Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

KÜRT SORUNU=KÜRT İSTİLASI(İŞGALİ)

TGT ci KEMAL

Önerilen İletiler

Rica ederim pandora..

Biz böyle gördük, böyle biliriz..

Bilgisi dışında insa nane eğiliriz ne de onu karalarız..

Kimisi vardır eli eteği öpülesi, takvadan....

Kimileride vardır kafası kırılası, fetfadan..

Demek istiyorumki,

Gerçek alimlerimiz gizli kalmış yada biz onları bulamıyoruz..bulsakta el etek öpsek..

Her önüne gelen kendini müctehit sanmış fetva kesiyor..

Yazık be Türkiyem yazık..

Böyle ülkede Türk, Kürt, Alevi, Sunni, Laz, Çerkez, ahıskalı, abhaz nasıl geçinsin..

Bizlere sevgi öğretilmiyorki sevelim..

Gen boşa bir yazı daha..

Gene hava..

Gene angarya..

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Cevaplar 349
  • Tarih
  • Son Cevap

Bu Başlıkta En Çok Gönderenler

Bu Başlıkta En Çok Gönderenler

Yok hayır öyle düşünmeyin kralx insana insan gibi davranılması gerektiğini elbet bir gün anlayacak herkes .

Ben bu yazıları angarya olarak görmüyorum şahsen ve bunları dile getirmek gerçekten güzel ayrıca belki beni ilgilendirmez ama burnumu sokmadan edmeyeceğim :) sanırım şevvali yanlış anladın.

Duruş olarak bizden farklı bir yerde olman bu yazıları yazmana elbette mani değil ama dediğim gibi bu kadar saldırının içinde benim gibi bir kürt olmayan bir insandan böyle şeyler duymak bizi mutlu etti.yoksa elbette sen asalım keselim tavrında bir insan değilsin

bunu anlatmaya çalıştı sanırım.

Kolay Gelsin

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Arkadaşlar kusura bakmayın ama özellikle bu saatlerde çok alıngan oluyorum.. Malum iftar sabırsızlığı ve sigarasızlığın gerginliği..vs..vs

Ne bileyim Şevvalin o sözü tuhafıma gitti..

Normalde ben kötü biriymişimde, arada böyle güzel laflar edermişim gibi birşey çıkardım yazısından..

Ayrıca pejmurde efendi bizlere pirimmi veriyorsunuz..?

Bu ne demek yani anlamadım..

Son sözünüzü tam alalım..

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

bağıranlara duyargalarımız daha hassas duymasak proplem olmayacak. pirim bizden...

Alın işte bir tane daha ne diyeyim ki ben ne diyeyim.

Ah güzel yurdumun güzel insanları bir iki satırda kavgasız laf sokmasız yaşamazmıyız ;)

Kolay Gelsin

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Yok hayır öyle düşünmeyin kralx insana insan gibi davranılması gerektiğini elbet bir gün anlayacak herkes .

Ben bu yazıları angarya olarak görmüyorum şahsen ve bunları dile getirmek gerçekten güzel ayrıca belki beni ilgilendirmez ama burnumu sokmadan edmeyeceğim :) sanırım şevvali yanlış anladın.

Duruş olarak bizden farklı bir yerde olman bu yazıları yazmana elbette mani değil ama dediğim gibi bu kadar saldırının içinde benim gibi bir kürt olmayan bir insandan böyle şeyler duymak bizi mutlu etti.yoksa elbette sen asalım keselim tavrında bir insan değilsin

bunu anlatmaya çalıştı sanırım.

Kolay Gelsin

herkes kendi iyiliğini söyler.

fazla komplex iyi değildir.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Misafir hakanbaranyildirim
..İktidarda şu anda AKP görünse de asıl ipi elinde tutanlar sen ve senin gibi guruhlardır,ve o ipi kesmek de vaciptir ve kesilecektir de...

Yani BOZAN,ne biçim bir yorumdur bu...Yukarıdaki yazıya iyice bak...İp diye bahsettiğim şey "kukla"yı tutan iptir...Bunu bu şekilde yorumlayıp ortalığı velveleye vermek nasıl bir akıl ürünüdür?bu konu üzerine konuşmayı gereksiz buluyorum...

