Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

DOKTOR..

kralx

Önerilen İletiler

ortalığı diskoya çevirdiniz devletin dairesinde ciddi olun bakim :angry:

taarus teessüf ederim olmaz yani :angry: horon çeken nerde :P

:stuart::) aama gerçekten güzel bişey horon çekmek...onu da tatmıştım zamanın birinde... :( zaman ne acı ya...!!

bazen geçmişimi düşünüyorum ve deli gibi özlüyorum çocukluğumu...bu özlem apayrı...hayatımda eksik isimlerin olması ağrıma gidiyor açıkçası....eskiden hayatımda çok sevdiğim biri vardı...kimim olduğu önemli değil...eskiden nefes alırdı...şimdi nefes almadığını bilmek...işte çocukluk özlemi bundan kaynaklı...her geçen gün bir önceki zamanımı özlüyorum..... :(

ben işte.....başladım yine.... :blushing:

doktor ilacı yok bunun sadece yakınmak istedim o kadar.... :clover: bilirim sen dinlersin...şaka bi yana da gerçek işte bunlar....!!

neyse.....duygusallık oldu söylediklerim biraz..özür dilerim.... :blushing:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Cevaplar 459
  • Tarih
  • Son Cevap

Bu Başlıkta En Çok Gönderenler

ortalığı diskoya çevirdiniz devletin dairesinde ciddi olun bakim :angry:

taarus teessüf ederim olmaz yani :angry: horon çeken nerde :P

ablacim.. devletin kendisi disko.. kimin ne oldugu belli degil.. ha bi dairesi de diskoysa ne cikacak ki... :lol: :lol:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

:stuart::) aama gerçekten güzel bişey horon çekmek...onu da tatmıştım zamanın birinde... :( zaman ne acı ya...!!

bazen geçmişimi düşünüyorum ve deli gibi özlüyorum çocukluğumu...bu özlem apayrı...hayatımda eksik isimlerin olması ağrıma gidiyor açıkçası....eskiden hayatımda çok sevdiğim biri vardı...kimim olduğu önemli değil...eskiden nefes alırdı...şimdi nefes almadığını bilmek...işte çocukluk özlemi bundan kaynaklı...her geçen gün bir önceki zamanımı özlüyorum..... :(

ben işte.....başladım yine.... :blushing:

doktor ilacı yok bunun sadece yakınmak istedim o kadar.... :clover: bilirim sen dinlersin...şaka bi yana da gerçek işte bunlar....!!

neyse.....duygusallık oldu söylediklerim biraz..özür dilerim.... :blushing:

kız kelebek seni çok farklı gördüm... :unsure: o bir melek derken :devil: içini kurtlar kemiriyormuş.. :excl: senin galiba gerçekten doktora ihtiyacın var gercek bi doktora :P:lol:

dooktoorrrrr yetiş hasta gidiyo :(:lol:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

kız kelebek seni çok farklı gördüm... :unsure: o bir melek derken :devil: içini kurtlar kemiriyormuş.. :excl: senin galiba gerçekten doktora ihtiyacın var gercek bi doktora :P:lol:

dooktoorrrrr yetiş hasta gidiyo :(:lol:

yok canım ya...bugün geçmişimde var olan birisini anmıştık da adını yani...aklıma geldi işte.... :blushing:

yani nasıl bi anlatım yapabilirim bilmiyorum...her doğal insan gibi...ölüm korkusu olsa gerek...

ama bunun bilincinde olmadan da yaşamamız amaçsız olur demi.... :unsure:

bu arada şu melek ve kelebek diyosunuz ya bana....inanın mutlu oluyorum... :):wub:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

yok canım ya...bugün geçmişimde var olan birisini anmıştık da adını yani...aklıma geldi işte.... :blushing:

yani nasıl bi anlatım yapabilirim bilmiyorum...her doğal insan gibi...ölüm korkusu olsa gerek...

ama bunun bilincinde olmadan da yaşamamız amaçsız olur demi.... :unsure:

bu arada şu melek ve kelebek diyosunuz ya bana....inanın mutlu oluyorum... :):wub:

ne deyelim öyle olsun ;) şu dr yinede bi görün derim :P

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

ne deyelim öyle olsun ;) şu dr yinede bi görün derim :P

doktor yok ki :( ...burayı bize bıraktı... :unsure:

yoksa yapardı bi yorum....bi işi çıkmıştır..acil... :)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Neler olmuş ben yokken ya.. :mellow:

öle hastaneyi terk eylersen...hastalarda üşütürler böle ne yapsınlar... :stuart: başhekimim bile geldi göbek attı ama sen yohtun... :unsure: yaff ben otopsi masasına bile yattım ne diyon sen doktor...bi daha kaçarsan bak söliyim...bu hastalarla hastane bu kışı geçiremeden batar... :):D

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Diğerlerini bilmem ama parti liderlerinden biri geldiyse koltuğu o almıştır..Malum koltuk sevdası

Taurus bu kızların içinde siyasete falan soyunan yok dimi.. :mellow:

Neyse bugünlük tabureyle idare edeyimde, sen bi ilaç firmasından koltuk isteyiver..:D

Bende müsil ilaçlarını eritmene yardım edecem..:D

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Neyse bugünlük tabureyle idare edeyimde, sen bi ilaç firmasından koltuk isteyiver..:D

Yok canım soyunan filan yoktu..:w00t::D

Bu büro setini getirdim,umarım beğenirsin..:)

koltukun9.png

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

:whistling::unsure::sweatingbullets:

falla ben değilim oo...haberim yok... :grin:

bi delü ben değildim ki...ben canımla uğraşıyodum..o sırada kleopatram ne yapıordu bilemicem... :shifty::lol:

kıs bende sana güvenmiştim . :( iftiracı kelecek

valla birkaç gün önce beklerken bi soyunan gördüm ama :( ,siyasete soyunmamııştı :P

Aklınızdan bile geçirmeyin..

Bademcik teşhisi koyar, dalağınızı alırım haaa.. :angry2::D

anneeeeeee........ :lol: .kasap dr.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

baş ağrısı devamlı etkili ve ben bunaldım artık ne yapmalıyım...

:):unsure: ilaç...uyku...sert müziklere son.... :)

gerçi doktor nerde o sana cevap versin... :w00t: bizi sevmiyor doktor...eşyalara zarar verios... :shifty: ben kaçayım yaakalanmadan :grin:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.