Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

KÜRT SORUNU=KÜRT İSTİLASI(İŞGALİ)

TGT ci KEMAL

Önerilen İletiler

“Kürt sorunu=Kürt istilasıdır”

Öncelikle Türk milletinin Kürt meselesi konusunda bilinçlendirilmesi gerekmektedir. Türkiye Başbakanının tersine biz Türkler Türkiye’de bir Kürt meselesi değil bir Kürt istilası olduğunu düşünüyoruz. Yaşadığımız en önemli sorun budur.

PKK terör eylemlerini 15 Ağustos 1984’te başlatmıştı. Terör örgütünün arkasında emperyalist bir güç bulunmakla birlikte terörün sonuç alınacağı toplumsal dokunun yaratılması da önemli bir meseleydi. Yani bölücülüğün sosyal, siyasal ve herşeyden önce de demografik zemininin yaratılması gerekiyordu.

Bu amaçla Özal iktidarı ile birlikte Türklere yönelik doğum kontrol kampanyası başlatılırken Kürtlerin nüfusunun arttırılması için özel çaba harcandı. 2005 yılı nüfus istatistikleri bugün karşı karşıya olduğumuz tehlikenin boyutlarını ortaya çok acı bir şekilde koymaktadır.

1- PKK’nın aktifleştiği 1990’dan 2005’e geçen on beş yılda Türkiye nüfusu toplam %24 artmıştır. Ancak bu nüfus artışının üstünde kalan bir bölge bulunmaktadır: Güneydoğu. Güneydoğu nüfusu son onbeş yılda %40 artmıştır.

Güneydoğu’daki bu artışla birlikte Türk bölgelerdeki nüfus azalması da dikkat çekicidir. Karadeniz, İç Anadolu ve Doğu Anadolu’nun Türk nüfusu artış göstermemiştir.

2- PKK, sadece Güneydoğu’da Kürt nüfusu arttırmakla kalmamıştır. Aynı zamanda Güneydoğu’dan Batı illerine doğru istila halinde bir Kürt göçü yapılmıştır.

Kürt istilası iki ana hattan ilerlemiştir.

Birinci hat Antep’ten Muğla’ya hatta Kuşadası’na kadar giden sahil şerididir. Bu hatta kalan tüm iller Kürt akınına uğramıştır. Nüfus yapısı tümüyle değişmiş kentler Kürtleştirilmiştir. Bu hat, kıyı şeridi olarak, uluslararası ticaret, turizm ve tarım alanında Türkiye’nin en önemli bölgesidir. Şu anda buraya yerleşen Kürt istilacıların eline geçen bölge PKK’nın ekonomik gücünün önemli kaynağıdır.

İkinci hat doğrudan büyük şehirlere, sanayi merkezlerinedir. İstanbul, Ankara, İzmir, hatta Bursa ve Kocaeli gibi şehirler büyük oranda Kürtleştirilmiştir.

Bu iki hatta başarıya ulaşan Kürt istilacılığı şu anda iki yeni hat daha açmış bulunmaktadır.

1- Sivas-Tunceli hattından Doğu Anadolu, İç Anadolu ve Karadeniz’e çıkma.

Nitekim Erzincan, Sivas, Tokat, Ordu, Samsun şu an bu yeni hattın hedefi durumundadır. Bu yoldan PKK Karadeniz’e açılacaktır.

2- Çanakkale, Tekirdağ, Kırklareli hattından İstanbul’u Trakya’dan kuşatmak.

PKK’nın uzun yıllardır süren Trakya’ya yerleşme çabası özellikle Trakya’nın sanayi bölgesinde gerçekleşmiştir.

Böyle bir istila hareketi kaçınılmaz bir şekilde Türkiye yöneticilerini olmasa bile Türkleri rahatsız etmekte ve uyandırmaktadır. Yıllardır topraklarını, mahallelerini, evlerini bu istilacılara açan Türkler yavaş yavaş bu komşuların hiç de iyi niyetli olmadığını görmekte ve gördüğü yerlerde de tepkisini ortaya koymaktadır. Son zamanlarda, Trabzon’da, Çerkezköy’de, Bursa’da, İstanbul’da yaşanan gerginlikler bu durumun habercisidir.

