Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

koca adayından cok sey mı beklemelı

askpitircigi

Önerilen İletiler

beklememelı aslında ya

tamam işte ısı varsa vs vs almalı

incik cıncık arastırdıkca adamları tek tek kaybedıyoruz yas olmus 30 zaten bızı kımler begensın

sewgili pıtırcık...

bence hemen enseyi karartma...

tabii ki koca adayından çok şey beklemeli...yani işi gücü olsun,parası olsuniyakışıklı olsun,anlayışlı olsun,mümkünse brad pitti andırsın,komik olsun,akıllı olsun...bunlar hem elzem şeyler...

çıtayı yüksek tutmakta yarar var di mi ama?

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

sewgili pıtırcık...

tabii ki koca adayından çok şey beklemeli...yani işi gücü olsun,parası olsuniyakışıklı olsun,anlayışlı olsun,mümkünse brad pitti andırsın,komik olsun,akıllı olsun...bunlar hem elzem şeyler...

:lol::lol:B)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

sewgili pıtırcık...

ben birini buldum :(

yakisikli dehil hic

hersey var ama begenmedim benn gonulu isi de degil tam tipini begenmedim ben :( napcaam beeen

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

ben birini buldum :(

yakisikli dehil hic

hersey var ama begenmedim benn gonulu isi de degil tam tipini begenmedim ben :( napcaam beeen

tipini beyenmedin yanii.. Allah allah yaff başkaları onuda bulamıyor kaçırma derim ben.... :D:)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

yaa...aslında senin nikinden anlamalıydım ben...romantik pıtırcıksın sen...

ama güselim yok öyle yolda giderken göreyim aşık olayım,gözümdönsün,peşinden koşayım... o durum ancak meg ryan'lı holyvud filimlerin de oluyor... :zorro:

doğal seleksiyon diye bişe duydun mu sen?

dişiler için fiziksel görüntü her zaman çok önemli olmuştur.çünkü dişi çocuğunu doğuracağı erkeğin hep güçlü ve yapılı ve atılgan ve sağlıklı olanını sever... hani soyu da o genetik özelliklerle devam etsin diye...

hani,misal bizim karşımıza bi corç kuluni abimiz çıksa?naaparız?hemen peşinden koşarız değil mi?sebep?çünkü güsel adam,derhal evlenip küçük minik corçlar doğurmak,içgüdüseldir bu dişiler aleminde... :stuart:

sen şimdi bi derin nefes al...saçını başını tara...şu baştaki yazıda adı geçen abiye bi alıcı gözüyle bak...eğer tekrar beğenmezsen elimde kelepir bi zenci abi var...görüşelim... ;)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Biri zenci dedi duydum beeen :sorcerer:

o zenciyi ben istiyorum beeen :wub:

illede zenci olsun ister çamurdan olsun :stuart:

gelsin beni bulsun :stuart:

çok kafiyeli oldu, konuyu açan arkadaş kusura bakma adayın olabilcek birine göz diktim ama bu devirde böle,açcan gözlerini :chris:

hem pıtırcık kardeş hoşlanmadıysan olmaz zaten,illede koca olsun diye evlenilmez bak kardeş tavsiyesi,pişman olursun valla, galeyana gelme sen :clover: bu olmaz başkası olur büyütme okadar...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Biri zenci dedi duydum beeen :sorcerer:

o zenciyi ben istiyorum beeen :wub:

illede zenci olsun ister çamurdan olsun :stuart:

gelsin beni bulsun :stuart:

çok kafiyeli oldu, konuyu açan arkadaş kusura bakma adayın olabilcek birine göz diktim ama bu devirde böle,açcan gözlerini :chris:

hem pıtırcık kardeş hoşlanmadıysan olmaz zaten,illede koca olsun diye evlenilmez bak kardeş tavsiyesi,pişman olursun valla, galeyana gelme sen :clover: bu olmaz başkası olur büyütme okadar...

