Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

Sevgililer Gunu

crazy mom

Önerilen İletiler

Tabi ben bilmiyorum ki durumu ama eğer sürmüyorsa zorla içinde yaşatmanın da bir anlamı yok! Kalbine gömeceksin değil mi :) Larsie gel anlat bana bakalım

maalesef ıste olmuyor. tum cabalara ragmen hastayı kaybettık.kurtaramadık. basımız sag olsun dıyıp zamana bırakıcaz artık bu ısı. sılecegım gozumdekı yalnızlıkları der emre aydın. bende oyle yapıcam.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Cevaplar 92
  • Tarih
  • Son Cevap

Bu Başlıkta En Çok Gönderenler

Bu Başlıkta En Çok Gönderenler

Durumu bilmiyorum ne yazık ki ama elimden üzülme kendini üzme yarına bak demek gelir sadece :clover:

tesekkur ederım sagol benı dusundugun ıcın. ;)

ama ben yarına baktıgım zaman kaybedıyorum zaten.hep ılerıyı dusundugum ıcın.

neyse ya bosverrrrrrrrrrrrr. ;)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

ne üzülücem ya bir kere sevgilimle girmiştim 14 şubata bir daha girmek nasip olmadı :D

dükkanda olucam zaten o gün yine günlük işlerimi yapıcam dolu geçiren ne yapıyoki düşünsün artık ne alıcam diye :D bak öle bi sıkıntım yok :)

Sen kandir bakalim kendini boyle :)

Sıkıntın bu olsun ya Sevgili güzel şey arkadaşlar! Hemen etrafınıza alıcı gözle bakmaya başlayın bence

14 Şubatta bende yalnız gireceğim ama tek bir gün benim için bir anlam ifade etmiyor! Sevdiğimleysem bütün günler bayram bana

Tüm çiftlere mutluluklar

Aysum,hislerime tercume oldun,cok sagol,gercekten...Sevgi kadar guzel bir sey olabilir mi?

Sevgisiz kimse yasayamaz,yasiyorum diyenlerde kendilerini kandirir ;d

Kesinlikle insan sevgilisiyle olduktan sonra hergun ozeldir...Ama sevgililer gunu iste :) birsey yapmak sart :)

İçinizi kıpır kıpır eden biri varsa bi deneyin ya :P

Var!

Denedim!

Basardim!

Kazandim!

Asigim!

Seviyorum!

Mutluyum!

Huzurluyum!

Varlik bu kadar guzel ve onunla gecen zaman ancak bu kadar hafifletici olur :)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

senın adına sevınıdım. ıste ask boyle bırsey.

senı alır yerın dıbınede sokar

senı alır bulutlarada cıkarır.

bırınde acı

bırınde mutlluluk vardır.

sen bu mutlulugu yasıyorsun. sana bu yuzden hafıfletıcı gelıyor.ınsallah devamı omur boyu surer.

bırbırınıze sevdıgınızı her zaman soyleyın.

mutluluklar dılerım.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Sevgililer Günü...

Sevgililer Günü yaklaşırken, tüketim sektörü son hızla reklamlarına devam ediyor. Sevgili, eş, hayat arkadaşı... Oysa onlar dışında hep yanımızda olan sevgiler de var. Anne, baba (yaşamasalar bile sevgileriyle beslendiğimiz), bazen akraba, arkadaş, dost, evlat... Uzun yıllar bizimle aynı yolda -sadece asfalt yolda değil, çıkurlu yollarda da- yürümüş, omuz vermiş insanlar. Hep yanımızda olan sevgilerde ortak noktanın, hayata bakış açılarımızın aynı olduğunu düşünüyorum. En azından benim için öyle. Uzun arkadaşlıklarımla ya da aileden görüştüklerimle hayat felsefem paralellik gösteriyor. Göstermeyenlerle de ister istemez paylaşımlar azalıyor. Seviyoruz onları da belki, ancak birlikte olmak için can atmıyoruz.

Hayat bana onları olduğu gibi kabul etmeyi de öğretti, didişmemeyi, değiştirmeye uğraşmanın anlamsız olduğunu...

Belki de bizler çeşitlilik görelim diye, bizim sahnemizde oynaması gereken insan tipleri, onlar. İnsan ürün değil ki, herkes aynı fabrikadan çıkmış gibi davransın. O yüzden olanı, olduğu gibi kabul etmeyi öğrendim. Olanı düzeltmeye ayıracağım vakti, kendi eksiklerimi düzeltmeye ayırdım.

Hayatın denklemi de bu noktada çözüldü benim için. Hayatla didişmektense, geleni olduğu gibi kabul edip, önemseme derecelerimi ayarladım farkında olarak ya da olmayarak. O zaman bir baktım ki, kızdıklarıma rollerini oynayan figürler gibi bakmışım. Kızdıklarım olmasa kötü ile iyi, doğru ile yanlış da şaşacakmış, anladım! Daha da önemlisi öğrenmek isteyene ders çokmuş, onu da kavradım.

