Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

FORUMDAN ÜÇ KİŞİYE ÇİÇEK VERECEĞİZ VE NEDEN VERDİĞİMİZİ YAZACAĞIZ..

kralx

Önerilen İletiler

xlark tades..........taurusmutis........tşkler

pinkrose22ta5.gif Tüm arkadaşlara gelsın mısafırlerımızede dahıl olmak üzere, hepiniz okadar cana yakinsinizki arkadaslar...birbirinizse verdiginiz bu ciceklerle...onca renklere, renk katiyorsunuz :clover:

birce senin çiçeğinide alayım...........sanada tşkür...........

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Sevdiğimi hissettirebildiklerim ve beni sevenler alsın bu çiçeği..

bende sık giremiyorum ama geldiğim zamanlarda seni bulamıyorum değerli arkadaşım... umarım hayatında ki herşey yolundadır...

çiçeğimi dünya insan hakları günü dolayısıyla insani değerlere sahip olanlara gönderiyorum. dünya barışı, hakların müdafası, insan sevgisi ve insana saygı duyabilenlere gelsin çiçeğim... (hepinize) :)

:clover::clover:

(bu arada çiçek resmi ekleyemiyorum yönetimin onay vermediği bir siteden link vermeye çalışıyorsun diyor anlamadım...)

Evet artık resim ekleyebiliorus.. :lol: Bu çiçek hepinize gelsin.. :P

10kia5.jpg

bu çiçekleri tüm forumdaki arkadaşlara gönderiyorum............

(imza fazla yer kaplayıca çiçek küçüldü)

Tüm arkadaşlara gelsın mısafırlerımızede dahıl olmak üzere, hepiniz okadar cana yakinsinizki arkadaslar...birbirinizse verdiginiz bu ciceklerle...onca renklere, renk katiyorsunuz :clover:

Tüm çiçek veren arkadaşların çiçeklerini aldım hepinize teşekkürler .Bu çiçeklerde size gelsin .... :clover::clover::clover:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

cicek014oz3.jpg

bu günde ben çiçek gödereyim dedim hep beklemek olmazki...........

yumote,prusias,kaan bebeto,anubis,sardunyam(ayrıca geçmiş olsun) natalıa.........ve tüm diğer sevenlerime.

saol tatlım sana ve tüm çiçek gönderenlere sevgilerimle :):hug:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

günaydın hepinize,

bu çiçek çiçeğimi alanlara, yeni gelenlere ve bana çiçek gönderenlere gelsin...

20xd8.jpg

bu da adiloş teyzemize onun ölüm haberini aldığım da, ortaokul öğrencisiydim ve bizim sınıf toptan bizdeydik, eğleniyorduk sonra radyoda anons ettiler hepimiz toptan yıkıldık... ve yasa boğulduk, ailemizden birini kaybetmiş gibi olmuştuk hiç unutamam. Mekanı cennet olsun, Allah rahmet eylesin yeri doldurulamayacak ender insanlardan... :(

cicek002fn8.jpg

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

günaydın hepinize,

20xd8.jpg

bu da adiloş teyzemize onun ölüm haberini aldığım da, ortaokul öğrencisiydim ve bizim sınıf toptan bizdeydik, eğleniyorduk sonra radyoda anons ettiler hepimiz toptan yıkıldık... ve yasa boğulduk, ailemizden birini kaybetmiş gibi olmuştuk hiç unutamam. Mekanı cennet olsun, Allah rahmet eylesin yeri doldurulamayacak ender insanlardan... :(

cicek002fn8.jpg

Aman aman ne güsel çiçekler bunlar :) Tşk ederim ablacım :hug:

Rahmetli Adile Teyzemizede Allah'tan tekrar Rahmet diliyorum... :clover:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

günaydın hepinize,

20xd8.jpg

cicek002fn8.jpg

ben aldım çiçeğini teşekkürler sardunyam :wub:

adile naşit'e bende allahtan rahmet diliyorum.. :clover:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.