Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

madde değil sanki

kahin

Önerilen İletiler

ama ben sizi görmedim.öğretmende yok. ders düşer ben çıkıyorum.

ama bir dakka gitmeden önce size şunu sorayım bari ders boşsa biz bunula uğraşalım.

bir hukuk profesörü yakından tanıdığı x ve y ile ilgili şunları yazıyor;

1)ne x nede y birbirini öldürmeyi düşünemzler ve bunu göze alamazlar.

2)eğer biri diğerini ağır yaralayacak olursa , hiçbir mahkemeona hapis cezası vermeyecektir.

büyük ilgi uyandıran ve tamamiyle doğru olan bu durumu açıklayınız

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Cevaplar 140
  • Tarih
  • Son Cevap

Bu Başlıkta En Çok Gönderenler

Bu Başlıkta En Çok Gönderenler

ama bir dakka gitmeden önce size şunu sorayım bari ders boşsa biz bunula uğraşalım.

2)eğer biri diğerini ağır yaralayacak olursa , hiçbir mahkemeona hapis cezası vermeyecektir.

sira arkadasim cevaplasin ben kopya cekeyim olurmu :D

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

'kahin' post='526526' date='Apr 21 2007, 10:35 AM']ama ben sizi görmedim.öğretmende yok. ders düşer ben çıkıyorum.

bunlar tek yumurta ikizi olmasın?:unsure: -_-:unsure:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

şimdi tek yumurta ikizleri birbirlerine verdikleri zarardan aynı oranda etkileneceklerinden birbirlerini öldürmeyi düşünemezler ağır yaralayacak olurlarsa ... diye yazarken birden aklıma birşey geldi.YAPIŞIK İKİZLEEEEER! :closedeyes: Bu arada gloria hocamız gelmez oldu. yoksa annemimi gördü? :w00t:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

bunların nufus cüzdanları ayrı ayrı mı olur yoksa aynımı

bunlar üniversite sınavına beraber girebilirle i girenezler mi

pekala bunların sınav yerleri farklı yerde olursa ne olacak.

bodrumlu bunlara ne cevap.bende aynı cevap gelince aklıma benim kafamda bunlarla ilgili bir soru işareti ouştu

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

bunların nufus cüzdanları ayrı ayrı mı olur yoksa aynımı

bunlar üniversite sınavına beraber girebilirle i girenezler mi

pekala bunların sınav yerleri farklı yerde olursa ne olacak.

bodrumlu bunlara ne cevap.bende aynı cevap gelince aklıma benim kafamda bunlarla ilgili bir soru işareti ouştu

kafadan yapışıksa aynı olabilir :sweatingbullets:

üniversite sınavına ayrı girerler :sick:

sınav yerleri farklı yerde olursa farklı sınav olurlar. :laughing: bu sınavda farklı bir sınav olur. :pinch::w00t:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

aaaaaaaaaa.... :w00t: neler olmuş böyle ben sınıfta yokkenn.... :shifty:

insan bi tatil yapamıcak mı yaff... :lol: aa....şuna bakk....şıkır şıkır karışmış sınıff... :grin:

neyse....benim sıra arkadaşım...öğretmenim...yeni arkadaşlarım nasıllarmış bakalım?? ... :unsure:

özlemişim sınıfımı.... :whistling::grin:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

bennn...çok iyiyim.... :wub:

ama çok yorgunumm benn..... :) şimdi yorgunluğumu atmam için dinlenmem gerekli.... :blush:

izninle sıradaşım...ben gidiyorum... :clover: iyi bak kendine.... :)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

bennn...çok iyiyim.... :wub:

ama çok yorgunumm benn..... :) şimdi yorgunluğumu atmam için dinlenmem gerekli.... :blush:

izninle sıradaşım...ben gidiyorum... :clover: iyi bak kendine.... :)

allah için çok durdun sınıfta :lol::P bi ara ver istersen :w00t:

bu sınıf hababamı geçti yahu :grin: bu sınıfa disiplin şart, nerde mahmut hoca kül yutmaz bastıramaz bu haytaları :D

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

allah için çok durdun sınıfta...bi ara ver istersen...

bu sınıf hababamı geçti yahu.... bu sınıfa disiplin şart, nerde mahmut hoca kül yutmaz bastıramaz bu haytaları

şşş....hayta falannn ne oluyoruzz :lol: bu sınıfı kim bastırabilir yaf... :w00t: var mı öyle bir yiğit?? :unsure::grin:

evet yaff...çok durdum benn.... :grin: giderimmmm....zaten dilekçem hazır..no problem... -_-:P

sen nesisin bu sınıfın??bodrum katından sorumlusu mu?? :lol:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

şşş....hayta falannn ne oluyoruzz :lol: bu sınıfı kim bastırabilir yaf... :w00t: var mı öyle bir yiğit?? :unsure::grin:

evet yaff...çok durdum benn.... :grin: giderimmmm....zaten dilekçem hazır..no problem... -_-:P

sen nesisin bu sınıfın??bodrum katından sorumlusu mu?? :lol:

sen estikçe ben bodruma kaçarım :w00t: ben sınıfın en uslusuyum örtmenimi hiç üzmem ve sözünden çıkmam. :devil:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

sen estikçe ben bodruma kaçarım :w00t: ben sınıfın en uslusuyum örtmenimi hiç üzmem ve sözünden çıkmam. :devil:

maşallahh...bii uslusunn...bi uslusunn... :grin:

uslu görmesem inanırdım ama... :lol:

bodrumda ne yapçenn.... :unsure: fareler vardır orda... :w00t::stuart:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

:grin: mezun oldukk....artık görüşemez olduk yaff :lol: ne buu...in-cIn top oynuyor... :w00t:

ben de katıldım aralarına...yakar top oynuyoruzz...aaa bodrumlu al şu yağdanlığını....yerlere damlıyor...başımızı yarıcaz... :angry: şurda top oynuyoruz...bir fısıltı duydum sanki... :o

saçmalama dalında ödül istiyorum... :w00t::P

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

:grin: mezun oldukk....artık görüşemez olduk yaff :lol: ne buu...in-cIn top oynuyor... :w00t:

ben de katıldım aralarına...yakar top oynuyoruzz...aaa bodrumlu al şu yağdanlığını....yerlere damlıyor...başımızı yarıcaz... :angry: şurda top oynuyoruz...bir fısıltı duydum sanki... :o

saçmalama dalında ödül istiyorum... :w00t::P

saçmalama dalındaki ödülünü sana ancak yazın sunabilirim. :unsure: çünkü bu mevsimde karpuz pahalı :lol::lol:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

aa..... :o karpuzmuşş... :getlost: yok canım bu sınıfff adam olmaz... :w00t: gerçi mezun olduk demi...ne kafama takçam yaff... :lol:

hala aynı sınıff hala.... -_-:lol:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

:getlost: sen bana cadı mı demek istiyon arkadaşım... :w00t: bana mı öyle geldi... :grin: ne bu sınıfın benimle alıp veremediği... :crying:

biliyodum zaten...bu sınıf beni sevmiyo diyodum hep... :getlost: (ben bayılıyorum ya) :lol: :lol:

hıh..süpürgeymiş..al sen süpürgeyi de...ben ne yapıcağımı biliyorum... :whistling:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

zaten öyle olucak sıra arkadaşım... :w00t:

siz bi alın da şu süpürgemi...sırtınız bayram nedir...bilsin artık.... :lol: demii yaa...şimdii yazık...bi bodrumluyaa bi sanaa..... :grin: sevdim bu işi ben... :shifty::wacko:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.