Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

Haftanın konuğu

arman

Önerilen İletiler

• Cevaplar 760
  • Tarih
  • Son Cevap

Bu Başlıkta En Çok Gönderenler

Bu Başlıkta En Çok Gönderenler

ıyyyy ne zormuş konuk olmak yaw...kalbim sıkışmaya başladı..

en son bi iş görüşmesinde 8 kişi karşısında bu soru sorulmuştu,hafızam mı durdu o an ne,sadece doğum tarihimi ve mezun olduğum okulu söleyebilmiştim...tabi ordan bi cvp gelmedi bi daha :D

bi firmada muhasebe-finans bölümünde çalışıyorum..zaten işten nete girdiğimde bütün gün forumda olmamdan anlaşılmıştır..bak yine kastım herşeyi unuttum :stuart:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

hmm.. sanki marcusa göz kırpıyor muşsun,ama bir yandan da olmaz diyormuşsun gibi gelmişti sorayım dedim..

yanlış hatırlamıyorsam stilistliğe merakın vardı amatör olarak ilgileniyor musun veya düşünür müsün?

marcus la güneş tersten doğarsa bi gün olabilir :excl: yanlış bi izlenim vermek istemezdim ama,bazı şeyler özel olduğu için paylaşılamıyo forumda,o yüzden doğaldır...

stilist olabileceğimi tahmin etmişti biri,benim özel bi ilgim yok ama çizim yeteneğim olduğunu söylerler...belki yeteneklerime göre üniv.sınavında tercih yapsaydım bugün küçük Canan Yaka olabilirdim ama :D

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

marcus la güneş tersten doğarsa bi gün olabilir :excl: yanlış bi izlenim vermek istemezdim ama,bazı şeyler özel olduğu için paylaşılamıyo forumda,o yüzden doğaldır...

stilist olabileceğimi tahmin etmişti biri,benim özel bi ilgim yok ama çizim yeteneğim olduğunu söylerler...belki yeteneklerime göre üniv.sınavında tercih yapsaydım bugün küçük Canan Yaka olabilirdim ama :D

forumda tahmin eden bendim oyüzden sordum...yemek yapar mısın ,severmisin ..

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

yemek yapar mıyım? biri benden istemediği sürece üşenirim ama çok pratiğimdir,yemekte baharatı çok severim mesela,şimdi yasak bana, o yüzden artık yemek yapma ihtimalim oldukça düşük...

yemeklerde mantık aynı zaten,bi de iyi gözlem yaparsan anneden daha ötesi yok...

şu sıralar zorunlu diyetteyim, yemekle ilgili bişey sormayın bana yaw... :clover:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Kimseye güvenmediğini sandığın halde birilerine güvenmek ihtiyacı duyanlardanmısın?

Anlaşılamadığını mı düşünürsün?

Tanıdığın kadarıyla forumda senden zeki kimseler var mı ?

Alışkanlıklar mı daha önemlidir yoksa ihtiyaçlar mı ?

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Kimseye güvenmediğini sandığın halde birilerine güvenmek ihtiyacı duyanlardanmısın?

Anlaşılamadığını mı düşünürsün?

Tanıdığın kadarıyla forumda senden zeki kimseler var mı ?

Alışkanlıklar mı daha önemlidir yoksa ihtiyaçlar mı ?

en kazık sorular bana geliyo sanırım...eee bu kadar bekletirsem böle olur....

güvenden mi,yoksa aldığım elektrikten mi bilmiyorum,insanlarla aramda bi bağ oluşur,bazen yanıldığıma kendimi inandıramam...bazıları saflık der buna,bazıları iyi niyet..bende hislerimde çok inat olduğumu düşünüyorum..birine iyi dediysem olay bitmiştir..onun bana karşı yaptğı bişey o saatten sonra çokta bunu değiştirmez..

güven duymaya hepimizin ihtiyacı var ama ben beklentilerimi azaltmayı çok iyi öğrendim...

