Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

sEn EsTiKçE bEn TiTrErİm...

kaan_bebeto

Önerilen İletiler

KADERİMSİM

sen kader nedir bilirmisin

sen benim kaderimsin

kaderi allah yaratmış

sen silemezsin

bana öyle bakma ne olursun

bu kadar kalpsiz olamazsın

şu canımı sen mi verdin

bir bakışta alacaksın

bu can senin oyuncağın

biraz daha oynarsan ellerinde kalacağım

canın sağolsun kaderim

ellerinde ölümü seve seve kabul ederim...

RÜYA

Kapım çalınsa,

Bir bahar sabahı.

Pembeleşen bulutların arasından,

Gökmavisi libasınla çıkıversen karşıma.

Altın sarısı saçların,

Düşmüş olsa omuzlarına..

Sabah vakti gibi,

Tabtaze teninde bir çiğ tanesi görsem.

O çağla yeşili gözlerin,

Yeni doğan bir gün gibi,

Açılsa yavaş yavaş.

Güneşin ilk ışıklarıyla açılan gonce dudakların,

Birşeyler söylese hep yavaş yavaş.

Yok! Ama sus!

Bir şey söleme.

Seni bu halinle seyretmek istiyorum,

Senelerce...

bahar canım sana da çok teşekkür ederim..bir selamı derece yükseltmek olarak kabul görmeseydün keşke...ama olsun amaç ve niyetler benim amacım o değildi umarım sende buranın benim anı defterim olduğunun bilincindesindir..burda birilerini görmek çok mutlu eder beni...amaç şiir miydi? yoksa benim anı defterime yazdıın bir şiir miydi...? ama olsun ben yine de teşekkür ederim...her ne niyetle olursa olsun burada...ve bir teşekkürü hakedecek kadar güzell... :):clover:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Cevaplar 719
  • Tarih
  • Son Cevap

Bu Başlıkta En Çok Gönderenler

Tükeneceğiz

Ne böyle senle ne de sensiz

Yazık yaşanmıyor çaresiz

Ne bir arada ne de ayrı

Olmak imkânsız hiç sebepsiz

Ne hayallerle ne ümitlerle

Mutlu olmaktı dileğimiz

Suçlu ne sensin ne de benim

Şimdi sensizim sen de bensiz

Bir an gelip te küllenince

Yüreklerimiz dinlenince

Başka sevgilerde teselli bulunca

İşte biz o gün düşüneceğiz

Etrafımızı sarıverecek

Bir boşluk ki asla bitmeyecek

Her şey bir anda anlamsız gelecek

İşte biz o gün tükeneceğiz

:wub::hug: bu güzel şarkı...bu güzel sözler...ve bana canım kadar sevdiğimdden gelen..... :) artık diğer arkadaşlarıma yönellttiğim soruyu yazmıcağım....emin olmak ne de güzel...hayatta böylesine emin olmak sevgiden..... :) ve karşılığında gördüğümden :hug:

hayat hepimiz için böyle olur umarımm.....emin olmak..adımlarımızın sağlamlığından....harika :)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

:wub::hug: bu güzel şarkı...bu güzel sözler...ve bana canım kadar sevdiğimdden gelen..... :) artık diğer arkadaşlarıma yönellttiğim soruyu yazmıcağım....emin olmak ne de güzel...hayatta böylesine emin olmak sevgiden..... :) ve karşılığında gördüğümden :hug:

hayat hepimiz için böyle olur umarımm.....emin olmak..adımlarımızın sağlamlığından....harika :)

:wub: canım kadar sevdiğim... ne güzel bir söz... ve ne güzel şey duygularından emin olmak...

çok seviyorum seni... :)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

:wub: canım kadar sevdiğim... ne güzel bir söz... ve ne güzel şey duygularından emin olmak...

