Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

katılımı arttırmanın yolları.........

Misafir mrs.su

Önerilen İletiler

Sayın admin ;

çok sayıda üye olmasına, ziyaretçi olmasına rağmen, katılılım üyelerle kıtaslandığında çok az.....dışardan görüntülemek biraz zor olsa,içeriğe kolay ulaşamasalar belki katılım daha mı fazla olur....bu benim görüşüm tabi.......

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Sayın admin ;

çok sayıda üye olmasına, ziyaretçi olmasına rağmen, katılılım üyelerle kıtaslandığında çok az.....dışardan görüntülemek biraz zor olsa,içeriğe kolay ulaşamasalar belki katılım daha mı fazla olur....bu benim görüşüm tabi.......

İçerik yayımlanmassa neden girsinki buraya..

Zaten girsede kısıtlı kullanıyor..

Birde şu var..

Bir çok arkadaşımız, forumdaki sıcak ortamı gördüğü için bizlere katıldılar...

Gerek tartışma platformunda gerekse, eğlence platformunda yada diğer dökümanlarda çekici ve doyurucu bir özellik buluyorlar ki üye oluyorlar..

Bende bir program ararken, forumdaki tartışma bölümünü gördüm ve biraz takip ettikten sonra üye oldum...

Kanımca şuanki strateji iyi..

Örneğin bir çok site var daha tıklar tıklamaz üyelik istiyor, bende diyorum "hadi be başka sitemi yok"..:)

Saygılar..

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

İçerik yayımlanmassa neden girsinki buraya..

Zaten girsede kısıtlı kullanıyor..

Birde şu var..

Bir çok arkadaşımız, forumdaki sıcak ortamı gördüğü için bizlere katıldılar...

Gerek tartışma platformunda gerekse, eğlence platformunda yada diğer dökümanlarda çekici ve doyurucu bir özellik buluyorlar ki üye oluyorlar..

Bende bir program ararken, forumdaki tartışma bölümünü gördüm ve biraz takip ettikten sonra üye oldum...

Kanımca şuanki strateji iyi..

Örneğin bir çok site var daha tıklar tıklamaz üyelik istiyor, bende diyorum "hadi be başka sitemi yok".. :)

Saygılar..

Evet katılıyorum ben de bilmeceler ve zeka soruları ararken rastladım turkish-media'ya.Bi süre misafir olarak takip ettim ve sonra üye oldum.Bunda sedatın da dediği gibi üyeler arasındaki güzel etkileşimin,iletişimin etkisi büyük :)

İyi ki de rastlamışım :):clover:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

arkadaşlar haklısınız . ama bu kadar çok üye varken peki katılımı nasıl arttırabiliriz......

bu konuda bir fikri olan varmı.......

Bazı sitelerde katılımı artırmak için, +18 lik uygulamalar mevcut olabiliyor..

Yada ne bilim Mp3 reklamları vs..vs..

Boşver, zaten nerede çokluk orada.................. :)

Az olsun, öz olsun temiz olsun bizim olsun..

Şaka bir tarafada..

Sitenin reklam gelirlerinide hesaba katmak gerekir..

Reklam alınma olayı üye ve ziyaretçi sayısıyla doğru orantılıdır..

Site için öneriler bölümünde nacizane fikirler belirtmiştik..

Yani, yeni ve farklı şeyler için Adminimiz bizlerede mikrofon uzattı..

Bizlerde söledik bişiler..

Aslında biraz daha kafa yormak lazım..

Saygılar..

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

üçüncü sınıf eğlence forumlarında ziyaretçilere üye olma zorunluluğu getiriliyor.zaten o forumlarda sadece *******bilirsin.Bunun ötesine geçmek

için daha ciddi ve daha olgun bir foruma ihtiyaç duyarsın.Burasıda bizim forumumuz.Zaten % 90 ını görebiliyorsun.% 10 luk kısımda bu forumun

kalite katkısı olsun.Tüm media forum arkadaşlarımı bu başarısından ötürü kutlamak gerekir.Kaliteli bir forum nasıl olurmuş dosta düşmana gösterdik.