KRALX,aynen şunu kullanmış:"müslüman müslümanın kardeşidir" cümlesini kalbimize kazıyarak,kısacık ömrümüzü huzurlu geçirelim.

Bir de bu laf üzerine tebrikler almış.Canım benim KRALX'im,bu söylediğin ÜMMETÇİLİK oluyor galiba! Sorun hep aynı sorun:bizden olmayana karşı bir kızgınlık,bir çekememezlik,bir sevgisizlik de gidiyor...Biri sadece TÜRKLER kardeştir diyor,biri sadece KÖK'lüler varolmalıdır diyor,bu da tutturmuş sadece müslümanlar kardeştir diyor...Mantık aynı mantık,tas aynı tas...devam edin ayrımcılığa...Peki sizden olmayanlar ne olacak? FIRIN,HAPİSHANE,ASİMİLE ETME....hepsi aynı yola çıkıyor değil mi?

Artık bu FAŞİST söylemler üzerine ekleyeceğim ya da çıkaracağım hiçbir şey yok...Daha önce yazdıklarım geçerlidir ve eklenecek de bir şey yoktur...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Duruşlarımız farklımı..?

Ben nerede duruyorum siz nerede duruyorsunuz Pandora hanım..??

pufff sil baştan başa döndük değilmi kralx ne demek istediğim çok açık değilmi

kürt olanlar vatan haini görülüyor siz kürt değilsiniz ve doğal olarak ta bizim karşı karşıya kaldığımız sorunları bilemezsiniz bu anlamda ayrı dedim ve bazı arkadaşlar başladılar yine provake etmeye yok prim yok bilmem ne.

kimsenin prime ihtiyacı yok daha fazla da uzatmak istemiyorum

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Ben islam kardeşliğinden ve sevgisinden bahsettim..

İslam sevgisi senin dediklerinin ve diyemediklerinin hepsini kapsar..

Öyle ulvi bir dinki islam..

Bu dine bu kadar hakaret ettiğin için..

Seni hiç sevmiyorum hakan..

Ama kürt kardeşlerimi seviyorum, diğerlerini de seviyorum..

Gene seni sevemiyorum..

Soğuk, itici ve ne biliyim anlatamadığım bir his var ateistlere karşı içimde..

Yaradanına nankörlük ettiğiyle kalmamış, küfretmiş alaya almış..

Sen Allaha küfreden, Peygambere talihsiz ithamlar savuran bir zavallısın..

Ben başkalarını sevmiyimde senimi seveyim..

Benle muhatap olma, benim iletilerime cevap yazma diye 10 kez söyledim..

Benden uzak ol...

Durup duruken birde uyarı yicem senin yüzünden..

Okuyanlara saygılar..

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Türkiye Türklerindir.. Türkler dışındakiler kanunlara uyarak, ortamı gerginleştirmeden vatan ve toprak istemeyerek yaşamlarına devam etmelidirler. Toprak isteyeni o toprağa gömeriz...

Saygılar-Sevgiler..

Vay benim sevgi dolu İKON'um...Hadi toprak isteyenleri anladık; demek bu topraklarda yaşayanlar buraya VATAN diyemezler TÜRK olmayınca...Hani sevgi,din kardeşliği,müslümanlık...laf da var değil mi?

Hedef gösterme huyundan vazgeç artık.Asla herhangi bir dini inanış hakkında yorum yapmadım ve de yapmam.HELE HELE MÜSLÜMANLIK ya PEYGAMGER HAKKINDA ASLA...kENDİNE BAŞKA BİR YOL BULMAN LAZIM...

Bütün sevgini başka yöne kanalize ettiğin için bana bir şey kalmamıştır...Benim için ne büyük bir hayal kırıklığı...Canım benim ya...İKON'cuğum benim...Sakın bunu İNTERLOCK duymasın...inkar ederim haberin olsun...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Arkadaşlar kusura bakmayın ama özellikle bu saatlerde çok alıngan oluyorum.. Malum iftar sabırsızlığı ve sigarasızlığın gerginliği..vs..vs

Ne bileyim Şevvalin o sözü tuhafıma gitti..

