Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

DOKTOR..

kralx

Önerilen İletiler

• Cevaplar 459
  • Tarih
  • Son Cevap

Bu Başlıkta En Çok Gönderenler

doktor bey ben heryerde yüzler görüyorum :unsure: halılarda fayanslarda içinde azıcık hareket olan her şeyde :huh: sizce beni neden izliyor olabilirler :blink: sanırsam bunlar benim sarı ponponlu ayakkabılarımı çalmak isteyen ajanlar :( doktor bey napabilirim bir çare...gerçi kötüymüşsünüz ama ne yapalım... -_- benim bu ajanlardan kurtulabilme ihtimalim varmı :unsure: yoksa hepsini tek tek vurammı :shaun::whistling::w00t:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

doktor; :(

bilmem sizemi figaroyamı gitsem,darağacına mı, bana yardım edeceğinizi umuyorum; :(

içimde acayip bi sıkıntı var,birisi sankim beni boğuyor, :lol:

ayrıca sankim beni sevmiyorlar,bu forumda istemiyorlar gibi hissediyom, :P

hakkımda gazetelere kleopatra çirkin diye yalandan haberler yazıyorlar ,oysa ben aysel gürelden bilem güzelim, :)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

amaaaann doktooorrr canım ciciiim doktor derdime bir çare çaresiz dertlere düştüm doktor bana bir çareeeeeeeeeeeeeee........

yaaaaa bunalıyoruuummm!...kitaplar,testler,sıralar,sınawlar herşey üstüme üstüme gelio boğuo beni!

bide boğazım ağrıo çok su içme ihtiyacı duyuyom bi haftadır :(

noluo banaaaa doğru söyleyin ölecek miyim :'(

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Misafir H@Y€LP€R€
doktor; :(

bilmem sizemi figaroyamı gitsem,darağacına mı, bana yardım edeceğinizi umuyorum; :(

içimde acayip bi sıkıntı var,birisi sankim beni boğuyor, :lol:

ayrıca sankim beni sevmiyorlar,bu forumda istemiyorlar gibi hissediyom, :P

hakkımda gazetelere kleopatra çirkin diye yalandan haberler yazıyorlar ,oysa ben aysel gürelden bilem güzelim, :)

puhahahahahhahahaahhahahahahahahahahahhaah

amaaaann doktooorrr canım ciciiim doktor derdime bir çare çaresiz dertlere düştüm doktor bana bir çareeeeeeeeeeeeeee........

yaaaaa bunalıyoruuummm!...kitaplar,testler,sıralar,sınawlar herşey üstüme üstüme gelio boğuo beni!

biraz ara vermeyi dene bence :)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Çok su içme ihtiyacı duyuyorsn, herşey üstüne üstüne geliyomuş gibi bir his varsa, sağ ayak bileğinde ya kırık vardır ya çıkık.. :D

Kırık çıkıkçıya git..

Yokmu sizin oralarda bu işlerden anlayan.:D

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.