Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

bir klip arıyorum

marsel

Önerilen İletiler

Merhaba ben de bir şarkı arıyorum.yabanci bir kadın söylüyor.uzun sivri tırnakları var. Adele e benziyor şişmanlık olarak. slow değil.sanki kafasında altın renkli bir sapkamsi bir şey vardı şimdiden teşekkür ederim

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Cevaplar 933
  • Tarih
  • Son Cevap

Bu Başlıkta En Çok Gönderenler

Bu Başlıkta En Çok Gönderenler

Merhaba bi sarki ariyorum bir kiz ve bir erkek soyluyor ormandalar uzun bir agacın dalına oturmus ikisi de kizin ustunde bordo renk olması lazım tulden bi etek kabarık sacları kıvırcık ayaklarını sallıyorlar aşsaya yardımcı olursanız sevinirim

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

merhaba arkadaşlar bende bir klip arıyorum ve ümid ediyorum ki yardımı dokunan biri vardır aramızda çünkü düşünmekten beyni patlatçam.. evet; yanlış hatırlamıyorsam ingiliz bir şarkıcıydı.. sihay beyaz gibi bir klibi vardı ve genellikle banyonun karşısında aynaya bakarak biraz bağırarak şarkı söylüyordu, çevirmeli siyah bir telepfonda vardı hatta.. ve klibin sonlarına doğru bu şarkıyı söyleyen delikanlı bileklerini kesiyordu el yıkama yerinde aynanın orada banyoda yani smile.png)

teşekkürler şimdiden..

hala yardımcı olacak kimse yok mudur acaba? 

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

merhabalar,

ben de herkes gibi bir klip ya da şarkı arıyorum. 2010 ile 2014 arası olduğunu tahmin ediyorum. melez ya da zenci bir kadın şarkıcı eski dökük bir evde tek başına oyuncak bebeklerle birlikte yaşıyor. onlarla canlı gibi konuşuyor, yemek yiyor, vakit geçiriyor, kadının kıyafetleri 1950-1960'ların kıyafetleri gibi ve en sonunda polis bu evi basıyordu.

çok hareketli ve o dönem çok popüler bir parça değildi ama melodisi çok güzeldi.

yardımcı olabilirseniz çok sevinirim. teşekkürler

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

arkadaşlar bende bir şarkı arıorum klipte ayı kostümü giyen birisi var şarkı 2016 olmalı klipte ayrıca çölde bir karavanda var ve yabancı şarkıyı söyleyenlerden biriside küçük bir çocuk yardım ederseniz çok sevinirim.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Bende bir şarkı arıyorum şarkıyı söyleyen veya ismine dair bişey htrlamıyorum sadece şarkının başlangıcında uzaydan düşen bir adam var siyahi adam var(ALTIN KOLYESİ VAR $ BU SEKİLDE) üniversiteye düsüyo dans yarısmaları gibi bişeyler var şarkının icinde gecen bazı kelimeler doğrumu yazıyorum bilmiyorum ama camon camon coz maynem camon camon see maynem gibi kelimeler geçiyo yardım ederseniz sevinirim.

Bende bunu arıyorum :)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Arkadaşlar benim aradığım klipte kız siyah bi ceket giyiyor yerden kelebek objesi alıyor küçük böyle sonra yürüyor ve bi erkek bar çinliler gibi oda bi anda yatar vaziyette uçuyor havada ve beyaz bi beze sarılıyor bilen yazabilirmi

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Bir klip ariyorum arkadaslar. Sanirim amerikandi. Kiz robotdu opustuyu ker kesi olduruyordu. Beyaz tenli kozdi kirmizi elbisede. Icine bomba yerlewtirmiwler kizin. Warkiyi soyluyor sonda patliyor sahnede. Ordaki her kesi de olduruyor. Hatirlayan varsa ismini yaza bilirmi

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Merhaba bi şarkı arıyorum bilindik bi şarkı sanırım adını hatırlamıyorum klipte bi köpek var sürekli koşuyor klipte sadece koşan köpek var ve arkada da savaş falan oluyo sanırım köpek vuruluyo da olabilir bu arada gerçek köpek değil animasyon

