Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

Birbirimizi görerek tanıyalım......

epsilon_07

Önerilen İletiler

• Cevaplar 89
  • Tarih
  • Son Cevap

Bu Başlıkta En Çok Gönderenler

Bu Başlıkta En Çok Gönderenler

www.imageshack.us adresinden resmini tarat... Orada en altta çıkan dierkt link i kopyala ve buraya cevap yazacağın topice yapıştır .. Daha sonra sağ tıklayarak üstte ağaç resimli logoyu tıkla ve yolla.. Resmin çıkacaktır..

Son zamanlarda resimleri görmeye meraklı çok arkadaş çıktı piyasaya.. Amaç foruma yazmak değil mi yoksa ? ;)

valla sana yine tesekkur ederim sayende ogrendimm iste acemilikkk :P ama resim cok buyuk yaaa admin en kisa zamanda siler umarimmm

bidee kendime acayip guldum aklima bile gelmezdi gondercegimm hep bu murti ve denizimu yuzundenn sizi dovcemm :devil:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

yaf valla siz kızlar bizlerden cesur çıktınız yaa ! helal olsun sana teşekkürler ..... :thumbsup::w00t:

çirkinde değilsin bu ardada .İnsanın yüzü değil kalbi güzel olsun biz seni kalbinin güzelliği ile sevdik ... :wub:

bak ben hemen kizaririmm esmerim belli olmuyoo ama kizaririmm

ben her yerim iyi kalbimdee :devil:

ama bunu bazi arkadaslar(emre)gormesede bosverrrr

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

bidee kendime acayip guldum aklima bile gelmezdi gondercegimm hep bu murti ve denizimu yuzundenn sizi dovcemm :devil:

senin vurdugun yerde gül biter dermişim :wub: sonunda bir işe yaradık hiç olmazsa :D ben zaten senin resim koyacağını hayal bile etmiyordum ama demek ki "hayal_et" mek gerekiyormuş :stuart::D

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

ay ay ay. hayal et deşifre etmiş kendini. bak bu fotoyu gördükten sonra parise gelmeyi ciddi anlamda düşündüm :D

şaka bi tarafa temiz yüreğinden sonra güzel yüzünü de bizimle paylaştığın için teşekkürler.

ben yıllardır bu kadar metroseksüel cümleler kullansaydım şimdi kesin evliydim :D

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Arkadaşlar forumlarda herhangi bir konuda mesaj yazarken acemiyiz falan yazıyorduk .Usta ve Deneyimli arkadaşlar siz acemi bile değilsiniz! diye dalga geçen arkadaşlar hadi bakalım şimdi sizlerin ustalığınızı ve boyunuzu görelim nasıl ustasınız ? :D

koyun resimlerinizide bizde görelim şu usta ve deneyimli arkadaşları :stuart:

şimdi bakın nasıl bahaneler uyduracaklar:D

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

ben hep mel gibson olarak hayal ediyodum :D ama olsun sevgili dipnot sende bir cesuryürek'sin... :clover:

ay ay ay. hayal et deşifre etmiş kendini. bak bu fotoyu gördükten sonra parise gelmeyi ciddi anlamda düşündüm :D

şaka bi tarafa temiz yüreğinden sonra güzel yüzünü de bizimle paylaştığın için teşekkürler.

ben yıllardır bu kadar metroseksüel cümleler kullansaydım şimdi kesin evliydim :D

Teşekkürler arkadaşlar....

İyiki varsınız..

O temiz yürek temiz yüzden çok daha önemli benim için..

Dost sevgileri size...

Saygılar... :)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Arkadaşlar forumlarda herhangi bir konuda mesaj yazarken acemiyiz falan yazıyorduk .Usta ve Deneyimli arkadaşlar siz acemi bile değilsiniz! diye dalga geçen arkadaşlar hadi bakalım şimdi sizlerin ustalığınızı ve boyunuzu görelim nasıl ustasınız ? :D

koyun resimlerinizide bizde görelim şu usta ve deneyimli arkadaşları :stuart:

şimdi bakın nasıl bahaneler uyduracaklar:D

vın vın vııın. aman allahım. bu nasıl bir ara gazıdır yarabbim. şimdi bütün deneyimli ve bizden biri arkadaşlar da yiycek bu zokayı öylemi. hayır dostum bu kadar kolay değil o işler :D:lol:

Teşekkürler arkadaşlar....

İyiki varsınız..

O temiz yürek temiz yüzden çok daha önemli benim için..

Dost sevgileri size...

