Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

TALABANİNİN GELMESİNE VETO , ÇÜNKÜ GELİRSE PKK BİTİRİLECEK

Kocamustafapaşalı

Önerilen İletiler

Geçen gün sabah haberlerde gördüm , Cumhur başkanı Ahmet Necdet bey , hükümetin Talabani'nin Ankara gelmesi kararını veto etmişti...! Hatırlarsanız (kesin hatırlamazsınız) Turgut Özal'da zamanında onlarla ilişkileri güçlendirmiş ve pkk yı o bölgeye sıkıştırmış hem Irak'tan hem bizim sınırlarımızdan ağır zayiatlar verdirmişti..Bu Can Dündar'ın ; Ergenekon , devlet içinde devlet kitabında çok özet bir şekilde ayrıntısıyla yazıyor..Turgut Özal teröre karşı mücadele için Kürt liderleriyle görüşmüş onları ikna etmişti ve meyvesinide vermişti..Kürtler üstünden çıkarılmak istenen büyük karışıklık içinde onlara demokrasi yolunu göstermişti..Bu sorun gerçekten bitiriliecekti..Dağa çıkanlar inecek , silah bırakılacak , onlara gene hapis cezası verilecek ve devletten aynı zamanda uzak tutulacaktı..Tam bı sorun sonuca bağlanırken Turgut Özal kalp krizi geçiriyor! ve ölüyor..Apdulah öcalanın yanındaki Özal ın yardımcısı adını hatırlamıyorum şimdilik , öcalanın yanından geldikten sonra öcalanla ne konuştuğu sorulunca öcalan ne dedi biliyormusunuz 'öldürüldü , çünkü bu işi çözecekti!'..Bunun hemen arkasından bu sorunu bitirme umutlarını kırmak için hemen düğmeye basıyorlar ve tam 33 mehmetçiğimizi karayolunda arabadan indirip kurşunluyorlar..

Şimdi gelmek istediğim nokta şu ! Buna benzer bir metodu şimdiki hükümette yapmak istiyor , çünkü en mantıklısı bu..Iraktaki Kürt liderlerle görüşüp bu sorunu bitirmek için konuşacaklardı ama Cumhur başkanı buna veto dedi ! Çünkü bu adam bize değil , sebatayist ülküsüne çalışıyor..Çünkü gizli cemiyet bu sorundan zarar görmemizi istiyor..Bunun içinde işte buna veto ettiriyor..Siz ergenekon yapılanmasını bilmezsiniz , adamlar asırlarca kavgalar vererek ne önemli köşeleri kaptılar adamlarını koydular gizliden..Sakın Sezer'in bizden olduğuna inanmayın , büyük hakikatler kendini inkar ettirir..İşte 400 den fazla vetonun , anayasa kitabını fırlatmanın , gerekçeklş gerekçesin vetoların , ilhan sekçukla yakınlığı , sabetay gazetelerinden gördüğü desteğin nedeni , halkın için ekarışmaması ve aracını çift zırhla kaplanmasının vs vs vs sebebi budur.İşin aslı budur arkadaşlarım ! Bu adam bizden değil !

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...

Evet ilhan abi şey diyordu bir ara , 'benim sözüm onun sözüdür'..Bunların benim zerre şüphem yok bunlar bu devleti kontrol altına almaya çalışan kökü dışarda yahudi hakimiyetine dayalı masonik dünya kurmaya uğraşan cemiyet in başa getirdiği adamlarıdır..Zatenbelli oluyor neye uğraştıkları , geçmişleri , bozacının şahidi şıracı hesapları

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Ahmet Necdet Sezer hakkında yazdıklarınızı kınıyorum, kendisi şuan ülkenin tüm kadrolarını elegeçirmiş olan "dinci" pardon "yalancılara" karşı tek başına ve onurlu bir mücadele vermektedir.