Sonra sevdiklerime baktım; küçük şeylerden mutlu oluyordu hemen hepsi. Benden beklentileri sohbet edip, hoşça vakit geçirmekti en fazla. Hesap kitap yapmıyorlardı pek.

İlişkilerini yarın doğabilecek çıkar ağlarına göre şekillendirmiyorlardı.

Bu sevgililer gününde onları tek tek aklımdan geçirdim.

Hayatıma kattıkları tatlar için, içimden hepsine teşekkür ettim.

Onlar olmasa sevdiklerimin kıymetini bilemeyecektim çünkü.

Bu yüzden tüm sevdiklerime sıkı sıkı sarıldım.

Hepinizin Sevgililer Günü kutlu olsun dedim... :clover:

İyi pazarlar. l

Sevgili Aylin Kotil'e sevgi ve saygılarımızla...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

senın adına sevınıdım. ıste ask boyle bırsey.

senı alır yerın dıbınede sokar

senı alır bulutlarada cıkarır.

bırınde acı

bırınde mutlluluk vardır.

sen bu mutlulugu yasıyorsun. sana bu yuzden hafıfletıcı gelıyor.ınsallah devamı omur boyu surer.

bırbırınıze sevdıgınızı her zaman soyleyın.

mutluluklar dılerım.

Sevgi icten olunca okadar temiz ve guzelki....Onunla gecirdiginiz her an sanki yeniden dogdugunuz bir gun oluyor,ve her yeni gunde onunda bu yeni gune gozlerini actigini bilmeniz,hayata daha da bir istekle ve inancla baglanmanizi sagliyor...

Ask iste boylee birsey...Ondan hafifletici dedim ya :)

Dunyanin,hayatin,insanlarin,zamanin ve cevrenin verdigi butun yorgunlugu, acigi, huzunu sevgilinin gozleri,sesi,bir guzel lafi alip goturuyor...

:)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Sevgi icten olunca okadar temiz ve guzelki....Onunla gecirdiginiz her an sanki yeniden dogdugunuz bir gun oluyor,ve her yeni gunde onunda bu yeni gune gozlerini actigini bilmeniz,hayata daha da bir istekle ve inancla baglanmanizi sagliyor...

Ask iste boylee birsey...Ondan hafifletici dedim ya :)

Dunyanin,hayatin,insanlarin,zamanin ve cevrenin verdigi butun yorgunlugu, acigi, huzunu sevgilinin gozleri,sesi,bir guzel lafi alip goturuyor...

:)

senın o kadar soylemen gereken vede soylemek ıstedıgın sey varkı buradan anlıyorum. ıcınde kı o enteresan o farklı duyguyu anlatamıyosun.zorlanıyorsun. aklındakı sozculerı sıralayamıyorsun. ıste bız buna ask dıyoruz.

ınsallah mutlu olursun.

hadı hayırlısı kardesım :)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

yok burası bekarlar forumu :D biz hediye sevmiyoz zaten :P:D

evet haklı kankam burası bekarlar formu :D

sen varya yalnızlar yurdunun bekar kurdusun larsıe :P:D

:D

neyse ya sizde boyle mutlu olun :)

Larsie,sen bilgisayarlarina hediye al ozaman :)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

ben sana birsey sorayim ozaman :) benim camera cekimlerimi windows movie maker boyutuna nasil getiririm :D

magdem sevgili muhabbeti acmiyor bari bana yardim ette sevgilime yilin videosunu yapayim :)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

feridunu bende severimm hele Lavinyayıı -_-

ama bu aralar Dipteyim Sondayım Depresyondeyimm

benim favorim beyaz

gercekmisim goz gormus soz dokunmus

sahte yuzler hep migdeme dokun mu

ve hep sarhos...

aslinda bende sarhos sen sarhos duvar sarhos :)

vee senin sarkin o adami cok seviyorum ben yaa :)

ama tabiyki sevgilimi ondan daha cok seviyorum :wub:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

İstinye Parkın sevgililer günü için hazırlattığı afişleri gördünüz mü?

Ne kadar duygulsaaaal değil mi $-) $-) $-) $-)

Evet evettttt kesinlikle, tamamen duygusal :D:P

4968769.jpg

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

İstinye Parkın sevgililer günü için hazırlattığı afişleri gördünüz mü?

Ne kadar duygulsaaaal değil mi $-) $-) $-) $-)

Evet evettttt kesinlikle, tamamen duygusal :D:P

4968769.jpg

kesinlikle katiliyorum :)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.