Saygılar... :)

teşekkürler dipnot. temennilerin karşılıklı :clover:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

vın vın vııın. aman allahım. bu nasıl bir ara gazıdır yarabbim. şimdi bütün deneyimli ve bizden biri arkadaşlar da yiycek bu zokayı öylemi. hayır dostum bu kadar kolay değil o işler :D:lol:

Benim yazdıklarım gerçek değil mi? bizimle dalga geçmek değil hünerlerini ve boylarını görelim bakalım bu ustaların... :D ben biliyorum zaten koymayacaklarda ,bu arada bizle dalga geçtikleri için biraz içimi döktüm :D onlar bizle uğraşıyorlar sıra bize geldi :innocent::D

Lafla Peynir Ekmek Gemisi Yürümüyor İcraat Görmedik Hiç :w00t:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Benim yazdıklarım gerçek değil mi? bizimle dalga geçmek değil hünerlerini ve boylarını görelim bakalım bu ustaların... :D ben biliyorum zaten koymayacaklarda ,bu arada bizle dalga geçtikleri için biraz içimi döktüm :D onlar bizle uğraşıyorlar sıra bize geldi :innocent::D

Lafla Peynir Ekmek Gemisi Yürümüyor İcraat Görmedik Hiç :w00t:

Murti_San iyisin hoşsun ama senide görelim bakalım o zaman. Öyle sadece gaz vermeyle olmaz :)

Biz öyle direk yollamasakta profile koyduk bir resim. Bari sende en azından öyle yap ki usta arkadaşlarda belki bişeyler düşünürler....

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

valla sana yine tesekkur ederim sayende ogrendimm iste acemilikkk :P ama resim cok buyuk yaaa admin en kisa zamanda siler umarimmm

Hayal_Et seni cesaretinden dolayı tebrik ediyorum. Ben bu konuyu actığımda ilk yazan sendin ve Ben Hayal_Et sem buraya kimsse foto gondermez demiştin bak sen de ilk gonderenlerden oldun :D

Ama artık şimdi sıra Emre de onu da cok gecmeden bekliyoruzzzzz

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Hayal_Et seni cesaretinden dolayı tebrik ediyorum. Ben bu konuyu actığımda ilk yazan sendin ve Ben Hayal_Et sem buraya kimsse foto gondermez demiştin bak sen de ilk gonderenlerden oldun :D

Ama artık şimdi sıra Emre de onu da cok gecmeden bekliyoruzzzzz

Haketten yaaa Emre_s sende koysana resmini foruma olmasada avantarına koy ! yok oda olmaz dersen ! :stuart:

Bana yolla özel mesajla, yanlız resmini göderirken şu sakallarını keste tam görelim yüzünü bak resmini benden başka bir kişiye göstermicem :devil::D

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Benim resmim var kart kısmına tıklarsan sag tarafta gorursunnnnnn :D

evet arkadaşım resmi görüyoruz ama seni göremedim .kaç km den çekildi resim ben uzağı göremiyorum :w00t: biraz yakına gel görelim yüzünü.. :stuart::D

sen nie koymuyosun yf :D

Bak ben diyorum siz anlamıyonuz?ben hasta ,yaşlı ve ihtiyar bir adamım sizlerle yarışamam Şimdi koysam bu moruğun burda ne işi var dersiniz. :w00t:

size yaşımıda söyleyeyeyim benle uğraşmazsınız artık . :D

benim yaşım sizin en küçük üyenin yaşını ikiye çarp ve on ekle = %40karekökünü al ve Emre_s 'in yaşının 3/1 ekledin mi benim yaşım işte bu ben bazıları gibi yaşımı esnetmem neyse o ! işte yaşım bu ok. :rolleyes::P

siz gençler takılın kendi aranızda ......

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

bak bakk emreyee saol yaa

ama gonderde seni de gorsun arkadaslar

bak taliplerin artiyoooo :D

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

evet arkadaşım resmi görüyoruz ama seni göremedim .kaç km den çekildi resim ben uzağı göremiyorum :w00t: biraz yakına gel görelim yüzünü.. :stuart::D

Bak ben diyorum siz anlamıyonuz?ben hasta ,yaşlı ve ihtiyar bir adamım sizlerle yarışamam Şimdi koysam bu moruğun burda ne işi var dersiniz.

size yaşımıda söyleyeyeyim benle uğraşmazsınız artık .

benim yaşım sizin en küçük üyenin yaşını ikiye çarp ve on ekle = %40karekökünü al ve Emre_s 'in yaşının 3/1 ekledin mi benim yaşım işte bu ben bazıları gibi yaşımı esnetmem neyse o ! işte yaşım bu ok.

siz gençler takılın kendi aranızda ......

bak ben bu yazıyı daha yeni gördüm. biz yeni arkadaşlar ürkmesin diye üzerine gitmiyoz. onlarda bizle kafa bulmaya başladı. niye herkes beniçocuk sanıyo bilmem ama yaşımı duysanız tarih sorularınızı bana getirirsiniz çözdürmeye. o kadar diyim yani :D

sen de daha yeni geldiğin halde o esnetme hikayesini nasıl gördün murti hala kafa yoruyorum yane :D

bak bakk emreyee saol yaa

ama gonderde seni de gorsun arkadaslar

bak taliplerin artiyoooo :D

benim taliplilerim her zaman istenenin üstündedir. ama bi tane ben olduğum için arz talebi karşılamıyo tabii B):D:lol:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.