Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

CUMHURİYET KADINI!

abdulselaö

Önerilen İletiler

BAş örtülü türk kadınları sokaga dokulunce terörist oluyo..hani nerde sokaga cıkma hakkı..onuda gectim türk kadını başörtülü olarak anıtkabire gelip Atatürk'ün ruhuna bir fatiha okumak ıstıyo ama laik türk kadınları kabullenemıyo saldırıya geciyo..bu ayıp bişedir..sonderece cagdışıdır

Arkadaşım senin derdin ne? Neyi savunursun? Bir kırmızı bir yeşil görünürsün de kafa karıştırırsın!

Şimdi senin derdin, Anıtkabir'i ziyaret edip dua okumak isteyen bir türbanlıyı mı korumak? Sana bir şekilde hak veririm, bu tartışılabilir...

Yoksa senin derdin, bu olayı ajitasyona döküp kullanmak mı? Diğer iletilerini okuduğumda, Türkiye Cumhuriyeti'nin, laikliğin, Atatürkçülüğün pek de umurunda olmadığı çok açık... Ne peki şimdi bu? Neyi savunursun? Açık ol açık!

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Cevaplar 144
  • Tarih
  • Son Cevap

Bu Başlıkta En Çok Gönderenler

Bu Başlıkta En Çok Gönderenler

Şimdi senin derdin, Anıtkabir'i ziyaret edip dua okumak isteyen bir türbanlıyı mı korumak? Sana bir şekilde hak veririm, bu tartışılabilir...

Arkadaşın anlatmak istediği şu haberlerde çıkan olay herhalde..

Gerçekten o baş örtülü kadının yerinde olsaydım şöyle geriye doğru bir kaç adım açılır o diğer kadının suratına **************** onunla birlikte Atatürk'ü Türkiye Cumhuriyetini,Bayrağı kendi tapulu malı sananların hepsi dünyasını şaşardı..

Gerçi şu son seçimden sonra hala şaşmadılar ya bende ona şaşıyorum!!!!

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Neyi savunduklarini ben söyleyeyimmi sayin Yersoy?

Laik rejime en nihayet galebe caldiklarini söylemeye calisip bir türlü agizlarindan baklayi atamiyorlar.En sonunda AB nin de destegiyle Türkiyede Cumhuriyet tehlike canlari calmaya basladi,simdi birileri diyecekki TÜRBAN SERBEST KALINCAMI,tehlike canlari calmaya baslayacak.Bende bu soruya eger sorarlarsa EVET diyecegim.Cünkü bir ülkede din kavramini kullanarak Laik sistemi yozlastirmak o ülkenin rejimi icin bir tehlikedir,Madritten *SIYASI SIMGE OLSA NE OLUR diyecek kadar sesini yükseltebilen bir basbakanin Türkiyenin siyasi sistemi ile sorunu vardir demektir.YÖL e atanan adamlarin kim olduklarina bir bakin,dün Sezer'i yuhalayan müslümanlarin veya aydin bozuntularinin bugün sesleri cikmaz oldu,heralde demokrasiden olacak.

Türkiyede tehlike canlari calmaktadir,Türkiye bir mechule dogru yelken acmistir,ve bu mechulün ne oldugunu akli basinda olan herkes görebilir.Tekrar ediyorum konu türban konusu degildir,türbanin altinda saklanan asil büyük gerceklerdir sorun.

saygilarla

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Basi acik kiz ve kadinlarin yerlerde sürüklenecekleri günler pek uzakta degil.Talibandan mecelle dersi alanlarin tarikat yuvalarinda Cumhuriyeti yikma calismalari yapanlarin,muzaffer olacaklari günler uzak degildir.Allahin emrettigi sekilde yasamayanlar kafirdir dediler kimse tinmadi,Kemalizmi yikacagiz dediler herkes güldü,nedense artik kimse gülmüyor,neden baslarin örtenler artti diye soruyor bazilari,neden olacak korkudan!Allah korkusundanmi?hayir. cünkü Allahin bizim türbancilar ve Cumhuriyet düsmanlari gibi kati emirleri yoktur.Yani bizim türbancilar Allahtan daha cok Allahcilik oynamaktadirlar,korku bundandir.Yani basini kapatanlarin sayilarinin artmasinin nedenleri hayat korkusu yasamalaridir.Yobazlardan hersey beklenir insanlik disinda.Ve ortam buna hazirdir.

