Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

Haftanın konuğu

arman

Önerilen İletiler

Ya kızlar tamam uzatmayın artık bakın programın formatı değişiyo ... Yakında Kadının sesi olacak burasıda korkarım siz birbrinize gireceksiniz :D Hem bize alan memnun satan memnun olduktan sonra ...

Neyse efenim.. Sayın konuğumuza son bir sorum daha olacak.. eee şimdiye kadar size kaç soru sormuşuz sayısını biliyormusunuz?

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Cevaplar 760
  • Tarih
  • Son Cevap

Bu Başlıkta En Çok Gönderenler

Bu Başlıkta En Çok Gönderenler

verdigin kararlar senindir ve senin hayatini ilgilendirir. beni ilgilendirmez açikçasi. ama bence bundan sonra aklinda bulunsun:

insanlari bazi kisiler için kiskirtmadan önce kafanda verecegin karari iyi belirle, ondan sonra dert yan, diger kisilerle acini paylas ve verdigin sözden dönme. sen bize çok aci çektigini belirttin, bir daha asla konusmayacak kadar aci çektigini görünce bizi ya da beni o kisiye karsi kiskirttin. sonra da beni kiskirttigin kisi ile hiçbise olmamis gibi muhabbete dalmissin. karar senin.. hayat senin.. bundan sonra uygulamayacagin bir karar için insanlara bu kadar feryat etme lütfen.

benim konuga baska sorum yok arman abi :P içimdeki deniz gelince haber veriniz bi zaaamet..

offfff mara yaaaa...çok içim daraldı senin yüzünden...sana bişeyler anlattığıma,güvenip içimi döktüğüme pişman mı olayım şimdi...ne dediysem o kişiye sor bakalım doğru mu değil mi...üzülen her insan böle davranırdı...sonra olay başka türlü gelişti...o arada bi kere sordun mu ki ne oldu diye,şimdi laf söleme hakkını kendinde gördün...çok ayıp ettin çoookkkk...seninle paylaşım olayını kışkırtma olarak görmüşsün ya,yazıcak bi klime bulamıyorum çünkü şimdi hakkaten üzüldüm...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

offfff mara yaaaa...çok içim daraldı senin yüzünden...sana bişeyler anlattığıma,güvenip içimi döktüğüme pişman mı olayım şimdi...ne dediysem o kişiye sor bakalım doğru mu değil mi...üzülen her insan böle davranırdı...sonra olay başka türlü gelişti...o arada bi kere sordun mu ki ne oldu diye,şimdi laf söleme hakkını kendinde gördün...çok ayıp ettin çoookkkk...seninle paylaşım olayını kışkırtma olarak görmüşsün ya,yazıcak bi klime bulamıyorum çünkü şimdi hakkaten üzüldüm...

arada bir sor mu? senle bu konuyu hep konustuk, ve son konusmamizda da seni yeterince ikaz ettim. kendimde laf söyleme hakki görmüyorum ya banane. isteginle konus istediginle görüs beni ilgilendirmiyor. ama burda yazdiklarini herkes biliyor yok çiçeklerim yalancilara, yok ben yikildim bilmemne. bu kadar çabuk yikilip veryansin edip sonra da hemen ayaga kalkiyorsan ne mutlu sana. içini daraltma bosa. benim içim hiç daralmadi çünkü.

burasi bizim kavga platformumuz degil. o yüzden bu konu burda kapansin. diledigin kisi ile görüs konus banane.

konuga sorularinizi sorun arkadaslar, sirada bekleyen bir sürü konugumuz var ayip etmeyelim onlara.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

;)

bilmem o olmayacakmiydi :D

neyse sen haber verirsin. yahu alla alla msn var, öm var, ala var :P

ben de girer kendim bakarim uzun saçli çirkin abim iste -_-

Eh yani mara Çirkinliğimi cümle aleme duyurman gerekmiydi yav daha Alam bile görmemişti beni..artık o da biliyo ama sayende :(