Talabani gelecekti ve terör bitecekti öylemi? Siz bu yalanlarla ancak buna inanmak isteyenleri uyutursunuz, Talabani bir haindir, Türkiye Cumhuriyetinin düşmanlarındandır. Sizce Abd neden Irak'ta onu iktidara getirdi. Çok iyi biri olduğu için mi? Talabani ve Barzani şuan Irak'ta en çok haklara sahip olanlar ve bunca şehit kanı dökülmesine sebeb olanlar Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanlığı konutunda ağırlanacaktı öylemi, hangi sıfatla ve hangi hakla... :excl:

Pkk'yı hortlatanlar şuan iktidarda olanlardır, onların amaçlarının da ülkeyi bölmek olduğunu artık sağır sultan duydu ama malesef duymak istemeyenler hariç. Cumhuriyet tarihinde ülkeye bu kadar ihanet olmamıştır, içerde ve dışarda işbirliği yapanlar çoğu zaman olduğu gibi yine din maskesine bürünenlerdir, aynı adamlar değilmidir, İsrail'e hizmet eden ve Türk askerini Lübnan'a gönderen.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Ahmet Necdet Sezer hakkında yazdıklarınızı kınıyorum, kendisi şuan ülkenin tüm kadrolarını elegeçirmiş olan "dinci" pardon "yalancılara" karşı tek başına ve onurlu bir mücadele vermektedir.

Talabani gelecekti ve terör bitecekti öylemi? Siz bu yalanlarla ancak buna inanmak isteyenleri uyutursunuz, Talabani bir haindir, Türkiye Cumhuriyetinin düşmanlarındandır. Sizce Abd neden Irak'ta onu iktidara getirdi. Çok iyi biri olduğu için mi? Talabani ve Barzani şuan Irak'ta en çok haklara sahip olanlar ve bunca şehit kanı dökülmesine sebeb olanlar Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanlığı konutunda ağırlanacaktı öylemi, hangi sıfatla ve hangi hakla... :excl:

Pkk'yı hortlatanlar şuan iktidarda olanlardır, onların amaçlarının da ülkeyi bölmek olduğunu artık sağır sultan duydu ama malesef duymak istemeyenler hariç. Cumhuriyet tarihinde ülkeye bu kadar ihanet olmamıştır, içerde ve dışarda işbirliği yapanlar çoğu zaman olduğu gibi yine din maskesine bürünenlerdir, aynı adamlar değilmidir, İsrail'e hizmet eden ve Türk askerini Lübnan'a gönderen.

:clover: Ayrıca talabaninin bir siyasi ******* olduğunu unutmamak gerekiyor.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

sardumyam arkadaşım , herşeyi çok yanlış biliyorsun..Ülkenin tüm kadrolarını ele geçiren o size söylenen 'dinci' ler değil , azınlık fakat etkili bir kesim olan sabetaylardır.Bunların hem siyasi partilerde hem basında hem askeriyede hem holding dünyasında hem masonlarda hem eğitimde (yani YÖK) hem sendikalarda hem savcılılıklarda hem yasadışı örgütlerle vs daha bir sürü önemli birimlerle BAĞLANTILARI VARDIR..Yeni TC kurulduğu andan beri tüm en tepe noktaları kapmışlardır..Hem eğer senin dediğin doğru olsaydı BUGÜN ÖNÜ KESİLEN BİNLERCE İMAM HATİP MEZUNU TERTEMİZ GENÇ , BAŞ ÖRTÜSÜ TAKTIĞI DİYE EĞİTİM HAKKI ELİNDEN ALINANLAR , BASINLA BU KADAR KARALANMAYA ÇALIŞAN HER KÖTÜ SENARYOYLA İRTİBATLANDIRILMAYA ÇALIŞMALAR OLURMUYDU ? Şu zannettiğin şey yemin ediyorum tam tersidir..