çok seviyorum seni... :)

:hug: :hug: bende çokk seviyorummm....hemde buuuuuu kadaaaaaaaaarrrr çookk :) çocukluğumda sevdiklerime hep böle derdim :):wub::clover:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

bak kendime döndüm mannak oğlan... pardon normale döndüm :D:) :) kendime dönünce normallikten nasıl bahsederüm kii..dimi ama...mannakk....! :) :)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

yahu..kim eserde sen titrersin..hem neden titrersin..kimdir seni titreten.. :angry: ...birileri seni mi korkutur..nedir..ne değildir..nasıl olur..... :lol: ...dur..dur..düşündüğün gibi değilim..yani deli değilim.. :)

**selam..nasılsın..tanışmamıştık..tanışmış olduk..avatarını değiştir ya..çok masumane..bulamıyorsan eğer şöyle esaslısından bir avatar..sardunyam ablan sana yardımcı olur..sen de ona..apla de..figgaro diyor ki dee..benim avatarım çok masumane imiş..sen şöyle esaslısından ve baktımı can yakanından bir avatar seçecekmişin dee..yapar.. kırmaz hatrımı...hadi kal sağlıcakla..mutluluk parıltısı seni.. ;)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

yahu..kim eserde sen titrersin..hem neden titrersin..kimdir seni titreten.. :angry: ...birileri seni mi korkutur..nedir..ne değildir..nasıl olur..... :lol: ...dur..dur..düşündüğün gibi değilim..yani deli değilim.. :)

**selam..nasılsın..tanışmamıştık..tanışmış olduk..avatarını değiştir ya..çok masumane..bulamıyorsan eğer şöyle esaslısından bir avatar..sardunyam ablan sana yardımcı olur..sen de ona..apla de..figgaro diyor ki dee..benim avatarım çok masumane imiş..sen şöyle esaslısından ve baktımı can yakanından bir avatar seçecekmişin dee..yapar.. kırmaz hatrımı...hadi kal sağlıcakla..mutluluk parıltısı seni.. ;)

:lol: güzel bir gülücüğü hakediyor yani senin bu yazın... ama inan yazdığından dolayı o kada mutlu oldum ki sözüne de geldim galiba mutluluk parıltısı...insanların söyledikleri şeyler den çok etkilenirim...bir kelime bile beni etkileyebilir...eğer içtenliğini hissettirdiyse...

lafa gerek var mı artık bilmiyorum ama ne iyi ettin de yazdın... :) içimi garip bi ürperti sarmıştı ve çıktı gitti neredeyse... :) teşekkürler...

bu arada şu estikçe beni titreten....insanların hayatlarında fırtınalar koparrr....bu fırtınalarda estikçe titretirler...bir sevgilii...bir dost...acı,keder......! zamanında çok titrerdim....zaman zaman da titremiyor değil yüreğim... ama baş etmesini öğreniyor insan...tabii silemiyosun ama olsun...yanımda sevdiklerim varken artık acılarımda onları aklıma getirip acılarıma sırt çevirebiliyorum bi nevi...çok başaramasam da... :)

bu arada deli olduğunu düşünmedim...her insanda normallik dışı davranışlar vardır...bunlarda gülmemiz için güldürmemiz için gerekli deliliklerdir... :) inan beni güldürdün :D umarım bende senin suratına bir kaç tebessüm katmışımdır... :)

mutluluk parıltısı....çok ince bir kelime...beğenilmemesi söz konusu bile olmaaayann....! mutluluk parıltısı olmak çok güzel...sizlerin mutluluğu olmaksa ayrı bir konu...

hmm...bu arada merak etme...sölicemm canım kadar sevdiğim ablama...(canım anneme...) bu arada abla de demisin öle de derim ama canım ablam...(canım annem..) de sölesin bu konu da düşüncesinii.. :)

ne kadar iyisiniz ki buraya beni hiç tanımadığınız halde geldiniz..artık tanıştık sanırım..bu kadar ince...yeterince deli..yeterince mutlu bir insanı sevmemek de ne demek... :):hug:

bu arada mesajınızı ileticeğimden emin olun...zaten duymuştur bizi...bana bir avatar...aslında ben değiştirseydim bir şey düşünüyordum ama... :) o da bir beebek ama bu kadar masum olur....o da masum...ama biraz iç yaksın istiyorsanız...ben sizden gelicek önerileri bekliyorumm.... :)

tekrar teşekkür ederim bu incelik için.... :) :) :clover::hug:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

saol tatlım sen de hep gül olur mu

mutluluktan titresin kalbin

sev ve sevil isterim :)

