Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

Haftanın konuğu

arman

Önerilen İletiler

• Cevaplar 760
  • Tarih
  • Son Cevap

Bu Başlıkta En Çok Gönderenler

Bu Başlıkta En Çok Gönderenler

Sevgili Mineu .... Çok samimi ve ciddi olarak söylüyorum.. Terazi olmamı bi yana bırak oldum olası en sevdiğim ve sevmediğim yönüm adaletli oluşumdur..

Bir arkadaşımıza konuk olma sözü vermişsem ama aynı arkadaş konuk olacak kimse yok mu diye sorduğumda cevap vermiyorsa kim konuk olmak isterse onu konuk yaparım..

Şimdiye dek bu açıdan hiç bir sorunum olmadı, olmasında ... Ben asabi bir sunucuyum sanırım .. :D

Neyse... Zeyno şarkı söylemeyi severmisin ? Ya da yeteneğin olduğu alanlar var mıdır ?

Forumla ilgili hiç unutamadığın bir anın var mı ?

öncelikle bir tatsızlığa sebebiyet verdiysem affola.... -_-

walla arman söylemek isterdim de söleyemiyorum.durum vahim yani o konuda.ama çok güzel dinlerim..

anlatma yeteneğim var feci şekilde kahretsin ;)

açıkçası forumda o kadar uzun süre kalmadım...ama ummadığım bir arkadaşımdan güzel bir msj almıştım...bunu sayabiliriz... birde forumdaki varlığını özlediklerim var tabiki...

arkadaşlar hepinize teşekkür ediyorum :wub: ,sorular bitti ise,günün konuğu köşesinden çekilebilirmiyim... :clover:

geldiğim gibi giderim B)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Tatsızlık filan yok.. Öyle hemen köşeye çekilmek de yok.. Bu akşam buradasın artık.. :D

Nerede nasıl bir hayat sürmek isterdin ?

Sormayı çok istediğin ama soramadığın bir sorun olmuşmudur hiç ?

Türkiyenin sosyo ekonomik durumu hakkında neler düşünüyorsun ?

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

iyi bakalım öle ossun..sonra way benim uykum geldi way ben görmedim duymadım istemem ona göre :P

yaşamak istediğim belirli bir yer yok aslında,mutlu olduğum ve karnımın doyduğu her yer olabilir,tabiki ülkem sınırlarında...tabi aileme yakın olmayı isterim senelerdir uzağım çünkü...birde deniz olan bir yer olursa daha güzel olur...

ama türkiyenin herköşesini gezip görmeyi isterim..birde selanik,lübnan ve kubayı görmek isterim.

şimdi bu güzel bahar gününde de evimde ailemin yanında olsam hiç fena olmazdı hani :( "dağlarına bahar gelmiştir memleketimin"

soramadığım soru yok sanırım,ben fazlasıyla sabırsız olduğumdan herhangi bir soru,konu,sorun o anda halledilsin isterim...ama mutlaka olmuştur da şimdi aklıma gelmiyor :unsure:

gelelim türkiyenin sosyo-ekonomik durumuna neeee arman bu soru şaka demi ya -_-

walla osmanlıyı pek çok sahada eleştirmişimdir ama yiğidi öldür hakkını yeme "kesinlikle iktisadi yapı şuan olduğundan çok daha ileri düzeyde ve planlı" o coğrafyada o nizam insan donup kalıyor....vergilendirme,ürün çeşitliliği ve planlaması.....bence şimdikilerin bu anlamda biraz tarih okuması gerekiyor....siyasi tarihle övünmekle bu çark dönmüyor yani....

siyasi,ekonomik vb konularla ilgili düşüncelerim açık ve net zaten diğer yazılardan da bu anlaşılıyordur. ;)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

ben de birşey sorabilir miyim?

eee şey en sevdiğin ve sevmediğin yönün neler ?

çabuk kızar mısın? öfkeni nasıl belli edersin ?

süprizlerden hoşlanır mısın ?

sana yapılan en güzel süpriz neydi?

bunların cevabını istiyorum şekerim :)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

ben de birşey sorabilir miyim?

eee şey en sevdiğin ve sevmediğin yönün neler ?