Efenim programımıza son veriyoruz burda konuğumuza ve siz sayın izleyenlerimize çok teşekkürler iyi akşamlar( Olm golli söndürsene ışıkları zaten moralim bozuldu )

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Eh yani mara Çirkinliğimi cümle aleme duyurman gerekmiydi yav daha Alam bile görmemişti beni..artık o da biliyo ama sayende :(

Efenim programımıza son veriyoruz burda konuğumuza ve siz sayın izleyenlerimize çok teşekkürler iyi akşamlar( Olm golli söndürsene ışıkları zaten moralim bozuldu )

bööööööööööööööööööööööööööööööö seni begenen begenmis diye çirkin dedik ki baskasi sana bakmaya yeltenmesin diye :P

hem sanane. seni begenen böyle begenmis alla alla. benim sevgilim de hep bana çirkin diyor. niye? güzel oldugumu herkes bilmesin :P

isikçi yok abi gitmis. ben söndürimmi?

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

bööööööööööööööööööööööööööööööö seni begenen begenmis diye çirkin dedik ki baskasi sana bakmaya yeltenmesin diye :P

hem sanane. seni begenen böyle begenmis alla alla. benim sevgilim de hep bana çirkin diyor. niye? güzel oldugumu herkes bilmesin :P

isikçi yok abi gitmis. ben söndürimmi?

Söndür kızzz.. Arkadaşlar son soruları alalım kapatıyoz artık..

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

arada bir sor mu? senle bu konuyu hep konustuk, ve son konusmamizda da seni yeterince ikaz ettim. kendimde laf söyleme hakki görmüyorum ya banane. isteginle konus istediginle görüs beni ilgilendirmiyor. ama burda yazdiklarini herkes biliyor yok çiçeklerim yalancilara, yok ben yikildim bilmemne. bu kadar çabuk yikilip veryansin edip sonra da hemen ayaga kalkiyorsan ne mutlu sana. içini daraltma bosa. benim içim hiç daralmadi çünkü.

burasi bizim kavga platformumuz degil. o yüzden bu konu burda kapansin. diledigin kisi ile görüs konus banane.

konuga sorularinizi sorun arkadaslar, sirada bekleyen bir sürü konugumuz var ayip etmeyelim onlara.

sen bişey yazmasan sölediğim şeye kapancak ama...

ne dediysem arkasındayım,sen ayıp ettin sadece,derdin arada kalman marcus a ayıp ettin fln sa o konuda üzülme,o sana şu an özelden gerekeni yazıyodur...bu durumda mağdur benim..beni yargılama hakkını kimseye vermiyorum,kimi ne zaman affedeceğimi de kimse söyleyemez bana,bi daha özgür iradenle dinle insanları ona göre yargıla istersen,ben yöneltmişim gibi yansıtma insanlara...böyle nefret dolu bi kalbin olabileceğine ihtimal vermezdim...bugün iyiki yazdın bunları...

bi daha değer verdiğin bi insanı kaybetmemek için önce olanı ona sor onu herkesin önünde kırmamak için...

bana soru moru sormayın yaaaaa....bitmiştir...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

sen bişey yazmasan sölediğim şeye kapancak ama...

ne dediysem arkasındayım,sen ayıp ettin sadece,derdin arada kalman marcus a ayıp ettin fln sa o konuda üzülme,o sana şu an özelden gerekeni yazıyodur...bu durumda mağdur benim..beni yargılama hakkını kimseye vermiyorum,kimi ne zaman affedeceğimi de kimse söyleyemez bana,bi daha özgür iradenle dinle insanları ona göre yargıla istersen,ben yöneltmişim gibi yansıtma insanlara...böyle nefret dolu bi kalbin olabileceğine ihtimal vermezdim...bugün iyiki yazdın bunları...

bi daha değer verdiğin bi insanı kaybetmemek için önce olanı ona sor onu herkesin önünde kırmamak için...

bana soru moru sormayın yaaaaa....bitmiştir...