forumdan benden zeki gördüğüm var mı?bu soru pek bi ilginç :D zeka çok türlü bişey,kaç tane çeşidi var,

senin IQ un yüksektir benim EQ m yüksektir...sosyal zekası yüksek olan çok insan var ama,okuduklarımdan en azından bunu çıkarabiliyorum...

alışkanlıklar ve ihtiyaçları kıyaslamayı hiç düşünmemiştim ama alıştığım bi şeyi yapmak için ihtiyacımdan vazgeçebilirim..

manevi yönün tatmini benim için daha önemli hayatta..ya da beni daha mutlu eder diyim...

oh ya bitti :sweatingbullets:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

burç ve yaş= 81 liyim , burcum oğlak...

mara bana kızmışsın,sanırım benden daha güçlü olabiliyosun bazı konularda...ama ben öle değilim,benimde canım yandı ama birinin cezasını çektiğine inandım ve daha da sürdürmek ona benzemek olur...ben kimseye benzemek istemiyorum...sağlıklıyım iyiyim,benim için endişelenme,derdim var mı var,kızıp yanlız bırakmak senin seçimin olur,dedim ya beklentilerimi azaltmayı en aza indirdim acı çekmemek için..seni severkende çok bi beklenti içine girmedim...tavrın bu olcaksa saygı duyarım :clover:

yalan söyledim mi diye sorulmuş,söledim,beyaz yalanlarda olabilir bunlar siyah yalanlarda...ama hoşlanmam,annemle babama yalan söleyemiyorum :( allah söyletmiyo...

Sevgili Monalisa, bu forum alemi beni asio artikin......

Sen ne düsünüyosun, netten insanlarla dostluk, sevgi olusur mu?

Sezilerin iyimidir?

dostlukta oluşur daha ileriside..ama riske atacak yürek lazım...kaderin,doğru insan doğru zaman ve doğru mekan bileşimini yaparken hangi olayı alet edeceği hiç belli olmaz...bu forumda olabilir,bi banka kuyruğu da...herkes için hayırlısını diliyorum...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

mara bana kızmışsın,sanırım benden daha güçlü olabiliyosun bazı konularda...ama ben öle değilim,benimde canım yandı ama birinin cezasını çektiğine inandım ve daha da sürdürmek ona benzemek olur...ben kimseye benzemek istemiyorum...sağlıklıyım iyiyim,benim için endişelenme,derdim var mı var,kızıp yanlız bırakmak senin seçimin olur,dedim ya beklentilerimi azaltmayı en aza indirdim acı çekmemek için..seni severkende çok bi beklenti içine girmedim...tavrın bu olcaksa saygı duyarım :clover:

verdigin kararlar senindir ve senin hayatini ilgilendirir. beni ilgilendirmez açikçasi. ama bence bundan sonra aklinda bulunsun:

insanlari bazi kisiler için kiskirtmadan önce kafanda verecegin karari iyi belirle, ondan sonra dert yan, diger kisilerle acini paylas ve verdigin sözden dönme. sen bize çok aci çektigini belirttin, bir daha asla konusmayacak kadar aci çektigini görünce bizi ya da beni o kisiye karsi kiskirttin. sonra da beni kiskirttigin kisi ile hiçbise olmamis gibi muhabbete dalmissin. karar senin.. hayat senin.. bundan sonra uygulamayacagin bir karar için insanlara bu kadar feryat etme lütfen.

benim konuga baska sorum yok arman abi :P içimdeki deniz gelince haber veriniz bi zaaamet..

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

ne derler iki kisi kavga ederken ücünce araya girmemeliymis... kavga edenler basiri sora kötü olan ücünü sahis olurmus...

valla ben bile hismina ugradim, hic sebepten... hadi hayirlisi artikin....

tin diorum sana ;)

;)

Olur mara da .. Bir sonraki konuk içimdeki deniz mi olacaktı? Ayrıca nasıl haber vereyim sana ateş yakıp dumanlaşarak mı :P

bilmem o olmayacakmiydi :D

neyse sen haber verirsin. yahu alla alla msn var, öm var, ala var :P

ben de girer kendim bakarim uzun saçli çirkin abim iste -_-

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.