Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

Haftanın konuğu

arman

Önerilen İletiler

Sanal cafe sanal radyo sanal sınıf derken e birde sanal talk show yapayım dedim..

Burada bundan sonra her hafta forumdan bir arkadaşımızı ağırlayıp ona kendisi hakkında en şeytani ve rahmani sorularımı sorucam. Maksat birbirimizi biraz daha iyi tanıyalım .. Bu hafta ki konuğum ise gönüllü olsun isterim evet millet varmı er meydanına çıkmak isteyen...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Cevaplar 760
  • Tarih
  • Son Cevap

Bu Başlıkta En Çok Gönderenler

Bu Başlıkta En Çok Gönderenler

Sanal cafe sanal radyo sanal sınıf derken e birde sanal talk show yapayım dedim..

Burada bundan sonra her hafta forumdan bir arkadaşımızı ağırlayıp ona kendisi hakkında en şeytani ve rahmani sorularımı sorucam. Maksat birbirimizi biraz daha iyi tanıyalım .. Bu hafta ki konuğum ise gönüllü olsun isterim evet millet varmı er meydanına çıkmak isteyen...

bu haftaki gönüllü benim ama ahiret soruları sormayın öldürürüm bak peşin peşin diyim..... :online2long:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Bu hafta ki konuğumuz made in turkey...

Forumun belkide en neşeli ama en duygusal simalarından üstelik pekde bir sır...

Bir çok kişi ondaki muammayı henüz çözebilmiş değiller...

Sayın made in bize kendinizden bahsedin mümkünse gerçek adınızı doğum tarihinizi ve nerde yaşadığınızı alalım ...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

çüş çüş bu ne ya ben demedim mi ahiret sualleri yok......cıx cıx neden yaşımı soruyorsun amacın beni rencide etmek mi sole bakem...valla 18 den sonra saymadım..... :P

türkiyede yaşıyorum adım meydün c.yaşım bi hayli olmuş ya yazmayam.....işim hem var hem yok.....

evet sıradaki sualler...... :P

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Bize işiniz hakkında da biraz bilgi verebilirmisiniz? Sizde biliyorsunuz ki çok fazla hayranınız var ve sile ilgili merak ettikleri pek çok şey var zaten bu konuşma bu hafta sonuna kadar devam edecek ve hakkınızda bilinmedik hiç bir şey kalmamalı ... Evet sayın made in ne işle meşguluz ?

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

BENCE BİR HAFTA UZUN BİR SÜRE.BİR GÜN OLSUN KONUKLUK.BİR HAFTA BOYUNCA MADE İMİ DİNLEYECEĞİZ SAÇMALAR DURU BEEE.ŞİMDİDEN VERDİĞİ YANITLARA BAKSANA. ;)

Tamam o zaman bir gün olsun ama süre işliyor mde ini soru yağmuruna tutun arkadaşlar ben çok yoğunum şu aralar ilgilenemiyorum ...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Bunu biraz açarmısınız? Yani sex her durumda olur dediniz ya.Yani nasıl her durumda .Mesela bir insan

amuda kalkarak sex yapabilirmi bunumu diyorsunuz şimdi sizz :D

:lol::lol::lol: ilahi sende istiyorsan yap...o senin tercihin ama benim değil......ama güzel fikir miş be....tuttum bunu :P

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Sayın made in stüdyo konuklarımızın yanı sıra ara ara telefonlada size soru sormak istiyecek misafirlerimiz olacaktır ama ben hepsinden önce şgenel anlamda forum hakkında ki duygu ve düşüncelerinizi merak etmiştim ?

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Çok yalan söylüyorum dediniz.Bu foruma girmeden öncede sık sık yalan söylermiydiniz.Birde hiç aşık

oldunuzmu ? Sizin kalbinizi çalan bayan nasıl birisiydi. Güzel ve alımlımıydı. :P

bayan değil erkekti....... :D yalan söylerim emme beyaz yalanlar...insanları çok işletirim......gülmeyi çok severim ondan kaynaklanıyor zaten bu durumlar......aşk her zaman vardır mühim olan sevmektir.....ama sevmeyi kimseye tavsiye etmem çok acıtıyor insanı.......ama aşık olabilirler......... :clover:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Sayın made in hazır konumuz sevgiden açılmışken forum içerisinde platonik olarak sevdiğiniz ya da aşık olduğıunuz kimse varmı ve bir sormak istediğim soruda aslında beni en çok meraklandıran konu neden hüzünlüsünüz ? Yani ne kadar geyiğe sarsanızda ben görebiliyorum saklı hüznünüzü ... Neden ?

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Sayın made in hazır konumuz sevgiden açılmışken forum içerisinde platonik olarak sevdiğiniz ya da aşık olduğıunuz kimse varmı ve bir sormak istediğim soruda aslında beni en çok meraklandıran konu neden hüzünlüsünüz ? Yani ne kadar geyiğe sarsanızda ben görebiliyorum saklı hüznünüzü ... Neden ?

sunucu sende herkeste hüzün görüyon ya reytingler tabana vurdu ver müziği reyting hadee

ve şimdi meydün bize dam üstünde ureler şarkısıyle coşturacak

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

sunucu sende herkeste hüzün görüyon ya reytingler tabana vurdu ver müziği reyting hadee

ve şimdi meydün bize dam üstünde ureler şarkısıyle coşturacak

ya jojuk allah cezanı verecek koptum karnım ağrıdı

gül gül offya...

hadi hep beraber...dam üstünde...tombik tombik memekler.........hobaaaa :D

hüzün herkeste vardır bende de olur normaldir......forumda platonik olarak herkese aslırım nasılsa sanal :P dermişim.....valla aklımda yoktu ole bir düşünce emme şimdi oldu bundan bole daha tikkatli olup platonik aşkımı seçem...... :D:D

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

ya jojuk allah cezanı verecek koptum karnım ağrıdı

gül gül offya...

hadi hep beraber...dam üstünde...tombik tombik memekler.........hobaaaa :D

hüzün herkeste vardır bende de olur normaldir......forumda platonik olarak herkese aslırım nasılsa sanal :P dermişim.....valla aklımda yoktu ole bir düşünce emme şimdi oldu bundan bole daha tikkatli olup platonik aşkımı seçem...... :D:D

kaçın arkadşlar meydün platonik aşkını seçiyo :P

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.