Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

SELAM GÖNDER...!

Murti_San

Önerilen İletiler

Bende göremediğim ve çok özlediğim naty gece murti yumote mineye burcuya saymana ve seline :P selamlarrrrrrrrrrr yolluyorum :wub:

selamını aldım güzel göslümmm :wub:

murtiye, paulama :wub: , taurusa, sedoşa, gloria, sardunyama, tan vaktine, aysum, naty, gecem,mine, gull, leyla, olivia, aça ve tüm sevdiklerime

:flowers: :flowers: :flowers::hug:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Cevaplar 161
  • Tarih
  • Son Cevap

Bu Başlıkta En Çok Gönderenler

Bu Başlıkta En Çok Gönderenler

Bende göremediğim ve çok özlediğim naty gece murti yumote mineye burcuya saymana ve seline :P selamlarrrrrrrrrrr yolluyorum :wub:

Aleyküm selam tatlım :wub::clover: Ben de seni kocaman ösledim :unsure:

murtiye, paulama :wub: , taurusa, sedoşa, gloria, sardunyama, tan vaktine, aysum, naty, gecem,mine, gull, leyla, olivia, aça ve tüm sevdiklerime

Aleyküm selam kusencim :wub::clover:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Yah Leyla :):clover:

Ne haber kısssssss.... :clover: NATALİA.

Selam söyle....

gel eyleme feryad_i figan ağlama yaraya tuz basan gayri şu deli kız NATALİA'ya... :D

:grin::lol:

İyidir be Aga senden :lol:

Görürsen öylerim :grin: :clover:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

bı ustekı arkadasa selam yoluuyorum.bana uzun zamandır kahve yapmıyoda :lol:

Eöööm :rolleyes: A.selam :grin:

Git anı defterini oku bana birşeyler yaz bakim........

Emir almaktan hoslanmam Ağa -_- Bi ara aklıma eserse yazarım :grin:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Jön hadi ordan <_<:D

Endamı civan eyle nadide rayıhanda

pür melalim endam eder gülüzarında...fe süphanellah.........

Emir büyük yerden NATALİA ne gelir elinden..... :D

Çevirisini alabilir miyim :unsure::lol:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

:flowers: :flowers: :flowers::hug:

aleykumselam yumotecimm,canim.ben de sana,murti san a,gloria ya,sedat a,egzorsiste,lilac a ve herrkese selam gonderiyorum. :clover:

Leyla24 sağol selamını geç'te olsa aldım ,kusura bakma artık yaklaşık 1 haftadır giremedim .

selamını benden esirgemediğinden dolayı teşekkürler . Benden de sana ve tüm foruma selamlar görüşemedik sizlerle bir haftadır . özledim burayı .bakalım nasip bir daha görüşmek ne zaman olur :clover:

Tüm siteye selamlar :clover::clover::clover:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Leyla24 sağol selamını geç'te olsa aldım ,kusura bakma artık yaklaşık 1 haftadır giremedim .

selamını benden esirgemediğinden dolayı teşekkürler . Benden de sana ve tüm foruma selamlar görüşemedik sizlerle bir haftadır . özledim burayı .bakalım nasip bir daha görüşmek ne zaman olur :clover:

Tüm siteye selamlar :clover::clover::clover:

topic sahibinden selam esirgenir mi,sayende selamlasiyoruz,sana tesekkurler..tekrar herrkese selam ederim :clover::)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

sağol selamını bende alıyorum ! selam yolladında dil çıkarmak ne öylee :lol::P

selam yolladın dil çıkarma bari dimi ama ayıp :lol::P

yaw ben onun dil çıkartma manasında olduğunu bilmiyordum...sevimli her hangi bişeymiş gibi düşünmüştüm...... :D

neyse ben yine herkese bi selam yollayım... :clover::clover:

bayrama nete gelemem büyük ihtimalle.... :(

o yüzden bayramınızı 1 hafta önceden kutluyorum....nice bayramları sevdiklerinizle geçirmeniz dileğiyle.......

(bu arada büyüklerimin ellerinden öpüyorum; :blushing: harçlığımı adresime yollayıversinler :P )

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

gull canım sanada selamlr epeydık görüşemıyoruz.msn de de rastlaşamıyoruz burdan selamımı alrsın umarım baktığında.senı kocaman öpüyorummm :wub:

gulllun laptopu bozulmuş sedoşcugum... gecen biz karşılaştık msn de ama internet kafeden giriyormuş o yüzden daha erken saatlerde gelebiliyomuş...

Ayrıca Gulllcüğüm sana da iyi bayramlarrrr :sorcerer:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.