Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

SARDUNYAM.... (Günlük... kendisini fark ettirebilen çok az şey vardır günlük yaşamımızda... )

DİPNOT

Önerilen İletiler

• Cevaplar 2,3b
  • Tarih
  • Son Cevap

Bu Başlıkta En Çok Gönderenler

Bu Başlıkta En Çok Gönderenler

zaman zaman boyut değiştirmek en iyisidir..olaylara dışardan bakmış olursun..vay bee..sabah sabah ne pis konuştum gene :w00t::whistling::shifty::grin:

doğru dersin Diloşum, :wub: ben arada boyut ve kabuk değiştiriyorum aneyyy, :P

ben bu akşam Antalya yolcusuyum bidenem, yarın yokum, pazar yokum, pazartesi görüşürüz umarım :)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

doğru dersin Diloşum, :wub: ben arada boyut ve kabuk değiştiriyorum aneyyy, :P

ben bu akşam Antalya yolcusuyum bidenem, yarın yokum, pazar yokum, pazartesi görüşürüz umarım :)

denize girmek için çok erken değil mi bidenem :wassat::lol: ne yapceksin oralarda?..neyse haftasonları giremiyorum zati..kendimi böyle teselli ediyim..şimdiden özledim sanki.. :wub::hug:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

ben koca haftasonu ne yapacagim burda.. :crying: sizsiz..garip.. :crying: uff uf uzun hava cigirasim geldi simdi.. :crying:

bi çığırsanda dinlesek nenem :lol: bu haftasonu çok yorucu geçti benimde bu saate kadar uğrayamadım :huh: ...umarım sizlerin güzel geçmiştir... <_< gıcığım yürüdünmü eyi bir :wassat: ..sen şimdi kiloda vermişsindir.. :w00t:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

napcan antalyalarda gıcığım..ben çok özlerim seni :crying: hayırlı yolculuklar bidenem... zati hafta sonu bende giremem çok işim var..

bu arada imzan çok güzel olmuş canem....

denize girmek için çok erken değil mi bidenem ne yapceksin oralarda?..neyse haftasonları giremiyorum zati..kendimi böyle teselli ediyim..şimdiden özledim sanki..

işte geldim burdayım, Antalya çok güzeldi yaw, gerçi bütün gün yağmur yağdı ama hava ılıktı, :wub: sırılsıklam oldum ama uzun zamandır yağmurda yürümeyi özlemiştim eyi oldu... :wub: bu arada ben Antalyaya yerleşmeye karar verdim... -_- pek bi güzelmiş canem, okullar kapansın taşınayım diyorum... :stuart:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Bıçak

Yere düşürülen bir bıçak sesi

Kristali tuzla buz olmuş gözlerinin

biliyorum ay kanatıyor

ne zaman sussak geceyi

Kendini benim yerime koy

Oğul öksüzü babalar yerine

Susmayalım. Bıçak uyuyor kelimelerin kalbinde

Kanlı bir şerbet gibi akar dururdu

İpeği ikiye bölen kılıçların ağzı

Bir biz inmedik suya

Kaç mevsimin yağmuru buruştu elimizde

Örtülü çarşılarda ölümü tebdil ettik

uzak durduk kabzasına çağıran intikamdan

Bir biz inmedik suya

Kendini benim yerime koy

Oğul öksüzü babalar yerine

Susuyorum. Ölülerim uyuyor kalbimde

Murathan Mungan

:wub::hug::clover:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

işte geldim burdayım, Antalya çok güzeldi yaw, gerçi bütün gün yağmur yağdı ama hava ılıktı, :wub: sırılsıklam oldum ama uzun zamandır yağmurda yürümeyi özlemiştim eyi oldu... :wub: bu arada ben Antalyaya yerleşmeye karar verdim... -_- pek bi güzelmiş canem, okullar kapansın taşınayım diyorum... :stuart:

gideceğin yere beni de götür..sorana başımın belası dersin...

Antalya'ya yerleşmek mi dersin? :rolleyes: bayılırım o şehre Sardunyam..kararlıysan benide götür e mi? :hug:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

gideceğin yere beni de götür..sorana başımın belası dersin...

