Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

DeepBlue

Misafir birce

Önerilen İletiler

deniz kızı ben dedimdi sana biz yiyici, içiciyiz, satmak yok... korkma be yaaa..

Aman deep blue iyi ki de varsın, yoksa bu kız ortalığı velveleye verecekmiş :pinch:

ADMİN BEYLER VE ADMİN HANIMLARRRR,

BİZ İÇİCİYİK İÇİCİ ^_^ SATMAK YOK KATİYYEN :o BİZ BUNLARI İÇİYORUZ, SATMIYORUZ :rolleyes: YOK ÖYLE BİŞİ :innocent:

EĞİTİM ŞART TABİİİ :huh::blink::flowers:

Geldin mi.Sesini duyduguma sevindim. Kimse duymasin da bende yalniz kalinca panikledim aslinda. Oyle Admin`ciklere kafa tuttum ama gelde bana sor.biz iciyoz onlari demi gloria hem icince gozlerimizde ole olmuyo demi. :stuart:

Egitim sart ..dogru soyluyon da .......hangi egitim sisteminde .... :sweatingbullets: demi canim .

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Cevaplar 158
  • Tarih
  • Son Cevap

Bu Başlıkta En Çok Gönderenler

Bu Başlıkta En Çok Gönderenler

Korkma, ben burdayım, korurum seni, merak etme :D

Evet biz onları içiyoruz, o kadarrrrr... Adminler de içiyorlar, içmiyorlar mı? varmıymış hayatında hiç Greyfurt suyu içmeyen dimi? Güzelim Greyfurt sularını içiyoz diye kimse bize kızamaz :)

Eğitim sistemine gelince benim bildiğim en iyi eğitim sistemi tabii ki Türkiye'de;

Dünyanın en iyi sağlık sistemi, en iyi eğitim sistemi ve hatta en iyi sosyal güvenlik sistemi Türkiye'de!

Gelecek kaygısı olmayan huzurlu gençler var burada... Dünyanın en mutlu, en gelişmiş, en zengin ülkesi burası... O nedenle tabii ki Türkiye...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Korkma, ben burdayım, korurum seni, merak etme :D

Evet biz onları içiyoruz, o kadarrrrr... Adminler de içiyorlar, içmiyorlar mı? varmıymış hayatında hiç Greyfurt suyu içmeyen dimi? Güzelim Greyfurt sularını içiyoz diye kimse bize kızamaz :)

Eğitim sistemine gelince benim bildiğim en iyi eğitim sistemi tabii ki Türkiye'de;

Dünyanın en iyi sağlık sistemi, en iyi eğitim sistemi ve hatta en iyi sosyal güvenlik sistemi Türkiye'de!

Gelecek kaygısı olmayan huzurlu gençler var burada... Dünyanın en mutlu, en gelişmiş, en zengin ülkesi burası... O nedenle tabii ki Türkiye...

Senin yardima gereksinimin var gibi geldi bana. Basina sert birseyle vurmus olamazlar degil mi. :lol:

Bunlari benim gloriam soyluyor olamaz.

Sen greyfurt suyundan fazla mi kacirdin , yoksa adminler bisey mi yaptilar sana .

Dunyanin en leri ve biz...... Sen siteyle karistiriyor olmayasin gloriam Turkiye yi. :D

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Senin yardima gereksinimin var gibi geldi bana. Basina sert birseyle vurmus olamazlar degil mi. :lol:

Bunlari benim gloriam soyluyor olamaz.

Sen greyfurt suyundan fazla mi kacirdin , yoksa adminler bisey mi yaptilar sana .

Dunyanin en leri ve biz...... Sen siteyle karistiriyor olmayasin gloriam Turkiye yi. :D

ben geldim projemi ihmal ettim bir iki gün ama burdayım artık ve son hızda devam ediyoruz biz bikere durmak yok ben satışlara ayy yanlış oldu icmeye başladım bile :sweatingbullets:

bugün gloriamm ve sana ihtiyacım var gibi :clover:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

ben geldim projemi ihmal ettim bir iki gün ama burdayım artık ve son hızda devam ediyoruz biz bikere durmak yok ben satışlara ayy yanlış oldu icmeye başladım bile :sweatingbullets:

bugün gloriamm ve sana ihtiyacım var gibi :clover:

Ben bos durmadim sıktım zaten .Sen ne istiyosan soyle canim hemen yaparim ben.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

günaydın canım :clover: dün gece biraz böyle duygusal ve suclu hissetmiştim kendimi ama bugün iyiyyim tşkler ama sana ve gloriama hep ihtiyacım var biliyosun daha bitmesi gereken bir projemiz var -_-

Oyle hissetmene gerek yok.Korku bazen insana istemedigi seyler yaptiriyor .Ama onemli degil demi biz dostuz. Ise devam.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

imaginehayal0hr.jpg

Sıradan arkadaş sizi hiç ağlarken görmemiştir!

Gerçek arkadaş size üzerinde ağlayabileceğiniz bir omuz verir...

Sıradan arkadaş anne-babanızın adını bilmez!

Gerçek arkadaş onların isimlerini adres defterinyazmıştır...

Sıradan arkadaş verdiğiniz partiye bir şişe şarap getirir!

Gerçek arkadaş partiye erken gelip hazırlıklara yardım eder ve parti bitince etrafı toplamanıza yardım etmek için kalır...

Sıradan arkadaş, tam o yattıktan sonra aradınız diye sitem eder!

Gerçek arkadaş, neden bu saate kadar aramadığınızı merak eder...

Sıradan arkadaş problemlerinizi dinlemek ister!

Gerçek arkadaş problemlerinizi çözmek ister...

Sıradan arkadaş romantik ilişkilerinizin geçmişini öğrenmek ister!

Gerçek arkadaş, bu konuda onun bilmediğini sandığınız herşeyi sağlar...

Sıradan arkadaş evinize geldiğinde misafir gibi davranır!

Gerçek arkadaş evinize geldiğinde buzdolabını açıp kendine bir kutu kola alır...

Sıradan arkadaş bir tartışma yaşadığınızda arkadaşlığınızın bittiğini düşünür!

Gerçek arkadaş ciddi bir olay yaşamadan birbirinize ne ifade ettiğinizin belli olmayacağını düşünür...

Sıradan arkadaş her zaman yanında olmanızı bekler!

Gerçek arkadaş her zaman yanınızda olmak ister.......

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

.

.

.

Sıradan arkadaş her zaman yanında olmanızı bekler!

Gerçek arkadaş her zaman yanınızda olmak ister.......

Aman da aman ,benim canim gelmiste ben yokmusum... bak neler birakmis beni nasil mutlu etmis bir bilse...Sen hep guzelliklerle ol emi ..

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.