Bunu sedat arkadaşımızın dediği gib az olsun öz olsun mantığıyla başardık.Herkez bir bedel ödedi burada bulunduğu için. Ve kopamadık birbirimizden.

Nefret ettiğimizi zannettik ama aslında hepimiz birbirimiz ucundan kıyısından sevmişiz. Foruma her geçen gün yeni beyinler ve fikirler yerleşiyor.

Bunlar o kadar önemliki..Bir bilseniz.Burada fikirler üretmek her anlamda ülkemiz adına bir adımdır.Bu adımı kullanan tüm forum üyelerine

sonsuz teşekkürler....

saygılarımla

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Admin

Sevgili üyelerimiz ve misafirlerimiz,

Forumda bu konuda yazılmış diğer yazılarda bulunmaktadır ve neden böyle yaptığımızı o yazılarda derinlemesine anlatmışızdır...

Bir kez daha anlatalım diyorum ve kısa ve öz olarak aktarıyorum...

Bizim biz olmamız kimseyi zorla üye yapmamamızdan geçen bir yoldan gelmektedir...

Bizim biz olmamız herkesin bizi izlemesi ile oluşmuştur...

Bizim biz olmamız isteyerek üye olanlar sayesinde olmuştur...

Bizim biz olmamız bizim biz olduğumuzu anladığımz anda başlamıştır...

Bizim biz olmamız sizin siz olarak bize katılmanızdan ve sizi biz olarak algılamaya başlamanızla oluşmuştur...

:)

Forumda gerekli görüldüğünde yeni bölümler eklenmektedir...

Saygılar...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

sayın admin açıklamalar için teşekkür ederim .

bende bu forumu dolaşırken bulup üye oldum.bu şekilde daha iyi olduğunu siz ve arkadaşlar çok ğüzel anlattılar. ama bir fikir dikkatimi çekti ....

Erbay'ın fikri çok hoş olabilirdi.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Misafir ßL@D€-RUNN€R

evet radyo fikri oldukça iyi...

ya benimde bi fikrim var ayrı bi topic açmak istemedim bunun iiçin sayın admin cevap verirse burdan sevinirim....

gizli üyelik kaldırılabilir mi? bence gereksiz bişe ve gizli üye olmaya neden gerek duyuluyo anlamadım.

bi de bazen beni gıcık eden şeyler oluyo bu gizli sistem yüzünden...

kankime msj attım ama ondan sonra benimle konuşmamak için gizliliğe geçti..

bu beni gıcık etti...

cevap verirseniz bana da memnun olurum...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Yalnız sayının artması pek iyi olmuyor mu ne...

Forumun reklam şekillerinde de bir genişleme oldu...

Açtığım sayfalarda,hiçte sevmediğim şekilde kadınları obje eden reklamlara hizmet etmek...

Kimse bana,onlar da reklam etmeseydi kardeşim demesin...

Bu yüzden,bu haldeyiz bugün...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Gizlilik Eren'in dediği gibi bir hak... Yani isteyen istediği şekilde girebilir...

Ayrıca bir kişi sizinle konuşmak istemiyorsa sizi yasaklı listesinede alabilir...

Radyo olayından önce bir kaç konuya değineyim:

Bizim herkesi üye yapalım, forumları görünmez yapalım üye olsunlar gibi bir sorunumuz yok...

İsteyen istediği şekilde forumu görüntüleyebilir...

Biz isteği ile üye olmalarını istiyoruz....

Gördükten sonra kendileri karar vermelerini istiyoruz...

İyice anladıktan sonra karar versinler istiyoruz...

Bir konuyada değinmeden geçemeyeceğim: Gördüğünüz misafirlerinde çoğu üyemiz ama ileti gönderene kadar giriş yapmıyorlar istatistikler onu gösteriyor yani son tıklama istatistikleri (IP - SON TIKLAMA)

Gelelim Reklam olayına: Forum bölümü kendi giderlerini zar zor karşılayan bir bölümdür...

Bunun nedeni görüntüden ödün vermemek diyebiliriz.......

Bazı arkadaşlar bizi Büyük şirketlerle karıştıyorlar galiba...