Bak sardunyacım , eğer terörü bitirmek istiyorsan onun bataklığını kurutacaksın..Tüm ona destek verenleri ortaya çıkarıp cezasını keseceksin..İşte bunu yapmak içinde kürt liderlerle görüşülmeside gerekiyor..O adam ikna olabilecek bir tip talabani..Bak git araştır ERGENEKON DEVLET İÇİNDE DEVLET diye bir kitap var , yazarıda Can Dündar..Ordaki Özal öldü mü öldürüldümü diye bir bölüm var..Eğer okursan sana garanti veriyorum çok iyi gözün açılır..Çok önemli şeyler yazıyor çünkü orda.Onun kürt liderlerle yaptığı anlaşmayla terör ve çıkartılmak istenen Türk Kürt kavgası bitecekti gerçekten..O ağır laflar söylediğiniz adamların bize yardım ettiği anlatılıyor ve gerçek yani bunlar..İşte en kestirme yöntemlerden biri olacaktı eğer Türkiyeye gelseydi..Bugün bana açıklarmısın onca yıkıcı muhalefete rağmen hiçbir mantıki gerekçesi olmayan o vetoları..Anayasa kitabını fırlatrömasının nedenini halkın içine karışmamasının nedenini , ilhan selçukun ve sabetay ciner in basın organlarından destek görmesinin sebebini? Daha yazarım sana bir sürü şeyde altından kalkamazsın inanki..Bu adamı o mevkiye getiren işte bu azınlık fakat çok etkili dış mihraklarla bağlı kesimdir..İster inan ister inanma.Yakında ortaya çıkacak devasal ihanet şebekesinde Sezeride göreceksin! Ona o vetoları ettiren gizli cemiyet , gizli güçler..Milleti uyandırmamak içinde kılıflar uyduruyorlar.Rica ederim her kağıtta yazana inanmayınız..

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Sadece gerçekler

Lütfen bana yazdıklarınızı tekrar okuyun, eğer yanılgı içerisindeyseniz sizinle tartışırım ancak sizin yazınızda kasıt görüyorum. Ya ne dediğinizi bilmiyorsunuz ya da çok iyi biliyorsunuz.

Yazacaklarınız varsa siz yazın altından kalkmayı ben düşüneyim. Benim için endişe etmeyin. Şuan medyanın büyük çoğunluğunun yanlı ve tutarsız bir yayın yaptığını düşünüyorum sizin gibi. Ancak benim gördüğüm ile sizin gördüğünüz çok farklı.

Milleti uyandırmamak için uğraşan sayın Cumhurbaşkanı mı yani, yoksa milleti uyandırmayanlar bir siyasi yaşamının mümkün olmaması gereken, çünkü sicilinde mahkumiyet bulunan Tayyip Erdoğan mı? Hangi oyunla iktidara geldiler ve nasıl geldiler farkında değil misiniz?

Talabani'yi tanıyoruz kime ve neye hizmet ettiğinide biliyoruz, inanın sizin bildiğiniz ya da bildiğinizi sandığınız şeylerden çok daha fazlasını biliyorum. Sebatay'cıların kimler olduğunu da biliyorum. Bunun yanında, size şunu da sormak istiyorum. Türkiye'de başörtüsü sorunu neden var, arkasında neler var ve bu sorunu kullanarak oy (yani iktidar ve para) kazananlar kimler. İmam hatipliler ve başörtülüler bunları birileri böyle olmasını istediği için yaşıyorlar ancak İstanbul'da İgdaş'a gidin bakın sakallı ve türbanlı çalışanları var, üstelik resmi dailerlerde yasak olmasına rağmen. Bunlar nasıl oluyor peki? Sokakta yaygara çıkartmak kolay hele bir amacınız varsa destekte var. Ama ya gerçekler??? :excl:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

sardumyam arkadaşım , herşeyi çok yanlış biliyorsun..Ülkenin tüm kadrolarını ele geçiren o size söylenen 'dinci' ler değil , azınlık fakat etkili bir kesim olan sabetaylardır.

.

.

.

Ona o vetoları ettiren gizli cemiyet , gizli güçler..Milleti uyandırmamak içinde kılıflar uyduruyorlar.Rica ederim her kağıtta yazana inanmayınız..

