Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

izlediğiniz en düzel film hangisi

wet_sun

Önerilen İletiler

V For Vendetta...

Herşey hayal gibi, gerçekleşmesi imkansız bir ütopya, ancak bu kadar güzel kurgulanır, ve uygulanır...

Müthişşşşş...

Eğer dans edemeyeceksem, o devrim ne işe yarar ki...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Cevaplar 82
  • Tarih
  • Son Cevap

Bu Başlıkta En Çok Gönderenler

Bu Başlıkta En Çok Gönderenler

V For Vendetta...

Herşey hayal gibi, gerçekleşmesi imkansız bir ütopya, ancak bu kadar güzel kurgulanır, ve uygulanır...

Müthişşşşş...

Muhteşem bi film ;)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

ESARETİN BEDELİ----adamın zekasına bayılmıştım ve sabrına..

PRETY WOMEN-------aşkın insana neler yaptırabileceğini anlatıyor olmasııı.özellikle son sahneyi unutmuyorumm...

yakışıklı prens beyaz lumuziniyle gelir şemsiyesini havaya kaldırarark "atla bebek gidiyoruz "der.. :)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

V For Vendetta...

Müthişşşşş...

bu film, hükümet, medya işbirliğiyle halkın nasıl kandırılmaya çalışıldığını, bir hayalin, hayal diyorum çünkü kim olduğu, ne olduğu belirsiz birinin halkı nasıl da alıp, götürdüğü bir film... Hem duygusal, hem de bir o kadar sert bir film... Seyretmediyseniz bulun ve seyredin mutlaka...

Gen filmini yazmış bir arkadaş, ben de merak edyorum o filmi, başka seyreden var mı? Sizler nasıl buldunuz merak ediyorum...

Dogville filmini seyrettiniz mi bilmem ama çok vurucu bir filmdi... İnsanı ta içinden bir yerlerden vuruyor bu film...

V for Vendetta'dan sonra önereceğim bir film de Dogville kesinlikle uzun, baştan biraz sıkıcı ama sonu var ya muhteşem... V'nin sonu da oyle... Keşke V'nin sonunu sinemada görebilseydim... Büyük ekran bir televizyonda da güzel olurdu beee... acaba alsam mı? değer bu filmin sonu için haaa...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

bu film, hükümet, medya işbirliğiyle halkın nasıl kandırılmaya çalışıldığını, bir hayalin, hayal diyorum çünkü kim olduğu, ne olduğu belirsiz birinin halkı nasıl da alıp, götürdüğü bir film... Hem duygusal, hem de bir o kadar sert bir film... Seyretmediyseniz bulun ve seyredin mutlaka...

Gen filmini yazmış bir arkadaş, ben de merak edyorum o filmi, başka seyreden var mı? Sizler nasıl buldunuz merak ediyorum...

Dogville filmini seyrettiniz mi bilmem ama çok vurucu bir filmdi... İnsanı ta içinden bir yerlerden vuruyor bu film...

V for Vendetta'dan sonra önereceğim bir film de Dogville kesinlikle uzun, baştan biraz sıkıcı ama sonu var ya muhteşem... V'nin sonu da oyle... Keşke V'nin sonunu sinemada görebilseydim... Büyük ekran bir televizyonda da güzel olurdu beee... acaba alsam mı? değer bu filmin sonu için haaa...

V nin sonda yaptığı dövüş çok güzel,sonunda kendi de ölüyor ama hepsini salata yapıyor,kıza(ismini unuttum) sevdiğini söylüyor ve son nefesini veriyor.Gerçekten etkileyici bir film ;)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

niye söylüyorsun sonunu yaaaa ne anlamı kaldı ki şimdi seyretmek isteyenler için...

Elimden kaçtı :sweatingbullets: ama bu filmin başta sonu bi izlenmesse hiç bi tat alınmaz ki,hem ondan sonra bi iki olay daha ooluyor,tam sonu sayılmaz :sweatingbullets::lol:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Elimden kaçtı :sweatingbullets: ama bu filmin başta sonu bi izlenmesse hiç bi tat alınmaz ki,hem ondan sonra bi iki olay daha ooluyor,tam sonu sayılmaz :sweatingbullets::lol:

Ayy alemsin yani haaaa :) düzeltme halen acıksa düzelt yaaa... belki daha gören olmamıştır... Hem neyse benim dediğim sinemada güzel olur sonu en azından bu degildi... Görülmeye değer sahne başka sen de biliyorsundur... aman bu da elinden kaçmasın haaaa sakınnn

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Ayy alemsin yani haaaa :) düzeltme halen acıksa düzelt yaaa... belki daha gören olmamıştır... Hem neyse benim dediğim sinemada güzel olur sonu en azından bu degildi... Görülmeye değer sahne başka sen de biliyorsundur... aman bu da elinden kaçmasın haaaa sakınnn

Alıntı yaptığım için düzeltemiyorum,olamaz :crying::lol: Dur bakayım,hmmm şimdi

Şimdi V TV bina.... :sweatingbullets::D

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Alıntı yaptığım için düzeltemiyorum,olamaz :crying::lol: Dur bakayım,hmmm şimdi

Şimdi V TV bina.... :sweatingbullets::D

hasta ettin beni haaaaaaa :w00t: güldüğüme bakma sen haaa sinirden gülüyorum ben yaaa :angry::w00t: ayybak yine güldümmm

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

hasta ettin beni haaaaaaa :w00t: güldüğüme bakma sen haaa sinirden gülüyorum ben yaaa :angry::w00t: ayybak yine güldümmm

Bak sende beni sinir etme bütün filmi anlatırım hee :devil::lol:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Rose Red Konagi filmini cok severim :) sevmemin nedeni yeterince uzun olmasi 4 cdlik :D birde beyin firtinasi filmini :)

sebebi icine girince cok anlamli oldugu :)

Rose Red Konağını izlerken de elekrikler kesildi,gece gece izliyoduk yani ödüm b... karıştı :blushing::D Film çok ilginç ama ben bu Stephen King in yapıtlarını biraz karışık buluyorum,sonlar beklediğim gibi olmuyo hiç ve pek de güzel olmuyor

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Rose Red Konağını izlerken de elekrikler kesildi,gece gece izliyoduk yani ödüm b... karıştı :blushing::D Film çok ilginç ama ben bu Stephen King in yapıtlarını biraz karışık buluyorum,sonlar beklediğim gibi olmuyo hiç ve pek de güzel olmuyor

Allahtan elektrikler kesilmiş :unsure: yoksa sen bunun sonunu da söylerdin :w00t: çok şükür yarabbim :lol: sen ne iyi bilirsin elektirkleri keseceğin zamanı :sweatingbullets:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Allahtan elektrikler kesilmiş :unsure: yoksa sen bunun sonunu da söylerdin :w00t: çok şükür yarabbim :lol: sen ne iyi bilirsin elektirkleri keseceğin zamanı :sweatingbullets:

Sonunu gördüm ki :shifty: söyliyim mi

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

bakkaldan 2 kilo elektirik ali verseydin :D yapamadin mi :unsure:

fısıltı şu bilmecelerde yazdığın gaz meselesini bi açıklasana... ne demek istediğini merak içinde beklemekteyiz yani... Cevabı lütfen o başlığa yaz

Levi sen filmin sonunu söyleme lütfen gözünün yağını yiyimm yaaa :w00t::sick:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.