Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

Nelere uyuz / sinir olursunuz?

AyBaLa

Önerilen İletiler

• Cevaplar 150
  • Tarih
  • Son Cevap

Bu Başlıkta En Çok Gönderenler

Bu Başlıkta En Çok Gönderenler

• 1 ay sonra...
Adamın namusuna dokunuyorlar hiç ses yok ! cüzdanına dokunuyorlar....AllAHH ..sağır sultanlar duyuyor feryadını....

nasıl bir toplumuz ben anlayamadım ki? sinir oluyorum ! sinir sinir sinirRRRRR !!!!!! :excl:

sen yine çok seri sinir olmaya başladın..anlaşılan yine psikolog figgaroluk bi durum.. :online2long: ..beyaz önlüü giydirin.. :devil:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Bir tv reklamı sanırım beyaz eşya,çünkü reklamın kendisi öyle sinir bozucu ki tanıtılan şeyi idrak edemedim..

Adam buzdolabı kapısına gider içerden maç sesi yükselmekte kaç golun hıncını buzdolabı kapısına saldırarak çıkartır kapıyı defalarca kez yumruklayıp neden diye sorar :getlost: nasıl asabımı bozdu şimdi görünce bir hışımla kumandayı kapıp kanal değişiyorum.. :angry:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Bir tv reklamı sanırım beyaz eşya,çünkü reklamın kendisi öyle sinir bozucu ki tanıtılan şeyi idrak edemedim..

Adam buzdolabı kapısına gider içerden maç sesi yükselmekte kaç golun hıncını buzdolabı kapısına saldırarak çıkartır kapıyı defalarca kez yumruklayıp neden diye sorar :getlost: nasıl asabımı bozdu şimdi görünce bir hışımla kumandayı kapıp kanal değişiyorum.. :angry:

iyi halt ediyorsun.. :P

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

:unsure: reklamda oynayan senmisin yoksa?

televizyonun o reklama kitlenip bozuk plak gibi hep başa sarar inşallah..tabi seste son ses..komşunuzun köpede kumandanızı aşırmış olurda inşallah kemik niyetine hanii..sonnada şuheda o reklam, o reklam suheda kutsal özdeşleşmesiyle kalakalasın koltukta vesselam..hani size dışardan bakan hanginiz reklam..hanginiz şuheda ayracı yapamıcak halliliğinden bahsediyom..ok.. :P

not: şuheda beni güldürüyosun..senle ilgili düşünsel yanım fersah fersah fersahlaşıyorr..

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Eğer yetkim olsaydı insanları geri zekalı yerine koyan reklam yapımcılarının tamamını akıl almaz işkencelerle cezalandırırdım.Mesela saçma sapan reklam tekstlerini ,kafalarına kulaklık geçirtip yüksek volumda hergün saatlerce dinletirdim.Bunlara izin veren medya sorumluları ve dahi rtükçüler de hışmımdan kurtulamazdı. :chris:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Ya ama bak ben burdayım;hemde çok hastayım...Gelsene Diyarbakır'a;valla doktor parası yok.Mavişim geldim ama ne Taner abim ne de Evren abim var!Sana sinir oldum işte ben gidiyorum;baya ne sende yoksun.......... :P

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

bu gün sıyırtmama sebep;

son halife diyoki "enflasyon kontrol altında...herşey güllük gülistanlık"

sonra ..

"devlet, bina kiralıcakmış okul olarak"

hadeeeee...bir adet okul kiralayana 1.kademe öğretmenleri bedavaaaaaaaa !!!!! :excl:

(Allahım sen aklımı koru.......) :angry::excl:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 5 ay sonra...
  • 2 hafta sonra...
  • 4 ay sonra...

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.