Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

madde değil sanki

kahin

Önerilen İletiler

• Cevaplar 140
  • Tarih
  • Son Cevap

Bu Başlıkta En Çok Gönderenler

Bu Başlıkta En Çok Gönderenler

ikisi de canım yaa... :w00t: ondan denemelerimi de böyle kaşıntılı olanlar da deniyorum ki boşa gitmesin... :grin::lol: yaa olabilemez böle bişey...çok güzell....hadee....yeahhhuuu....veeeeeev...yeee..... :lol: açılın yoldan geliyorum..... :w00t:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

gelmiyorum işte... :getlost: sınıfı terkediyorum... :w00t: aa yetti yani.... :lol: zaten süpürgemde gelmedi....bu sınıfta hizmet = 0(sıfır) ve sıfıra sıfır elde var sıfır..ama benim elimde 0 yok maşa var.... :shifty:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

ben bu sefer...tamamen şöyle yapıştırıyım diyorum onu oraya... :grin: kurtuluruz hemm...maşadan hem.... :whistling: neyse.... :lol::shifty:

ne diyonuz siz agedeşle eyiceme saçmaleivemişiniz gari. :lol: size en iyisi kızılcık saplı elentrik zoppası lazım :w00t::w00t:

saçmalacekseniz benim gibi saçmalein... hadi dondurmam gaymaaak :w00t::w00t:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

bi cinnet herşiyi halledivirir agedeşim biliğ misin... ? :w00t: benim saçmalayıvermiş halimi gördünmü de konuşiyin...gari benden günah gidi agedeşim... :lol: tutmayin beniiiiiiiiiiiii :grin::shifty: saçmalık mı istersin...al sana saçmalık.... :P

'Nasip dondurmaları...lezzetin adı...kaymağın tadı!'

yeni nesil çocuk...

-hadi leynn..sallıyoo... :lol: gelin oğlum gelin....magnum alalım şurdan...karizma çizilmesin...külah falan,,kızların yanına gitçez hemide...havamız olsun...amcam sustur şunu kafam şişti... :wacko:-_-

ahh ahh.... !anlayıverdin gari sen beni... :w00t:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

örtmenim moturumu vemiyler.magnum yiyemmdiyiyler.gaç defa söğlecem bunlaa gıda boyası şekeee :w00t::w00t:

heee şimci anladımm bizim dondurmacı dükkanı niye bu gunlerde iş yapmiii? Kim demiş onlar gıda boyası deyyiiii, yalaaaannnn, inanman oyle herşeyeee.. kandirilerrr sizi

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.