Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

AHMET NECDET SEZER

sardunyam

Önerilen İletiler

:lol:

teröristleri affetme yetkisi yokki Cumhurbaşkanının, meclis karar çıkartıyor Cumhurbaşkanı ancak 3 kez veto ediyor yoksa yasa olduğu gibi geçiyor...

yani teröristleri affeden Vakit, Zaman macmualarının ifade ettiği gibi Sezer değil, senin Akp liler yahu... her duyduğuna inanma... :rolleyes:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Cevaplar 87
  • Tarih
  • Son Cevap

Bu Başlıkta En Çok Gönderenler

Bu Başlıkta En Çok Gönderenler

Güle Güle Sayın Sezer

Aydınlığınızı, direnişinizi, dik duruşunuzu özleyeceğimizi biliyoruz...

İktidarın hukuk devleti ilkesini önemsemeyen çağdışı bir siyasal kadronun eline geçtiği süreçte, Çankaya'da çağdaş bir hukuk adamının oturması olağanüstü bir rastlantıydı.

Veto ettiği yasaları değiştirmeden "aynen" inadıyla geçiren, uygunsuz atamaları "vekâleten" yöntemiyle gerçekleştiren bir siyasal iktidarın karşısında onun kısa sürede pes edeceğini sananlar yanılacaktı.

Türkiye'nin 10. Cumhurbaşkanı laikliğe karşı şeriatı, ulusa karşı ümmeti, bağımsızlığa karşı uyduluğu, bilime karşı dogmaları savunan siyasal iktidara yönelik duruşunu değiştirmeyince ona direnen gerici bir kadronun direnişiyle karşılaştı. Salt onların değil, kimi zaman tek başına kalmayı göze alarak kendisini önerenlerin acımasız eleştirileri karşısında dik duruşunu hiç değiştirmedi.

Sakin, iddiasız, hoşgörülü görünümü altında gizlenen mücadeleci kişiliğiyle gericilerin ezberini bozdu, ilericilerin simgesi oldu.

Türkiye'nin sürüklendiği çıkmazın farkında olan bir yurttaş olarak bağımsızlığa, özgürlüğe, eşitliğe, çağdaşlığa ve hukuka olan inancıyla inandığı yolda yürüdü.

Bitti bitiyor, gitti gidiyor derken şimdi Sezer'li yılları tüketmenin acısını yaşıyoruz.

Ama Sayın Sezer iyi ki siz vardınız. Size teşekkür ediyoruz. Aydınlığınızı, direnişinizi, dik duruşunuzu özleyeceğimizi biliyoruz.

Size ve ailenize sağlık ve esenlik diliyoruz.

Güle güle Sayın Ahmet Necdet Sezer...

:clover:

saygıyla eğiliyorum. kendisini çok özleyeceğiz.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

:lol:

teröristleri affetme yetkisi yokki Cumhurbaşkanının, meclis karar çıkartıyor Cumhurbaşkanı ancak 3 kez veto ediyor yoksa yasa olduğu gibi geçiyor...

yani teröristleri affeden Vakit, Zaman macmualarının ifade ettiği gibi Sezer değil, senin Akp liler yahu... her duyduğuna inanma... :rolleyes:

yine taşa vurdun baltayı ben onlara oy vermediğimi söylemiştim :)

tabi tabi veto yetkisini kullanmış mı baktınız mı ? :)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Sezer...

Yedi yıl geçti.

Sormanın zamanıdır...

Cumhurbaşkanı Ahmet Necdet Sezer'in çocuklarının ismini bilen var mı?

Efendim? Duyamadım...

**

Mesela, " Sezer'in kızı Ebru" diye başlayan bir cümle kursam, kaçınız itiraz edebilir, Ebru değil de, Betül diye?

Veya " oğlu Tarık" desem...

Var mı doğrusunu bilen?

Çalışıyorlar mutlaka...

Ne iş yapıyorlar?

Babaları cumhurbaşkanı yahu...

VIP'e girerken gören?

Genişletelim soruyu...

Hayali ihracat yapan yeğeni var mı?

Devlet kredisiyle banka alan kuzeni?

Kayınço?

