Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

Psikolog figgaro

figgaro

Önerilen İletiler

Sevgili psikolog,gene ben geldim ;) müzmin hastan ümitsiz vakan -_- bir ara uykusuzluk problemi çekiyordum şimdiyse tabiri caizse semeri devirip uyuyorum ama nasıl iş güç olamazsa hiç uyanmıycağım öyleki geçenlerde telefon eden bir arkadaşım "her aradığımda uyuyorsun mutsuz insanlar uyur ne oldu?" :unsure: diye sordu.bu sence doğrumudur?

Oysaki ben bu aralar kendimi çok mutlu hatta umutlu hissediyordum -_-

şuhedacım arkadaşın yanlış önermelerde bulunuyor..sende ona şöyle sor..her ayık gezen(uyanık olan) mutlumudur.. :online2long:

not: senden daha ümitsiz vakalarım da vukuu bulmuştu.. :) semer muhabbetinde hoşuma gittii..bi canlandırdım kafamdada ayy allam koptum kafadan..amannn düştüm koltuktan..şuheda alemsiinn.. :D

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Cevaplar 130
  • Tarih
  • Son Cevap

Bu Başlıkta En Çok Gönderenler

Bu Başlıkta En Çok Gönderenler

Abicimmmm sen hastasın (yüzüne sölemek gibi olmasın ama :) ) tedavi olman lazım. (bakk ne kadar kolaymış çaresi dimi ama ) :P

Yaaaaa amannnnnben çözmüşüm olayı :)

"hayat fani ölüm ani "

o yüzden ne yapıyoruzzzz?????

yicen,içecen,gülecen,oynıcan anladınmı abicim :P

NOT : ücret peşin olsun, hasta masta dinlemem döverim bak :P

de get hadi ışığımız günümüz..indirgediğin şu basitlik halliliği eninde sonunda seninde boynuna geçecek olan bi yağlı ilmik halliğidir..kaçamazsın kaoslarından..yokta sayamazsın..an be an arkandayken..biz kaoslarımızla acılarımızla aptallıklarımızla yüzleşme gülüşme hatta dans etme gayreti içerisindeyiz..işte ölee :)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Cıkss şimdide değiştim şimdide çok mutluyum ya Allah bozmasın..ama bunun nedeni var sanırsam üzügünlüğümünde nedeni varmıs...ama ben anlamıyomusum... :wub:
bazende cevap, sorunun içindedir..çözüm zamandır.. :online2long: ------hani içinde bulunduğunuz problemleri o anki düşünce düzeyi ile çözememe gibi..zamanla düşünce yapınız değiştimi sorunda değişiyor-düzeliyor..falan filan iştee..bende leyleğin ömrü iki lak lak psikolojisindeyim bu sabah..sabah sabah.. :sweatingbullets::online2long:
Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

şuhedacım arkadaşın yanlış önermelerde bulunuyor..sende ona şöyle sor..her ayık gezen(uyanık olan) mutlumudur.. :online2long:

not: senden daha ümitsiz vakalarım da vukuu bulmuştu.. :) semer muhabbetinde hoşuma gittii..bi canlandırdım kafamdada ayy allam koptum kafadan..amannn düştüm koltuktan..şuheda alemsiinn.. :D

deeetttt :o umarım kötü bir manaya çekip canlandırmadın kafanda :unsure:

Masum bir mecazdı :blushing:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

avatara bak daha yeni dikkatimi çekti :) sevgi açlığı çekenlere özgü bir şey galiba :unsure:

avatarımı yeni görmüş olman imkansız..bir aydır varr.. :)

sevgi açlığı çeken mi..yaşadığı sevgiyi gösteren mi.. ; ivedilikle sevgili yapmak lazım.. ;)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

ohhoo dr bey bana sıra gelene kadar başka bir dr aklımı caldı artık cok gec başka bir psikolog buldum ben üzgünüm cok beklettiniz :PB)

eee..! ağaçtan düşmezse armut neylesinki kel mahmut...hallerindeyim :( biçareyim..ne zaman geldinde nasıl beklettim..ne kısmetsizim.. bi yaş üzüm rakısı alıpta içeyim..çok içlendim.. -_-

not: kederden bu gün kapalıyız..

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

yokmudur bi psişik sorunu olan.. :unsure:suheda hariç.. :P canım anlatmak istiyorr.. sizin için iki milyon cilt psikoloji kitabı okudum..hadi durmayıınn..

:unsure: birisini pes ettirdim galiba...

Kafam yine karısık yanımdan bir psikolog ayrılmasa ii olcak galiba :D:wub:

ooo sende bir kararda dur :) ne o?bir öyle bir böyle.... ;)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Gercekten vermem gereken kararlar o kadar zorki kafayı yiycem die korkuyom hayatımın geri kalanı hakkında vereceğim kararımı -_-

Sen boşver canım o psikolog bozuntusu psikiyatrik vakayı :getlost: sen beni dinle :closedeyes: yüreğininin sesine kulak ver o ne yapman gerektiğini sana söyler gerisini dert etme -_-

İmza

Uzman Dr Suheda :rolleyes:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Sen boşver canım o psikolog bozuntusu psikiyatrik vakayı :getlost: sen beni dinle :closedeyes: yüreğininin sesine kulak ver o ne yapman gerektiğini sana söyler gerisini dert etme -_-

İmza

Her seçiş bir vazgeçiştir...hangi tarafa baksam bir vazgeçiş şimdi düşünüyorum acaba hangisi bana daha az acı verir...offf offff da offff

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

İmza

zaten kızın derdi yüreği, görmüyormusun..sen birazda mantığını kullan verdinaz..

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

zaten kızın derdi yüreği, görmüyormusun..sen birazda mantığını kullan verdinaz..

ewt esas sorun ve genelde sık duyulan soru kalbimimi beynimimi dinlesem ama mantıklı hareket edersem elime paradan başka hiçbişe geçmez kalbimi dinlersem belkide hiçbirzaman yaşayamayacağım mutluluklar :wub: ....ama parasızda olmuyor :( mutsuz hiç olmuyor :( ...offfffffffffff -_-

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.