Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

Bitanecik kankimin Gece Yağmuru'muzun doğum günü...

MINEU

Önerilen İletiler

cake63ouvs8vs6.gif

Nice Mutlu Yıllara ...

İlyada..Canımsın çok tşk ederim :hug:

bird19.gif

doğum gününü ve gelecek ve ondan sora gelecek doğum günlerini de kutlarım :lol:

Tşk ederim Elektrocum... ;)

Gece'm;Yeni yaşın sana,ailene ve sevdiklerine hayırlar ve mutluluklar getirir umarım.Sana hep Gece'm diyorum ya,buna bir açıklama yapma zamanı geldi sanırım:

Beyaz geceleri bilir misin Gece'm..? Şu sıralar St.Petersburg'ta beyaz geceler yaşanıyor.İşte sen bizim ''Beyaz Gece'mizsin.Işığın gecemizi de gündüz yapıyor. Hep mutlu ol,hep sev hep sevil Aydınlık Gece'm..

Haydi benim hediyem de 3 günlük bir tatil olsun.st.Petersburg'ta 3 gece (Tabi gündüzden ayırabilirsen.. )

Bu pastan..

309485077889fd4c6eegh1.jpg

Bu da çiçeğin..

157451090772ad13e59hu0.jpg

Yüreği güsel abim çok tşk ederim...Güsel dileklerin için ayrıca tşk ederim... :clover:

Çiçek ve pasta harika ;) Ama tatil hediyesi daha bi harika :grin:

Bütün Gecelerin Aydınlık Gecelerden olsun abim... ;)

doğum günün kutlu olsun.....yeni yaşın sana mutluluk getirsin...

Tşkler Sevgili Kleocum... :hug:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Sevdiklerinle,ailenle ve tabii ki kankinle nice mutlu,sağlıklı yıllara,yaşlara Gececim,doğum günün kutlu olsun.. :wub:

Leylam çok tşk ederim cnm..Rabbim hepimise nasip eylesin inşallah... :wub:

Gecem yağmurum canım benim :hug: doğum günün kutlu olsun :clover: hayata dair güzel olan ne varsa senin olsun canımın içi..herşeyin en güzeline layıksın dilerim mutluluk yakanı hiç bırakmasın.nice yıllara...

Cnm Psikom..Güselim Yazım...Çok tşk ederim bitanem..Allah senin de gönlüne göre versin herşeyi sende herşeyin en iyisine ve güseline layıksın sakın unutma...Seviyorum kıs seni psiko :wub:

401354657818de8.gif

122591879050ra5.gif8877222pl6.gif

Nice güzel senelere :)

Çok tşk ederim Aysumcum.. :hug:

kart004jh4.gif

Gecem bu gününün yeni umutlara açılan bir kapı olması dileğiyle herşey gönlünce olsun ...

Kaptan çok tşk ederim.... :clover:

GeNemi geç kaLdm ben yf.. doum guNun kutLu oLsun amcacm, nice mutLu seNelre

Yuk geç kalmadın :P Tşk ederim Denizcim :clover:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Canım benim, doğum günün 27 mayıs diye özellikle o güne kadar bekledim, yazmadım ki tam zamanında göndereyim dedim ama dün o kadar yoğundum ki yazamadım cunku burası için sana ayıracağım zamanın biraz özel zaman olması gerekiyordu... Bugüne kaldı, afedersin tatlımmmm :(

önce tatlı yiyelim tatlı konuşalım dedim birtanem, ben senin için bu pastayı seçtim umarım beğenirsin :)

Birthday%20Cake.jpg

ve bunları da sayfana bırakıyorum

white%20rose1.jpg

ayrıca bu melek senin için, bütün yıl boyu dilediğin herşeyin gerçekleşmesini sağlayacak

Fairy_with_Vine.jpg

şimdi artık dilek dileme sırası... ama ben dilemeyecegim Gecem, sen dileyeceksin :stuart:

iyiki doğdun tatlım benimmm...

birthday_card.jpg

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Sevgili Gece Yağmuru sen sıcacık bir insansın.. :rolleyes: dilerim hiçbir rüzgar, hiçbir davranış ve hiçbir insan üşütmez seni..hep böyle kalırsın..

yeni yaşının sana hayal bile edemeyeceğin güzellikler getirmesini dilerim..

doğum günü hedayesi olaraktan fuşya üzerine yeşil puantiyeli bir şalvar aradım ama en sonuncuyu sarmaşığım almış.. :w00t: üzgünüm.. :lol:

nice mutlu yıllar canım.. :hug:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Canım benim, doğum günün 27 mayıs diye özellikle o güne kadar bekledim, yazmadım ki tam zamanında göndereyim dedim ama dün o kadar yoğundum ki yazamadım cunku burası için sana ayıracağım zamanın biraz özel zaman olması gerekiyordu... Bugüne kaldı, afedersin tatlımmmm :(

