok,,nezaketiniz için tesekkürler :)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

1 ÖZÜR DİLERİM çünkü bu başlığı ben açacaktım :(

2 ÖZÜR DİLERİM çünkü ben çok büyük eşşeklik ettim muhakkak gelicem buraya yazıcam 22 sinde dedim ama (sen biliyorsun sebebini ama yine de kabul edilemez bence)

3 ÖZÜR DİLERİM çünkü senin gibi melek , güzel ve iyi bir insana günü gününe bir kutlama yapmalıydım :(

DOĞUM GÜNÜN KUTLU OLSUN BİR ÇOK DİLEĞİN KABUL OLSUN AMA O BİR TANESİ MUHAKKAK KABUL OLSUN :D

Allahıma şükür olsun ki seni tanıdım.Böyle güzel ve iyi kalpli bir İNSANı tanımak dünyanın en güzel mutluluğu ve kazancı.

HEP MUTLU OL

Sen yine iyisin tatlısı, asıl bana baksana :( Ben daha yeni gördummmm bu sayfayı... Eşeklik dediğin şeyi tek başına sana mı kalacak sandın :( Olduuuu, gördugun gibi onu bile birlikte yapmışız :(

Ama çook geçmiş uzerinden bu sayfanın :( Geçmiş doğum gunun kutlu olsun demiyorummm, gelecek tum doğum gunlerin kutlu mutlu olsun Radyacığım :)

Biz belki eşek olabiliriz, doğum gününü buralardan kutlamayı bir şekilde bir sebepten ihmal edebilir ya da unutabiliriz ama her zaman yanında olacağız, her doğum gününde biz hayatında olacağız :) Dimi Godzi'm?

Seni çok seviyorum :)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

öperim tabi ablacım :) gıdısından öpemmi senin için :D:wub:

Evetttttttt :wub: dua et sana bıraktım yoksa ben orada olsam dayanamaz ısırırdım onu :D

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Sen yine iyisin tatlısı, asıl bana baksana :( Ben daha yeni gördummmm bu sayfayı... Eşeklik dediğin şeyi tek başına sana mı kalacak sandın :( Olduuuu, gördugun gibi onu bile birlikte yapmışız :(

Ama çook geçmiş uzerinden bu sayfanın Geçmiş doğum gunun kutlu olsun demiyorummm, gelecek tum doğum gunlerin kutlu mutlu olsun Radyacığım :)

Biz belki eşek olabiliriz, doğum gününü buralardan kutlamayı bir şekilde bir sebepten ihmal edebilir ya da unutabiliriz ama her zaman yanında olacağız, her doğum gününde biz hayatında olacağız Dimi Godzi'm?

Seni çok seviyorum :)

Hahahaaaaaa çozutuklar estafurullah :D Siz benim yanımda değil kalbimin tam orta göbeğindesiniz :wub:

İnşallah hep de öle olacaksınız :)

Ben de seni seviyorum biriciğimmmmm :hug:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...
canımmmm,yeni yaşın sana istediğin,hatta bilmediğin için isteyemediğin tüm güzellikleri getirsin,o kadar mutlu ol ki hayatın boyunca,ne diyeyim artık,seni çok seviyorum...

Canım benim,tatlışım,nasıl oldu da ben görmedim senin geldiğini... :)

Ayşegülümmm,dost'um ben de seni çok seviyorum :wub:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Ayşegülcüğüm sen bu başlığı fark edinceye kadar radya bir yaş daha yaşlandı :D

Boşver sen o geçen zamana :D ben hayatta yaşlanmam ki :P

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.