saygilarla

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

BAş örtülü türk kadınları sokaga dokulunce terörist oluyo..hani nerde sokaga cıkma hakkı..onuda gectim türk kadını başörtülü olarak anıtkabire gelip Atatürk'ün ruhuna bir fatiha okumak ıstıyo ama laik türk kadınları kabullenemıyo saldırıya geciyo..bu ayıp bişedir..sonderece cagdışıdır

Su yazdiklariniza gercekten de kendiniz inaniyormusunuz??? Kim ne zaman basiörtülü kadinlara yürüyüs yaptiklari icin terörüst demis??? Ve ne zaman bu bahsettiginiz kadinlar anitkabire gidipte Atatürk'ün ruhuna fatiha okumak istemisler. Cok celisiyorsunuz arkadasim yazdiklarinizla. Sevmediginiz ve nefret ettiginiz bir kisi icin özel olarak kabrine gideceksiniz ve ruhuna fatiha okuyacaksiniz, buna cocuklar bile inanmaz. Ama takkiyecilik nasilolsa parayla degil, kimsenin konusmasida yasaklanamayacagina göre, konusuyoruz istedigimiz gibi. Gercekleri söylemek yürek ister. Yüregi olan acikca niyetini söyler ve laf ebeligi yapmaz. Amacinizin seriat rejimi oldugunu bilmeyen yok, galiba sriatcilarin disinda. Onlar demokrasi heveslisi olduklarindan seriat falan istemiyorlar galiba.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Türbanlı kadınların başı açık kadınlara saldırmasına normal gözüyle bakanlar ülkemizin gerildiği şu günlerde münferit bir olayı nasılda kendilerine mal ediyorlar... Komik oluyorsunuz...:D

Kendilerini dinin tek sahibi sananlara tahammülün alasını gösteriyorlar Laik Cumhuriyete sahip çıkmak akıllarından geçmiyor sonra laf ebeliği yapmak kolay tabi...

Neyseeee, herkesin bir tarzı ve hayat görüşü var nihayetinde... :P

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Türbanlı kadınların başı açık kadınlara saldırmasına normal gözüyle bakanlar ülkemizin gerildiği şu günlerde münferit bir olayı nasılda kendilerine mal ediyorlar... Komik oluyorsunuz...:D

Kendilerini dinin tek sahibi sananlara tahammülün alasını gösteriyorlar Laik Cumhuriyete sahip çıkmak akıllarından geçmiyor sonra laf ebeliği yapmak kolay tabi...

Neyseeee, herkesin bir tarzı ve hayat görüşü var nihayetinde... :P

Sardunyacığım ülkenin gerildiği falan yok gerilen sadece sensin :)

Senin o bahsedilen olaydan haberin olduğunu sanmıyorum bilseydin kimin kime saldırmaya kalktığınıda bilirdin ve bilseydin böyle bir yorum yapmazdın.. -_-

Not:yukarıdaki yazımın noktalanan kısımda küfür bazında tek kelime yoktur..

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Senin o bahsedilen olaydan haberin olduğunu sanmıyorum bilseydin kimin kime saldırmaya kalktığınıda bilirdin ve bilseydin böyle bir yorum yapmazdın.. -_-

Not:yukarıdaki yazımın noktalanan kısımda küfür bazında tek kelime yoktur..

suhedacığım çok teşekkür ederim yüreğime su serptin sen olmasaydın ne yapardım. :)

bahsedilen olaydan haberim var geçen yıl Konya'da tartaklanan kadın gazeteciden senin haberin var mı? :D

bir türbanlı tartaklandı diye birden celalleniyorsun bakıyorumda uçarak birde tokat atıyorsun hemde e tabi tarz meselesi... :)

ama dincilerin katlettiği Kubilay'ları, Aydınları, görmezden geliyorsun...

