Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

Gloria

*NATALIA*

Önerilen İletiler

Yok sedoş bize kaççak ama önce kaç kişilik kaçıldığını öğrensin. Siz ölmeyin, ben de ölmeyim peki kim ölsün... sizi sevmeyen ölsün...

Çift kişilik kaçılıyor ama sen şimdi tekkişilik kaç sonra çiftini buluruz.

kızım hem çift kişilik çok yer kaplar di mi? Bizim ev o kadar büyük deeeelll sen once sardunyam'ın dediği gibi tek kişilik kaç ondan sonra çift kişilik alırız biz sana :) ne alıyodukk? ne çifti ne teki, ne yapıyorsun sen Bellona'da mısın sen nereye kaçıyon beee kim kacıyo, sardunyam sen mi kacıyorsun yoksa ben mi kacıyordum neoluyorrr beeee ... KAÇIRDIMMMMM yine iyi saatte olsunlarımı Sardunyam geldiler mi oraya benimkiler bi baksan sağa sola hıııı?

Yok annem bunlar uyku seti halinde çiftkişilik oluyorlar. Bir alana bir bedavası vardı ama kampanya bitmiş. :w00t:

Gloria senin tayfa az önce burdan geçtiler Sedoşu ziyaret edip, ordan Bursa üzerinden Taurusmutise bakıp geri geleceklermiş. Selamları var hakkatten iyi saatte olmuşlar.

ayy kız soyleseydin ya iyi saatlere şimdi canım da bii kestane şekeri çektiydii ki Taurusa uğrayınca bana oradan kestane şekeri getiriverselerdi... Dur ben soylim Taurusa iyi saatte olsunlar gelince bana kestane getirmelerini rica ettiğimi soylesin onlara

Ayy sen söyle taurusa iki kutu göndersin, İstanbula gelemediki isteyelim de getirsin. Neyse gelir elbet bir gün o zaman 10 kg kestane şekeri isteriz bize ancak yeter

hahahhaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa.kızım az mimik kullanın be açgözler,alıntı yapamıom :D

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

yaw ne kaçması..bence sız aklınızı kaçıracaksınız yakında kaçma dıye dıye..hem kim kaçıyoki..

kaçmıyom ama kaçıracam.ya aklımı ya birilerini hehe :sorcerer::lol:

sen önce aklını kaçır sedoşcuğum aklın kacınca birini de kacırırsın elbet... aklını kaçırmazsan birini de kacıramazsın... akıl ve kacma aynı anda olmaz.. Ya akıl ya kaçış... anlatabildim mi kızzzz :unsure: ayy şimdi anlamadım bi daha anlat diycek yaaaa :online2long:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

sen önce aklını kaçır sedoşcuğum aklın kacınca birini de kacırırsın elbet... aklını kaçırmazsan birini de kacıramazsın... akıl ve kacma aynı anda olmaz.. Ya akıl ya kaçış... anlatabildim mi kızzzz :unsure: ayy şimdi anlamadım bi daha anlat diycek yaaaa :online2long:

yok bıdaha anlatma ıkı kere anlatttt :lol:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

yok bıdaha anlatma ıkı kere anlatttt :lol:

bak anlatıyom iyi dinle, dinleme yaw iyi okuu

sen önce aklını kaçır sedoşcuğum aklın kacınca birini de kacırırsın elbet... aklını kaçırmazsan birini de kacıramazsın... akıl ve kacma aynı anda olmaz.. Ya akıl ya kaçış... anlatabildim mi kızzzz

şimdi bi daha anlatıyommm ona göre bu son bak daha da anlatmamm haaaa

sen önce aklını kaçır sedoşcuğum aklın kacınca birini de kacırırsın elbet... aklını kaçırmazsan birini de kacıramazsın... akıl ve kacma aynı anda olmaz.. Ya akıl ya kaçış... anlatabildim mi kızzzz

:w00t:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

yaw ben anlayışsızmıyım nıye ıkı kere anlatıyorsun yaw :D

allammm yaaaa bu kıza da yaranılamıyoo bi türlü anlamadım bi kere anlat diyo anlatıyorum yetmedi iki kere anlat diyo iki kere anlatıyom bu sefer de ne anlatıyosun ben anlamıyor muyum diyoo :unsure: yok yok bu kız kacırcak valla akılı :)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Allah'ım sen aklıma mukayyet ol.

1. cimri taurus 2 kutu kime yeter. :angry:

2. sedelina kaçacak yer mi arıyor :wub:

3.gloria sen bugün iyisin galiba. iyi saatte olsunların ordamı? :ph34r:

4.ben kimim, nerdeyim :wacko:

bı aynaya bak gel gene :D

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Allah'ım sen aklıma mukayyet ol.

1. cimri taurus 2 kutu kime yeter. :angry:

2. sedelina kaçacak yer mi arıyor :wub:

3.gloria sen bugün iyisin galiba. iyi saatte olsunların ordamı? :ph34r:

4.ben kimim, nerdeyim :wacko:

kızlar ben yatıyommmmmm size iyi geceler iyi saatte olsunalrın uykusu gelmiş

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

heee yaaa fatih benim olmadığı için.

aklıma gece yağmuru geldi şimdi bak acaba neden?

hehe

benım aklımada yumote geldı..fatıh kım memet kım.sokrates kım..kım ındırdı kayığı :D:lol::stuart:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

hehe

benım aklımada yumote geldı..fatıh kım memet kım.sokrates kım..kım ındırdı kayığı :D:lol::stuart:

dün gibi hatırlarım ben, hiç unutmam. :P

neyse saat geç olmuş daha sahura kalkıcaz uyuma zamanı geldi size iyi geceler, Allah rahatlık versin ve sizi korusun. Taurusmutis, sedelina ve gloria ve tüm forum. iyi geceler

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

davulcuda kendıdır :D:sorcerer:

bu forumun %90 ı Taurus demiştim di mi eğer davulcu da oysa Taurusun forum başına düşen yüzde oranı da artar dimi sedoş %91 olur... :w00t: merte kareye kaç Taurus düşüyor acaba? :):P

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.