:lol::lol::lol::P

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

ayyyy arkadaşlar ya kaç kişi istediği özlelikte birini buldu da evlendi allah aşkınıza varsa da parmakla gösterilir dercede uzun olsun paralı olsun düzgün olsun ..... demeyi bırakmak lazım insan olsun başka bişey lazım değil o zaman zaten sorumluluklarını görevlerini nerde ne yapması gerektiğini bilicektir işte insan olsun yeterrrrrrrr çok da beklemeyin hani sonra hiç gelmezler

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

yaa...aslında senin nikinden anlamalıydım ben...romantik pıtırcıksın sen...

ama güselim yok öyle yolda giderken göreyim aşık olayım,gözümdönsün,peşinden koşayım... o durum ancak meg ryan'lı holyvud filimlerin de oluyor... :zorro:

doğal seleksiyon diye bişe duydun mu sen?

dişiler için fiziksel görüntü her zaman çok önemli olmuştur.çünkü dişi çocuğunu doğuracağı erkeğin hep güçlü ve yapılı ve atılgan ve sağlıklı olanını sever... hani soyu da o genetik özelliklerle devam etsin diye...

hani,misal bizim karşımıza bi corç kuluni abimiz çıksa?naaparız?hemen peşinden koşarız değil mi?sebep?çünkü güsel adam,derhal evlenip küçük minik corçlar doğurmak,içgüdüseldir bu dişiler aleminde... :stuart:

sen şimdi bi derin nefes al...saçını başını tara...şu baştaki yazıda adı geçen abiye bi alıcı gözüyle bak...eğer tekrar beğenmezsen elimde kelepir bi zenci abi var...görüşelim... ;)

:lol::lol::lol::clover:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Harikasınız yaa..

Devam edin siz yazmaya ben sadece okuyup gülüyorum,çok hoşş..

aMa öyle pazara çıkar gibi listeyle çıkarsanız eliniz boş kalır..

aŞkı ArArKeN bulan ne gördüm nede duydum..

aPaNSıZ gelir aşk,HiÇ beklemediğin bir anda..

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Hayatta, kararsız kalmaktansa en kötü kararı vermeyi yeğleyenlerdenim, ama işin ucunda aşk sevgi veya bir birliktelik varsa,tam tersi biraz akışına bırakmak gerekiyor galiba..

Hemen öyle ne yapsam evlensem mi,bıraksam mı deyip,direk karar aşamasında hissetme kendini..

Akışına bırak biraz..

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

yaw arkadaslar..

cocugu bıraktım

boyuyla ılgılı bısı demedım de..

elektrık alamadım senden dedım

bı kac kere daha cıkalım nolur dedı

yok ikimizi de oyalanmıs oluruz dedım

bıraktım

:clover:

zenci vs yorumlar süperdi corc tan cocuk ısterım tbı o konuda kesın haklısınız

böle mınık mınık cocuklarım olsun ıstemıyom

cıdden guzel olsunlar ya

amaan nerde tabı bakıos da bulamıcaz emınım ne yakısıklı olcak ne paralı ne uzun boylu

neyis ki ne istıyos sımdıye kdr bulamamısız sımdı mı bulcas :)

bi hıkaye varmıs bakın anlatayım

böle elınde bir elek

bır kılo da unun var

ya da bin kılo

elıyorsun elıyorsun elegınde unu

elıyorsun elıyorsun

sonra bı bakıyosun

elekte ne un ne baska una benzer bısı

elek bomboş!!

:unsure:

bundan ne anlıyoruzzz

zaman gecırmeden elımızdekı unları tutalım

ve elekten gecırmeyelımmm

:blushing::D

bu hıkayeyı duyan genc kızımız ne yaparr

gıder hemen

o anda karşısına cıkan ılk adamla evlenııır

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

yok bacım o hikayeyi yanlış anlatmışlar sana...

hikayenin sonunda eleğe bakıyosun bişey yok...

hop alıyosun hemen duvara asıyosun...

hayatının sonuna kadar pencere önü çiçeği olarak oturup,beyaz atlı prensin gerçek olup olmadığına dair kendi kendine düşünüp kafayı yiyosun...

bigün beyaz atıyla abi çıkıp gelince de; ''o duvardaki elek var ya...'' diyosun abiye,''işte o elek var ya.........''

allah hepinize akıl fikir sağlığı versin...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...
ayyyy arkadaşlar ya kaç kişi istediği özlelikte birini buldu da evlendi allah aşkınıza varsa da parmakla gösterilir dercede uzun olsun paralı olsun düzgün olsun ..... demeyi bırakmak lazım insan olsun başka bişey lazım değil o zaman zaten sorumluluklarını görevlerini nerde ne yapması gerektiğini bilicektir işte insan olsun yeterrrrrrrr çok da beklemeyin hani sonra hiç gelmezler

ay dooru wala .. zaten eksikini de bulamaz olduk artıkın tamını arıyalım :)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 4 hafta sonra...
  • 2 ay sonra...
  • 3 hafta sonra...

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.