Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

nickinizin anlami

dilku

Önerilen İletiler

• Cevaplar 233
  • Tarih
  • Son Cevap

Bu Başlıkta En Çok Gönderenler

Bu Başlıkta En Çok Gönderenler

Ahir zamandan geliyor tabikide

Gördümki bir bir alametler gerçekleşiyor

Gördümki gençlik gaflete dalıyor

Gördümki Kuran-ı kerim unutuluyor

Gördümki Muhammed(sas)ahlakı yaşanmıyor

ve kısacası müslüman olarak insanlara nakıpda üzülmeye başladığımdan beri

İşte o zaman dan buyana AHİRZAMAN

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 4 hafta sonra...

Anakonda anavatanı Güney Amerika olan en büyük yılan türü. Zehirsizdir. Avını sıkıp boğarak öldürür. Ancak yinede güçlü dişleri vardır.. Boyları zaman zaman 10 metreyi geçebilir. Her hayvanın varlığına saygı duyulması gerektiğini düşünen biri olarak özellikle hakkında en çok önyargıya sahip olunan yılanlardan birinin adını kendime nick olarak seçtim...

UNUTMAYIN eğer bir insanı incitirseniz,sonra ondan özür ve af dileyebilir,helalleşebilirsiniz. Ama bir hayvanı incitirseniz böyle bir şansınız yok......

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Mısır firavunlarından Hourus'un gözü..

Küçük bir düzeltme(Yanlış bilgilendirmeyi engellemek için.. :clover: ):

Öncelikle Horus,firavunun gözü değil,Mısır tanrılarından Osis ve İsiris'in oğludur.Avatarındaki o göz resmi ise Horus'un güneşi temsil eden gözünün resmidir..

Saygı ve sevgilerimle.. :clover:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Küçük bir düzeltme(Yanlış bilgilendirmeyi engellemek için.. :clover: ):

Öncelikle Horus,firavunun gözü değil,Mısır tanrılarından Osis ve İsiris'in oğludur.Avatarındaki o göz resmi ise Horus'un güneşi temsil eden gözünün resmidir..

Saygı ve sevgilerimle.. :clover:

sağol canım benim..fazla önemsememiştim..bilgililiğinden faydalanmamıza müsade edersen eğer..tutankamonun mezarı açıldığında içerisinde tütün yaprakları (parçacıkları) bulunmuş..o zaman tütün var mı yani keşfedilmişmiydi..bide piramitler içerisine sütü koyduğun zaman yoğurda dönüşüyor bunun sebebini biliyormusun..

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

okuduzmu peki -_-

Tabii ki okudum.

Okuma alışkanlığım bu romanla başladı. İlk okuduğumda henüz çocuktum. 3 yıl önce bir kez daha okudum. Belki sizin açınızdan inanması güç olacak ama söylemeden geçemeyeceğim; Akşam yemeğinden sonra elime aldığım bir cildinin tamamını okumadan bırakmadığım zamanlar oldu. Öyle ki akşam okumaya başladığım bir cilt tamamlandığında kahvaltımı yapıp işe gidiyordum.

Eğer imkanınız olur da siz de okursanız bana hak verirsiniz

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Tabii ki okudum.

Okuma alışkanlığım bu romanla başladı. İlk okuduğumda henüz çocuktum. 3 yıl önce bir kez daha okudum. Belki sizin açınızdan inanması güç olacak ama söylemeden geçemeyeceğim; Akşam yemeğinden sonra elime aldığım bir cildinin tamamını okumadan bırakmadığım zamanlar oldu. Öyle ki akşam okumaya başladığım bir cilt tamamlandığında kahvaltımı yapıp işe gidiyordum.

Eğer imkanınız olur da siz de okursanız bana hak verirsiniz

pardaillan okunmaya değer görünüyor...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.