Normalde ben kötü biriymişimde, arada böyle güzel laflar edermişim gibi birşey çıkardım yazısından..

Ayrıca pejmurde efendi bizlere pirimmi veriyorsunuz..?

Bu ne demek yani anlamadım..

Son sözünüzü tam alalım..

bu hitabını yeni farkettim pejmurde efendi hitabın hiç hoş değil sana da yakıştıramadım.

kendinde söylemişsin bu saatlerde alınganlık var ben de diye. kendi üzerine gereksiz yere alınmışsın. ben tgt ci söylemlerin prim verilmemesi gereken sözler olduğunu ifade etmeye çalıştım. çok kısa yazdığım için sende pandorada üzerinize alındınız. üzerinize alındığınıza göre sizinde kendinizi kritik etmenizde fayda var. çok bağırmak ses tellerine iyi değil..

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Yani BOZAN,ne biçim bir yorumdur bu...Yukarıdaki yazıya iyice bak...İp diye bahsettiğim şey "kukla"yı tutan iptir...Bunu bu şekilde yorumlayıp ortalığı velveleye vermek nasıl bir akıl ürünüdür?bu konu üzerine konuşmayı gereksiz buluyorum...

KRALX,aynen şunu kullanmış:"müslüman müslümanın kardeşidir" cümlesini kalbimize kazıyarak,kısacık ömrümüzü huzurlu geçirelim.

Bir de bu laf üzerine tebrikler almış.Canım benim KRALX'im,bu söylediğin ÜMMETÇİLİK oluyor galiba! Sorun hep aynı sorun:bizden olmayana karşı bir kızgınlık,bir çekememezlik,bir sevgisizlik de gidiyor...Biri sadece TÜRKLER kardeştir diyor,biri sadece KÖK'lüler varolmalıdır diyor,bu da tutturmuş sadece müslümanlar kardeştir diyor...Mantık aynı mantık,tas aynı tas...devam edin ayrımcılığa...Peki sizden olmayanlar ne olacak? FIRIN,HAPİSHANE,ASİMİLE ETME....hepsi aynı yola çıkıyor değil mi?

Artık bu FAŞİST söylemler üzerine ekleyeceğim ya da çıkaracağım hiçbir şey yok...Daha önce yazdıklarım geçerlidir ve eklenecek de bir şey yoktur...

SEVGİLİ HAKANBARANYİLDİRİM, BİZİMİPİMİZİ KESECEKMİŞSİNİZ, HADİ BAKALIM. LAKİN BANA İFTİRA ATTINIZ, ANKARADA OKUDUĞUMU SÖZYLEDİNİZ İSPATLAYAMAZSINIZ, YALANDIR, ANKARADA TARİH OKUDU DEDİNİZ, YALANDIR. ÖZÜR BİLE DİLEMEDİNİZ, MÜFTERİLERİN İFTİRASINDAN BİZ BOZAN EKİBİ ALLAHA SIĞINIRIZ.

1. YUKARIDA YİNE IRKÇI BİR KÜRT EDEBİYATI YAPMIŞSINIZ. HİTLER 50 MİLYON İNSANI BU YÜZDEN ÖLÜMÜNE NEDEN OLDU PKK TERÖRÜ ( ALLAH LANET ETSİN ) 30 BİN İNSANIN CANINA BU YÜZDEN KIYDI. OYSA BU FORUMDA SİZLER IRKÇILIĞA DEVAM EDİYORSUNUZ. BU ÜLKE İÇİN BÜYÜK YAZIK.

2. SEVGİLİ PANDORA ( GİDECEM DEMİŞTİ, KALDI ), SEVGİLİ ŞEVVAL, VE SEVGİLİ HAKANBARANYİLDİRİM, BİRERE PROVAKATÖR GİBİ DAVRANIP, IRKÇILIKTAN NE ZAMAN VAZGEÇECEKSİNİZ ? TEKRAR TEKRAR İLETİLERİNİZİ OKUDUK, HEP BİZ KÜRTLER VE SİZ ŞEKLİNDE AYIRIMCILIK YAPIYORSUNUZ. BU FAŞİZM DEĞİL DE NEDİR. AMA FAŞİZM BU TOPRAKLARDA ÖLMÜŞTÜR, ALLAH RAHMET ETSİN.