-_- ögrenmis oldun.......

bosversene..

bizler küçük farelermisiz arkadaslar bunu duymam iyi oldu. herkes hakketigini alir.

isiklari söndürdüm abi.

yeni konugumuzu seçelim.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Aaaaa ama yeter bee... Neyin kavgasını yapıyosunuz? İkinizde kapatın bu konuyu artık.. Ulen konuyu dağıtıyım diye yapmadığım maskaralık kalmadı ama hala aynı yerdesiniz...Mona kusura bakma ama maraya değer veriyorsan ona bunu burda değil çok önceden özelde söylemeliydin ve anlatmalıydın sen bir anda burada biz olay şahısla barıştık dersen marada elbette hem şaşırır hem de üzülür bu açıdan hatalısın canım..

Ve sen Mara sen de bu kadar üzerine gitme artık daha çok gençsin daha ne ilginçlikler göreceksin du bakalım hemen sinirlenme bunlara alış kardeşim hayat genelde böyle...

Konu kapanmıştır .

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

-_- ögrenmis oldun.......

bosversene..

bizler küçük farelermisiz arkadaslar bunu duymam iyi oldu. herkes hakketigini alir.

isiklari söndürdüm abi.

yeni konugumuzu seçelim.

Küçük fareler mi ? Nasıl yani? Kim söyledi bunu? Biri beni zorla konuşturtmak mı istiyor ?

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Küçük fareler mi ? Nasıl yani? Kim söyledi bunu? Biri beni zorla konuşturtmak mı istiyor ?

bosver bana özelden gelen bise. isim verilmedi sadece çogul anlamda fareyiz sen dahilmisin degilmisin bilemem. sallama arman abi ya sen haklisin. ben üstüne gitmiyorum olayin. karekterimi bilmeyip te hakaret edenler gibi olmayacagim. inan sinirlenmis bile degilim.

sen konuyu kapat dedin.. SEN dedigin için kapatiyorum. :clover:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Aaaaa ama yeter bee... Neyin kavgasını yapıyosunuz? İkinizde kapatın bu konuyu artık.. Ulen konuyu dağıtıyım diye yapmadığım maskaralık kalmadı ama hala aynı yerdesiniz...Mona kusura bakma ama maraya değer veriyorsan ona bunu burda değil çok önceden özelde söylemeliydin ve anlatmalıydın sen bir anda burada biz olay şahısla barıştık dersen marada elbette hem şaşırır hem de üzülür bu açıdan hatalısın canım..

Ve sen Mara sen de bu kadar üzerine gitme artık daha çok gençsin daha ne ilginçlikler göreceksin du bakalım hemen sinirlenme bunlara alış kardeşim hayat genelde böyle...

Konu kapanmıştır .

nette denk geldikçe konuşan iki insanız biz...bana nasıl olduğum sorulmadan da derdimi anlatmış değilim bu güne kadar ki,bi de özelden özel olarak açıklama yapcam...yapma arman ya...şaşıran,değer veren önce özelden sorar,ne olduda tavrın değişti der...böyle saldırmaz...bu olay hiç olmadı,değer yargılarımı iyice altüst ettiniz...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Bugünkü show sona ermiştir.. Beklenen konuk Nefertitidir..Ama sizin sorularınız bana vız gelir diyen bir başka babayiğt varsa onuda konuk olarak alabiliriz..

Sevgilerle...( nınınıııınınınnnnıııınını nınınınınınını Jaws müziğiyle kapatıyozda :P )

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Allah allah nasılda konuları kendi istediği gibi yorumluyo.Eğer senin gibi düşünenler varsa onlarada fare derim.Bu dünyayı ve yaşamı algılama şekliyle ilgili.Kimse senin kadar olamaz.Sen sadece kendi üzerine

alınabilirsin.Başkasını karıştırma.Forumun bütün çiçeklerini sana veriyorum :clover: etik çiçeği bunlar

sen nesin peki?? Kimin ne oldugunu belirleyen birisimi.Birisine fare demekle övünüyorsan seni türk doktorlarına emanet ediyorum....

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.