Bu forum hemen hemen gönüllü bir forumdur....

İşlevsel olarak kimseye para ödemediği gibi kimseden de para almıyor...

Sadece google reklamları ile kendi yağında kavruluyor diyelim...

Her eleştiri güzeldir ve yararlıdır ve yanıtları da o oranda yararlı olacaktır...

Radyo olayına gelelim:

Ana amacımız paylaşım forumu oluşturmak radyo olayına girersek radyo açarız gibime geliyor...

İnternet üzerinden ses ve data aktarımı uygulayan sitelerin bağlantı hızını yarı yarıya düşüren bir etkendir...

Bunun yanında yüklenme ve indirme hızı radyo kalitesini düşürmenin yanında postalana iletiler de aksaklık ta yaratabilmektedir...

Saygılar ve Sevgiler...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Admin
sayın admin,üye oldugum başka bir sitede (altyapısı bizden daha düşük) radyo var ve bu dediklerinin hiçbiri olmuyo çokda eğlenceli oluyor...tabii ki karar sizin ben sadece bi teklifte bulundum...

Sevgili Erbay,

Farkındaysan yapılabilir öerileri kaçırmıyoruz... Admin TM dediği gibi bazıları bizim için gereksiz veya yapılması halinde başka alanlardan ödün vereceğimiz bir olay bu nedenle Radyo olayını yapmamayı seçiyoruz...

Öneri için teşekkürler...

Saygılar

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 1 yıl sonra...

Forumun sağ üst tarafındaki yeni iletiler butonuna kısa aralıklarla iki kez bastığımızda 120 sn. beklemek gerekiyor diye bir cevap alıyoruz. Bence bu sınırlamayı kaldırmak lazım çünkü ben forumda ne oluyor ne bitiyor her an gormek istiyorum, yeni ne yazılmış, nerelere yazılmış hemen güncellenmiş haliyle bilmek istiyorum ama bu alanı zaman sınırlamasıyla kullanınca bir süre sonra kullanmak istemiyorum... Yeni iletiler butonu bu durumda amaçsız bir buton haline dönüşüyor... Bununla ilgili bir yenileme yapsanız olmaz mı acaba?

Aslında yeni iletiler butonu bu şekilde sınırlı kullanmasa forumun diğer sayfalarında ne oluyor ne bitiyor daha hızlı öğrenebilir ve beğendiğimiz başlıkları daha rahat takip edebiliriz diye düşünüyorum.. Böyle herkes belli alanları kullanıyor sadece, örneğin günceli takip eden, dini konuları ya da sinema sayfasını takip etmiyor ama bu buton tam kullanılsa belki de o bölümdeki bir başlık da dikkatini çekecek ve girip okumak ya da ileti eklemek isteyecektir diye düşünmekteyim...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Admin
Forumun sağ üst tarafındaki yeni iletiler butonuna kısa aralıklarla iki kez bastığımızda 120 sn. beklemek gerekiyor diye bir cevap alıyoruz. Bence bu sınırlamayı kaldırmak lazım çünkü ben forumda ne oluyor ne bitiyor her an gormek istiyorum, yeni ne yazılmış, nerelere yazılmış hemen güncellenmiş haliyle bilmek istiyorum ama bu alanı zaman sınırlamasıyla kullanınca bir süre sonra kullanmak istemiyorum... Yeni iletiler butonu bu durumda amaçsız bir buton haline dönüşüyor... Bununla ilgili bir yenileme yapsanız olmaz mı acaba?

Aslında yeni iletiler butonu bu şekilde sınırlı kullanmasa forumun diğer sayfalarında ne oluyor ne bitiyor daha hızlı öğrenebilir ve beğendiğimiz başlıkları daha rahat takip edebiliriz diye düşünüyorum.. Böyle herkes belli alanları kullanıyor sadece, örneğin günceli takip eden, dini konuları ya da sinema sayfasını takip etmiyor ama bu buton tam kullanılsa belki de o bölümdeki bir başlık da dikkatini çekecek ve girip okumak ya da ileti eklemek isteyecektir diye düşünmekteyim...

Onu 30 sn. düşürdüm. :) Teşekkürler

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.