Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

Mavi olmayan gökyüzü'ne...................

Yayamaz Kayımca

Önerilen İletiler

Boran sen boşver Maviyi,bu şiiri bana yazdın değil mi :D ona yazma,hanfendi cevap verme zahmetine bile gelemiyor -_- sabah sabah maviye taktım,of ya :unsure: bu sayfaya el koydum :stuart:

tamam Hırçın Karadenizli bu sayfa artık senin tiranlığındaysa muhattabımız sensin :D ben sana Kürtçe öğretecektim değil mi?

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Sevgili Mavi Olmayan Gökyüzüne ;

Sevgili Mavi Olmayan Gökyüzü, Ben Bu Forumda, O Kadar Çok Aradım ki Senin Gibi Birini. Tam da Ümidimi Kesmişken Rastladım Sana.

Sen Bizim Gözümüzde, BEKLENEN Kişi Oldun.

Meğerse Yalnızca Tartışan İnsanlar Değil,

Karşısındakine Değer Veren, Saygı Duyan ,

Dinlemeyi Bilen , Anlamaya Çalışan ,

Hem Sevilen, Hem de Sevebilen ,

Hoşgörü ve Anlayış Timsali Olabilen,

Bir İnsan Varmış. Adı da MAVİ OLMAYAN GÖKYÜZÜ imiş. Ne Mutlu O' na ve Ne Mutlu O' nun Dostlarına .

Sevgili Mavi olmayan Gökyüzü , Necip Fazıl dan Çok Sevdiğim, Bu Güzel Şiir i Sana Armağan Etmek İstiyorum ;

BEKLENEN

Ne hasta bekler sabahı ,

Ne taze ölüyü mezar .

Ne de şeytan, bir günahı ,

Seni beklediğim kadar .

Geçti istemem gelmeni ,

Yokluğunda buldum seni ;

Bırak vehmimde gölgeni ,

Gelme, artık neye yarar ?

N. F. K.

Saygılarımla. Doğan Gülbudak

bu sayfada okuduğum en güzel ileti,Mavi seni kıskanmaya başladım.Bu ne güzel cümleler :clover:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Mavim,

Az önce aldım haberi,bunları şimdi okuyamayacaksın,ne zaman gelirsin,onu da bilmiyorum.Ama birgün mutlaka okuyacaksın.Ankaradan dönmüşsündür galiba,1 günlüğe sığdırılan bir Ankara,hastane köşelerinde geçen bir Ankara,********* bir gece olmalı senin için dün gece yaşananlar.

Canım,şimdi hangi alemdesin,nasılsın bilmiyorum.Ama çok iyi biliyorum ki yalnız değilsin,seni yalnız bırakmazlar arkadaşların,sevdiklerin.

Mavim aldığın tüm kararlarda yanındayım,yalnız son kararını bir daha düşün.Cesaret edip sana söyleyemediğim can arkadaşım,olan hiçbirşeyden sen sorumlu değilsin.Hakettmediğin şeyleri yaşıyorsan,bu senin değil karşındakilerin seviyesizliğidir.Lütfen arkadaşın için bir daha düşün.Bunu okuduğunda bir daha düşün.Sevgiler canımaaaaaaaaa.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

mavi geldinde girseydin yada ozelden yazsaydin MSN de sin diye.

Bende acmamisdim msn i bugun uzun sureyle girmedigim icin. Girip ciktim durmadan...

Nasilsin , iyimisin bakem ?

Maviye msni bırak diyen benim -_- görürsen söyle ki bir zahmet foruma göz atsın :) boş kalan adamın hali başka,şuna buna laf atıyor :D

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

vaaaaaaaaaaav ne resimler,Gökyüzü ile tanışmadık daha ama Diyarbakırlı ;) kullanıcı bilgilerine bakmadım;içimden geçti.Asi diyor kimileri,mavi diyenlerde var :D en güzeli Gökyüzü. :)

bende seni tanımıyorum -_- ben bu sayfaya el koydum,yazarken benden izin almalısın :D bu arada hislerin pek güvenme,Mavi pardon Gökyüzü Diyarbakırlı değil -_- Asi ona daha yakışıyor :)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Maviye msni bırak diyen benim -_- görürsen söyle ki bir zahmet foruma göz atsın :) boş kalan adamın hali başka,şuna buna laf atıyor :D

tamam da mavi bana msn de yazmis ama ben burdaydim msn de degil ;)

simdi mavi ye dedin mavide seni dinledimi :D

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Bildim kadarilya iyi dostsunuz belki dinler ama mavi bana sanki istedini yapan birisi gibi geldi. Gelsin sorariz dinledimi seni diye :)

Bak işte burda haklısın,Mavi asidir,hemde varya ;) şimdi o Ankara-Diyarbakır hattında,evine geldiğinde de ''emre bilgisayarın yanından bile geçmek istemiyorum''diyecek kadar tepkili.O benim sadece dostum değil canım,onun için özel olan herkes benim içinde özeldir Sevgili Angel.

Yayamaz Kayımca da canımdır,Sercan yok bu aralar ama Maviye bile anlatamadıklarımı anlattığım değerli bir arkadaşımdır.Onlar yok ya özledim.Sende onun için özelsin,cane diyorsa sana ;) o zaman benim de dostumsundur.Sevgiler.

Gelir gelmez soralım -_-

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Evet yazdin kisilerin hepsi ozel Insanlardir. Sercan benim icin ayri bir ozelligi vardir o benim sirimi saklar bende onun guvendim kisidir.

Mavi'yi zaten anlatmama gerek yok onu benden daha iyi taniyorsun zaten.

insallah seneye maviyi gorcem araya bir aksilik gelmezse :)

Sercan ve mavi senden hep cok iyi konusdular tabi mavi fazla birsey demedi onun bu huyu guzeldir hic kimseyi sorgulamaz sorgulatmaz :)

Bildigime gore sende Asker olmuszun . Umarim iyi geciyordun Askerlik bazen zor da olsa..

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Evet yazdin kisilerin hepsi ozel Insanlardir. Sercan benim icin ayri bir ozelligi vardir o benim sirimi saklar bende onun guvendim kisidir.

Mavi'yi zaten anlatmama gerek yok onu benden daha iyi taniyorsun zaten.

insallah seneye maviyi gorcem araya bir aksilik gelmezse :)

Sercan ve mavi senden hep cok iyi konusdular tabi mavi fazla birsey demedi onun bu huyu guzeldir hic kimseyi sorgulamaz sorgulatmaz :)

Bildigime gore sende Asker olmuszun . Umarim iyi geciyordun Askerlik bazen zor da olsa..

sorgulamazı bırak soru sorma yeteneği yoktur :D haksızlık etmeyeyim ama üniversitede hocaların gözdesidir -_-

asker oldum ama inanki oduğuma dur dur doğduğuma pişman oldum.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

sorgulamazı bırak soru sorma yeteneği yoktur :D haksızlık etmeyeyim ama üniversitede hocaların gözdesidir -_-

asker oldum ama inanki oduğuma dur dur doğduğuma pişman oldum.

:unsure: Askerlik o kadar kotumu ki olduguna degil hatta dogduguna bile pasman oldun :shocked:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.