Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

olympos...kumluca...ANTALYA

Misafir ErdalAktaş

Önerilen İletiler

döndüm yarenler...

şunu demek isterim ki : ker bi yerlerim ağrıyo; yaşlı başlı bi insanım,kuru şezlong üstünde yatmaktan kıçım ağrıdı evet itiraf ediyorum lüküs içinde geçen bi hayatım var, akşamüstü 5 çayı için kraliçeyle buluşuyorum, efendime söliim kendime bi vikont bulup kontes olmak emelindeyim... ayrıcana taylancım bey'e farklı mecralardan cevap vermek de ayrıcana hoşuma gidiyor...

O kadar çojk içmişim ve oksijen o kadar başımı döndürmüş ki elle tutulur bi foto yok maalesef paylaşabileceğim,lakin bi özet geçeyim.

güsel ama otel temiz filan. bi de çalışanları çok sabırlı, aslında 3 kişi başladığımız konaklama sonradan dahil olma ve manitaları dahil etme gibi plan dışı mitoz bölünmeler sonucu 11 kişi ile sonuçlandı ve bizim c.tesi akşamı saat 02:30 sularında ortalama bi italyan ailesinden daha fazla ses çıkardığımızı farkettiklarinde artık bişeyler yapmak için çok geç kalmışlardı. Neyse efenim klasik sırt yanıkları;alkol sonrası baş ağrısı ve çok güsel mantarlı biftek ve türk kahvesi bu 1,5 günlük tatilden payımıza düşenler:

Sonra süper bi oğlan çocuğu adı umut... Bi arada denizde bana ve diloraya ''usru duruuunnn...'' diye bağırıyordu ki kendisi henüz 3 yaşında...

O derece kendimizi şaşırdık yani...

of yoruldum yaw... gidip şu sırtımdaki yoğurt kalıntılarını yıkiim ben...

hadin eyvallah...

ha sonuç : gidin,görün, kafa dinleyin,adrasan süper bi yer...

Nereden başlasam bilemiyorum.

Giderken nispet yapar şekilde haber verişinden mi başlayayım? Ve bu iletiyi yazışına kadar kimbilir neler neler söyleyeyim, oy ben bilemiyorum. Ama geçen seneki mitoz bölünmelerimizi de hatırlayarak, yüzüme de bir kuple tebessüm de şeyetmiyor değil ne yalan söyliim. Rekoru egale edemeyişinize de sevindim ayrıca, geçen sene Olympos sokaklarında 9-8'lik oynayan 14'lük o grubumuzu geçememişsiniz. (Buna da sevinilir mi beaa off of)

Hayır efendiler, şöyle de bir durum var. Bu Zebercet insanı, hayatta en çok güvenebileceği ve her türlü beşeri münasebetler ile oluşan geometrik ve felsefik yanaşmalara karşı Olympos ormanlarında 10 kaplan gücünde olan bendenizin yanında tek bir damla alköl almayan bir anti kahramandır. Hatta şöyle de bir halet-i ruhiyeyi içinde barındırır : Gecenin 3'ünde 5'inde, mitoz bölünen grubun kaldığı pansiyonun portakal ağaçlı ve bol minderli bahçesinde, hep birlikte her nasılsa dahil olunmuş bir AKePe ve yandaşları+Marshall Kanunları ve sosyal demokratları barındıran bir tartışma içerisinde, beni alt edebilmek için tek bir yudum dahi içmemektedir.

Bunların hesabı bir gün elbet sorulacaktır, intikam soğuk yenen bir yemektir.

Bitirirken;

Geçen sene 3 yaşındaki nöbetçi eleman kimdi? Bora mıydı Mete miydi? Anne-baba bile diyemezken, Taylan Abi demişti hani?

Zebercet?

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Cevaplar 54
  • Tarih
  • Son Cevap

Bu Başlıkta En Çok Gönderenler

Bu Başlıkta En Çok Gönderenler

Nereden başlasam bilemiyorum.

