Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

İyi erkek nereden bulunur?

meliskoo

Önerilen İletiler

sizlerin olmadığı yerde biz de olamayız..

üç çeşit güzel ses vardır..

kadın sesi..

su sesi..

para sesi..

sizlerin dırdır,çene sandığınız şeyler bize en güzel bülbül sesinden de daha güzel gelir..

sizleri dinlemek zevktir biz erkekler için..... :)

dırdır en güzel bülbülün sesinden daha güzel gelirmiş.

sen kadınları etkilemek için kendi olmayan, onların istediği adamı oynayan tipik can dündar modeli bir adamsın. gerçek düşüncelerin böyleyse şu masaya çıkar ***** .

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

dırdır en güzel bülbülün sesinden daha güzel gelirmiş.

sen kadınları etkilemek için kendi olmayan, onların istediği adamı oynayan tipik can dündar modeli bir adamsın. gerçek düşüncelerin böyleyse şu masaya çıkar ***** .

Vahh Vahh senin ruh haline yaw senin durum hepten acillik be kardeş nolmuş adama saydığı üç şey en güzel ses olarak geliyor adama.

yaw sana da başka sesler güzel gelir bis ona bişiy diyozmu tövbe tövbe. -_- .

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

bazı erkekler kız bağlamak için hiç de inanmadığı ama kızların duymak istediği şeyleri söylerler.ve kızlar bunlara çok fazla kapıldığı için en insafsız rakiplerimiz bunlardır. hiç hazzetmem.

madem kaptırmak istemion sende söle.varmı öle beleşe kız.ohooo.bunuda kümese koyun.ama tek başına ötekilerinde kanına girmesin.********. :D:P

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

madem kaptırmak istemion sende söle.varmı öle beleşe kız.ohooo.bunuda kümese koyun.ama tek başına ötekilerindeMADEM KAPTIORMAK İSTEMİYOSUN SEN DE ONLARIN HOŞUNA GİDECEK PAL kanına girmesin.anarşist şey. :D:P

hayatım boyunca kadınlardan temcit pilavı gibi

BİZİM YANIMZIDA KENDİN OL BAŞKASI GİBİ DAVRANMA ve

MADEM KAPTIRIYOSUN SEN DE ONLARIN HOŞUNA GİDEN ADAMI OYNA tevsiyelerini dinledim.bi insan bu kadar çelişkili olabilir mi ya.

bence erkekler bizi çözemesin diye bilerek çelişkili konuşuyosunuz.bu kadar çelişkili olduğunuz sürece hiç birt erkeğin güvenini kazanamazsınız ve size kimse aşık olmaz.sürekli mehmet ali erbişlerle takılır ve sürekli aldatılır durursunuz.

biri güvenilir adam arıyoruz,yalana gelemeyiz der,

diğeri ediz hun tipi güvenilir adamları sıkıcı buluyoruz der.

demeki ki iki tipsiniz siz

bence eğlenilecek kadın

evlenicelecek kadın

sınıflamaları sonuna kadar doğru.bazılarınız çok eşliliğe eğilimli ve çok eşli adam seviyor. bazılarınız da tek eşliliğe eğilimli tek eşli adam seviyor.

kümesinizde kaç horoz oldu?

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

tawık değiliz iyi erkekleri kaçmasınlar ve sürekli elimizi attığımızda bulalım diye kümese tıktık.. ama sen iyi değilsin sanırım çık dışarı kışş kışş... :lol::lol::lol:

şaka bi yana erkeğin iyisini bulmak gerçekten çok zor..tanımaya kalkıyorsun o kişiyi..aradan zaman geçiyo bakıyosun ki hiç iyi biri değil..

sonra bir başkası,, bir başkası va yine bir başkasıı...

çok zor çok

:(:w00t::w00t:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

tawık değiliz iyi erkekleri kaçmasınlar ve sürekli elimizi attığımızda bulalım diye kümese tıktık.. ama sen iyi değilsin sanırım çık dışarı kışş kışş... :lol::lol::lol:

şaka bi yana erkeğin iyisini bulmak gerçekten çok zor..tanımaya kalkıyorsun o kişiyi..aradan zaman geçiyo bakıyosun ki hiç iyi biri değil..

sonra bir başkası,, bir başkası va yine bir başkasıı...

çok zor çok

:(:w00t::w00t:

her zaman olduğu gibi gene gerçekleri söylemiyosunuz.kafanızdakilerin tam tersini söylüyorsunuz.bi kere hiç bişeyini bilmediğiniz gizem yapan adamı çekici buluyorsunuz ki gizemli adam en tehlikeli adamdır.bilerek tanımaya çalışmıyosunuz.çünkü işin gizemi kaçar diye düşünüyosunuz ve çevrenizde o kadar adam varken en az tanıdığınız en az bildiğiniz adamı seçiyosunuz.o da en tehlikeli adam olduğu için kazık yiyosunuz..