"Sen benim kim olduğumu biliyor musun" diye fors yapan müteahhit kanka?

Var mı?

Peki, aile fotoğrafı?

Bıraktık işadamlarını...

Gelin? Damat?

Nerede bu insanların magazin dergilerindeki şatafatlı pozları, televizyondaki görüntüleri, gazetelerdeki röportajları?

Elalemin yatında gören?

Verdimse, ben verdim... Duyan?

Telefon açsa neyse... Kimseye mektup yazdı mı, "hamili kart yakinimdir" diye?

Uzatmayayım...

Bizden biriydi.

Yedi yıl geçti... Hâlâ bizden biri.

Sadece bu mütevazı tablo bile, Sezer'in ne kadar başarılı bir Cumhurbaşkanı olduğunun kanıtıdır.

"İdeolojik" olarak karşı çıkanları, anlarım... "Siyaseten" eleştirenlerin haklı olduğu taraflar vardır, normal.

Ama...

Kırmızı ışıkta durduğu için, yalaka gazetecileri limuzinine bindirmediği için, Köşk'ün mutfağından ithal peyniri çıkardığı için, israf sevmediği için, akrabalarını zengin etmediği için, ayıp denilen kavramın farkında olduğu için, Beyaz Saray'a gidip akıl sormadığı için

"vizyonsuz" deniyorsa...

Hâlâ bu kadar saldırılıyorsa...

Memleketteki *******, ne kadar cesur, ***** ve cüretkâr olduğunun da kanıtıdır.

Yılmaz Özdil. 24 Nisan 2007 Sabah Gazetesi

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Taylan Abi

Bu eklediğin yazı kaç kişinin ilgisini çeker bilmiyorum özellikle kulakları sağır ve gözleri kör bir zihniyete sahip olanlar bunlarla ilgilenmezler, birileri oğullarına milyon dolarlık ev alır, yat alır, gemi alır onunla da ilgilenmezler. Peki neyle ilgilenir bunlar mesela, sömürücülükle, kandırmacayla, al takke ver külahla, ilgilenirler, dürüstlük prim yapmıyor bu devirde, ağzın kalabalık laf yapıyormu, kabadayımısın, haklı haksız gözetmeden kendi bildiğini okuyormusun, yahu öncekilerde çalmadımı diyecekler, sanki bu zihniyetin yaptığı tek şey çalmakmış gibi, çalmak bir hakmış gibi. Haksız olduğunu bile bile sadece söyledikleri bir kaç dini espiriye kapılıp gidenler için dürüstlük, vatanpervelik önemli değil, aynası laftır kişinin, işe bakılmaz.

Bir terslik var değilmi atasözünde. Aslında terslik yok çünkü olup biten bu, cehalet hat safhada ondan lafa bakıyorlar. Yazık bu dine ya, yazık bu dini kullananlara verilen itibara, yazık Atatürk Cumhuriyetinde hala bu safsatalarla uğraşarak kaybedilen zamana.

Ahmet Necdet Sezer, Akp hükümetinin korkulu rüyasıydı, Çankaya'nın demir yürekli, kemalist ve aydın Cumhurbaşkanıydı, yerine önerilen kişinin geçmişi şaibeli, dünün yeşil devrimcileri, rejim muhalifleri bugünün Laik Türkiye'sinde Cumhur olmaya aday. Yazık bunca çabaya. Görün bakın bundan sonrasına bu kafalar bir zafer kazanmışcasına yola kaldıkları yerden devam edecekler. Ama o yol bir yerde bitecek, bir sıçrarsın çekirge......................

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Hiçbir çabaya yazık değil. Biz buraya pes etmeye değil, çarpışmaya geldik. Atam dedem babam beni bu günler için yetiştirdi sevgili Keskinkalem. Bugünleri görebileceğimizi hayal etmemişlerdi belki ama Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk'ü işaret etmişlerdi hep.

Devrimlerin rengi konusunda ise yeşil'in silüetine aldanma. Bunun turuncu'su var, kızıl'ı var.

Demir yürekliyiz, birlikteyiz.

Yanındayım.

Sevgiler.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Biran önce gitsin,ömrümde bu adam kadar ******* bir yüz görmedim.

