Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

bir klip arıyorum

marsel

Önerilen İletiler

Merhaba arkadaşlar ben 2001 de nuöber one da yayınlanan bi şarkıyı arıyorum ben o zaman 1.sınıfa gidiyodum şu son 2 gündür arıyorum bulamıyorum siyah bi kıyafet giymiş bi tane siyah bi şato vardı ve elinde samuray kılıcı sallıyordu şarkı sözleri aklımda ama arattığımda bulamıyorum to be same the cabio stay you with me gibi bişeydi bulamadım

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Cevaplar 933
  • Tarih
  • Son Cevap

Bu Başlıkta En Çok Gönderenler

Bu Başlıkta En Çok Gönderenler

Misafir şarkıyı bulun

bir klip ariyorum. yeni bir klip eski değil. 

klipte bir tane gelinlik giymiş bayan arabanın önüne atlıyor araba duruyor ve beyaz saçlı genç bir adam düğünden kaçan kızı arabasına alarak bir dağ evi gbi bir eve götürüyor. vde kız duş falan alıyor erkek havlu veriyor. erkek kendi elbiselerinden veriyor. daha sonra kahve falan içiyorlar bu şekilde zaman geçerken kızı  buluyorlar ve erkeğe iyi bi dayak atıyorlar hikaye böyle.. 

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

arkadaşlar merhaba . benim aradığım bi müzik var . müziğin klibinde bir erkek bi kadın görüyor ve kadın bunu peşine takıyor . adam klibin sonuna kadar kadının peşinden gidiyor kadın fularını ayakkabını vs bırakıyor iz olarak belirli yerlere . müzik genellikle keman ağırlıklı ve  müziğin içinde aralarda hhhhaaaa haaaaaaaaooouu haaayy haaaaaooo diye kadın sesi geçiyor , kahkaha gibi değil yalnız. bir ara çok popülerdi . hatırlayan veya bilen varsa yardımcı olsun şimdiden tşk.ler

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Bir şarkı arıyorum klibinde 14-15 yaslı erkek cocuk var. güzel bir kiz yürürken mendili düşüyor ve cocuk mendili yerden alıp bir erkeye veriyor.kiz mendilini alırken o erkekle buluşuyor ve sarılıyorlar. cocukun arkasinca ise 1kaç erkek koşuyor. kizin mendilini çaldıgını düşünüyorlar))) bu şarkının klibin adını biıen varsa lüüütfeeeen yazınnnn(

Adrian Gaxha-the red colour
Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Bir klip ariyorum. Gece kulubunde gecen bir klip. En sonunda oda da kadinla fazla dokunuldugu icin gorevli vurmaya basliyor. Sonra adam silahini cikarip saldiran adami kafasindan vurarak

Olduruyor. Kadinla tekrar basbasa kaldiktan sonra kadin silahi yalayarak ordan kurtuluyor.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Benim aradığım şarkıcı yabancı klibinde bir havuz başı vardı babasının sevgilisiyle sevişiyordu ince uzun yüzlü bir adam çok ünlü bir şarkıcı hemen cvp bekliyorum hatta ayni adamın bir klibinde sarısın bir kadınla cam bir fanunusun içinde yatak sahnesi var

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Bende bir klip arıyorum çok eski.  şarkıyı  kadın söylüyor. ne şarkı ismini ne şarkıcı ismini bilmiyorum.  şarkıyı söyleyen kadın. cam kenarında oturup erkeğin eve gelmesini bekliyor.sonra tartışıyorlar kadın (şarkıyı söyleyerek) evden çıkıyor başka binaya gidip kapıyı çalıyor arkadaşı açıyor. sonra kadın çatıya çıkıyor şarkıya orda devam ediyor. kliple ilgili tek hatırladığım bu ama çok eski bi klip.10-15 yıl önce metroda çıkıyordu

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Misafir Kırmızı başlıklı kız

Bi şarkı arıyorum tarihi tam olarak hatırlamıyorum ama en fazla 8 ay olmuştur dinleyeli iki kişi var birbirilerine yürürken fırtına kopuyor bi türlü sarılamıyorlar kavuşamıyorlar hatta bi sahnesinde kafede birbirine doğru yürürken rüzgar artıyor bıçak Ada'ma saplanıyordu falan. Yardımcı olur musunuz lütfen..

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Restaurant'da , pembe bir odada geçen bir müzik vardı. Şarkıyı sanırım esmer sarışın bir kadın söylüyordu yatak da telefon vardı onla konuşuyordu o ara bacağını falan sallıyordu(ayrıntı), aynı zamanda oda değişiyordu.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Mavi gözlü bir kadın söylüyordu, klip restaruant/cafe'de ve yatak odasında geçiyordu.Kızın yanına cafe'de adamlar gelip duruyordu. Yatak odasında yatağın üstünde telefonla konuşuyordu, pembe bir klip'di sanırım fransızca bir şarkıydı ama emin değilim. Aynı zamanda bazen 7-8 kadar kızla beraber dans ediyordu.Bilen varsa söylesin lütfen baya uzun zamandır arıyorum.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Merhabalar yabancı bir klip arıyorum, şarkıyı söyleyen kişi (sarışın bir bayan) solda sabit bir mikrofonda söylerken sağda küçük bir sahnede küçük bir kız çocuğu ve oğlan çocuğu var. 4-5 yaşlarında. Kız bir kaktüs kostümü giymiş, oğlan da kovboy kostümü. Sadece bunu hatırlayabildim! Yardımcı olur musunuz? Şimdiden teşekkürler!

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Arkadaşlar bi şarkı arıyorum fransızcaydı sanırım lirik bi müziğe benziyordu kadın kuaförde idi ordakilerle dans ediyodu dışarı çıkıp küçük kalabalıkla dans ediyodu hatta şarkı işte benim stilimde dün şilanın podyum müziği lütfen yardımcı olun fena kafayı taktım

AronChupa - I'm an Albatraoz olabilirmi

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Selam arkadaşlar bende bir şarkı arıyorum yeni yabancı ve hareketli klibi var maskeli gençler sokakta boyalı şekilde oynuyorlar ince sesli bir kadın söylüyor her yerde duyuyorum bu şarkıyı ama adını bilmiyorum yardım ederseniz sevinirim

Bende arıyorum :)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.