Amin canımmm inşallah... :)

hoşgeldin bu arada....insanın gözleri görmediklerini arıyor yaa...buda sevgiden kaynaklı olsa gerek... :wub:

:clover: teşekkür ederim çok iyi kardeşsin saygılar :clover:

;) ben teşekkür ederim.... :clover:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

:lol: güzel bir gülücüğü hakediyor yani senin bu yazın... ama inan yazdığından dolayı o kada mutlu oldum ki sözüne de geldim galiba mutluluk parıltısı...insanların söyledikleri şeyler den çok etkilenirim...bir kelime bile beni etkileyebilir...eğer içtenliğini hissettirdiyse...

lafa gerek var mı artık bilmiyorum ama ne iyi ettin de yazdın... :) içimi garip bi ürperti sarmıştı ve çıktı gitti neredeyse... :) teşekkürler...

bu arada şu estikçe beni titreten....insanların hayatlarında fırtınalar koparrr....bu fırtınalarda estikçe titretirler...bir sevgilii...bir dost...acı,keder......! zamanında çok titrerdim....zaman zaman da titremiyor değil yüreğim... ama baş etmesini öğreniyor insan...tabii silemiyosun ama olsun...yanımda sevdiklerim varken artık acılarımda onları aklıma getirip acılarıma sırt çevirebiliyorum bi nevi...çok başaramasam da... :)

bu arada deli olduğunu düşünmedim...her insanda normallik dışı davranışlar vardır...bunlarda gülmemiz için güldürmemiz için gerekli deliliklerdir... :) inan beni güldürdün :D umarım bende senin suratına bir kaç tebessüm katmışımdır... :)

mutluluk parıltısı....çok ince bir kelime...beğenilmemesi söz konusu bile olmaaayann....! mutluluk parıltısı olmak çok güzel...sizlerin mutluluğu olmaksa ayrı bir konu...

hmm...bu arada merak etme...sölicemm canım kadar sevdiğim ablama...(canım anneme...) bu arada abla de demisin öle de derim ama canım ablam...(canım annem..) de sölesin bu konu da düşüncesinii.. :)

ne kadar iyisiniz ki buraya beni hiç tanımadığınız halde geldiniz..artık tanıştık sanırım..bu kadar ince...yeterince deli..yeterince mutlu bir insanı sevmemek de ne demek... :):hug:

bu arada mesajınızı ileticeğimden emin olun...zaten duymuştur bizi...bana bir avatar...aslında ben değiştirseydim bir şey düşünüyordum ama... :) o da bir beebek ama bu kadar masum olur....o da masum...ama biraz iç yaksın istiyorsanız...ben sizden gelicek önerileri bekliyorumm.... :)

tekrar teşekkür ederim bu incelik için.... :) :) :clover::hug:

evet..evet..hiç şüphesiz sen mutluluk parıltısısın..helede şu yazdıklarından sonra..inan ki bana bişe demek zorunda değilsin..teşekkürde etme..demek içimden geçeni sana yazmışlığım..yanlışlara düşürmemiş beni..işte benide bu mutlu etti.. :clover:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Şeker mi şeker bi insan. Sen estikçe ben de titrerim :)

:) şu ben de dedin ya benim kalbimin gülücüklerine sebep oldun ne kadar da iyisin... :)

