Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

SELAM GÖNDER...!

Murti_San

Önerilen İletiler

gloria ya ve sedelinaya selam gönderiyorum az yukarlarda oyun oynuyorlar :D:clover:

haydı ya,bende ne yapıyorum diye düşünüyordum dalmışım bır ara :lol::D:P

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Cevaplar 161
  • Tarih
  • Son Cevap

Bu Başlıkta En Çok Gönderenler

Bu Başlıkta En Çok Gönderenler

selamını aldım murticim :) sardunyamın da :hug:

teşekkürler yumote sanada selamlar

yaw ben onun dil çıkartma manasında olduğunu bilmiyordum...sevimli her hangi bişeymiş gibi düşünmüştüm...... :D

neyse ben yine herkese bi selam yollayım... :clover::clover:

bayrama nete gelemem büyük ihtimalle.... :(

o yüzden bayramınızı 1 hafta önceden kutluyorum....nice bayramları sevdiklerinizle geçirmeniz dileğiyle.......

(bu arada büyüklerimin ellerinden öpüyorum; :blushing: harçlığımı adresime yollayıversinler :P )

sanada şimdiden iyi bayramlar

Ben de çok yeniyim bende arkadaşlara selam yolluyorum selam gönderen arkadaşlara da ALEYKÜMSELAM diyorum

sanada aleyküm selam hoş geldin !!!!

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

gull canım sanada selamlr epeydık görüşemıyoruz.msn de de rastlaşamıyoruz burdan selamımı alrsın umarım baktığında.senı kocaman öpüyorummm :wub:

selamınıda

öpücüğünü de aldım canım sağ ol.... :D

yaw nasıl özledim sohbetinizi bilemezsiniz.... :(

aslında nete daha fazla gelmek isterdim ama dersler çok kasıyo bu sene.... :angry:

gloriacığım senide kocaman öptüm......... :wub:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...

Kralx,Taurusmutis

Yumote'ciğim

Aysum'cum

Sardunyam

Mineu'cum

Natalia'cım

sedellina'cım

güzelyaz'ım

güll'üm

gece yağmurum

kriptex

gülsün'cüm

celin'em

aça

gloria'cım

denizimu

Olive

ewücüm

leyla24

LilaC

erbay

focal

egzorsist

tan vakti

sayman

arman

theboss

dowjones

Arkadaşlar tüm hepinize sevgi ile selamlarımı yolluyorum . Aklıma gelenleri yazdım unuttuklarım varsa onlara da selam yolluyorum.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Kralx'e,Taurusmutis'e,Tan vakti'ne (benim için 3 büyükler :) )

murti san'a,erbay'a,leviathan'a,e-manyetiğe,siyahx'e,the boss'a,eren'e,sayman'a,dowjones'e

Yumoteme ,Aysumcuma,Mineucuğuma,Gece yağmurucuğuma,sedellinacıma, açacığıma,Naticiğime,Oliviacığıma,Sardunyama,Gloriama,gülsüncüğüme,celineme,güzelyazıma,leylacığıma,sessizliğin kızı'na,ewücüm'e(ortalıkta görünmese de) :wub: selammmlarımı iletiyorumm

umarım kimseyi unutmamışımdır,varsa da lütfen kusura bakamyın..hepinizi çok seviyorum :clover::clover:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

murti san'a,erbay'a,leviathan'a,e-manyetiğe,siyahx'e,the boss'a,eren'e,sayman'a,dowjones'e

Yumoteme ,Aysumcuma,Mineucuğuma,Gece yağmurucuğuma,sedellinacıma, açacığıma,Naticiğime,Oliviacığıma,Sardunyama,Gloriama,gülsüncüğüme,celineme,güzelyazıma,leylacığıma,sessizliğin kızı'na,ewücüm'e(ortalıkta görünmese de) :wub: selammmlarımı iletiyorumm

umarım kimseyi unutmamışımdır,varsa da lütfen kusura bakamyın..hepinizi çok seviyorum :clover::clover:

sağol LilaC teşekkürler ! görünmez oldunuz gittiniz sizi görmek marifet :D

sizi görenler şanslı sayılır :D:clover: selamını aldım çok teşekkür ederim :clover:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Kralx,Taurusmutis

Yumote'ciğim

Aysum'cum

Sardunyam

Mineu'cum

Natalia'cım

sedellina'cım

güzelyaz'ım

güll'üm

gece yağmurum

kriptex

gülsün'cüm

celin'em

aça

gloria'cım

denizimu

Olive

ewücüm

leyla24

LilaC

erbay

focal

egzorsist

tan vakti

sayman

arman

theboss

dowjones

Arkadaşlar tüm hepinize sevgi ile selamlarımı yolluyorum . Aklıma gelenleri yazdım unuttuklarım varsa onlara da selam yolluyorum.

selamlarınızı aldım,ikinizide öpüyorum :wub::clover:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.