Zıplanacak içerik
 • Üye Ol
 • başlık
  45
 • yorum
  163
 • görüntü
  104.421

Seni özlemem için bana fırsat verirmisin lütfen?

Admin

3.099 görüntü

Karmaşık bir iş bu, hiç beklenmedik dönüşler, düşüşler, çıkışlar içeriyor. Neden öyle olduğunu anlamadığınız bir çok olayı yaşıyorsunuz, belki de anlamamak için çaba sarf ediyorsunuz kim bilebilir. Sonuçta birlikteliğiniz devam ediyor ve çok mutlu hissediyorsunuz.

 

Birden üstünüzdeki ilginin bıkgınlığını yaşıyorsunuz. Yaşadığınız bıkgınlık, anlatılmaz bir hal alıyor. Öyleki baktığınız her yerde o ilgiyi görüyorsunuz.

 

O gün geliyor: yatağa yaklaşırken onun vücudunun çok kıvrak bir yılan vücudu gibi sağa ve sola kıvrıldığını ve onun içindeki arzuyu vücudunda oluşan her kıvrıma yansıttığını fark ediyorsunuz. uzandığınız yatakta sırtınıza dokunuyor, dokunduğu anda içinizden o dokunuşun ne olduğunu ve size neye malolacağını bildiğinizin farkına varıyorsunuz. Hafifçe başınızı çevirerek gözleriniz kapalı onu hissediyorsunuz, gözlerinizi yavaşça açarken birden onun sıcak nefesini burnunuzun hemen üstünde hissederken karanlık çöküyor odaya çünkü o soruyu sorduğunuzun farkına varıyor. Birden sıcak nefes, dağlardan gelen o artazyen sularının soğukluğunda vücudunuzun her kıvrımına çarparak ayak parmaklarınızdan dünyanın öteki ucuna doğru yönleniyor.

 

Sorunun ne olduğunu merak ediyorsunuz değil mi?

 

'Seni özlemem için bana fırsat verirmisin lütfen'

 

31.gif

 • Beğen 1


10 Yorum


Önerilen Yorumlar

Çok merak ettim, soruyorum:

 

Acaba sana gösterilen ilginin aynısını karşındaki kişi de senden görüyor mu?

 

Bunu soruyorum çünkü kadınlar aslında her zaman arzu dolu olmazlar ama arzu dolu görünebilirler; bu biraz da ilgiye ihtiyaçtan kaynaklanıyor tahminimce... Mesela iki insan sevişirken birbirlerine sevgiyle, aşkla, arzuyla dokunurlar değil mi? Güzel sözcükler fısıldarlar, arzuları, özlemleri gözlerinden veya bedeninin her hareketinden anlaşılır vs. vs... Kadın aslında en çok da sevişirken erkeğine sahiptir, erkek de en çok sevişirken ya da sevişmeden biraz önce gösterir nasıl da onsuz olmayacağını...

 

Diyeceğim odur ki o yeteri kadar özlüyor gibi görünüyor... Bedenini değil amaaaaa... Eğer öyle olduğunu düşünüyorsan bu kesinlikle bir erkek yanılgısı...

 

Kendini bir kolaçan et, bir sorgula, bi empatik ol, bi bişi yap Sipirmin :) Beden dili boş konuşmaz :))

 • Beğen 1

Bu yorumu paylaş


Yoruma sekme

Gloria gunun anlamli sozu olmus resmen : " arzu dolu olmazlar ama arzu dolu görünebilirler" cok etkileyici ama. Ben yazina basindan sonuna kadar katiliyorum. Yazindan sonra kendimi bile bazi konularda sorgular oldum.

Bu yorumu paylaş


Yoruma sekme

Bu erkekler anlamıyorlar kuzum, kadın önce ilgi istiyor, sevgi istiyor, seks ise bunların arasında en son gelen ama mecburen en ilk sıraya geçebilen oluyor çoğunlukla... Neden çünkü isteklerini her daim bu öncelikle tatmin edebiliyorlar... Seksi kullanıyorlar demek istemiyorum ama yeri geliyor kullanıyorlar :D

 

Ama önce aynaya bakmak lazım, karşındakinin isteklerini ne kadar yerine getirebiliyorsun ki taleplerin var?

Bu yorumu paylaş


Yoruma sekme

Cok dogru yaa bizi anlamiyorlar. Sex esnasinda cok daha iyi anliyorlar. Kadinlarda anlasilabilmek isteniyorlar. Aslinda farkli zamanlarda anlasalar istee olmuyor :) Aslinda bizimkide hata o anda anlayacaklarini nerden cikariyorsak... Sanirim sevgi ihtiyacimizi en guzel karsiladigimiz bir an olsa gerek. Duygusuz bu erkekler aslinda. :)) Gerci genelleme yapmayim benim kocacigimm tam bir romantik. Cok seker bir adam. :)

Bu yorumu paylaş


Yoruma sekme

Böyle bir bencillik bir şımarıklık sezdim gibi gibi bu yazıdan :)

Çoğu erkek ilgisizlikten yakınırken şimdi kızmazsınlar sana.

Bu yorumu paylaş


Yoruma sekme

İlişkide bitmiş bir şey yok bence. Admin çok haklı çünkü aşk özlemektir... En sevdiğiniz yemek bile sürekli yediğinizde iştahınızı açmaz olur ve aynı yemeği uzun bir aradan sonra yediğinizdeki ona karşı olan açlığınızı ve yerken aldığınız lezzeti hiç bir şeyde bulamazsınız.

 

Özlemekten zarar gelmez, tam tersine susatır iyice sizi...

Bu yorumu paylaş


Yoruma sekme
×

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.