şekeer mi şeker benzetmesi de ayrıca hoş.... bazen düşünüyorum da sanki iyi olan kim varsa burada tanıştım onlarla diyorum...bunu bana hisseettirenlerdensin inan kii... :)

bu gülücükler boşa değil....kalbiminde benimde bu tebessümleri oluşturmama sebep oldu şu iki cümlen... :):wub: teşekkür ederim EreN çookk.... :):clover:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

o estikçe forum titriyor erencim

o bir melek

o bir bebek

o bir şeker

o bir benim kızım

o bir ki üç dört

sen estikçe ben titrerim :hug:

bir melek korur...bir meleğide bir anne korur olsa gerek...ne şans kii burda beni koruyan biricik canımdan bir anne var....... :hug:

bu sarılmalar bitmicek sanırım...

bir bebek vardır sevgiye muhtaç...sevgiyle besler onu burda bu güzel sözlü yüce insanlar... :wub:

bir şeker vardır...bu şekerliğinin sebebi gördüğü sıcaklıktandır..

bir kızı vardır canı annesinin... :)

ve ben estikçe titreyenler vardır....onlar titrediğinde titrediğim... :wub:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Burda bi cok kisiyle tanisdim.. hepsi cok tatli, sicak ve iyi davrandilar bana... Sakalarlada olsada... :D Bi daha cikacagimi hic sanmiyorum...

ve gelelim sana... cok tatli, cok sempatik ve cok iyi birisin.. kurduggun cümlelerden belli... o yüzden sana en sevdigim oyuncagimi vercem .... eger kabul edersen..

imagesrn1.jpg

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Burda bi cok kisiyle tanisdim.. hepsi cok tatli, sicak ve iyi davrandilar bana... Sakalarlada olsada... :D Bi daha cikacagimi hic sanmiyorum...

ve gelelim sana... cok tatli, cok sempatik ve cok iyi birisin.. kurduggun cümlelerden belli... o yüzden sana en sevdigim oyuncagimi vercem .... eger kabul edersen..

imagesrn1.jpg

canım benim.... :wub: sende ki bu hoşluk ve tatlılık ta anca bu foruma yakışır...gitme zaten... :) kabul etmek ne demek alıyorum bu akşam sarılıp uyuyorum... en sevdiğin oyuncağını paylaştın...paylaşımlar sevgilerle biter...seni seviyorum :) bazen siyah...! ama senin beyazlığın ışıldıyor... :):clover:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

evet..evet..hiç şüphesiz sen mutluluk parıltısısın..helede şu yazdıklarından sonra..inan ki bana bişe demek zorunda değilsin..teşekkürde etme..demek içimden geçeni sana yazmışlığım..yanlışlara düşürmemiş beni..işte benide bu mutlu etti.. :clover:

:) bu cevap da beni çok mutlu etti...umursanmak..sevilmek...ayrıca da sevdiklerin tarafından sevilmek çok güzel bir duygu :wub::hug: daha sık karşılaşırız umarım...artık birbirimizi tanıdık ne iyi ettin yazmakla...tekrar teşekkür ederim... :)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

41b.jpg

:) iki tatlı bebiş gördüm mutluluğa fora diyip hayatı arkasına almışlar...mutluluğun özgürlüğün dansını yapıyorlar..insan büyüdükçe arkasındaki yükü artıyor... bu güzel iki surat ihtiyacım olan birşeydi...mutluluğumu arttırdı minikler... kendim sandım ordaki minik kızı...yanımdaki de sen oldun abicim...beni mutlu ettin... :hug: çok hoş bir resim...mutluluk okunuyor gözlerinden bebişlerin...kalbimizin bi yerlerinde gizlediğimiz masum çocukluklarımız...! :wub::clover:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Canım benim, şu içinin sıcaklığı var ya alıp götürüyor insanı,işte bu yuzden seviyorum seni bu kadar çok... Sakın sıcaklığının kaybolmasına izin verme...

:):hug: gerçekten bu sıcaklığımı sizin cana yakınlığınızdan alıyorum... ve hiç bir zaman karşılıklı olmıyan sevgim sana da sonsuz... mutluluk diyarına o kadar çok yakışıyorsun kii... :wub: sende bu diyardan ayrılmamaya bak... :):clover:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.