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

bir klib arıyorum çok eski değil 2016 olması lazım klibte bir grup genç bir evi basıyorlar oradan bir genci kaçırıyorlar birde zincirli bir kutu alıyorlar genci sürükleyerek bir ateşin yanına getiriyorlar orada kutuyu ateşe atıyorlae sonra evde saklanan diğer genç bunların peşine düşüyor onu bulduğunda kaçıran adamlar bunu yerde tekmeliyordu yardımcı olursanız sevinirim

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Merhaba bi şarkı arıyorum klipten tek hatırladığım iki kadın çölde şarkıyı söylüyolardı yolculuk yaptıgım otobüs firmasının müzik kanalında denk gelmiştim 2 kez çok hoşuma gitmişti sanırım bulgarca falandı şarkı

Merhaba bi şarkı arıyorum klipten tek hatırladığım iki kadın çölde şarkıyı söylüyolardı yolculuk yaptıgım otobüs firmasının müzik kanalında denk gelmiştim 2 kez çok hoşuma gitmişti sanırım bulgarca falandı şarkı

muhakkak bu olmalı lazım smile.png   haide otkaji me 

original.gif islik.gif

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

bende bir klip arıyorum turk klibi klib de hatırladığım universiteli çoçuk bir tişort hazırlıyor sabah ogrenci evinden arkadası o tişortu giyiyor ve çoçuğun sevgilisi o çoçuha aşık oluyor

grup yağmur - platonik aşk  buyrunuz :

ah ne güzeldir  bu smile.png

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Arkadaşlar klip arıyorum adnı faln bilmiyorum ama 10 yıl önce fln izlmştm klip brz saçma ama aklma takıldı klipte bir bayan şarkı söylüyrdu yatakğn üstüde ve eşiyle tartşp dryrdu yatak bildğnz araba niytine sokakta gidiyr hatırlyn vrmı aranzda

budur buyuk ıhtımalle : 

nalan - adresibiliyorsun

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

bir klip ariyorum. yeni bir klip eski değil. 

klipte bir tane gelinlik giymiş bayan arabanın önüne atlıyor araba duruyor ve beyaz saçlı genç bir adam düğünden kaçan kızı arabasına alarak bir dağ evi gbi bir eve götürüyor. vde kız duş falan alıyor erkek havlu veriyor. erkek kendi elbiselerinden veriyor. daha sonra kahve falan içiyorlar bu şekilde zaman geçerken kızı  buluyorlar ve erkeğe iyi bi dayak atıyorlar hikaye böyle.. 

şarkının adı olmayacak bir hayal - cem özkan 

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Merhaba arkadaşlar bir video klip arıyorum

Klip te araba iskeleden denize atlıyordu ve denizde de gidiyordu sonra sahile çıkıp tekrar karada gidiyordu klip çok eski çocukluğumun klibi şarkıyı söyleyenler falan hep zenci hatırlayan bulan olursa çok sevinirim şimdiden teşekkürler:)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Misafir Cangidercanacımazolu

Merhaba bir şarkı arıyorum geçen sene dinledim şarkıyı zayıf dövmeli zenci bir adam söylüyor ve klibinde çeşitli yaratıklarla robotlarla canavarlarla dövülüyor hepsini Yok ediyor rica etsem yardımcı olur musunuz

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Merhabalar bende sizler gibi şarkı arıyorum sanırım 2008 yada 2009 yılıına ait söz ve adını hatırlamıyorum klibinde sarışın bir kız ve siyah saçlı bir çocuk var ikiside yataktan kalkıp hazırlanmaya başlıyorlar ve evlerinden çıkarak yürüyorlar en son metro tünelinde karşılaşıp birbirlerinin fotoğrafını çekiyorlar lütfen yardımcı olun çok uzun bir süredir arıyorum. !!

Buldun mu bende arıyorum yaa bulamadim. Daha

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Merhabalar bende sizler gibi şarkı arıyorum sanırım 2008 yada 2009 yılıına ait söz ve adını hatırlamıyorum klibinde sarışın bir kız ve siyah saçlı bir çocuk var ikiside yataktan kalkıp hazırlanmaya başlıyorlar ve evlerinden çıkarak yürüyorlar en son metro tünelinde karşılaşıp birbirlerinin fotoğrafını çekiyorlar lütfen yardımcı olun çok uzun bir süredir arıyorum. ACILLLL !!

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.