Bir kere bile halkın arasına karışmamış bir rahibin kendini manastıra kapatması gibi kapanmış Çankaya köşküne,kendi halkına bu kadar yabancı bir devlet reisi görülmüşmüdür acaba?

Siyasi görüşü,ideolojileri beni uzaktan yakından ilgilendirmiyor,ama bir iticilik var adamda,Türkiye Cumhuriyetinin en tepesinde fakat bambaşka bir dünyada.

Eminim köşkten ayrıldığı gün bunalıma girecektir, köşkten başka bir dünya olduğunu fark edip,alışması zaman alır.

köşkten ayrıldığında hakkatten bunalıma girecek ! çünkü sivil hayatta kırmızıda durması gerekecek ,hastaneye gidip kuyrukta beklemesi gerekecek bu adam saltanata alışmış işi çoook zor! :w00t:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Taylan Abi o yazı benim ilgimi çeker eminim pek çok insanında ilgisini çeker ve tahmin ediyorum ki pek çok insan bundan bir ders çıkartır.

Ahmet Necdet Sezer son cumhurbaşkanları içinde en saygın, en otoriter ve gerçek bir devlet adamıdır. Yaşamı boyunca tek bir karanlık nokta bulamazlar. Ama millet bu tür devlet adamlığına alışkın değil o başka. Zaten millet siyasilerin dün dündür, bugün bugündür tabiri ile aymazlığına alışkın. Kimin sesi çok çıkıyor o haklıdır. Haklımıdır, aslında değil ama bu şartlar altında çok fazla beklenti içerisinde değilim. Ne zaman gerçek anlamda ayırt etme yetisi kazanılır o zaman işler değişir.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Mesajlarınızı yazarken pek rahatsınız ancak gönderdiğim 24.04.2007 tarihli yazı hakkında anti-teziniz yok sanırım. Ben Yılmaz Özdil'in sorduğu sorulara bir cevabınız varsa duymak isterim. Misal, size yardımcı olayım. Unakıtan ismini SEZER olarak değiştirip cevap bulabilmenizi isteyeceğim.

• Unakıtan'ın oğlu Abdullah Unakıtan´ın gümrük vergisinin artırılmasından (%25-%45) kısa süre önce yüklü miktarda mısır ithalatı yaparak haksız kazanç sağlanması.
  • Unakıtan'ın oğlu Abdullah Unakıtan'a ait A.B. Gıda'ya 2.5 milyon YTL teşvik verilmesi ile likit yumurtada KDV'nin %8'e indirilmesi.
  • Unakıtan'ın bilgisayar şirketi bulunan kızı Zeynep Basutçu'nun, Telsim'in satışı konusunda Vodafone için aracılık yapması.

Saptırmadan, kaptırmadan cevap niteliği taşıyan yazılar bulmanız faydanıza olacaktır.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Mesajlarınızı yazarken pek rahatsınız ancak gönderdiğim 24.04.2007 tarihli yazı hakkında anti-teziniz yok sanırım. Ben Yılmaz Özdil'in sorduğu sorulara bir cevabınız varsa duymak isterim. Misal, size yardımcı olayım. Unakıtan ismini SEZER olarak değiştirip cevap bulabilmenizi isteyeceğim.

Unakıtan'ın oğlu Abdullah Unakıtan´ın gümrük vergisinin artırılmasından (%25-%45) kısa süre önce yüklü miktarda mısır ithalatı yaparak haksız kazanç sağlanması.

Unakıtan'ın oğlu Abdullah Unakıtan'a ait A.B. Gıda'ya 2.5 milyon YTL teşvik verilmesi ile likit yumurtada KDV'nin %8'e indirilmesi.

Unakıtan'ın bilgisayar şirketi bulunan kızı Zeynep Basutçu'nun, Telsim'in satışı konusunda Vodafone için aracılık yapması.

Saptırmadan, kaptırmadan cevap niteliği taşıyan yazılar bulmanız faydanıza olacaktır.