nereden baktığımızla çok alakalı ne gördüğümüz... -_-

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Din baski altinda denildi,her taraf cami doldu,din baski altinda denildi,her taraf imamhatip doldu,din baski altinda denildi hertaraf Kuran kursu doldu,din baski altinda denildi hertaraf haci hoca doldu,din baski altinda denildi hertaraf tarikat tekke doldu,cin baski altinda dendi hertaraf türbanli carsagli doldu.Eger dinbaski altinda olmasaydi bundan baska birse olurmuydu olamazdi.Demekki din bu ülkede asla baski altina alinmadi asla ibadetler yasaklanmadi,koparilan tüm yaygaralar Laik ve Atatürkcü Cumhuriyete karsiydi.Cünkü ondan nefret eden bir yobaz kesimi vardiondan nefret eden bir padisah kesimi vardi.Dindarlar kinci olmazlar halbuki Atatürke ve Laiklige karsi olanlar iclerindeki kini her firsatta itiraf etmekten zevk aliyordular.Demekki dindarlik lafla degil takvayla olurmus.Din baski altinda denile denile egitimden kendilerinin yoksun biraktigi halk tabakalarinida aldattilar ve ne oldu,85 yil öncesine bir dönüs basladi.Yani Cumhuriyet öncesine dönüs.Acin o günkü Türkiye panolarini ve bakin insanlarin giyim ve kusamlari nasilmis diye.YÖK.Cankaya,basbakanlik,kamu dairelerinin müdürleri,valiler,tüm kadrolar ve yakinda TSK olmak üzere Imamhatiplilerin eline verildi.Anladinizmi neden 50 yildir bu ülkede imamhatip acma yarisi yapilmaktaydi diye.

*CUMHURBASKANININ IMAMHATIPLI OLACAGI GÜNLER YAKINDIR*RECEP TAYYIP ERDOGAN

Evet daha cok seyler görecek bu memleket yavas yavas,nasil olsa artik aceleleri yok,hersey ellerinde,halkta istiyor.Artik demokrasi sevdalilari göbek atabilirler.

saygilarla

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Ah tabi yaaa :) "bişi olmaaaz, bişi olmaazzzz; olmaz olmaz hiiiç bişi olmaz"

Sayın suheda,

Tıpkı sözde milliyetçiler gibi konuşmuşsun bakıyorum da...

Ne demek istediğimi şu yazımı okursan daha iyi anlarsın.

Bugün MHP li bir bakan bir şeyler söylüyorurdu da...

.........

.........

Şimdi çıkmış birileri konuşuyor: Anayasanın değişmez maddleri diye :) Korkmayın diyorlar :)

Ne korkması ya ne korkması? Bu hasta adam sizinle ilk defa yüzleşmiyor ki, ilk defa savaşmıyor ki, ilk defa yenmeyecek ki bu hastalığı?

Ama hastalığın (kanser) tipi belli, yayılması belli! Sen ne diyorsun be adam! Bu ne gaflet uykusudur! Cumhuriyet yıkılmalıdır diyen insanlar devleti ele geçirmiş, adım adım ilerliyor, bunlar hala uyuyor! Yoksa uyumuyor da uyur numarası mı yapıyor? Yoksa bunlarada mı sus payı verdiler? Her şey beklenir! Sözde milliyetçiler sizi ya!!!

.........

.........

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Ah tabi yaaa :) "bişi olmaaaz, bişi olmaazzzz; olmaz olmaz hiiiç bişi olmaz"

Sayın suheda,

Tıpkı sözde milliyetçiler gibi konuşmuşsun bakıyorum da...

Ne demek istediğimi şu yazımı okursan daha iyi anlarsın.

Bugün MHP li bir bakan bir şeyler söylüyorurdu da...

Benim milliyetçiliğimi sen sizin nede bir başkasının ölçmeye gücü yetmez Yersoy,helede bunu baş örtüsünün serbest bırakılması temenim ile ölçmeye çalışırsanız büyük bir hatanın içerisine düşmüş olursunuz..

Farkındaysanız elimden geldiğince baş örtüsü mevzularına girmek istemiyorum çünkü ben her sunni gündemin ardında başka bir sebep olabilceği ihtimalini göz önüne alıyorum..

Aynı şey son seçim öncesinde denendi ve akp nin zaferi ile sonuçlandı,şimdi tekrar aynı şey yaşanıyor ve bizim herşeye mazhar bazı kesim konunun üzerine tepe taklak atlamış vaziyette,öyleki bazı forumdaşlarım için ciddi endişe taşımaktayım :)sizde bunlardan birisiniz...