3. BUYRUN TERÖRÜ BİRLİKTE KINAYALIM, BAŞTA 30 BİN VATAN EVLADININ ÖLÜMÜNE NEDEN OLAN PEKAKA TERÖRÜ OLMAK ÜZERE BÜTÜN TERÖR, DİNCİ TERÖRE IRKÇI TERÖRE, LANET OLSUN. SAMİMİ OLAN HERKESİ BEKLİYORUM. BUYRUN. SEVGİYLE KAL.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

SEVGİLİ HAKANBARANYİLDİRİM, BİZİMİPİMİZİ KESECEKMİŞSİNİZ, HADİ BAKALIM. LAKİN BANA İFTİRA ATTINIZ, ANKARADA OKUDUĞUMU SÖZYLEDİNİZ İSPATLAYAMAZSINIZ, YALANDIR, ANKARADA TARİH OKUDU DEDİNİZ, YALANDIR. ÖZÜR BİLE DİLEMEDİNİZ, MÜFTERİLERİN İFTİRASINDAN BİZ BOZAN EKİBİ ALLAHA SIĞINIRIZ.

1. YUKARIDA YİNE IRKÇI BİR KÜRT EDEBİYATI YAPMIŞSINIZ. HİTLER 50 MİLYON İNSANI BU YÜZDEN ÖLÜMÜNE NEDEN OLDU PKK TERÖRÜ ( ALLAH LANET ETSİN ) 30 BİN İNSANIN CANINA BU YÜZDEN KIYDI. OYSA BU FORUMDA SİZLER IRKÇILIĞA DEVAM EDİYORSUNUZ. BU ÜLKE İÇİN BÜYÜK YAZIK.

2. SEVGİLİ PANDORA ( GİDECEM DEMİŞTİ, KALDI ), SEVGİLİ ŞEVVAL, VE SEVGİLİ HAKANBARANYİLDİRİM, BİRERE PROVAKATÖR GİBİ DAVRANIP, IRKÇILIKTAN NE ZAMAN VAZGEÇECEKSİNİZ ? TEKRAR TEKRAR İLETİLERİNİZİ OKUDUK, HEP BİZ KÜRTLER VE SİZ ŞEKLİNDE AYIRIMCILIK YAPIYORSUNUZ. BU FAŞİZM DEĞİL DE NEDİR. AMA FAŞİZM BU TOPRAKLARDA ÖLMÜŞTÜR, ALLAH RAHMET ETSİN.

3. BUYRUN TERÖRÜ BİRLİKTE KINAYALIM, BAŞTA 30 BİN VATAN EVLADININ ÖLÜMÜNE NEDEN OLAN PEKAKA TERÖRÜ OLMAK ÜZERE BÜTÜN TERÖR, DİNCİ TERÖRE IRKÇI TERÖRE, LANET OLSUN. SAMİMİ OLAN HERKESİ BEKLİYORUM. BUYRUN. SEVGİYLE KAL.

öncelikle sunu bir kez daha söylemek istiyorum bizde terörün her türlüsüne karsıyız

terörün kelime anlamı neyse buna uyan her türlü unsura karsıyız

diger yandan beni hakan abiyi pandorayı provakatör ilan edip fasizanlıkla suclamıssınız

yetmemiş ırkçı yapmıssınız yetmemiş köksüz yapmıssınız neyse cok fazla uzatmak istemiyorum bize saydıgınız bu çirkin kelimeleri

ben yasamım boyunca hiçbirzaman ırkçılık yapmadım hele fasizanlık asla hele provakatörlük asla !!!!!!!!