:clover::clover:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

ahmet necdet sezer e laf edenlere inanamıyorum..Bu zamana kadarki en iyi 3. cumhurbaşkanımız. Meclisin ve iktidarın tüm baskılarına rağmen laik duruşunu, cumhuriyet ve demokrasiye olan bağlılığından ödün vermedi. Onun gibi bir cumhurbaşkanını çok özleyeceğiz.

Bakın ne diyeceğim hani şu cumhuriyet mitingine alternatif olan mitingde bir pankart açmışlar. Tarih zorbaları affetmedi Sezer'i de affetmeyecek. Acaba kim zorba? Laiklik ilkesine sahip çıkarak her dinden olana eşit uzaklıkta bulunmaksa zorbalık hepimiz zorbayız. Asıl zorbalık ülkeyi islami simgelerle yönetmeye zorlamaktır. Diğer dinden olanlara kötü gözle bakmaktır. Onlara yaşam hakkı tanımamaktır. ************

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Unakıtan'ın oğlu Abdullah Unakıtan´ın gümrük vergisinin artırılmasından (%25-%45) kısa süre önce yüklü miktarda mısır ithalatı yaparak haksız kazanç sağlanması.
  • Unakıtan'ın oğlu Abdullah Unakıtan'a ait A.B. Gıda'ya 2.5 milyon YTL teşvik verilmesi ile likit yumurtada KDV'nin %8'e indirilmesi.
  • Unakıtan'ın bilgisayar şirketi bulunan kızı Zeynep Basutçu'nun, Telsim'in satışı konusunda Vodafone için aracılık yapması.

Taylan, hala yanıt gelmemiş, bekliyoruz... :unsure::)

ya da şöyle desek, bunun yanıtı var mı?

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Siz önce şuna bir cevap verinde ondan sonra konuşalım.

CHP'nin Barzani destekçisi Milletvekili

ABD’nin PKK Terörü ile Mücadele Özel Temsilcisi Joseph Raltson’un Ankara temasları sırasında, birlikte öğle yemeği yediği dört milletvekilinden biri olan CHP Hakkari Milletvekili Esat Canan, söylediği ilginç sözlerle dikkatleri üzerine çekti.

''Güneydoğu’nun da şehitleri var ''

OLUR MU BÖYLE ŞEY Canan’a, "Güneydoğu şehitleri ile PKK’lı militanları mı kastettiği" sorusu yöneltilince bunu İngilzce tercüman aracılığıyla onayladığı belirtildi. Canan, PKK’nın siyasete girmesinin yolunun açılmasını da isteyince, Türkiye’nin PKK terörü ile mücadele özel temsilcisi Edip Başer araya girerek, "Olur mu böyle şey sayın vekilim. Teröristten siyasetçi olur mu?" diye tepki koydu.

Sayın sardunya bu konuda açıklama bekliyorum hatırlarsanız bu konuyu araştıracağınızı belirtmişdiniz.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

bazı şeyleri anlayamıyorum Ahmet Necdet Sezer gibi dürüst bir devlet adamını neden sevmiyorlar?

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

doğrular karşısında ne yapacaklarını bilemeyenler hakarete yeltenir.

tıpkı gerçekleri dile getiren aydınların katledilmesi gibi.

susturun susturabilirseniz,

Taylan, :clover:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Sevgili Sardunyam, cevabı bulabilmeleri için sınırsız süre tanıyalım istersen.

Bana bir ÖM geldi, cevap değil ama bol yıldızlı. O mesajı burada deşifre etmeye terbiyem elvermedi. Anladın sen onu ;)

*Çok merak edenlere ÖM olarak iletebilirim.

sonsuza kadar bekleseler ne değişecek böyle bir yanıt yok ancak uyduracakları birşeyler vardır o muhakkak. Çünkü bu kafalar dün başka konuşup yarın başka konuşabiliyor, hiç şaşmam.

Ve anladım ben onu. Gerçekleri söylemenin bedeli ağır gelir bazılarına kaldıramadıklarında bol yıldız alırlar.

:clover: :)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Siz önce şuna bir cevap verinde ondan sonra konuşalım.

