Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

yaş problemi

emre_s

Önerilen İletiler

• Cevaplar 174
  • Tarih
  • Son Cevap

Bu Başlıkta En Çok Gönderenler

Bu Başlıkta En Çok Gönderenler

valla ben hallettim sorunumu. yaş ile ilgili bi problemim kalmadı artık. çünkü sorunu çıkaran arkadaşı hayatımdan çıkardım :D

ama şunu anladım ki eğer iki taraftan birisi fedakar, anlayışlı ve çoook üstün nitelikli değilse yaş ilişkide gerçek bir probleme dönüşebiliyor.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

ya ne ya ne yaş problemi ya aşmadıkmı bunları..

aşk yaşlada ölçülmez hiçbişeylede.. Allah Allah ya hala yaş problemindeyiz biz..böle düşünenlerde sinir olurum yaşı problem edenlere..ne var yani aşık olunamazmı kendinden büyük birine..:D

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

ya ne ya ne yaş problemi ya aşmadıkmı bunları..

aşk yaşlada ölçülmez hiçbişeylede.. Allah Allah ya hala yaş problemindeyiz biz..böle düşünenlerde sinir olurum yaşı problem edenlere..ne var yani aşık olunamazmı kendinden büyük birine..:D

sağolun yani sinir olduğunuz için :( önce bi tanısaydınız, belki seveceksiniz

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

sağolun yani sinir olduğunuz için :( önce bi tanısaydınız, belki seveceksiniz

benim burda kastım size sinir olmak değildi..:) sadece kendinden büyük birine aşık olunamaz diyenleri çok gördüm..onlara sinir olduğumu yazdım..yani kendi üstünüze alınmayın..

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

valla ben hallettim sorunumu. yaş ile ilgili bi problemim kalmadı artık. çünkü sorunu çıkaran arkadaşı hayatımdan çıkardım :D

ama şunu anladım ki eğer iki taraftan birisi fedakar, anlayışlı ve çoook üstün nitelikli değilse yaş ilişkide gerçek bir probleme dönüşebiliyor.

benim burda kastım size sinir olmak değildi..:) sadece kendinden büyük birine aşık olunamaz diyenleri çok gördüm..onlara sinir olduğumu yazdım..yani kendi üstünüze alınmayın..

üstteki yazımda yaş probleminin olabileceğini, bu problemin de çok zor aşılacağını belirtmiştim. dolayısıyla o sinir olduklarınızdan biri benim. o yüzden demiştim...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

ya naber arkadaslar unuttunuz beni hemen emre bey sizinde alicaginiz olsun ben tatildeyimm

ama parisi coooooooooookkkk ozledimm burayi sevemedimm cok ruzgar var kesin emre senin yuzunden kikandin beni dimi

neyse kendinizee iyi bakinn beni unutmayinn yoksa kuserim mektubumu keserim :D

arkadaş alamancı ama türk tekerlemelerini iyi biliyo. ''yoksa küserim mektubumu keserim'' :D

seni unutmak mümkün mü hayal et cim. hiç alımızdan çıkmıyosun inan. ama sizin orda 11 ay tatil bir ay iş var galiba. biz de tatil yaptık ama terimiz kurumadan geri geldik.

en yakın zamanda tekrar fiilen de aramıza katılmanı bekliyoruz canım.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

arkadaş alamancı ama türk tekerlemelerini iyi biliyo. ''yoksa küserim mektubumu keserim'' :D

seni unutmak mümkün mü hayal et cim. hiç alımızdan çıkmıyosun inan. ama sizin orda 11 ay tatil bir ay iş var galiba. biz de tatil yaptık ama terimiz kurumadan geri geldik.

en yakın zamanda tekrar fiilen de aramıza katılmanı bekliyoruz canım.

geldim ben ama emrecim yanlisin var birincisi ben alamanci degilim

ikincisi tatil benim okul tatilim 2 ay ama biz 1 ayligina fransanin guneyine gittik vede geldikkk

tabi bilecegimm tekerlemelerii hemde senden iyi bilirimm

neyse bana kavustunuz diyemiycegim beni zorlu bir okul donemi bekliyorr

senin gibi rahat degilim tatlim ben yaopmam gereken bir kariyer var :D:D:D

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

geldim ben ama emrecim yanlisin var birincisi ben alamanci degilim

ikincisi tatil benim okul tatilim 2 ay ama biz 1 ayligina fransanin guneyine gittik vede geldikkk

tabi bilecegimm tekerlemelerii hemde senden iyi bilirimm

neyse bana kavustunuz diyemiycegim beni zorlu bir okul donemi bekliyorr

senin gibi rahat degilim tatlim ben yaopmam gereken bir kariyer var :D:D:D

ne fark yapacak canım. hepsi bi birliğin içinde değil mi sanki. avrupacı diyelim en iyisi.

senin yapacağın kariyerden nolcak ki. en fazla nedir yani :D

neyse aramıza hoşgeldin tekrardan...

okul dönemi miiiiii

emre dikkat et

hayal et in yaşı senden küçükkkk :)

meliskoo bak yaşımla ilgili sataşmayı bırakırsan sana doğru erkek bulacam :D

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

ne fark yapacak canım. hepsi bi birliğin içinde değil mi sanki. avrupacı diyelim en iyisi.

senin yapacağın kariyerden nolcak ki. en fazla nedir yani :D

neyse aramıza hoşgeldin tekrardan...

onceliklee saol ama cok giciksin cunku benim kariyerim seninkinden okkali olucak bu kesin cunku aramizdaki fark her zaman belli emrecigim kadinlar erkeklerden daha zeki ve is potansiyeli daha fazla sen calisan bir insan olarak vaktini net karsisinda gecirmen seni de cok iyi gosteriyorr -_-

meliskoo bak yaşımla ilgili sataşmayı bırakırsan sana doğru erkek bulacam :D

onceliklee saol ama cok giciksin cunku benim kariyerim seninkinden okkali olucak bu kesin cunku aramizdaki fark her zaman belli emrecigim kadinlar erkeklerden daha zeki ve is potansiyeli daha fazla sen calisan bir insan olarak vaktini net karsisinda gecirmen seni de cok iyi gosteriyorr -_-

meliskoo aman sen onun bulacagi erkege guvenme onunipiyle kuyuya inilmezz sen bana istedigin karekteri ozellle gonder ben sana bulurum valla....hatta bi abim var ciddi anlamda super bak sanslisinda kiz arkadasiylada ayrildii :D

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

meliskoo aman sen onun bulacagi erkege guvenme onunipiyle kuyuya inilmezz sen bana istedigin karekteri ozellle gonder ben sana bulurum valla....hatta bi abim var ciddi anlamda super bak sanslisinda kiz arkadasiylada ayrildii :D

aLLAHH!! :) dogru erkekimi buldum galiba hayal et canım görümcem :D

bulustur bizi hadi hayatımın herifiyle :D :D

abine herif dedim bu arada hihehehehe :clover::lol:

yaşı 30u geçmio dimi be gülüm. 30 çok oluyo çünkim.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.