Giderken nispet yapar şekilde haber verişinden mi başlayayım? Ve bu iletiyi yazışına kadar kimbilir neler neler söyleyeyim, oy ben bilemiyorum. Ama geçen seneki mitoz bölünmelerimizi de hatırlayarak, yüzüme de bir kuple tebessüm de şeyetmiyor değil ne yalan söyliim. Rekoru egale edemeyişinize de sevindim ayrıca, geçen sene Olympos sokaklarında 9-8'lik oynayan 14'lük o grubumuzu geçememişsiniz. (Buna da sevinilir mi beaa off of)

Hayır efendiler, şöyle de bir durum var. Bu Zebercet insanı, hayatta en çok güvenebileceği ve her türlü beşeri münasebetler ile oluşan geometrik ve felsefik yanaşmalara karşı Olympos ormanlarında 10 kaplan gücünde olan bendenizin yanında tek bir damla alköl almayan bir anti kahramandır. Hatta şöyle de bir halet-i ruhiyeyi içinde barındırır : Gecenin 3'ünde 5'inde, mitoz bölünen grubun kaldığı pansiyonun portakal ağaçlı ve bol minderli bahçesinde, hep birlikte her nasılsa dahil olunmuş bir AKePe ve yandaşları+Marshall Kanunları ve sosyal demokratları barındıran bir tartışma içerisinde, beni alt edebilmek için tek bir yudum dahi içmemektedir.

Bunların hesabı bir gün elbet sorulacaktır, intikam soğuk yenen bir yemektir.

Bitirirken;

Geçen sene 3 yaşındaki nöbetçi eleman kimdi? Bora mıydı Mete miydi? Anne-baba bile diyemezken, Taylan Abi demişti hani?

Zebercet?

1. o süperveletin adı Batu'ydu. Hakikaten İngiliz holiganlar gibiydi di mi?

2. Hayır neden sebep yazdığım her şeye bi muhalefet bi karşı duruş geliştiriyorsunuz ki, nöbetçi Deniz Baykal?

3.AKePe konusunda her halukarda seni altederim biliyosun,alkol komasına çeyrek kala bile...

4.Mitoz bölünme sayımızı yanlış hatirlamışsınız olsun, yaşınıza ve evli barklı bi adam olmanıza veriyorum.

5.ulan senden başkasıyla siyasset konuşmak da zev vermiyor ki?

6.alkol ve ilaç bünyemde tehlikeli ifrazatlara sebep oluyor o haseple akmıyorum biliyosunuz,di mi?

7.Bizim kimsede borcumuz kalmaz,demirden korksak trene binmeyiz beyfendü...

8.Öperim,hürmetler...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

1. o süperveletin adı Batu'ydu. Hakikaten İngiliz holiganlar gibiydi di mi?

2. Hayır neden sebep yazdığım her şeye bi muhalefet bi karşı duruş geliştiriyorsunuz ki, nöbetçi Deniz Baykal?

3.AKePe konusunda her halukarda seni altederim biliyosun,alkol komasına çeyrek kala bile...

4.Mitoz bölünme sayımızı yanlış hatirlamışsınız olsun, yaşınıza ve evli barklı bi adam olmanıza veriyorum.

5.ulan senden başkasıyla siyasset konuşmak da zev vermiyor ki?

6.alkol ve ilaç bünyemde tehlikeli ifrazatlara sebep oluyor o haseple akmıyorum biliyosunuz,di mi?

7.Bizim kimsede borcumuz kalmaz,demirden korksak trene binmeyiz beyfendü...

8.Öperim,hürmetler...

1. Ben de dün gece "Çok Güzel Hareketler Bunlar" izlerken aklıma geldi, seyircilerden birinin adı Batu'ydu. O kıvılcımla hatırladım. Paul Gascoigne'e benziyodu hayta.

2. Zorunuza mı gitti efendim? Alışırsınız alışırsınız.

3. İnsan hayalleriyle yaşıyor işte. Ümit fakirin ekmeği. Sen kendini böyle avut.

4. Yanlış hatırladım, seninle gittiğimizde 7 kişiydik. Diğer 6 kişiyi tekila etkisiyle çift görmüş olabilirim. 12+sen+ben= yine 14 ediyor bir şekilde. Ha diyeceksin ki "herkesi çift görüyorsun da beni nasıl tek görüyorsun?" hemen cevaplayayım: "benzemeeeeez kiiiiiiiiiiiiiiiimseeeee saaaaanaaaa" (bu da mı gol değil?)

5. Bende yanlış yok çünkü. Hata yapabilirim ama yanlış yapmıyorum, tabii ki zevk alırsın. Ah bir de küsmesen.

6. Canına yandımın ilacını bana karşı mı içiyosun naapıyosun bilmiyorum.

7. Tahsilata geldiğimde kıvırtmayasın sonra.

8. Bilmukabele.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 1 yıl sonra...
  • 1 yıl sonra...

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.