iyi erkek istiyorsanız önce arkadaş olup tanımanız sonra sevgili olmanız laızm.ama türk kadını gizem hastası olduğu için hiç tanımadan sevgili olup, sonra arkadaş olmak istiyor.türk kadını bu kafayla aldatılmaya mahkum

ben erkek olarak önce arkadaş olayım tanıyayaım ,uyarsa sevgili olayım diyorum önce tanımaya çalışıyorum,arkadaşça yaklaşıyorum ve arkadaş olarak benimsedikleri için sonsuza kadar arkadaş kalıyoruz.bundan çok korktuğum için ilk başlarda arkadaş olarak benimsemesin diye soğuk davranıyorum bu sefer de ne soğuk adam damgası yiyorum yılışan tiplere kaptırıyorum.

yani naaparsak yapalım yaranamıyoruz . sonuç olarak hata yapmaktan çok korktuğum için kendimi kıızn yanında rahat hissetmiyorum ve çok kasıyorum. o da üzerimdeki negatif elektirği hissediyor ve bu beni eğlendiremez deyip başkasını seçiyor.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

kümesinizin yanından geçerken şöle bi bakayım dedimm.yoksa ben bu kümesten değilimm karakol familyasındanım..

iyi erkek arıyormuşsunuz,neye göre iyi?

yeşilsu senin kriterlerine göre mi? zeynep'in yada kleo nun?...iyilik kötülük ,çirkinlik,karizmalık vs vs vs bunlar göreceli şeylerdir..iyilikten ne kestediyorsunuz?

dolu bi cüzdan mı?romantizim mi?,derinlik mi? :)

siz frekans ayarlarına bakın tutuyorsa "bingo !" :)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

kümesinizin yanından geçerken şöle bi bakayım dedimm.yoksa ben bu kümesten değilimm karakol familyasındanım..

iyi erkek arıyormuşsunuz,neye göre iyi?

yeşilsu senin kriterlerine göre mi? zeynep'in yada kleo nun?...iyilik kötülük ,çirkinlik,karizmalık vs vs vs bunlar göreceli şeylerdir..iyilikten ne kestediyorsunuz?

dolu bi cüzdan mı?romantizim mi?,derinlik mi? :)

siz frekans ayarlarına bakın tutuyorsa "bingo !" :)

birkaç koşulumuz daha var ama.......... :blushing::sweatingbullets:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

bi kız suratımın ortasına baka baka ,son derece küstah ve timsah bi tavırla,"YA HOCAM ADAM GİBİ ADAM BE"demişti.bende " ADAM GİBİ ADAM ARIYOSUN DA SEN DE ADAM GİBİ MİSİN "demiş lafı koymuştum.hayatı boyunca erkeklerden yakalalık görmüş bu insanın suratının aldığı ifade son derece keyif verici olup onunla çıkma ihtimalim ise sonsuza kadar sıfır olmuştu. olsun be canı sağolsun.içimede kalmadı çok rahatladım.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

bi kız suratımın ortasına baka baka ,son derece küstah ve timsah bi tavırla,"YA HOCAM ADAM GİBİ ADAM BE"demişti.bende " ADAM GİBİ ADAM ARIYOSUN DA SEN DE ADAM GİBİ MİSİN "demiş lafı koymuştum.hayatı boyunca erkeklerden yakalalık görmüş bu insanın suratının aldığı ifade son derece keyif verici olup onunla çıkma ihtimalim ise sonsuza kadar sıfır olmuştu. olsun be canı sağolsun.içimede kalmadı çok rahatladım.

sen şimdi o kıza laf mı söylemiş oldun yani? ;):lol:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

her zaman olduğu gibi gene gerçekleri söylemiyosunuz.kafanızdakilerin tam tersini söylüyorsunuz.bi kere hiç bişeyini bilmediğiniz gizem yapan adamı çekici buluyorsunuz ki gizemli adam en tehlikeli adamdır.bilerek tanımaya çalışmıyosunuz.çünkü işin gizemi kaçar diye düşünüyosunuz ve çevrenizde o kadar adam varken en az tanıdığınız en az bildiğiniz adamı seçiyosunuz.o da en tehlikeli adam olduğu için kazık yiyosunuz..

iyi erkek istiyorsanız önce arkadaş olup tanımanız sonra sevgili olmanız laızm.ama türk kadını gizem hastası olduğu için hiç tanımadan sevgili olup, sonra arkadaş olmak istiyor.türk kadını bu kafayla aldatılmaya mahkum

ben erkek olarak önce arkadaş olayım tanıyayaım ,uyarsa sevgili olayım diyorum önce tanımaya çalışıyorum,arkadaşça yaklaşıyorum ve arkadaş olarak benimsedikleri için sonsuza kadar arkadaş kalıyoruz.bundan çok korktuğum için ilk başlarda arkadaş olarak benimsemesin diye soğuk davranıyorum bu sefer de ne soğuk adam damgası yiyorum yılışan tiplere kaptırıyorum.

yani naaparsak yapalım yaranamıyoruz . sonuç olarak hata yapmaktan çok korktuğum için kendimi kıızn yanında rahat hissetmiyorum ve çok kasıyorum. o da üzerimdeki negatif elektirği hissediyor ve bu beni eğlendiremez deyip başkasını seçiyor.

güzel kardeşim..rahat ol..yanındaki katerina da olsa..kasma..herşey olacana varır.. :clover:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.