çabuk kızar mısın? öfkeni nasıl belli edersin ?

süprizlerden hoşlanır mısın ?

sana yapılan en güzel süpriz neydi?

bunların cevabını istiyorum şekerim :)

angelım cvplar geliyor hemen...feci çözüldüm accayip çenem de düştü bugün :P

en sevdiğim yönüm; kendime güveniyorum ve kendimi seviyorum...ve (bunu çeremdeki insanlar söylüyor aslında ama) soğukkanlı ve güçlüyüm,bu çoğu zaman işe yarıyor ;)

sevmediğim yönüm ise,daha öncede yazdığım gibi,insanları kırmamak adına kendimden çok veriyorum ve yıpranan hep ben oluyorum...ama birini kırdığımı hissedince daha da kötü hissediyorum kendimi..içinden çıkılmaz bir durum yani.. :unsure:

hımm aslında sevdiğim bir diğer yönümdür çabuk sinirlenmiyorum...ama işin kötüsü sinirlendiğim zaman pek hoş olmuyor manzara,sinirimi susarak belli etmek için çaba harcıyorum ve kendimden çıkarıyorum sonuçta...kendimi yiyip bitiriyorum yani..düşünmeden konuşmak ve geridönülmez sözler sarfetmekten hep korkarım..

süpriz mii bayılırımmm yaa....

kim sevmez kii

en büyük süpriz :wub: hiç beklemediğim bir anda geliveren biri :clover:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

prensip...bu konuda keskin çizgilerim yok arman...düz biriyim ben -_-

ama "emeğime dil uzatanın,iftira atanın dilini koparırım" o kadaaaar :devil: (bu kişi yrd.doç de olsa)

kaybedeceğimi bilsem de (ki bu yüzden çok kaybettim) asla düşündüğümden farklı görünmem ve davranmam....

eğer ki prensip sayılırsa bunlar var...

ölümmm...yaşamak kadar gerçek...ölümü düşünmediğini söyleyen yalancıdır...

kendi ölümüm umrumda değil açıkçası,bu bir süreç bitecek elbet...KORKMUYORUM yani ;)

ama sevdiklerimi kaybetme fikri,kalbimi sıkıştırıyo ve boğazıma bişi gelip düğümleniyor düşünüce :(

geçmişe dönebilseydim,yine aynı şeyleri yapardım ya,o yüzden zaman kaybetmeye gerek yok... :sweatingbullets:

hiç büyük pişmanlıklarım olmadı...her yaşanan yanımıza kardır..o yüzden günümden memnun geleceğimden umutluyum ;)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Zeynep bu güzellik var mı soyunda

Elvan elvan güller biter bağında

Arife gününde bayram ayında

Zeynebim Zeynebim allı Zeynebim

Beş köyün içinde şanlı Zeynebim

Zeynebe yaptırdım altından tarak

Tara zülüflerin bir yana bırak

Zeynebe gidemem yollar pek ırak

Söğüdün yaprağı narindir narin

İçerim yanıyor dışarım serin

Zeynebi bu hafta ettiler gelin

Kangaldan aşağı Mamaşın köyü

Derindir kuyusu serindir suyu

Güzeller içinde Zeynebin huyu

evet zeynep hanım öncelikle hoşgeldiniz şeref verdiniz bizlere....

size bir kaç sorum olacak cvplarsanız mesut ve bahtiyar olacağım...öncelikle sizde büyük bir asalet görüyorum bu nerden geliyor...sonra şu yukarda yazdığım türkü sizin için yazılmış diyorlar acep doğrumudur... ve son bişi........SENİ ÇOK SEVİYORUM İYİKİ VARSIN BE GÜLÜM... ;):clover:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

:wub: ne güzel türkü ya....walla canem bende çok araştırdım dedim bu türkü olsa olsa bana yazılmıştır... :P bikaç ipucuna ulaştım da...ben sana onları sonra ayrıca anlatiiim ;)

he he kanım asil benim bee A+rh poizitif kimseciklerde yok :stuart::P

şaka bi yana aplam, desteğin ve varlığın için çok teşekkür ediyorum...bende SENİ SEWİOOOM :wub::clover:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

anlatmadığım bişey kalmamış ki zaten :P

teşekkür ederim herkese :clover::wub:

kapanışı bir şiirler yapalım...

Öyle bir hayat yasiyorum ki ,

Cenneti de gördüm , cehennemi de

Öyle bir ask yasadim ki Tutkuyu da gördüm , pes etmeyi de.

Bazilari seyrederken hayati en önden,

Kendime bir sahne buldum oynadim.

Öyle bir rol vermisler ki ,

Okudum okudum anlamadim.

Kendi kendime konustum bazen evimde,

Hem kizdim hem güldüm halime,

Sonra dedim ki " söz ver kendine "

Denizleri seviyorsan , dalgalari da seveceksin ,

Sevilmek istiyorsan , önce sevmeyi bileceksin ,

Uçmayi seviyorsan , düsmeyi de bileceksin.

Korkarak yasiyorsan , yalnizca hayati seyredersin.

Öyle bir hayat yasadim ki ,

son yolculuklari erken tanidim

Öyle çok degerliymis ki zaman,

Hep acele etmem bundan,anladim...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.