Alıntıladığınız iletiyi diğer başlıkta okudum ve inanın o ileti okuyan muallaktaki on kişiden biri akp ye oy vermeye karar vermiştir...

Bir şeyin farkına varın artık bu ülke siz ve etrafınızdaki üç-beş kişiden oluşmuyor,bu ülke müslüman bir ülke dinini tam manası ile yaşamasada dini konularda oldukça hasas,akp bunun farkında ve insanları yumuşak karnından vuruyor,bazıları tepki gösteriyor diye insanlar daha bir sahipleniyor akp yi,dedim ya seçim öncesinin aynı..

Baykalın baş örtüsü hakkındaki her yorumu sokağa baş örtüsünü protesto etmek için çıkan her kişiye karşı bir seçmen daha kazanıyor akp..Ben bunları Cumhuriyet mitingleri yapılırkende söylemiştim"suheda demişti dersiniz"demiştim,geriye dönük iletilerden bulabilirsiniz.Hatta öyleki karşıt görüşten olanların akp ajanı olabilceğini bile söylemiştim (halada aynı fikirdeyim)

Siyaset yani politika çirkin bir kavramdır politikada dürüstlük ararsanız yanılırsınız..

Birileri bağırıp çağırıyor diye bazı şeyler değişmez,olacaksa olacaktır ama değişmeyecek asli unsurlar vardır onlar partiler üstü kavramlardır değiştirilemez,mesela Cumhuriyet gibi..

Benim asıl endişem türban-baş örtüsü şu an bine yakın dtp li otobüslerle dağlara çıktı sözde operasyonlara karşı canlı kalkan olmak özde pkk ya destek vermek için..

Neden asıl milliyetciler kendilerinin olduğunu iddia edenler bu konu hakkında kalkıp bir kez olsun Kızılay meydanında toplanmaz?Canhıraş çığlıklarla türban protestosu yapanlar hani şu Cumhuriyete sonun kadar sadık olduğunu söyleyenler varya neden söz konusu şehitler olunca sessiz protesto yaparlar?Ve mitinglerinde pkk etiketi yemişlerle omuz omuza yürürler?

Ben açıkcası Türkiye için en tehlikeli bulduğum kesimi bu kesim olarak görüyorum,bunların türbanmış,Cumhuriyetmiş,Atatürk'müş.vatanmış şeriatmiş,hiç birşey umurlarında değil sadece kendi çıkarları için hareket eden ortamı bulandıran,ülkeyi kaosa sürükleyen çok ciddi endişeri varmış gibi davranan,dikkat edin her mitingte hazır ve nazır olan tipler...

Asla hiç kimse beni buların samimi olduğuna inandıramaz..

Ayrıca hiç sevmediğim şeylerden bir tanesi fanatik partizanlardır,bunlar olayları objektif değerlendiremez saplantılı olurlar,ne söylersen söyle kendin çalıp kendin oynarsın -_-

Bu yüzden siz siz olun sakın bir daha benim vatanseverliğime dil uzatmaya kalkmayın!!!!!!!!!

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Benim milliyetçiliğimi sen sizin nede bir başkasının ölçmeye gücü yetmez Yersoy,

...............

Bu yüzden siz siz olun sakın bir daha benim vatanseverliğime dil uzatmaya kalkmayın!!!!!!!!!

Bir dakikaa, sayın Suheda, sakin olun lütfen!

Ben hangi yazımda ve nasıl dil uzatmışım sizin vatanseverliğinize?

Kürt sorunu (!) ile ilgili iletilerden bilirsiniz.