CHP'nin Barzani destekçisi Milletvekili

ABD’nin PKK Terörü ile Mücadele Özel Temsilcisi Joseph Raltson’un Ankara temasları sırasında, birlikte öğle yemeği yediği dört milletvekilinden biri olan CHP Hakkari Milletvekili Esat Canan, söylediği ilginç sözlerle dikkatleri üzerine çekti.

''Güneydoğu’nun da şehitleri var ''

OLUR MU BÖYLE ŞEY Canan’a, "Güneydoğu şehitleri ile PKK’lı militanları mı kastettiği" sorusu yöneltilince bunu İngilzce tercüman aracılığıyla onayladığı belirtildi. Canan, PKK’nın siyasete girmesinin yolunun açılmasını da isteyince, Türkiye’nin PKK terörü ile mücadele özel temsilcisi Edip Başer araya girerek, "Olur mu böyle şey sayın vekilim. Teröristten siyasetçi olur mu?" diye tepki koydu.

Sayın sardunya bu konuda açıklama bekliyorum hatırlarsanız bu konuyu araştıracağınızı belirtmişdiniz.

Ya sen önce sana sorulanlara yanıt versende sonra sorularına yanıt alsan.

Bana bunu soruyorken hiç Akp'li vekillerin pkk ve Kürt meselesi hakkında ifade ettiklerinden haberdar oldun mu?

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Taylan Abi o yazı benim ilgimi çeker eminim pek çok insanında ilgisini çeker ve tahmin ediyorum ki pek çok insan bundan bir ders çıkartır.

Ahmet Necdet Sezer son cumhurbaşkanları içinde en saygın, en otoriter ve gerçek bir devlet adamıdır. Yaşamı boyunca tek bir karanlık nokta bulamazlar. Ama millet bu tür devlet adamlığına alışkın değil o başka. Zaten millet siyasilerin dün dündür, bugün bugündür tabiri ile aymazlığına alışkın. Kimin sesi çok çıkıyor o haklıdır. Haklımıdır, aslında değil ama bu şartlar altında çok fazla beklenti içerisinde değilim. Ne zaman gerçek anlamda ayırt etme yetisi kazanılır o zaman işler değişir.

Icimizde bazilari varki yalandan gülenleri takiyye yapanlari adam sanirlar ve devlet adami derler.Bunlar akilli gecinenlerdir.Bilmezlerki devlet adamligi 32 disin gösterilmesi degildir.Insanlarin yüzlerine bakarak bu devlet adami bu devlet adami degil diye sözüm ona ahkam keserler.Sayin Sezer bir anadolu cocugudur.Kanun adamidir Atatürkcüdür ve LAIKTIR.ABD den AB den icazet almamistir.Erbakan ve Fetullah Gülencide degildir.Tarikat seyhlerinin kuyruklarinda gezinmez bu nedenle onu bazilari hic sevememistir.Eger Sayin Sezer RTE nin emrinde olsa idi,her kanunsuz yasayi onaylamis olsa idi kadroculuga evet dese idi inanin ki bugün onun yüzüden sikayet edenler veya neden bir ordu et yiginiyla Cuma namazina gitmiyo diyenler tarafindanda sevilecekti.Malum Türkiyede Cuma namazlari bir ordu koruma ve gazeticilerin esliginde kilinir ve böylece iyi bir müslüman politikaci olunur.Halki kandirmanin en kolay yolu Cuma namazi kilmaktir.Cuma namazinin reklami yapildiktan sonra Yimpastan ic edilen paralarin adimi olurmus.Cuma namazi kilan siyasetci hak yermi?Yemez sadece yan cebine koydurtur.

