Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

DOKTOR..

kralx

Önerilen İletiler

• Cevaplar 459
  • Tarih
  • Son Cevap

Bu Başlıkta En Çok Gönderenler

07dx6gu8.gif

birileri göbek mi atıyo ne... :unsure: benimde ihtiyacım var...piyangodan çıkar gibi geldim ama doktorum civanım kusura bakma...ihtiyacım var..duydum müziği geldim napam... :grin: yoksa benim hastalığım bu mu? :w00t::stuart:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Gerilecek bişi yok, bastırılıcak bişide yok..

Yaşadım hayatı dolu dolu..

Yaşıyorumda..

Ama..

Topu yalanmış hayatın, bir kaç nefesmiş sadece..

Hayat bir sıkım sudur, kirli bezde.. (bu sözün patenti bana aittir, izinsiz kullanımında bir sakınca yoktur..) :D

yok izinde versen ben o sözü sevmedim kullanmıcam -_-:P

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

07dx6gu8.gif

birileri göbek mi atıyo ne... :unsure: benimde ihtiyacım var...piyangodan çıkar gibi geldim ama doktorum civanım kusura bakma...ihtiyacım var..duydum müziği geldim napam... :grin: yoksa benim hastalığım bu mu? :w00t::stuart:

Evet seninde böbreklerde taş var..:)

Bunsdan sonra böbreğinde taş olana misket, çiftetelli..:D

Bende eşlik edecem..

Varmı başka böbreğinte taş olan..? :)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

iyiki amelitat demedi,sonumuz böyle olacaktı;

intiharsusupu1.jpg

:lol::w00t::grin: aman tanrım.... !! :unsure:

kaçıyom ben topuk....bunlar daha ilk tetkikler...ya yarın ameliyat derse... :w00t: imbatttttttttttttttttttttttttttttttttttt .......... :grin:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

yinede burada fazla kalmıyalım kızınca belli olmas :P

sankim o da biras kacık :P:lol:

:unsure::unsure: hıımm.... :w00t: yaff kaçırttık doktoru pe...neyse biz kaçalım..hastalardan şikayet gelmesin... :grin:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

o kadar zor meslek mi yaf.... :unsure:

nesüü bende dicektim canım albeni çekti bahane bulamıyorum bana bahane bulur musun diye... :w00t: ama iice kaçırtmayalım keçileri... :grin::P:)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

başhekim geldi.... :blushing::blushing:

dur şurda ameliyathane yazıyo...saklanayım ben oraya...açık yarı kapı...uçabilirim ordan.... :stuart:

oh...burda yatakta var...ama o ışık ne tepemde öle...neyse ses yok..saklanalım bakalım.... :blushing::)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

o kadar zor meslek mi yaf.... :unsure:

nesüü bende dicektim canım albeni çekti bahane bulamıyorum bana bahane bulur musun diye... :w00t: ama iice kaçırtmayalım keçileri... :grin::P:)

kıs kaç muayeneye gerçek bi deli geldi, :lol:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

kıs kaç muayeneye gerçek bi deli geldi, :lol:

yavv kaçtım ama kaççtığım yere baksana sen.... :unsure:

Kelebek;Sen napıyorsun ya..Çabuk kalk,o yattığın yatak değil,otopsi masası..:w00t::devil::D

:crying: ya ama benim otopsi masasında ne işim varr....yoksa göçtüm mü...yoksa kleopatraaa dediğin mi oldu...bana intihar süsü vericekler... :w00t: beni ameliyat etti bu doktor sonra intihar süsü verdi...kaçtı..baksana yok ortalarda.... :unsure:

başhekimim şikayetçiyim.... !! :blushing:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

yavv kaçtım ama kaççtığım yere baksana sen.... :unsure:

:crying: ya ama benim otopsi masasında ne işim varr....yoksa göçtüm mü...yoksa kleopatraaa dediğin mi oldu...bana intihar süsü vericekler... :w00t: beni ameliyat etti bu doktor sonra intihar süsü verdi...kaçtı..baksana yok ortalarda.... :unsure:

başhekimim şikayetçiyim.... !! :blushing:

evet doktor sahte galiba ;hiç uğramıyo buralara,ne güzel göbek atacaktık,otopsi masasında ne işin var kıs :lol: ötenazimi istiyon sen :lol::P

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

evet doktor sahte galiba ;hiç uğramıyo buralara,ne güzel göbek atacaktık,otopsi masasında ne işin var kıs :lol: ötenazimi istiyon sen :lol::P

yok yaf... :blushing: ötenazi köşede dursun..bilmez misin kelebeğin ömrünü...korkarım korkarım ondan korkarım.... :(

bakarsın bii göbek atarsınız kendime gelirim hıı... :unsure: işe yarar mı ki.... :D doktorumuz yok ki başımızda soralım...hastalara bak kendi kendimize ilaç üretiyoruz :angry: şimdi makinelerle uğraşmaya başlıcam ama...batar hastane sonra.... :P:stuart:

ama önce şu kelebeğin vahim durumunu çözün.... :blushing::(

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Bi göbecikle hallolacaksa alın yaw..

8182226ogn5.gif8182224omz1.gifbebek4aq9.gif

hareketliresimleri28xf9.gifhy3zd6.gif

:wub::) başhekim dediğin böle olur...

hastası için göbek bile atar :clover: ....kelebekkk uçmaya başladı işte şimdii... :blushing::) teşekkür ederim.... :clover:

tabbiii doktoruma da teşekkür ederim...her ne kadar kayıp olsa da... :stuart:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Bi göbecikle hallolacaksa alın yaw..

8182226ogn5.gif8182224omz1.gifbebek4aq9.gif

hareketliresimleri28xf9.gifhy3zd6.gif

peki yav... dertler de atilir mi böyle.. benim yok ama baskalarin vardir... ;)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.