Antalya'ya yerleşmek mi dersin? :rolleyes: bayılırım o şehre Sardunyam..kararlıysan benide götür e mi? :hug:

Sensiz gitmeyi düşünmüyorum Diloşum, :wub: sen hazır olunca haber ver ben evimizi tutayım şöyle denize nazır kibrit kutusu gibi bir ev, minik bir bahçe ve içinde portakal ağacı, sen ben ve bizim çocuklar amanın ne güzel olurdu yaww :wub::hug:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Sensiz gitmeyi düşünmüyorum Diloşum, :wub: sen hazır olunca haber ver ben evimizi tutayım şöyle denize nazır kibrit kutusu gibi bir ev, minik bir bahçe ve içinde portakal ağacı, sen ben ve bizim çocuklar amanın ne güzel olurdu yaww :wub::hug:

şikerim o kibrit kutusuna hepcek sığabilecekmiyiz :blink::lol: niyse üstüste sardalyalar kimin yaşarız artıkın :lol::hug:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

kısım birbirimizi kaybetmeyelim evin içinde... :wassat::whistling: nedir o öyle metrekarelerce büyük ama soğuk lüks binalar... :closedeyes: bizim evimizin ruhu olacak, :wub: sardalya olsak bile... :w00t:

bende çok büyük evleri sevmem aynı sebepten..bizimkisi miniminnacık ama çok sevimli olcek.. :rolleyes::kiss:

sardalya da pek guzel olur canıım :rolleyes:

gel canım bi sardalyasıda sen ol evimizin :hug:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

sardalya da pek guzel olur canıım

sardalyalar biz olooruz demi canem, istif istif sardalyalar... :wub::lol:

bende çok büyük evleri sevmem aynı sebepten..bizimkisi miniminnacık ama çok sevimli olcek..

gel canım bi sardalyasıda sen ol evimizin

evimizin ruhu olcek, Ghost diyecez bir ona kısaca, Patrick soyadını şimdi söyleyemeyeceğim :w00t: siz hatırlamışsınızdır Demi Moore ile birlikte rol almışlardı, hayatım boyunca en çok sevdiğim film o olmuştur ve belki 20 den fazla izlemiştim... :wub::crying: hala aklımdadır bazı sahneleri... öyle bir ruhumuz olsa diyorum... karismatik bir ruh yaneee :whistling::P:lol:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

sardalyalar biz olooruz demi canem, istif istif sardalyalar...

evimizin ruhu olcek, Ghost diyecez bir ona kısaca, Patrick soyadını şimdi söyleyemeyeceğim siz hatırlamışsınızdır Demi Moore ile birlikte rol almışlardı, hayatım boyunca en çok sevdiğim film o olmuştur ve belki 20 den fazla izlemiştim... hala aklımdadır bazı sahneleri... öyle bir ruhumuz olsa diyorum... karismatik bir ruh yaneee

he canım biz oluyoruz..Şu adına kısaca Ghost diyeceğimiz ruhlardan biri bendenizin yoğun isteğine binaen Banderas'a benzeyebilir mi nütfennn :grin: gerçi ona casper'lık pek yakışmasa da sardunyamın patrick'i biraz Casper'ı andırabilir..bir sakıncası yok kanımca :w00t:

Ghost ha..ve Casper.. sevimli ve karizmatik.. lezız istif sardalyalar ve sardalya ruhları..onlar icin yer problemi olmaz herhalde sanırım ama..

benimki yukardki ifadelerime bakcek olursak sadece karismatik olcek şikerim...öylece salınacak ortada... :w00t:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

karısmatık olcekse bana da uyar..Ozbekıstan'a gıtmeyıverırız artıkın :w00t:

kafam karıstı ablacım essahtan,mevcudumuz kac.. :blink::P

sımdı de bu..

Anladım sonu yok yalnızlığın

Hergün çoğalacak

Her zaman böyle miydi bilmiyorum

Sanki dokunulmazdı çocukken ağlamak

Alışır her insan, alışır zamanla kırılıp incinmeye

Çünkü olağan yıkılıp yıkılıp yeniden ayağa kalkmak

Yalnızlığım yollarıma pusu kurmuş beklemekte

Acılar gözlerini dikmiş üstüme nöbette

Bekliyorum bekliyorum bekliyorum

Hadi gelin üstüme korkmuyorum -_-

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

naptın Leylam Sezen damarımı kabarttın gene Sezene dönsün nağmeler hadi bakem... :hug:

nereye gitsem yanımda götürüyorum çilelerimi

valizimde taşıyorum keşkelerimi bilelerimi

havalanmıyor oyalanmıyor ruhum ne çare

üstüne hasretle dolduruyorum filelerimi

neresinden başlasam eskisi gibi kolay olmuyor

kelimelere itimadım kalmadı işim çok zor

iri yarı kötü kalpli geçkin kadınlar gibi

dil çöplerini naylon torbalarında saklıyor

tebdili mekanda ferahlık yokmuş aslında

acının yüz ölçümü yeryüzünden çokmuş aslında... :closedeyes:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.