bütün halkların kardesligine inanan bir insanım

ama malesef sizin saydıgınız bu sıfatların hepsi sizde mevcuttur

provakatör sizsiniz çünkü neden biz bu tartısmaya nokta koymustuk kendi agzımızdan söyleyecegimiz herseyi söylemiştik tekrar gelip tahrik edici suclayıcı iftira niteliginde yazılar yazmak provakatörlük degilmidir

fasizanlık demişsiniz bunun alasını sen ve senin gibiler yaptınız burda bize köksüzlük, asıp kesmek , yakmak,yıkmak bunlardan kim bahsetti benmi ? Pandoramı ? ikimizde degil siz

hatta sınırlarınızı zorladınız hırsız yaptınız kapkaccı yaptınız

fasizanlık bu degildirde ne dir söylermisiniz bir tabuta koymadıgınız kaldı

artık sizin ne düşündünüz açıkçası çokda önemli degil ama siz çok konustunuz izninizle ben şahsınızla ilgili pek yorum yapmamıstım şimdi sıra bende ;

kibar yazayım isterseniz fasist demiyimde nasyonel sosyalist olarak görüyorum sizi

bu biraz daha kibar oldu öyle degilmi

sürekli gidip gelmelerden bahsetmişsiniz

merak etmeyin siz burası kimseye kalmaz bizi yaşama baglayan , tek nefes aldıgımız yer burası degil

hepmizin bir işi bir sosyal çevresi var tek beslendigimiz yer burası degil

o anlamıyla çok kafayı takmayın elbet birgün gidilmesi gerekirse bizden öncekiler gibi bizde gideriz

ama bu asla siz istediginiz için olmaz biz istedigimiz için olur

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

bu tartışma böyle devam eder.sonuçta çıkmaz. çünkü türkler kürtleri anlayamıyor(hepsi değil ama büyük bir çoğunluğu) sürekli kürtlerden kendi tezlerini desteklemelerini istiyorlar. desteklerlerse türklerin yanında komleksi bir insan olarak değer bulmalarına onay veriliyor. kürt analarında bir çok evladı öldü kimse o annelerin annelik duygularından bahsettmiyor. çocuğunu görmeden ezik büzük bir şekilde bir katil annesi sıfatını yememek için içten içe üzüntüsünü yaşıyor. bu konu çetrefilli bir konu düz mantıkla yorumlanacak basit sıradan bir konu değil.. böyle davranıldıkça kürtler sizi sizde kürtleri anlayamayacaksınız.

olaylar bu noktaya nasıl geldi kurtuluş savaşında sırt sırta veren bu iki topluluğu karşı karşıya getiren unsurlar nelerdi. onun üzerinde kafa yormak gerekli. sonuç üzerinden yapılan yorumlar sağlıklı değil. çünkü kin var nefret var bu iki duygu sağlıklı düşünmeyi engelliyor malesef.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

bu tartışma böyle devam eder.sonuçta çıkmaz. çünkü türkler kürtleri anlayamıyor(hepsi değil ama büyük bir çoğunluğu) sürekli kürtlerden kendi tezlerini desteklemelerini istiyorlar. desteklerlerse türklerin yanında komleksi bir insan olarak değer bulmalarına onay veriliyor. kürt analarında bir çok evladı öldü kimse o annelerin annelik duygularından bahsettmiyor. çocuğunu görmeden ezik büzük bir şekilde bir katil annesi sıfatını yememek için içten içe üzüntüsünü yaşıyor. bu konu çetrefilli bir konu düz mantıkla yorumlanacak basit sıradan bir konu değil.. böyle davranıldıkça kürtler sizi sizde kürtleri anlayamayacaksınız.

olaylar bu noktaya nasıl geldi kurtuluş savaşında sırt sırta veren bu iki topluluğu karşı karşıya getiren unsurlar nelerdi. onun üzerinde kafa yormak gerekli. sonuç üzerinden yapılan yorumlar sağlıklı değil. çünkü kin var nefret var bu iki duygu sağlıklı düşünmeyi engelliyor malesef.