Ayrıca yukardaki yazımda, eğer "Tıpkı sözde milliyetçiler gibi konuşmuşsun bakıyorum da..." gibi bir cümle kullanmışsam bu sizin size dil uzattığım anlamına gelmez! Yazıyı bir bütün olarak değerlendirin. Eğer anlamadıysanız bir de açıklama ekleyeyeim: "Sizin bu vurdumduymaz tavrınız, sözde milliyetçilerin söylemlerine benzedi, bunu sizden beklemezdim" gibi bir açıklama yeterlimi acaba? Evet, eğer ki vurdumduuymaz tavırları eleştirmeme kızıyorsanız kızın! Sonuna kadar eleştiririm. Kimse de kalkıp bana bu hükümetin attığı adımların nereye ilerlediğini göstermesin. Görünen köy klavuz istemez. Haa, bu arada, "sunni gündemin ardında başka bir sebep olabilceği" ihtimalinde çok haklısınız. Ama burda bazı şeyleri iyi ayırt etmek gerekiyor. Acaba suni gündem hangisi? Ya da gerçekten suni bir gündemle, halkı en nazik konuda ayağa kaldırıp, daha fazla taraftar toplamak? Olan budur... Eleştirdiğim budur... Ama bu gündemin suni olup olmmaması, içeriğini değiştirmez. Farkına varın lütfen... Gün, ülke için kimin dost kimin düşman, hangi tavrın dost hangi tavrın düşman olduğunun iyi ayırt edilmesi gereken bir gündür. Bilmem anlatabildim mi...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Arkadaşım senin derdin ne? Neyi savunursun? Bir kırmızı bir yeşil görünürsün de kafa karıştırırsın!

Yoksa senin derdin, bu olayı ajitasyona döküp kullanmak mı? Diğer iletilerini okuduğumda, Türkiye Cumhuriyeti'nin, laikliğin, Atatürkçülüğün pek de umurunda olmadığı çok açık... Ne peki şimdi bu? Neyi savunursun? Açık ol açık!

Benim derdim falan yok..benim derdim insana insan gibi muamele edılsın..inançları yuzunden kımse magdur edılmesin..sizin kafanıza Atatürkcülük illada kemalizm olarak girmişse ben ne yapabılırım..ben Atatürküde seviyorum eger bu ulke gercekten laikse laikligide benımsıyorum..ama bu ulke laik degil..unüversitelere baş ortusuyle gırılmıyo ama vatandaş haçla giriyo..çifte standart uygunaıyo..bilmem anlatabıldımmı

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Kulaktan dolma ezbere bilgiler İnsan Önce araştırarak kesin delillere ulaşacak ondan sonra atıfta bulunacak...Türkiyede ki bütün terör oluşumları Yurtdışı menşelidir...Ve Bu Ülkenin Mayasına su katıyor *********..Yaftayı da her daim Müslümanlara yakıştırıyor..Neden mi?İslam dan 1400 yıL çekti bugün kü Emperyalist ÜLkeler topluluğu sebebi bu olmalı diye düşüüyorum..

Ayrıca Kubilay'ı Kimlerin katlettiğini iyi araştırmanızı dilerim..Bir kaç esrarkeş resmi kayıtlarda kayıtlıdır..Hatta bir kaç sözünü bilmez Bülent Arınç'ın Dedeleri katletti diye iftira atmişti..

Her Kötü Yafta Nedense Müslümanlara mal ediliyor...

Hiç Kimse SoL Örgütler Milliyetçi Örgüttler Kominist Kuruluşlar Alman Vakıfları vs örgütler tarafından katledilenleri yazmaz..

İsLam ile sorunu olan açık açık yazsın bahaneler üretmeye çalişmasın...

J.W

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Kulaktan dolma ezbere bilgiler İnsan Önce araştırarak kesin delillere ulaşacak ondan sonra atıfta bulunacak...Türkiyede ki bütün terör oluşumları Yurtdışı menşelidir...Ve Bu Ülkenin Mayasına su katıyor *********..Yaftayı da her daim Müslümanlara yakıştırıyor..Neden mi?İslam dan 1400 yıL çekti bugün kü Emperyalist ÜLkeler topluluğu sebebi bu olmalı diye düşüüyorum..

Ayrıca Kubilay'ı Kimlerin katlettiğini iyi araştırmanızı dilerim..Bir kaç esrarkeş resmi kayıtlarda kayıtlıdır..Hatta bir kaç sözünü bilmez Bülent Arınç'ın Dedeleri katletti diye iftira atmişti..

Hiç Kimse SoL Örgütler Milliyetçi Örgüttler Kominist Kuruluşlar Alman Vakıfları vs örgütler tarafından katledilenleri yazmaz..

