Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

hadi birşeyleri değiştirelim...

Önerilen İletiler

• Cevaplar 104
  • Tarih
  • Son Cevap

Bu Başlıkta En Çok Gönderenler

Bu Başlıkta En Çok Gönderenler

sevgili gloria ve sevgili gelincik...

sizin gibi insanların varlığı bizleri umutlandırıyor ve çok mutlu ediyor.

birlikten güç doğacağına inanarak birbirimizi teşvik etmemiz gerektiğini düşünüyorum. benim her ay bağış yapabilmem mümkün değil ancak sevgili gelinciğin verdiği hesap numaralarına 22 ytl'lik bir yardımda bulunacağım. imkanı olan herkesinde buna destek olacağına inanıyorum.

burada yapmış olduğunuz bu örnek davranış için teşekkür ediyorum.

daha önceki iletilerimizde ben birkaç arkadaşın çıkışlarına kırılmıştım çünkü özel hayatımızda hangimizin nasıl bir insan olduğunu ve neler yapıp yapmadığını bilmemiz münkün değil. zaten her yapılan iyiliğin anlatılması ayıp geliyor bana. insanları bir forumda tanıyıp yargılamak kimsenin haddine değil. bazılarımızın maddi imkanı müsaittir, bazılarımızın zamanı...

burada birbirimizden olumlu etkileşimlerimiz olmuş ki böyle bir adım atılmış bence bu çok güzel bir durum.

hepinize teşekkür ediyorum.

selamlar :clover:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...
muhteşemsiniz arkadaşlar... :clover:

insan bu sıkıntısızelbette olmuyorben hem okuyup hem çalışıyorum tabi zor birdurum ama çevremi maddi sıkıntılarım yüzünden kırdığım çok oluyo özellikle kızarkadaşımlailişkimiz kopma notasına geldi tabi bunun yanında liseye giden bikaç öğrenciye elimden geldik kadar dersd anlatıyorum onların sınavlardan iyi not aldığını gördükçe içim çok hoş oluyo gerçekten insanı mutlu eden şey çevresi. ne kadar yararlı olabildiysek insanlara o debli insan mutlu oluyor.fakat toplum olarak hepimizde bir yozlaşma sözkonusu çok vurdumduymaz çevremizle ilgilenmez hale geldik veya getirildik. değer yargılarımız kayboldu sadece kendiyle uğraşan ve bunu alışkanlık haline getirmiş insan mutsuz olmaya mahkumdur bence.bu yüzdn yaptığınız çalışmayı tebrik ediyorum.yenilik ve değişikliklere herzamn destekçiyim

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

sevgil arkadaşlar,

çok uzun zamandır beraber olamıyoruz. Hepiniz biliyorsunuz ki son zamanlarda yogun gunler yasıyorum. Zamanla yarışıyorum... Sanırım Ocak ayının ortasından sonra biraz rahatlamış olacağım işte o zaman bu sayfa yeniden hareketlenecek. Tekrar kaldığımız yerden devam edecegiz. Lütfen sevgili arkadaşlar, bırakmayalım su ipin ucunu.. tuttuk bir kere...

Yeni bir arkadaş gelmiş foruma, daha kendisiyle tanışamadık ama yazdıklarını takip ediyorum. TEV'in e-kart kampanyasından haberdar etmiş bizi... Çok sevindim ben bugün, çünkü onun sayesinde bugün bir çok çocugun bir günlük okul masrafına yardımcı olabildim. Tüm sevdiklerimin yeni yılını ve bayramlarını bu kartlarla kutladım...

Duyurusu yapılmış ama orada görmemiş olanlar için ben bir de buradan duyurmak isterim...

http://www.tev.org.tr/#

Belki çok süslü degiller, noel babalar, geyikler, kar görüntülü manzaralar, yeni yıl şarkıları yok belki bu kartlarda ama güzel yürekler var... :clover:

Hepinizin yeni yılını ve kurban bayramını kutlarım... :hug:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.