Böyle bir olasılık tüm Amerikancıları ürkütmektedir. Hükümet provokasyon önlemleri alırken, diğer taraftan Amerikancı medya devreye girmekte ve Türk-Kürt kardeşliği mavalı okumaktadır. Lozan’da Tayyip Erdoğan’ın himayesinde konuşan Perinçek o nedenle biz Kurtuluş Savaşı’nı Türklerle Kürtler birlikte verdik demektedir.

Böylelerine hadi ordan diyoruz. Kurtuluş Savaşı’nda 33 bir şehit verdik, bunun ancak 700 tanesi Kürttü: Yani %2!

EK-1: Balıkesir ilimiz son yıllarda aşırı derece kürt istilasına uğramış ve sonuç olarak emniyet verilerine göre 1yıl içersinde suç oranı %288 artmıştır….

EK-2: Kürtler tarafından Mersin ilimiz üzerinde oynanan oyunlar hedefine ulaşmak üzeredir.Kürtleştirme faaliyetleri sonucu %71 (ciddi bir orandır) kürt nüfusa sahip olan bu önemli liman kentimizin, 2008 yılının ikinci yarısında, %90 lara varan bir kürt nüfüsa sahip olması bekleniyor.Durum çok ciddidir ve hedefleride bellidir.Sözde “kürdistan” nın denize açılması……

Vatandaşlarımıza Önerimiz;sadece kendi yaşadıkları illerin bu vatanı oluşturmadıkları, olaylara yaklaşırken MİSAK-I MİLLİ sınırları bilincinde olmalarını ve yoğun bir işgal altında olduğumuzu bilmelerini istiyoruz.

Ey Türk Evladı Uyuma Uyan!!!

Sn.Emre TÜRK

TGT Başkanı

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Cevaplar 349
  • Tarih
  • Son Cevap

Bu Başlıkta En Çok Gönderenler

Bu Başlıkta En Çok Gönderenler

İlk olarak ;

"biz Kurtuluş Savaşı’nı Türklerle Kürtler birlikte verdik demektedir.

Böylelerine hadi ordan diyoruz. " Sözünüze katıldığımı ifade edeyim. Zira o dönemde de kürt aşiretlerinin eşkiyalık yaptığı biliniyor. Tarihin hiç bir döneminde gönüllü olarak Türk' lerle beraber savaştıklarına da inanmıyorum. (Bu %100 'ü için geçerli değil şüphesiz. Ancak büyük çoğunluğu böyle.) Yazılarınızı takip ediyorum. Kılıcı çekmişsiniz. Malum Kılıç kından çıkınca yerini bulmalı. Tekrar kınına koyacaksanız karşınızdaki sizin kafanızı kesecektir. Sanırım ne demek istediğim anlaşılmıştır.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

akşam işinden (eğer varsa) evine dönen insanlar,

karınca kararınca yoksul mutfaklarında ne varsa

hazırlayıp ortaya çıkaran çilekeş bir anne,

mütevazi bir sofra, hepimizinki gibi, varsan gitsen

o mütevazi sofrada başköşeye oturtup seni krallar gibi

ağırlamak için ellerinden geleni yapacak insanlar,

kir pas içindeki kıyafetleri ve yüzlerinin içerisinde,

adamın içini deler gibi bakan zeki, sıcak çocuk gözleri,

genç kızların kaçamak bakışları,

kundakta bebeler,

ihtiyar nineler, evlerde kekik kokusu,

uzak diyarlara edilen telefonlar, memleket hasreti...

duvarda geyikli işlemeli bir duvar halısı,

belki yüksek bir yerde, duvara asılı bir Kur'an...

siyah beyaz bir aile büyüğünün fotoğrafı...

sizin evinizden benim evimden ne farkı var,

fincanın etrafı yeşil,

at kolun kolların

boynuma sarıl

serhoşam dilim dolanır

aman kız canım kız

öldürdün beni,,,

öldürün bakalım,

bu diyarbakır türküleri de çalınmaz olsun

geriye kim kalacak çok merak ediyorum...

kökünü kazımaktan bahsettiğiniz,

İNSANDIR BEYİM İNSAAAAAN....

aklınızı başınıza alın...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

adamlar uzayda ev yapıyor oraya yerleşiyor nerdeyse biz daha kürt türk ayrımı yapıyoruz..biraz üretirken yararlı şeyler üretelim arkadaşlar.......kendini bilmezlerin dolduruşuna gelip ayrımcılık yapmayalım.....türk kürt çerkez laz vs ne olmuş yani mühim olan insan olmasıdır......dini milliyetçiliği kullandırtmayalım....

