Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

bayanlara özel cami açılıyormuş

made in turkey!

Önerilen İletiler

valla ben demiyorum Tv de duydum..........

şimdi bu ne demek ayrımcılık mı.....değil mi........insanlık ayıbı yaa.....

yakında haccıda ayırırlar bayanlara özel baylara özel........

sırayla kardeşim parayşa değil........... :D

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

istek okuyacakarmıymış peki :P okuyacaklarsa tamam :D

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

insanlar birbirini rencide etsin diye açılmadı bu topic lütfen kırıcı olmayalaım insanları yermeyelim....

aykız sarsılmaya gelince arkadaşın dediği gibi zaten camilerde bayanlara ayrı bir yer var buna ne gerek var....bu gün cami yarın okul ertesi gün şehir falanda ayrılsın oldu olacak..... -_-

ayrımcılık ey bişe deel.....

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Neden niyeki?? zaten ayrı bölümler var. üstelik bazı camilerde girişler bile ayrı. Anlayamadım yani

Made in ya bişey söyleyeceğim. sen bu tiple hangisine gitsen zaten almazlar.

hey allahım neler yaratmışsın görüyor musun........en azından benim aklım varda onu kullanıp giriyorum...sen düşün nerde nasıl ibadet edeceğini.....gerçi ibadet her yerde yapılır.......

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

benim anlamadığım birşey var kadınlar imam olamaz diye bir kural var şimdi o camide kim imam olacak erkekler mi?vaay imamlara gün doğdu

bir de kadın öldü hangi camiide cenaze namazı kılınacak erkeklerin camiisinde mi?yoksa kadınların camiisinde kadınların ise kocası ne yapacak.Zaten kadınlar cenaze namazı kılamıyorlar ki ee bayram namazıda kılamıyor ee cuma namazıda kılamıyor imamlıkta yapamıyor cemaate kuranda okuyamıyor,ilahide söyleyemiyor muhammet de demez mi "En çok kadınları cehennemde gördüm çünkü kadınlar aklen ve dinen dün(eksik)kimselerdir."diye ne gerek var kadınlara camii yapmaya sizler okullardan bahsedin bu memleketin eğitime ihtiyacı var

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

benim anlamadığım birşey var kadınlar imam olamaz diye bir kural var şimdi o camide kim imam olacak erkekler mi?vaay imamlara gün doğdu

bir de kadın öldü hangi camiide cenaze namazı kılınacak erkeklerin camiisinde mi?yoksa kadınların camiisinde kadınların ise kocası ne yapacak.Zaten kadınlar cenaze namazı kılamıyorlar ki ee bayram namazıda kılamıyor ee cuma namazıda kılamıyor imamlıkta yapamıyor cemaate kuranda okuyamıyor,ilahide söyleyemiyor muhammet de demez mi "En çok kadınları cehennemde gördüm çünkü kadınlar aklen ve dinen dün(eksik)kimselerdir."diye ne gerek var kadınlara camii yapmaya sizler okullardan bahsedin bu memleketin eğitime ihtiyacı var

ellerine sağlık...gözel bi açıklama olmuş......eğitim şart..... B)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

gayet güzel bir açiklama..... kadin ve erkek için ayri cami olur mu? ibadet ibadettir. erkegin yaninda ibadet edilmez mi? bana saçma geldi ayri cami olayi..

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

BU HABERİ GAZETEDE OKMUŞTUM.DİYANET İŞLERİ BAŞKAN YARDIMCISI PROF.DR.İZZET ER" TALEP GELİRSE KENT MERKEZLERİNDE BİR CAMİ TAMAMEN KADINLARA TAHSİS EDİLEBİLİR"DEMİŞ.

YA BU NE ŞİMDİ ŞAKA FALANMI ZATEN İBADET İÇİN CAMİLER VAR ERKEK KADIN AYNI BÖLÜMLERDE İBADETİNİ YAPIYOR NAMAZINI KILIYOR.BUNU TEKRAR AYIRMANIN MANTIĞI NERDE?YANİ TÜRKİYEDE HERŞEYİ YOLUNA KOYDUK HER İL VE İLÇEYE EĞİTİM VERECEK OKULLARI YAPTIK AÇLARI DOYURDUK İŞSİZLİĞİN ÖNÜNE GEÇTİKTE CAMİLEREMİ GELDİ SIRA....

NE DİYEYİM DEVLETİN İŞİNE AKIL SIR ERMİYOR HADİ HAYIRLISI.

BİNDİK BİR ALAMETE GEDİYOZ GIYAMETE ;)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

BU HABERİ GAZETEDE OKMUŞTUM.DİYANET İŞLERİ BAŞKAN YARDIMCISI PROF.DR.İZZET ER" TALEP GELİRSE KENT MERKEZLERİNDE BİR CAMİ TAMAMEN KADINLARA TAHSİS EDİLEBİLİR"DEMİŞ.

YA BU NE ŞİMDİ ŞAKA FALANMI ZATEN İBADET İÇİN CAMİLER VAR ERKEK KADIN AYNI BÖLÜMLERDE İBADETİNİ YAPIYOR NAMAZINI KILIYOR.BUNU TEKRAR AYIRMANIN MANTIĞI NERDE?YANİ TÜRKİYEDE HERŞEYİ YOLUNA KOYDUK HER İL VE İLÇEYE EĞİTİM VERECEK OKULLARI YAPTIK AÇLARI DOYURDUK İŞSİZLİĞİN ÖNÜNE GEÇTİKTE CAMİLEREMİ GELDİ SIRA....

NE DİYEYİM DEVLETİN İŞİNE AKIL SIR ERMİYOR HADİ HAYIRLISI.

BİNDİK BİR ALAMETE GEDİYOZ GIYAMETE ;)

memleketin her tarafı cami kaynıyorken bazı köylerde okul yok sağlık ocağı yok çocuklar okula gitmek için km lerce yol kathediyorlar bunlar ortada duruyor ibadetin mekanı olmaz sa eğer daha fazla cami yerine olmayan köylere okul sağlık ocağı yapmaya çalışsınlar.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

camilerde ibadet için bayanlara ait ayrı bölüm var cami açmak yerine bir okul,spor alanları,tiyatro,konser salonu gibi kültürel faliyetlerin yapıldığı yerler açılsa daha hayırlı olmazmı?Göztepe parkına cami yapılmasının gündeme gelmesi yanlış sadece cami değil ben parklarda yeşil alanlarda betonlaşmaya karşıyım.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

gösteriş, oy avcılığı, hatta kimi zamanda dolandırıcılık için cami yapıldığı oldu bu memlekette. Halen adliyelerde binlerce cami derneği davası var. İbadethane o bölgede ihtiyaç varsa veya mevcut ibadethaneler, yeterli olmuyor insanların ihtiyacını karşılamıyorsa açılır.

İstanbul'un Esenler ilçesinde olduğu gibi, kamu arazilerini birbirine yüz metre arayla cami yapıp sonra alt katlarını fahiş fiyatlarla, süpermarketlere, dernek adına kiraya vermek için değil.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Şimdi üLkemiizn onca sorunu bitti kadınlara cami yapmakmı kaldı..

İnsanlar SSK kuyruklarında can werirken...

Bunca SAğLık hizmetleri eksikken...

Eğitim alanında o kadar eksik warken..

Yurdumuzun Çoğu Köylerinde yol okul hastane yokken...

İnsanlar açlıktan işşizlikten telef olurken...

Ülkemizde yeterince cami war zaten we kadınlarımıza ayrılan bölümler olduğu halde Bu tür girişimler sadece çıkar içindir ....

Bence siyasi bir oyun sanırım....

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.