J.W

sana katılıyorum arkadasım :clover:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

J.W

soru kim itiraf etmiştir?defalarca Ortadogu Projesinin eşbaşkanı oldugunu ve bir görevi yerine getirdigini” itiraf etmiştir.

Tayip Erdoğan, 31 Mart 2003’te (ABD’nin Irak işgalinin ilk günlerinde) Wall Street Journal’a verdiği demeçte; “Kahraman genç kadın ve erkek Amerikan askerlerinin, olabilecek en az kayıpla evlerine dönmeleri için dua ediyorum.” demiştir... gercekden etmiştirmidir yoksa ABD ye karşidami Takkiye gecerli Dinimizce :D eger gecerliyse????

bende diyorumki az cekmiş buyrun bir 1400 yıL daha :lol: bu menşe Ülkenin Mayasına su katıyor

Efendi Türkler

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

soru kim itiraf etmiştir?defalarca Ortadogu Projesinin eşbaşkanı oldugunu ve bir görevi yerine getirdigini” itiraf etmiştir.

Tayip Erdoğan, 31 Mart 2003’te (ABD’nin Irak işgalinin ilk günlerinde) Wall Street Journal’a verdiği demeçte; “Kahraman genç kadın ve erkek Amerikan askerlerinin, olabilecek en az kayıpla evlerine dönmeleri için dua ediyorum.” demiştir... gercekden etmiştirmidir yoksa ABD ye karşidami Takkiye gecerli Dinimizce :D eger gecerliyse????

bende diyorumki az cekmiş buyrun bir 1400 yıL daha :lol: bu menşe Ülkenin Mayasına su katıyor

Efendi Türkler

Arkadaşımızın yazısından tayyip erdoganı detekleedigini nasıl cıkardın anlamadım..

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

J.W

Varya kendin söylüyorsunda kendin yapmıyorsun iyice oku araştır öyle yaz...

1.) 1400 yıldır İslam'dan empeyalistler ne çekmiştir?

2.) hangi İslam ülkesi ne zaman emperyalizme karşı direnmiştir, mücadele etmiştir?

3.) Atatürk'ten başka müslüman başka bir devlet adamı var mıdır bütün dünya emperyalizmine savaş açmış ve kazanmış?

4.) Kubilay'ı kafaları sarıklı, elleri tespihli, dilleri bilmem neli hoca takımı katletmiştir...

5.) Mumcu, Hablemitoğlu, Özbilgin, Kışlalı, Kuriş, İpekçi...v.s. onlarıda bu tarikatçiler ve hizbullahçılar yani din baronları katletmiştir...

6.) Bu din baronları zaten emperyalizmin hizmetkarıdır... En başta Fethullah Gülen...

7.) İslamla sorunu olan yok, İslamı kendisine kalkan yapıp kan dökenlerle sorunumuz var ve kan dökülmesine göz yumanlarla, ve dini duyguları kullanıp insanları aldatanlarla...

8.) Allah ile kul arasına girmekten artık vazgeçin...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Varya kendin söylüyorsunda kendin yapmıyorsun iyice oku araştır öyle yaz...

1.) 1400 yıldır İslam'dan empeyalistler ne çekmiştir?

2.) hangi İslam ülkesi ne zaman emperyalizme karşı direnmiştir, mücadele etmiştir?

3.) Atatürk'ten başka müslüman başka bir devlet adamı var mıdır bütün dünya emperyalizmine savaş açmış ve kazanmış?

4.) Kubilay'ı kafaları sarıklı, elleri tespihli, dilleri bilmem neli hoca takımı katletmiştir...

5.) Mumcu, Hablemitoğlu, Özbilgin, Kışlalı, Kuriş, İpekçi...v.s. onlarıda bu tarikatçiler ve hizbullahçılar yani din baronları katletmiştir...

6.) Bu din baronları zaten emperyalizmin hizmetkarıdır... En başta Fethullah Gülen...

7.) İslamla sorunu olan yok, İslamı kendisine kalkan yapıp kan dökenlerle sorunumuz var ve kan dökülmesine göz yumanlarla, ve dini duyguları kullanıp insanları aldatanlarla...

8.) Allah ile kul arasına girmekten artık vazgeçin...

