Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

şuana kadar kaç kişiyle çıktınız

EsRa_015

Önerilen İletiler

9 kişi. ama ilk 5 tanesi angarya.

ama şunu da söylemeden edemeyecem. kızlara gerçekten haksızlık yapıyoruz. ben kesnlikle 9 erkekle çıkmış bir kızla birlikte olmazdım. hatta evlenmeyi hiç düşünmezdim. buna rağmen kız arkadaş seçerken de aşırı seçici oluyoruz. insanın önce kendini düzeltmesi lazım. en azından bu benim için böyle...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

biz senin gibi doğru insanı evimizde oturarak beklemiyoruz kızım. deneye deneye bulmaya çalışıyoruz :D

Ben düşünüyorum da ... bulamadım 9dan fazlada olabılır az da.. _ ?

orta1de bı tane

unı 1de 1

unıde 1

unı bıtınce 1

sonra 1

sımdıkı 1

vay bee :D sadece 6 olmus sımdıkı dahıl hersey dahıl

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Şimdi Melişkoo ne demek istediğini sen bile anlamış değilsin.?

Haklı olduğumu kanıtlamak için sizi bir kaç şey yazayım.?

Şu sorularıma cevap verin.?? Kalbinizin derinliklerinde dünyada kimsenin size aldırmadığını ve hiç kimsenin sizi sevmediğini düşünseydiniz,yiyecek elbise ev,aile zenginlik başarı ve üne olan ilginizi yitirmezmiydiniz.??

Kendi kendinize yaşamanın ne anlamı var demezmiydiniz.?? Devam ediyorum....

Şuanda en sevdiğiniz kişinin sizi sadece kendi çıkarı için sevdiğini anladığınızı bir düşünün.?Dünya birden başınızın üstüne çökermiydi.?O an size yaşam anlamsız gelmezmiydi.?

Evet melişko sen bunlarsız yaşayamazsın ama ben bunlardan yoksun günlük yaşıyorum.........

Yok yavrum sevdigim kişi benı cıkarı ıcın sevıyo olabılır umrum olmazdı dogrusu

sevgı zor bulunan bırseyy sebebe baglı olmak durumunda guzellıgım kaşım gözum param pulum mevkiiim

hersey sebep olabılır dunya da basıma çökmezdı dunya hali bu hersey gelebılır ınsanın basına.

yerler senı de , hazırlık yapmana gerek yok

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Hayret ya demekki not aliyorsunuz kac kisiyle ciktiniz diye,halbuki ben hafizama birakiyorum sayi saymayi,10 senedir cikiyoruz sanirim evlenme diye bir tökezlenme olmazsa daha cook cikarim,cikmak cok acaip yaa valla,huyum kurusun yeni olan hersey beni etkiler ve bu nedenle hep yenilik olsun istiyorum..

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.