Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

neden evlenilcek kadınla eğlenilcek kadın farklıdır?

cesur civciv

Önerilen İletiler

Öncelikle başlığın kendisinden gireceğim konuya;'Evlenilecek ve eğlenilecek kadın neden farklıdır'...

Akılları kurcalayan,eğlenilecek ve evlenilecek kadın tiplerinin olması fikrinin yanlışlığı değil..Bir kadının,erkeğin 'ihtiyacında' bu tarz bir seçenek oluşturması da değil..Ki bu ihtiyaç,başlığın değinilmemiş çirkinliğinden de okunduğu gibi;erkeğin,kadın üzerindeki cinsel tatminliğinin,doyurulmasıyla alakalıdır...

Emre Yılmaz,çok güzel birşey söylüyor;"erkeğin orospusuna çapkın, kadının çapkınına orospu denen bir toplumda yaşıyoruz..."diye..

Başlığı açan arkadaşımız,ne de güzel doldurmuş bu sözü değil mi...

"Erkeğin kız seçmesi"...

"Karın,önüne her akşam yemeğini koyuyor,ütünü yapıyor,bulaşığını yıkıyor..Be adam,neden gözün dışarıda.Madem,gözün dışarıya kayacak,ona göre kız seç kendine..."

"Karını tak koluna gezdir..."

Ne de güzel anlatımlar bunlar değil mi...

Böyle devam kadınlar...Ciciler biciler alın kendinize,erkeğiniz beğensin,yemeğini,çamarını,bulaşığını eksik eylemeyin,cinsel ihtiyacını doyurun,evin üreticisi salt siz olun...Kendinize rakip bellediğiniz hemcinslerinize gözlerinin kaymasına engel olun..Siz yeter ki,'tüketicilerinizin' istediği olun...

Devam....

cerenimoo ne güzel ifade etmişsin.işte farkındalığın farkı :clover:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Cevaplar 61
  • Tarih
  • Son Cevap

Bu Başlıkta En Çok Gönderenler

Bu Başlıkta En Çok Gönderenler

Öncelikle başlığın kendisinden gireceğim konuya;'Evlenilecek ve eğlenilecek kadın neden farklıdır'...

Akılları kurcalayan,eğlenilecek ve evlenilecek kadın tiplerinin olması fikrinin yanlışlığı değil..Bir kadının,erkeğin 'ihtiyacında' bu tarz bir seçenek oluşturması da değil..Ki bu ihtiyaç,başlığın değinilmemiş çirkinliğinden de okunduğu gibi;erkeğin,kadın üzerindeki cinsel tatminliğinin,doyurulmasıyla alakalıdır...

Emre Yılmaz,çok güzel birşey söylüyor;"erkeğin orospusuna çapkın, kadının çapkınına orospu denen bir toplumda yaşıyoruz..."diye..

"Erkeğin kız seçmesi"...

"Karın,önüne her akşam yemeğini koyuyor,ütünü yapıyor,bulaşığını yıkıyor..Be adam,neden gözün dışarıda.Madem,gözün dışarıya kayacak,ona göre kız seç kendine..."

Böyle devam kadınlar...Ciciler biciler alın kendinize,erkeğiniz beğensin,yemeğini,çamarını,bulaşığını eksik eylemeyin,cinsel ihtiyacını doyurun,evin üreticisi salt siz olun...Kendinize rakip bellediğiniz hemcinslerinize gözlerinin kaymasına engel olun..Siz yeter ki,'tüketicilerinizin' istediği olun...

Devam....

beni desteklemen hoş bişi ama kullandığın tabirler hoşuma gitmedi gerçekten

sanki biz bi eşyayızda bizim bi tüketicimiz var ve biz o insanların istediği gibi olmalıyız onların her ihtiyacına karşılık vermeliyiz.

ben bunları yapalım dedim ama biz ne bir malız ne de şekle sokulabilecek bi hamur. biz insanız ve erkeklerde bi insan herkes kendi kaldırabileceği mutlu olabileceği niteliklerde bi kadınla evlenmeli ne kadın zorla değişmeli ne erkek değiştirmek istemeli herşey insanların mutlu olabileceği bi ortamda yaşanmalı

ben bunu savunuyorum

kadın ev işide yapar erkeğini memnunda etmeye çalışır ama bunu sırf erkeğim memnun kalsın diye değil mutlu olalım diye yapar. tabiki herşey karşılıklı olmalı yoksa bu memnuniyet nereye kadar

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

"Erkeğin kız seçmesi"...

Devam....