önce tatlı yiyelim tatlı konuşalım dedim birtanem, ben senin için bu pastayı seçtim umarım beğenirsin :)

Birthday%20Cake.jpg

ve bunları da sayfana bırakıyorum

white%20rose1.jpg

ayrıca bu melek senin için, bütün yıl boyu dilediğin herşeyin gerçekleşmesini sağlayacak

Fairy_with_Vine.jpg

şimdi artık dilek dileme sırası... ama ben dilemeyecegim Gecem, sen dileyeceksin :stuart:

iyiki doğdun tatlım benimmm...

birthday_card.jpg

Canım arkadaşım..Gloriam...Çok tşk ederim...Çiçek,pasta ve melek harika...Ama en önemlisi,en güseli ve öseli senin varlığın... :hug::wub::clover:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Yasa . Sev . Gül! Bunlar eksik olmasin yasaminda. Yaşın kaç olursa olsun her seyin en güzeli seninle olsun. Nice mutlu, neseli ve yasam dolu yaslara sevgili Gece yağmuru

45546013ns.jpg

Sevgili Ra_Dya güsel dileklerin ve çiçek için çok tşk ederim cnm :clover:

Sevgili Gece Yağmuru sen sıcacık bir insansın.. dilerim hiçbir rüzgar, hiçbir davranış ve hiçbir insan üşütmez seni..hep böyle kalırsın..

yeni yaşının sana hayal bile edemeyeceğin güzellikler getirmesini dilerim..

doğum günü hedayesi olaraktan fuşya üzerine yeşil puantiyeli bir şalvar aradım ama en sonuncuyu sarmaşığım almış.. :w00t: üzgünüm..

nice mutlu yıllar canım.. :hug:

Cnm Diloşum çok tşk ederim...Efet çok sıcak bir insanımdır malumunus Akdenizliyim :lol:

Şalvar için üsülme cnm bir daha ki seneye inşallah :P Tşk ederim ii dileklerin için :hug:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Sevgili arkadaşım Gece

doğum gününü en içten dileklerimle kutlar hayatta herzaman mutlu olman dileğimle

sen gece gibi insanların kusurlarını örtüyorsun.yüreğinde her zaman iyilik ve hoşgörü taşıyorsun

herzaman böyle kalman dileğimle huzur ve mutluluklar.

Buyur buda pastan :)

Vazo3GulMeyvaMiniPasta.jpg

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Sevgili arkadaşım Gece

doğum gününü en içten dileklerimle kutlar hayatta herzaman mutlu olman dileğimle

sen gece gibi insanların kusurlarını örtüyorsun.yüreğinde her zaman iyilik ve hoşgörü taşıyorsun

herzaman böyle kalman dileğimle huzur ve mutluluklar.

Buyur buda pastan :)

Vazo3GulMeyvaMiniPasta.jpg

Canım arkadaşım... Çok tşk ederim iyi dileklerin ve hediyelerin için :hug::clover:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 11 ay sonra...

Gece'm ; Bir sene daha tecrübelendin he..

;) Umarım geçen seneki dilekerim gerçekleşmiş ve iyi bir sene geçirmişsindir..Ama ''Hayır gerçekleşmedi'' diyorsan,o zaman aynı dilekleri yenileyelim:

Yeni yaşın sana ve sevdiklerine sağlık,mutluluk,güzellik ve küçük güzel sürprizler getirsin Gece'cim..:clover: İyi ki doğmuşsun..:)

55563891321d3f439a9vv3.jpg

472193976b506fcffeadf6.jpg

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Gece'm ; Bir sene daha tecrübelendin he..

;) Umarım geçen seneki dilekerim gerçekleşmiş ve iyi bir sene geçirmişsindir..Ama ''Hayır gerçekleşmedi'' diyorsan,o zaman aynı dilekleri yenileyelim:

Yeni yaşın sana ve sevdiklerine sağlık,mutluluk,güzellik ve küçük güzel sürprizler getirsin Gece'cim..:clover: İyi ki doğmuşsun..:)

55563891321d3f439a9vv3.jpg

472193976b506fcffeadf6.jpg

Abicim çok tşk ederim :hug: Hep birlikte nice senelere inşallah :wub: Dikkattini çekerem hep birlikte diyorum :w00t:

Hayırlı ömürler nasip etsin Rabbim hepimize :wub:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Gececim,Ablacımm :w00t: mutlu yıllar,doğum günün kutlu olsun,tüm dileklerin gerçekleşsin yeni yaşında, hep mutlu ol canım :hug:

gllercb8.jpg

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.