ÖNCELİKLE ŞEVVALE BİZ TERÖRÜ LANETLEYELİM DEDİK VE ADRES DE GÖSTERDİK İŞTE ŞEVVALİN YANITI ;

1.' terörün kelime anlamı neyse buna uyan her türlü unsura karsıyız ' NEYMİŞ ACABA BU TERÖRÜN KELİME ANLAMI NE BUNA UYUYORMUŞ. BUYRUN LÜTFEN

SONRALIKLA PEJMURDEYE ;

1. SONUÇ ÇIKAR PEJMURDE BİZCE ÇOK BASİT KİMİ İNSANLAR PKK YI LANETLER KİMİSİ KELİME OYUNU YAPAR. BUYRUN.

SEVGİYLE KAL.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

ÖNCELİKLE ŞEVVALE BİZ TERÖRÜ LANETLEYELİM DEDİK VE ADRES DE GÖSTERDİK İŞTE ŞEVVALİN YANITI ;

1.' terörün kelime anlamı neyse buna uyan her türlü unsura karsıyız ' NEYMİŞ ACABA BU TERÖRÜN KELİME ANLAMI NE BUNA UYUYORMUŞ. BUYRUN LÜTFEN

SONRALIKLA PEJMURDEYE ;

1. SONUÇ ÇIKAR PEJMURDE BİZCE ÇOK BASİT KİMİ İNSANLAR PKK YI LANETLER KİMİSİ KELİME OYUNU YAPAR. BUYRUN.

SEVGİYLE KAL.

Bakın bozan bey şevvalin verdiği yanıt aynen şu ne eksik nede ekleyerek aynen yazıyorum :

öncelikle sunu bir kez daha söylemek istiyorum bizde terörün her türlüsüne karsıyız

terörün kelime anlamı neyse buna uyan her türlü unsura karsıyız. ( daha nasıl açık ifade etsin )

Bunu açıkça beyan eden birisine hala saçma sapan sorular soruyorsunuz.Lütfen amacınızın ne olduğunu açıkça ifade edin.

Bİr insan teröre karşı olduğunu daha nasıl açık ifade edebilirki size anlayamıyorum .Uzattıkça uzatmak niyetindesiniz sanırım.

Biz ülkemizde yaşayan türk,kürt,alevi,zaza,laz,çerkez,acem ve sayamadığım daha bir çok insanla kardeşiz. Bunu değiştirmeye çalışmak, yada ara gazı veripte ortalığı galeyana getirmek,bir insana burada suçlu muamelesi yapıp daha sonra yaftalar yapışırıp ve daha sonrasın da sen bumusun hadi ispat et demek, kanımca çok berbat bir yol izlemek olur işte asıl bu, bu ülkeyi bölmeye çalışmaktır.

Artık burada saçma sorular sormayın sevgili bozan ;

Sanırım yine sizi tatmin etmeyecek bu yazdıklarım ama inanın yeter artık yeter neleri ifade etmeye çalıştığımı az çok anlamış olman dileğiyle Bozan.

Bu posta artık her ne yazarsan yaz ben şahsım olarak bir tek kelime bile yazmamaya çok özen göstereceğim.

Gerekenler yazıldı ve çizildi fazlası ile,kürtler insandır dedik en az sizin aileniz kadar bu ülkede yaşam hakkına sahip dedik,kürtler potansiyel suçlu görülmemeli dedik.Bunun neresinde kötülük var yada neresinde terörist bir yaklaşım var oda ayrı bir gariplik işte.

Bu arada birde pandora geri geldi falan diye yazılar yazmışsınız.Giderken sizden izin alarak gitmedim ee izin verinde geri gelince de sizden izin almamış olayım değilmi .

Ayrıca burada kurmuş olduğum dostluklar yüzündendir geri gelmem merakınız giderilsin diye küçük bir not düşmek istedim.

Kolay Gelsin

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Arkadaşlar ben politikaya siyasete elimden geldiğince girmemeye gayret eden biriyim çünkü girersem bu kör zihniyetlere bir cvp vermeden geçemiyorum...ben Türküm ama bu vasfımdan önce insan olma vasfım gelir ve diğerlerinide o şekilde sınıflandırırım....türk kürt alevi sünni neyse ne bırakın bu ayrımı yapmayı...bırakın provakatörlük yapmayı....

bana insan sevgisinden bahsedin...