:clover: anlayana sıvrısınek saz,anlamayana sultanhamıd ın korosu az.. demişler

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

süppersin sedelina :lol::stuart::sweatingbullets:

burada cerenımo nun çok güzel anlatığını kasdetmıştım..anlayana sıvrısınek saz derken,yazıyı anlayamayanalr için kullandım o tabiri..

bır bayan neden bulaşık çamaşır vs.. ile özdeşleştiriliyor kı anlayamıyorum..sankı dünyada bunla sorumlu gıbıler yanii...

anne bı kızı sevıyorum

oğlum elınden her iş gelırmı,elı çabuk mu,iyi yemek yapar mı

yapar anne

oğlum ama dıkkat et dıkbaşlı olmasın,sözunden çıkmasın..temız aile kısımı

temız kız anne

peki oğlum bi araştıralım

kadınlara kadının yaptığı hep daha kötudur..sosyalleşme ailede başlar,ülkemızde tabıkı ailede çocuk bayana aittir de..ee artık daha ne dıyımmmm :excl:

peki bız ne oluyoruz bu konumda bır bayan olarak,çamaşır bulaşıkla özdeşleştırılırkennn

ben çelik ar çelik :excl:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 3 hafta sonra...

Eglenilecek kadindan cikan anlam bence tabir caizse ciddi olmayan iliskideki kadindir.yani sadece gönül eglendirmek amaci ile arkadaslik yapilan kadin.tabiki bu kavramlar tartismaya acik kavramlardir.

Evli bir kadinla eglenilebilirmi sorusuna ben evet derim.Ve bu gercekten cok ideal birsey olur.Evli ciftler basbasa kaldiklari dakikalari veya saatleri veya günleri birbirleriyle flört yapiyorlarmiscasina degerlendirebilmis olsalar eminimki bu onlarin mutlu olmalarinda cok büyük katki saglayacaktir.

saygilarla

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

dedim ya ata erkil bir toplumuz diye, işte erkekler iş eğlenceye geldimi herkese açıktır vitrin denilen modele, ama iş evliliğe geldimi her erkek az da olsa annesi gibi bir kadınla evlenmek ister.tabii genelleme yapamayız ama bu yüksek bi var sayım, kadınlar bi düşünsün sevdikleri insan için yapamayacakları şey yoktur ne isterlerse yamaya çalışırlar açık giyinmeyi seven biri istenildimi sevdiği insan için bir daha giymez vb neden kendini değiştirir kendini değiştirine kadar seni olduğu gibi kabul eden bir insanla evlen bu sadece erkekle alakalı bir olay değil bence kadın ne kadar özveride bulunursa erkek o kadar fazla ister ve en feminist kadının içinde bile maço bi erkek yatar, çünkü kadın sahiplenilmek ister güven ister sadakat ister ama bide şu var fazla anlayışlı bir erkekte bu sefer ilgisizlikle suçlanır,kadınları anlamak güç ama en az erkeklerde olduğu kadar kadınlarda hata var bence...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Eglenilecek kadindan cikan anlam bence tabir caizse ciddi olmayan iliskideki kadindir.yani sadece gönül eglendirmek amaci ile arkadaslik yapilan kadin.tabiki bu kavramlar tartismaya acik kavramlardir.

Evli bir kadinla eglenilebilirmi sorusuna ben evet derim.Ve bu gercekten cok ideal birsey olur.Evli ciftler basbasa kaldiklari dakikalari veya saatleri veya günleri birbirleriyle flört yapiyorlarmiscasina degerlendirebilmis olsalar eminimki bu onlarin mutlu olmalarinda cok büyük katki saglayacaktir.

saygilarla

POLİTİKA..verdiğin cevaplar adın gibi çok politik :lol: Şaka!Söylediğin şey iadel olan...Oysa ki gerçekte yaşananlar olması gerekenle uyuşmuyor çoğu zaman...ya bizler de hata ya da ideallerimiz de...

Sevgili Cesur Civciv tarafından açılan bu başlık temelinde bir başka problemi irdeliyor;Geri kalmışlık!Bahsi geçen erkeğin manavdan meyve seçer gibi giriştiği bu eylem geri kalmış topumlara özgü bir yaklaşım bence...medenileşme sürecinde bir arpa boyu yol alamamış,töre cinayetleri,maganda kurşunlarıyla insanların telef edildiği dört baş kadının aynı çatı altında aynı adama nikahsız ama eş statüsünde kölelik ettiği bir toplumda sizce neyi tartışıyoruz? ;)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Bu mantığa göre eğlenilecek erkek ve evlenilecek erkek ayırımıda yapmak gerekir?? (Aksi taktirde erkek egemen toplumumuzun toplumsal bir iki yüzlülük örneği ile karşı karşıyayız demektir)

Ya da evlenilecek kadınlar eğlenceli olmayan "sıkıcı" kadınlardır ve bu kadınlar arasından seçilmelidir. Yani Türk erkeğinin karısı ile es kaza eğlenceli bir an geçirmesi onu boşamasını gerektirebilecektir??!!-))

Tabi bu noktada burada "eğlence" ile neyin kast edildiğini hepimiz çok iyi biliyoruz!!??-)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

ASlında bakarsanız evlenılecek kadın eglendırebılıyosa ne ala

ya da eylendıren kadın evlenebılecek potansıyeldeyse yıne ne alaa

bız de erkeklerde her ikisni bır arada ıstemıyor muyuz?

hem dıyoruz koca olsun yavruma baksın ılerde bızı bı basımıza bırakmasın

hem dıskolara göturmeyı bılsın öküz olmasın...

aynı :zorro:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.