Ahmet Necdet Sezer bir sabetayist degildir ama Bülent AArinc bir sabetayistttir.Talabaninin Türkiyeye gelisine ben bir vatandas olarak karsi isem Sayin Cumhurbaskanimizin veto etmeside ok yerindedir.dünkü teroristler Türkiye Cumhuriyetinde agirlanamazlar her kimki agirliyorsa haindir.Siz isinize geldigi gibi bu ülkeyi yönetemezsiniz burasi babanizin ciftligi degildir.Benim 30.000 insanimin kanina giren katilleri barindiranlara benim ülkemde olma haklari yoktur.Türk Kürt kavgasi olmadi bu ülkede bu ülkede PKK kavgasi var,ve PKKnin siyasi uzantilarini Basbakaniniz Erdogan hapisten cikartti ve gerekirse PKKile görüsürüz diyende sizlerdiniz.Sizin gocundugunuz taraf baska,siz herzaman oldug gibi bir zaman Erbakan efendinin bizden olanlar olmayanlar ayirimi gibi sizlerde ayni metodu uyguluyor ve sizzin gibi düsünmeyen ülkesini peskes cekmeyenlere karalama kampanyasina basvuruyorsunuz.Ahmet Necdet Sezer ülkesini gammazlamadi,yahudilere satisa cikarmadi,bunlari sizin basbakaniniz yapti.Yahudilerle kuzu sarmasi olan sizlersiniz neden kalkipta birilerine camur atiyorsunuz.OFER bizim degil sizin adaminiz,Murdoch bizim degil sizin adaminiz, hala yüzünüz kizarmadimi?

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

.

.

.

Konumuza gelecek olursak SİZE TURGUT ÖZEL IN TERÖR ÖRGÜTÜYLE MÜCADELESİNİ VEKÜRT SORUNUNA YAKLAŞIMINI ÖĞRENMENİZİ SONUNDA NE OLDUĞUNU VE BU OLAYIN İÇİNDEKİLERİN İTİRAFLARINI ÖĞRENMENİZİ TAVSİYE EDERİM!Ahmet nejdet sezer büyük bir kısmını bozdu yine aynı çabanın yukarda yazıyor..

Turgut Özal eger yasasa idi bugün Güneydogu Türkiye sinirlari icinde olmayabilir Türkie bir oldubittie getirilebilirdi.Belkide Güneydogu tarihinin en kanli savasini verecekti eger Özal asasa idi.Özalin kim ve ne oldugunu artik herkes ögrenmistir.Saltanat icersinde yasayan bir Cumhurbaskani ve ailesi,Cumhurbaskanligina yakismayan yasam stili.Bunlari maalesef bu ülke gördü ve kimin ne oldugunu insanlar yasadikcada görmeye devam edeceklerdir.Türkiye devletinin Türkün sanli ordusunun düsmanlari bugün maalesef ülkenin kaderini ellerinde tutmaktadirlar,ama halk gereken cevabi yeri geldikce tokat gibi yüzlerine carpacaktir.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Sen bu öğrendiğini sandığın maltalları HANGİ GAZETEDEN ÖĞRENİYORSUN HELE DESENE Bİ? Şuraya bakın Arınç sabataymışşşş , Özal yaşasaymış güneydoğu yokmuşşşşş..Talanabaninin teröre karşı Türkiyeye destek verdiğini bize inanmıyorsan gitt can dündarınızdan öğrenin , pkk nın nasıl yok edileceğine kürt sorunun nasıl yok edileceğinide o düşmnalarımızın içimize sokuğu fitne çıkartmaya çalışan bizden olmayan inançsızlardan değil muhafazakarlardan öğrenin ********* *******

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Sen bu öğrendiğini sandığın maltalları HANGİ GAZETEDEN ÖĞRENİYORSUN HELE DESENE Bİ? Şuraya bakın Arınç sabataymışşşş , Özal yaşasaymış güneydoğu yokmuşşşşş..Talanabaninin teröre karşı Türkiyeye destek verdiğini bize inanmıyorsan gitt can dündarınızdan öğrenin , pkk nın nasıl yok edileceğine kürt sorunun nasıl yok edileceğinide o düşmnalarımızın içimize sokuğu fitne çıkartmaya çalışan bizden olmayan inançsızlardan değil muhafazakarlardan öğrenin ********* *******