Gelin Birlik Olalım

Gelin birlik olalım, yarın çok geç olmadan

Gelin dirlik bulalım, vazgeçin öç almadan

Nefreti yok edelim, gel sende katıl bize

İntikam eşkıyası, sevgiyle gelir dize

Yedi düvel elinden, kim kurtardı bu yurdu

Mehmetçik değil miydi, Laz'ı, Çerkez'i, Kürdü

Hangimizin ecdadı, feda olmadı yurda

Hangi bahçeden bir gül, solmadı bu uğurda

Asırlardır dinmedi, bir bölücü ninnisi

Aynı dinden değil mi, alevi si, sünni si

Bin kere lanet olsun, yezit denen deliye

Muhabbetle bağlıyız, Hz.Muhammed'e Ali'ye

Geçin o sınıfları, geçin kardeşim geçin

Barışta buluşalım, mutlu Türkiye için

Düşman sevindirmenin, ne alemi var simdi

Milletçe kenetlenip, sarılmamız kar simdi

orhan baba ne güzel demiş.....biz neden demeyelim ki.... :clover::clover::clover:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Arkadaşlar ben politikaya siyasete elimden geldiğince girmemeye gayret eden biriyim çünkü girersem bu kör zihniyetlere bir cvp vermeden geçemiyorum...ben Türküm ama bu vasfımdan önce insan olma vasfım gelir ve diğerlerinide o şekilde sınıflandırırım....türk kürt alevi sünni neyse ne bırakın bu ayrımı yapmayı...bırakın provakatörlük yapmayı....

bana insan sevgisinden bahsedin...

Gelin Birlik Olalım

Gelin birlik olalım, yarın çok geç olmadan

Gelin dirlik bulalım, vazgeçin öç almadan

Nefreti yok edelim, gel sende katıl bize

İntikam eşkıyası, sevgiyle gelir dize

Yedi düvel elinden, kim kurtardı bu yurdu

Mehmetçik değil miydi, Laz'ı, Çerkez'i, Kürdü

Hangimizin ecdadı, feda olmadı yurda

Hangi bahçeden bir gül, solmadı bu uğurda

Asırlardır dinmedi, bir bölücü ninnisi

Aynı dinden değil mi, alevi si, sünni si

Bin kere lanet olsun, yezit denen deliye

Muhabbetle bağlıyız, Hz.Hz.Muhammed'e Ali'ye

Geçin o sınıfları, geçin kardeşim geçin

Barışta buluşalım, mutlu Türkiye için

Düşman sevindirmenin, ne alemi var simdi

Milletçe kenetlenip, sarılmamız kar simdi

orhan baba ne güzel demiş.....biz neden demeyelim ki.... :clover::clover::clover:

Sen buralara gelirmiydin karçiçeğim :)

neyse hoşgeldin ve eline sağlık canım

Kolay Gelsin

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Sorduğun ve yorumlamaya çalıştığın hiçbir konu hakkında bir şey söylemeye gerek duymuyorum.

Gerek duyduğum şey ben sizi BİR sanırken birden EKİP olmuşsunuz...BOZAN EKİBİ...

Bu yazıyı yazan hanginiz bilmiyorum ama içinizdeki FAŞİST'lerden biri ANKARA TARİH mezunu...Bir kişiyi kullandığı cümlelere göre,okuduğu kitaplara göre,okuduğu yazarlara göre değerlendirmek konusunda iyiyimdir-ne kadar doğru ne kadar yanlış takdirinizedir- Hatam bunların tek kişi olduğunu sanmakmış...o kadar da olur!

Benim ANKARA TARİH okuyan dediğim kişi -ne kadar kişidir o muğlak- MAHŞERİN DÖRT ATLISI olan kişiliktir...OSMANLICA VE ARAPÇA bilen kişiliktir...KRALX'e selam yollayan kişiliktir...ama sonuçta bütün bir EKİP aynı kişiliktir:FAŞİST kişilik...

Ama gelişme gördüm: en azından ölüm tehditi söyleminden vazgeçmişler...yakında nice söylemlerinden vazgeçecekleri dilekleriyle...

ŞEVVAL'e ve de EMİLY'ye de selamlar...gözlerim yaşardı beni savunmandan...YAŞASIN SEFEROĞULLARI.....

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Sorduğun ve yorumlamaya çalıştığın hiçbir konu hakkında bir şey söylemeye gerek duymuyorum.

Gerek duyduğum şey ben sizi BİR sanırken birden EKİP olmuşsunuz...BOZAN EKİBİ...

