Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

Kul Hakkı

yeskaraa

Önerilen İletiler

• Cevaplar 66
  • Tarih
  • Son Cevap

Bu Başlıkta En Çok Gönderenler

Bu Başlıkta En Çok Gönderenler

Vay canına! Şimdi de kulak kopartmakla kalmadık, bi de vicdansız olduk iyi mi! Gece gece daha neler gelecek bakalım başımıza!

Vicdansız diye size demedim, vicdanlı olunması konusunda çocuğu öğütledim... Ama okumuyorsunuz yazılanları sayın demirefe :D Armutla elmaları falan birbirine karıştırıyorsunuz, olmuyo böyle ama...Öyle ezbere ezbere... cık cık cıkkkk

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

gec kalinmis bir onlem

Yarınki ajanslar: "Vicdansız forumcu kulak koparttı sayın seyirciler. Akıl almaz olay dün gece yaşandı. Mübarek kadir gecesi filan dinlemeyen acımasız saldırgan..."

Hayııır devamını düşünmek istemiyorum!

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Yarınki ajanslar: "Vicdansız forumcu kulak koparttı sayın seyirciler. Akıl almaz olay dün gece yaşandı. Mübarek kadir gecesi filan dinlemeyen acımasız saldırgan..."

Hayııır devamını düşünmek istemiyorum!

Devami az sonra sakin bizden ayrilmayin nezaman parmaktan sonra :))

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Cik cik cikk tum forum haaa :) topu topuna 2 kisi ustune yurumedik bile koltugumuzda oturup kahve iciyoruz :)) iftiraa

Evet yani ben de üstüne yürümüş falan değilim, bildiğin oturuyor arada da face e bakıyorum, ramazan ramazan face e de girmek günah ama neyse artık :unsure:

arada da forumun diğer sayfalarına böyle gönderme yaparız işte

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Evet yani ben de üstüne yürümüş falan değilim, bildiğin oturuyor arada da face e bakıyorum, ramazan ramazan face e de girmek günah ama neyse artık :unsure:

Bak sende aksam aksam gunah isliyormusun ne isin var facete cik oradan :)) zaman amcalara teyzelere soylerim haaaa

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Haaa, sen ramazan ramazan face twit dümdüz geç, üstelik mübarek kadir, sonra neymiş demirefe şöyle yapmış böyle yapmış! Bir de vicdandan bahset haaa! Asıl sana cık cık cık! :P

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Bak sende aksam aksam gunah isliyormusun ne isin var facete cik oradan :)) zaman amcalara teyzelere soylerim haaaa

ama olmaz yani şimdiiii :online2long: hani müttefiktik ne oldu ki şimdi, iki dakkada ispiyonladın beni zaman amcalara... Bak giderim ha, yalnız kalırsın demirefeyle, o da senin kulağını keser sonra :D:yuvarlan:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Kasko yaptır sıfırını verirler... :lol:

Kasko yaptırsa da sıfırı garanti değil, en iyisi sen kes Mondieu'nun kulağını, pert oldu muhabbetine yeni kulak garanti olur :D

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Vayyyy vayyy hemencecik sattin beni gloria :unsure:

öyle satış yok bizde, olmaz!!!

Yok biz bunu yerine dikeriz, yenisine gerek yok derlerse bir sürü zahmet boşa gider...

ama siz araba zannettiniz galiba sayın Mondieu'yu... Olmuyor ama bakın yine elmalar armutlar birbirine karıştı cık cık cıkkkk -_-

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.