Bosubosuna nefesini tüketme cünkü sizleri artik cok iyi taniyoruz,bugün Türkiyede huzursuzluk var ise bu sizlerin eseridir.Özalin ne oldugunu artik herkes biliyor,hayali ihracatlar,birgecede zengin olanlar,bunlarin hepsi sizin o Özal denilen Amerikanin Türkiyedeki kolu yapti.üzülme ben gazete okumuyorum onlari ancak siz okuyor ve yalanlarla besleniyorsunuz.görünen köy klavuz istemiyecegi icin gazete okumayada gerek yoktur.Türkiyede ileriyi görüp konusan cok vatanperverler var,ve Sayin Ahmet Necdet Sezerde bence akilli,adil ve basimizda bulunanlarin icinde en Demokrat olanidir.Bu ülke benim ülkem ve sizler bizler diye kimse bu milleti bölemez.

saygilarla

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Bosubosuna nefesini tüketme cünkü sizleri artik cok iyi taniyoruz,bugün Türkiyede huzursuzluk var ise bu sizlerin eseridir.Özalin ne oldugunu artik herkes biliyor,hayali ihracatlar,birgecede zengin olanlar,bunlarin hepsi sizin o Özal denilen Amerikanin Türkiyedeki kolu yapti.üzülme ben gazete okumuyorum onlari ancak siz okuyor ve yalanlarla besleniyorsunuz.görünen köy klavuz istemiyecegi icin gazete okumayada gerek yoktur.Türkiyede ileriyi görüp konusan cok vatanperverler var,ve Sayin Ahmet Necdet Sezerde bence akilli,adil ve basimizda bulunanlarin icinde en Demokrat olanidir.Bu ülke benim ülkem ve sizler bizler diye kimse bu milleti bölemez.

saygilarla

:clover:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Ahmet Necdet Sezer'e sabetayist demen saçmalıktan başka birşey değildir

sanki Sezer pkkyı destekliyomuşcasına bir yazı yazmışsın bunu neye dayanarak söylüyorsun anlmak güç.

bunlar laf salatası bu hükümet karşısında böyle bir cumhurbaşkanı olmasaydı neler olurdu kmbilir...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...

Dilerim hatırladınız yukarıdaki yazıyı...

Çünkü ibret bir yazı...

TÜRKİYENİN EN SAYGIN KİŞİSİNE NASIL ÇAMUR ATILIR GÖRDÜNÜZ NEDENMİ?

Son haberlere bir göz atın isterseniz... Bize Talabaniyi yutturmaya çalışanlar şimdi kendileri arap oldular...

Helal olsun bunlara başka bir şey demek gelmiyor içimden...

Bu Talabani ile görüşeceklermiş ve Sezer Vize vermemiş! İyiki vermemiş

ADAM NE DİYOR SİZİ TEHTİD EDERİM DİYOR SİZİN DİNCİ BASININIZDA Kocamustafapaşalı gibilerde Türkiyenin en dürüst politikacısına çamur atar...

Bir alıntı daha....

Ha ha ha gülsemmi ağlasammı bilmiyorum....

İleriyi gören ufku geniş bir Cumhurbaşkanımız var adı AHMET NECDET SEZER...

ve diğer taraftada Türkiyenin altını oymaya çalışan dinci basın ve onun destekçileri...

Bakın neyi nasıl savunduklarına kimlere çamur attıklarına emellerine nasıl ulaşmak istediklerine....

Ahmet Necdet Sezer ve Rauf Denktas dikkat edin bu isimler etrafinda AKPnin basbakani ve din tüccarlari yani takiyyeciler yani Laik Atatürkcü Cumhuriyetin düsmanlari hep hakaret dolu yaklasimlarda bulunuyorlar,nedenleri ortadadir,birisi Türkiyenin Atatürkcü cizgiden saptirilmamasi icin asla ödün vermeyen demokrat Laik ve hukukcu bir sembol yani Sayin Cumhurbaskanimiz Ahmet Necdet Sezer digeride kendini Kibrisa Kibris ´Türk halkina adamis büyük mücahit ,deneyimli,ve Kibris icin karsiligi olmadan asla ödün vermeyen bir büyük adam, Rauf Denktastir.

Bir zamanlarin teroristi, Amerikanin Iraka atadigi Cumhurbaskani Talabaninin Türkiyeye gelmesine vize vermedi diye kendi ülkesinin Cumhurbaskanina hakaret etmekten yüzleri kizarmayan böyle kisilerle aslinda tartismak bile caiz degildir.

saygilarla

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.