Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

DOKTOR..

kralx

Önerilen İletiler

• Cevaplar 459
  • Tarih
  • Son Cevap

Bu Başlıkta En Çok Gönderenler

ya ben bu kelebeklerin az yaşaması mevzusuna takığım, ee belgesellerde görüyorum adamlar (kelebekler yani) bir yerden bir yere göç ediyorlar, günlerce de sürüyo göçleri :) bence kandırıyorlar bizi, onların ömrü bir gün falan degil, siz ne düşünüyorsunuz doktor bey bu konuda

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

ya ben bu kelebeklerin az yaşaması mevzusuna takığım, ee belgesellerde görüyorum adamlar (kelebekler yani) bir yerden bir yere göç ediyorlar, günlerce de sürüyo göçleri bence kandırıyorlar bizi, onların ömrü bir gün falan degil, siz ne düşünüyorsunuz doktor bey bu konuda

Bazıları bir gün bazıları bir kaç ay bazıları bir kaç mevsim yaşarlar..

Hatta kışa kalanlar kış uykusuna yatarlar yada sıcak yerlere göç ederler..

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

doktor....mutsuz olduğum anımda..içim ağlamak isterken ağlayamıyorum... :( sence ne yapmalıyım..

benim ağlamam lazım ama açılmam için....ama olmuyo... :unsure::(

yardım ett bana....bu sefer gayet ciddi soruyorum yanlız.... :clover:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

doktor....mutsuz olduğum anımda..içim ağlamak isterken ağlayamıyorum... :( sence ne yapmalıyım..

benim ağlamam lazım ama açılmam için....ama olmuyo... :unsure::(

yardım ett bana....bu sefer gayet ciddi soruyorum yanlız.... :clover:

bak dr.yine ilgilenmedi galiba senlen.. :(

sen bi soğan al eline birde rende rendele soğanı..işe yararsa ne ala.. :D yaramazsa darağacına git... :lol: yok gitme :lol:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

bak dr.yine ilgilenmedi galiba senlen.. :(

sen bi soğan al eline birde rende rendele soğanı..işe yararsa ne ala.. :D yaramazsa darağacına git... :lol: yok gitme :lol:

evet...doktor ilgilenmiyo artık bizle...o kadar da belirttim durum gerçek diye ama inanmıyo işte... :(

neyse biz birbirimizle ilgilenelimde...soğanı komşu doğrasın ben yine ağlarım... iyi fikir...baktım dayanamadım en son o gözüküyo... :clover: olmadı darağacı yaparız.... ;)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

evet...doktor ilgilenmiyo artık bizle...o kadar da belirttim durum gerçek diye ama inanmıyo işte... :(

neyse biz birbirimizle ilgilenelimde...soğanı komşu doğrasın ben yine ağlarım... iyi fikir...baktım dayanamadım en son o gözüküyo... :clover: olmadı darağacı yaparız.... ;)

ağlayamazsan haber ver ben senin yerine ağlarım .. :( suluyumdur biraz... :P en azından bunu yapabilirim.. :)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

ağlayamazsan haber ver ben senin yerine ağlarım .. :( suluyumdur biraz... :P en azından bunu yapabilirim.. :)

benim yüzümden ağlama ama... :( olmaz bu fikri hiç sevmedim... :wub: boşver sen gül..

ben elbet çıkarırım içimden o yaşları sen merak etme...teşekkür ederim... :clover:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

benim yüzümden ağlama ama... :( olmaz bu fikri hiç sevmedim... :wub: boşver sen gül..

ben elbet çıkarırım içimden o yaşları sen merak etme...teşekkür ederim... :clover:

bilemiyorum ne desem ...nasıl davransam..ben hep böyle durumlarda şaşkınlaşırım.. :( dr.gelmeden gideyim yine hırsız tutmasın

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

bilemiyorum ne desem ...nasıl davransam..ben hep böyle durumlarda şaşkınlaşırım.. :( dr.gelmeden gideyim yine hırsız tutmasın

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

:) tamam hadi gülelim o zaman....

hem doktor ne dicek yaaff....gelsin bizimle ilgilenmesin sora da hırgız desin...yok canem öle şey....

daha ateşkes olmadı hem...küsüs biz...şu son ciddi sorumda da ilgilenmedi ya....öle olsun... :clover:

biz olmasak napar acaba...kırk yılda bi geliyo hasta....batar valla...değerimizi anlar bi gün.... :blush::P

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

:) tamam hadi gülelim o zaman....

hem doktor ne dicek yaaff....gelsin bizimle ilgilenmesin sora da hırgız desin...yok canem öle şey....

daha ateşkes olmadı hem...küsüs biz...şu son ciddi sorumda da ilgilenmedi ya....öle olsun... :clover:

biz olmasak napar acaba...kırk yılda bi geliyo hasta....batar valla...değerimizi anlar bi gün.... :blush::P

haklısında benim bugün nutkum tutuldu ...netdede bi gariplik var çok yavaş..sonra ikiliyor..