1-Hiç bir sorunları yok İslamla haklısınız..Bundan dolayıdır Tarihte Bir çok Savaş olmuştur bugünün Emperyalist Haçli orduları ile İslam Devletleri arasında Ta Hz.Muhammed (s.a.v)zamanından bu yana dek...

2-Misalen Osmanlı Ve Bu İmparatorluk sancaği altında ki bir çok İslam devleti..

3-Kazandığımız içinmidir Bütün İçpiyasamızda Emperyalist ürünlere,Zihinlere ragbet hakim..

4-Kubilayı esrarkeşler katletmiştir bu tarihi kayıtlarda yer almaktadır...

5-Mumcu'nun ALMAN VAkıfları tarafından katledildiği söyleniyor yazılıyor ..Çünkü En son araştırmaları ALMAN VAKIFLARININ bu Ülkede ki Misyoner faaliyetleri idi..

Hablemitoğlu,Özbilgin,Kışlalı.İpekçi'yi de ATATÜRK'ün İLkelerinden Mİlliyetçiliği Benimseyen Guruh Katletmiştir..

Kuriş'i HizbuLLah katletmiştir bunda haklısıınız..***********

Görüldüğü üzere Ne Din Baronları ne tarikatlar bu eylemlerden sorumlu değildir..Bizzat Milliyetçi akimLar sorumludur..

6-İnanırmısınız Fethullah Gülen Fobiisi oluşmuş sizlerde ABD'den Emperyalist Kuruluşlardan PAra yardımı alan ve Ülkemizde Çeşitli Faaliyetlerde bulunanlar varki F.Gülen'e sıra gelene kadar...

Neden karşi Çıkıyorsunuz ki Emperyalist Güçler Ülkemizde Bir çok okullar açarak beyin hırsızlığı misyonerlik yapmaktadır..

F.Gülen'de Bu Emperyalist oluşumlara karşi aynı silahı kullanmaktadır..

7-Sorununuz olmadığı için mi Allah'ın KUranın da beyan ettiği emir ve yasaklara muhalif oluyorsunuz..

Daha öncede yinelemiştim..Dünyada ki Yahudi,Hristiyan Ve Başka İnanişlara mensup insanların döktüklere kana ve göz yumanlara karşi bu şekilde muhalif isyankar bir tavır sergilemiyorsunuz..

8-Allah ile Kul arasına girilmez diye bir kanunlaşmiş yasa mı vardır..BiLakis Kuran da Bütün Müslümanlar birbirinden sorumlu tutulmulmuştur ve İsLam tebliğ Dinidir diye İbare düşülmüştür ayetlerde Allah İle kuL arasına girilmezdi de Allah(c.c) bu emir ve buyruklarını Kuranı Kerimde beyan etmiştir..

Biz Elmaya ''ELMA'' demesini de biliriz ''ALMA'' demesini de...

J.W

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Basi acik kiz ve kadinlarin yerlerde sürüklenecekleri günler pek uzakta degil.Talibandan mecelle dersi alanlarin tarikat yuvalarinda Cumhuriyeti yikma calismalari yapanlarin,muzaffer olacaklari günler uzak degildir.Allahin emrettigi sekilde yasamayanlar kafirdir dediler kimse tinmadi,Kemalizmi yikacagiz dediler herkes güldü,nedense artik kimse gülmüyor,neden baslarin örtenler artti diye soruyor bazilari,neden olacak korkudan!Allah korkusundanmi?hayir. cünkü Allahin bizim türbancilar ve Cumhuriyet düsmanlari gibi kati emirleri yoktur.Yani bizim türbancilar Allahtan daha cok Allahcilik oynamaktadirlar,korku bundandir.Yani basini kapatanlarin sayilarinin artmasinin nedenleri hayat korkusu yasamalaridir.Yobazlardan hersey beklenir insanlik disinda.Ve ortam buna hazirdir.

saygilarla

:clover:

o günleri onlar yasayamayacak yasatmayacagiz bakin düne kadar on binler karsilarken bugün gercek yüzleri görünenlere iki bin karsiliyor hemde ta kendilerinin gercek resimlerinle basbasa kaliyorlar.. o yanan evin önünde bile Allahi ekbercilik oynadilar.. bütün dünyanin gözü önünde

:shuriken:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.