Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

BUGÜN İLK GÜNÜM

Önerilen İletiler

Halen bir düzine kadar forum üyesi olmama rağmen ilk defa kafama uyan bir platform bulduğumu sanıyorum ve dün geceden beri bunun keyfini yaşıyorum.Allaha can borcumdan başka kimseye borcum olmadığı ;O'nun yarattığı hiç bir canlıyı da incitmeden yaşamaya özen gösterdiğim ; yine O'ndan başka hiç bir şeyden ve kimseden korkum olmadığı için, gerçek kimliğimi yazıyorum.1974 Ege Ün. İşletme F. mezunuyum.55 yaşımdayım .Hayatım boyunca müzikle uğraştım .Emekli oldum ve Sideye yerleştim. Halen otellerde piyano çalarak hem zamanımı değerlendiriyorum, hem de turistlerin Türk olduğumu öğrenince ağızlarını bir karış açtırmaktan büyük zevk alıyorum.Bir Türk'ün klasik batı müziği ve caz müziği çalabilmesine inanmak istemiyorlar.Adım Eray Önelçin.Diğer bütün forumlarda ve gazete yorumlarımda soyadımım tersten okunuşu olan NICLENO rumuzunu kullanıyorum.

- Allahımı ve dinimi bilirim ama kesinlikle yobaz değilim.

- Türklüğümle övünürüm ama kesinlikle kafatasçı ve faşişt değilim.

-İşçinin sömürülmeden, işverenin engellenmeden uyum içinde çalışacağı bir sosyal düzenden yanayım.

-Sonuna kadar ilerici, Mustafa Kemal Atatürk'ün devrimlerinin bekçisiyim.

Hassas olduğum konulardan biri ülkemizi ortaçağ karanlıklarına sürüklemek isteyen zihniyet, bir diğeri de Türkçenin yanlış okunup yazılması. Forumun yürümesine emeği geçen arkadaşlara teşekkür eder, ellerine emeklerine sağlık der, başarılarının devamını dilerim.Mesajımı görüntüleyen tüm dostlara sevgi , saygı ve iyi paylaşımlar...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

ıyı ettınde geldın bey amca hosgeldı sefalar getırdın.

emın olun sız daha sıcak bolgede degılsınız.hele azcık daha forumda takılın en sıcak bolgede olacaksınız.ve bunun zevkını soguktan donmaktas olan bır ınsanın sıcaga gectıgındekı durumu gıbı olacaktı :)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 4 hafta sonra...

Hanidyse bir ay olacak bir kaç gün sonra aranıza katılalı.Beni sıcak selamlarıyla karşılayan sevgili Busercan, Erbay, Diloş, Güzelim, Yayamaz Kanımca, Mineu, Ra Dya, Zeyynepp kardeşlerime ve bütün forum üyelerine, değerli forum yöneticilerine teşekküer eder, her şeyin hayallerindeki gibi gerçekleşmesini dilerim... :clover:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.