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Bacım burası klinik.. neymişş.? klinik..:D

Kahvehane değil, kafe de değil...:)

Doktor kahve yasak dediğinden beri hastaların uğradığı yok -_-:(

Şu makinayı şuraya koysam Doktor bişey dermiki :unsure:

Kovarmıki beni :( kovmaz kovmaz :wub:

Kleoooo, sen estikçeeee bu size :clover:

mtdelbco261b.jpg

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

mtdelbco261b.jpg

:wub: hemşirem hemşerimm teşekkür ederim... :hug:

ben de uğrucaktım aslında..hem kahve içelim hem laflayalım..benim kalbim kırıkk ne yapmam gerek söyler misin.. ?

beklemediğim kişilerden beklenmedik şeyler duyuyorum üzülüyorum....

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

:wub: hemşirem hemşerimm teşekkür ederim... :hug:

ben de uğrucaktım aslında..hem kahve içelim hem laflayalım..benim kalbim kırıkk ne yapmam gerek söyler misin.. ?

beklemediğim kişilerden beklenmedik şeyler duyuyorum üzülüyorum....

hoşgeldinn :) hımm..Tıka kulaklarını güzelim.Takma kafana hiçbişey ;)

Bi komşumuz vardı eskiden.Kafana tokadan başka bişey takma derdi bana...

Seni kimsenin üzmesine izin verme.Çok değerlisin unutma :clover:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

hoşgeldinn :) hımm..Tıka kulaklarını güzelim.Takma kafana hiçbişey ;)

Bi komşumuz vardı eskiden.Kafana tokadan başka bişey takma derdi bana...

Seni kimsenin üzmesine izin verme.Çok değerlisin unutma :clover:

:hug: sağoll hemşirem....teşekkür ederim... :wub:

üzülmemeye çalışıyorum da insan çok sevdiğii birisinden de duyunca üzülüyor işte....

unutmak da ne demek....hep kalbimde.... :):hug:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Misafir kleopatra.07

mtdelbco261b.jpg

aç karına içmiyeyim dedim kahveyi; yemek üstü güzel gitti,teşekkür ederim ..

eee kahvede gelmiş arada bir uğrarım artık,

ama sen şu estikçeyi iyice bi muayene ettiriver,durduk yere esiyor,estikçe titriyor ,fazla hassas bi bünyesi var,severim kendisini ama,ceryanda kalsın istemem...bak hemşehrisi imişsin bi iyilik yapıver de dr. ona bi ilaç yazıversin..

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Misafir kleopatra.07
Hoşgelmişsin :) gönlün rahat olsun zehirli değil :P

Estikçeyi iyileştiririz hiç merak etme...

Herzaman beklerim bundan sonra kahve bol :lol: Tabii Doktor kızıp kovmazsa ;):P

senin gibi becerikli hemşireyi kimse kovmas merak etme.. :D kovarsa gel benlen çalış :lol:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

aç karına içmiyeyim dedim kahveyi; yemek üstü güzel gitti,teşekkür ederim ..

eee kahvede gelmiş arada bir uğrarım artık,

ama sen şu estikçeyi iyice bi muayene ettiriver,durduk yere esiyor,estikçe titriyor ,fazla hassas bi bünyesi var,severim kendisini ama,ceryanda kalsın istemem...bak hemşehrisi imişsin bi iyilik yapıver de dr. ona bi ilaç yazıversin..

:stuart: yok bişi olmaz bana...rüzgarlara alışkın kalbim....ama insan kırılıyo beklemeyince... ;)

Hoşgelmişsin :) gönlün rahat olsun zehirli değil :P

Estikçeyi iyileştiririz hiç merak etme...

Herzaman beklerim bundan sonra kahve bol :lol: Tabii Doktor kızıp kovmazsa ;):P

hemşirem ne yapçan bana...kalbimi açıp kırıkları mı toplucanız yoksa.... :huh::)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Misafir kleopatra.07
:stuart: yok bişi olmaz bana...rüzgarlara alışkın kalbim....ama insan kırılıyo beklemeyince... ;)

fazla hassas dikkatli olmalısın.. :(

hemşirem ne yapçan bana...kalbimi açıp kırıkları mı toplucanız yoksa.... :huh::)

ya şöle bi nasır ilacı sür nasırlaşsın ,kolay kırılmasın bundan sonra :P

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.