Bu yazıyı yazan hanginiz bilmiyorum ama içinizdeki FAŞİST'lerden biri ANKARA TARİH mezunu...Bir kişiyi kullandığı cümlelere göre,okuduğu kitaplara göre,okuduğu yazarlara göre değerlendirmek konusunda iyiyimdir-ne kadar doğru ne kadar yanlış takdirinizedir- Hatam bunların tek kişi olduğunu sanmakmış...o kadar da olur!

Benim ANKARA TARİH okuyan dediğim kişi -ne kadar kişidir o muğlak- MAHŞERİN DÖRT ATLISI olan kişiliktir...OSMANLICA VE ARAPÇA bilen kişiliktir...KRALX'e selam yollayan kişiliktir...ama sonuçta bütün bir EKİP aynı kişiliktir:FAŞİST kişilik...

Ama gelişme gördüm: en azından ölüm tehditi söyleminden vazgeçmişler...yakında nice söylemlerinden vazgeçecekleri dilekleriyle...

ŞEVVAL'e ve de EMİLY'ye de selamlar...gözlerim yaşardı beni savunmandan...YAŞASIN SEFEROĞULLARI.....

seferoğlulları :)

şimdi bir grup tellioğulları olur aman cevap hakkı doğmasın sakın :P

Kolay Gelsin

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

SONRALIKLA PEJMURDEYE ;

SEVGİYLE KAL.

sana birşey söyliyim mi acilen bir terapiste görünmende fayda var

bu kadar şüphecilik sende her an paronayak bir duruma dönüşebilir

sayın nasyonel sosyalistlerin son temsilcisi

sayende forumda millet yazı yazamaz duruma geldi

yaşar kemal Nazım orham pamuk hangisiyle ilgili bir yazı yazılsa bakıyorum hemen provake etmişssin

bak bu kadar paronaya seni reel yaşamındada çok mutsuz eder bence kafanın içini kemiren kurtlardan biran önce kurtulman dilegiyle

birde birşeyi gözden kaçırmısım oku yo ruz demişssin bak sennn ne ilginç bir durum öyle degilmi

şimdi ben senin gibi biri olsaydım senin bu lafların üstüne 30 tane komplo teorisi yazardım ama gerek yok ..

şundan emin olun dümdüz bir insanım dostlugunada düşmanlıgınada dümdüz biri düşünün

kelimelerimin arasına birşey saklamak gibi bir derdim olsaydı emin olun tarzım bu olmazdı

aynı açıklıkta onlarıda ifade ederdim

her türlü teröre karsı oldugumuzu söyledim ama bu bile yeterli gelmemiş olacak ki hala kelime oyunu yapıp neleri sorguluyorsunuz

sizin beni çekmek istediginiz nokta nedir ben bunu hala anlayabilmiş degilim

birde sizden birşeyi rica ediyorum lütfen bir daha benim postalarımın altına sevgiyle kal gibi seyler

yazmayınız

bu kadar kötüsöz söylediginiz bir insanın sevgiyle kalmasını dileyecek biri oldugunuzu düşünmüyorum çünkü

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

NETİCE

1. SEVGİLİ HAKANBARANYİLDİRİM, SEVGİLİ ŞEVVAL, SEVGİLİ PANDORA ( Kİ DAHA ÖNCEDEC GİTMİŞ VE GERİ GELMİŞTİ ) HALEN PEKAKA TERÖRÜNE LANET OLSUN ŞEKLİNDE BİR İBARE YAZMAMIŞ, YAZAMAMIŞTIR. BU ÜLKE ADINA BÜYÜK YAZIK

2. SEVGİLİ BOZAN HAKKINDAKİ İDDALARIYLA HAKANBARANYİLDİRİM HALEN AYNI HAKANBARANYİLDİRİMDİR VE İFTİRAYA ELİNDE HİÇBİR MESNET, DELİL IOLMAKSIZIN DEVAM ETMEKTEDİR. O DA SEVGİYLE KALSIN

3. SEVGİLİ ŞEVVAL VE SEVGİLİ PANDORA DA ( FORUMU BIRAKMIŞ LAKİN GERİ DÖNMÜŞTÜ ) SİZLER DE SEVGİYLE KALIN.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.