saygilarla

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Icimizde bazilari varki yalandan gülenleri takiyye yapanlari adam sanirlar ve devlet adami derler.Bunlar akilli gecinenlerdir.Bilmezlerki devlet adamligi 32 disin gösterilmesi degildir.Insanlarin yüzlerine bakarak bu devlet adami bu devlet adami degil diye sözüm ona ahkam keserler.Sayin Sezer bir anadolu cocugudur.Kanun adamidir Atatürkcüdür ve LAIKTIR.ABD den AB den icazet almamistir.Erbakan ve Fetullah Gülencide degildir.Tarikat seyhlerinin kuyruklarinda gezinmez bu nedenle onu bazilari hic sevememistir.Eger Sayin Sezer RTE nin emrinde olsa idi,her kanunsuz yasayi onaylamis olsa idi kadroculuga evet dese idi inanin ki bugün onun yüzüden sikayet edenler veya neden bir ordu et yiginiyla Cuma namazina gitmiyo diyenler tarafindanda sevilecekti.Malum Türkiyede Cuma namazlari bir ordu koruma ve gazeticilerin esliginde kilinir ve böylece iyi bir müslüman politikaci olunur.Halki kandirmanin en kolay yolu Cuma namazi kilmaktir.Cuma namazinin reklami yapildiktan sonra Yimpastan ic edilen paralarin adimi olurmus.Cuma namazi kilan siyasetci hak yermi?Yemez sadece yan cebine koydurtur.

saygilarla

:clover: Kanal 7'nin Almanya'da Deniz Feneri Derneğinden ve Yimpaştan aldığı paralar insanların saf duygularının iyi niyetlerinin kimlerin siyasi emellerine ve kanallarına aktarıldığıda ilgilendirmez o aymazları.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

cok degerlı cumhurbaskanımız artık neyı beklıyor anlayabılmıs deılım.6 kasım gunu hıc bır yetkısı olmayan teyyıp erdogan koske cıktı partı baskanı deıldı mılletvekılı deıldı ama cankayaya cıktı hangı yetkıyle.lubnana asker gonderılemez dedık askerle bı tek cumhurbaskanından ızın alır meclıs ızın verse bıle sız ızın vermedınız nereye gıdıyo yasal olmayan bu yolarla asker.askerlerımızın lubnana gıtmesıne ızın verdınız.ama artık yeter sızde cıkın yetkınız olan bazı seylerı yapın.cumhurbaskanı demek devletın bası demek anayasanın 104 .maddesını bır tek sız uygulayabılırsınız.artık masaya yumrugunuzu vurun su anayasanın 104. madeesını uygulayın.bakanlar kurulunu toplayın derhal ıstıfaya davet edın.ederler etmezler ama sız cıkın gorevınızı yerıne getırın ıstıfaya davet edın.sızden bunu beklıyoruz.artık gun cumhurbaskanlıgı yemınını yerıne getırme gunudur.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

saygilarla

Ahmet Necdet Sezer, ülkenin iktidarını, emniyet kurumlarını elegeçirmiş Fethullah Gülen'ciler tarafından hedef gösteriliyor, TBMM 'nin başkanı bile dindar bir cumhurbaşkanı seçeceğiz derken Sezer'i işaret ediyor. Ve insanları Atatürk'çülerin dindar olmayacağı yalanına inandırıyorlar. Çünkü Sezer onlar gibi yanında korulamalarla o cami senin bu cami benim göstere göstere ibadet yapmadı. Buda önemli değil Sezer'i sevmemelerinin asıl nedeni Çankaya'nın onun döneminde geçirilmek istenen yasalara dur demesinden. Ama Sezer'i suçlayacak başka şeyleri olmadığından meseleyi dindarmı, değilmi meselesine getiriyorlar. Ne garip ki bir kısım insanda buna inanıyor.

Ben Siyasi Bilimler okudum mesleğimi yapmak için iş barvurusu yaptığımda bana dindarmısın diye sormuyor hiç kimse, eğitimimi ve iş gereklerini soruyorlar. Yani kimseyi ilgilendirmiyor benim inancım. Devlet memur alacağı zaman müracat edenlerin dindarlığınımı kontrol ediyor? Bu nasıl bir anlayıştır.

Devlet memuru olmak isteyenin sicil temiz kağıdı getirmesi istenir resmi kurumların hiçbirinde hüküm giymiş biri görev yapamaz. Ama Türkiye'de hüküm giymiş biri Başbakan bile oldu. Sayın politika siz hüküm giymiş olsaydınız bir belediyede bile iş bulamazdınız, ama kanunlar çiğnendi ve bir mahkumu başa getirdiler hemde ne uğruna dindarmış, dindarlarmış.

Milyonlarca dolarlık paraları götürürlerken dindar değiller. Paraları götürene kadar dindarlar.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.