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

ya insanlıklarını bilsinler o zaman.tamam da napalım?oturup bekleyelim mi?biz bi şey yapmadıkça onlar bizi kuşatırlar.türkiyede yaşıyorlar.devletin hizmetlerinden yararlanıyorlar.ama türkiye milli maçlarında bile karşı taraf kim olursa olsun onu tutuyorlar.

o zaman gitsin yaşamasın burda.

20406[/snapback]

hadi be ole mi yaparlarmışş çok ayıp ediyorlarmış. -_-

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

ya elbette insanlar,gebertelim demiyorum zaten.ama bi şey yapmadan durursan işte o zaman onlar senin askerlerini öldürürler,öldürenleri yetiştirirler.

20425[/snapback]

gebertelim kelimesi aip jojuğum yok kullanma sana yakışmadı.kurs ücretini yatır gel.fazla bir para deel gözün korkmasın.işin içinde hümanizm olunca para olmasın değil mi.......

ne olursan ol gene gell...yeterki adam gibi gel insan ol....

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

made in

bu çocuğu sana teslim ediyorum,

eti senin kemiği milletin...

6 ay kurs görsün yanında,

biraz hümanizma insan sevgisi demokrasi felan öğret,

6 ay sonra bi şey olmazsa

kaportacı hamdullah abinin yanına veririz... :P

20421[/snapback]

valla bundan ne köy olur ne kasaba hadi hayırlısı :P:P

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

bakın çanakkaleye gittim 2 ay önce....

ne gördüm biliyor musunuz şehitliklerde...

bir tane kürt yok....

eğer verdıysa ve ben göremediysem bile çok az....

bütün şehitlikleri gezdim....

kudüs bile var ama diyarbakır yok....

bakın biz onlar yaşamasın demiyoruz ama insan gibi olsunlar diyoruz...

bu memleket alehinde düşünen ve bunların destekçisi olanların kelleleri zaten alınıyor.....

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

ya heleşükür beni anlayanlar da çıktı.

biz türk kürt ayrımı yapmıyoruzki.eger yapsaydık geçmişimizde özal olmazdı.onlar kendileri böyle bi ayrım yapılmasını istediler.ille toprak ille toprak dediler.onlar kimki toprak istiyolar.eğer türkiyeden toprak istiyosa bi insan

onları TÜRK sayabilir miyiz acaba?ATATÜRK ün evlatları sayabilir miyiz allahaşkına söyleyin!

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

ya kardeşim sen okumuyorsun ha.....

biz dedik mi ki türk olmak için türk doğmak gerekir....

anlamıyorsun bari parazit yapma....

bu memlekette insan gibi bölücülük yapmadan herkes yaşar diyoruz....

sen de anti tez olarak bize aynı şeyi sunuyorsun...

git işine yaaa.....

20815[/snapback]

şimdi,

dilemezsen

muhatap olmazsın,

ama muhatap olcaksan eğer,

senden

asgari saygı kurallarına uyman

seviyeli olman beklenir,

ve asıl konu;

Anayasadaki

"Türk devletine vatandaşlık bağı ile bağlı olmak"

kavramı ile

Türkiye Türklerindir

ve

ya sev ya terket

kavramları

birbiri ile uyuyormu

onu da herkesin değerlendirmesine bırakalım,

birbirimize karşı yakışıksız sözler söylemeden de

sakince bir konu tartışılabilir diye umuyorum,

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

ya kardeşim sen okumuyorsun ha.....

biz dedik mi ki türk olmak için türk doğmak gerekir....

anlamıyorsun bari parazit yapma....

bu memlekette insan gibi bölücülük yapmadan herkes yaşar diyoruz....

sen de anti tez olarak bize aynı şeyi sunuyorsun...

git işine yaaa.....

20815[/snapback]

şimdi,

dilemezsen

muhatap olmazsın,

ama muhatap olcaksan eğer,

senden

asgari saygı kurallarına uyman

seviyeli olman beklenir,

ve asıl konu;

Anayasadaki

"Türk devletine vatandaşlık bağı ile bağlı olmak"

kavramı ile

Türkiye Türklerindir

ve

ya sev ya terket

kavramları

birbiri ile uyuyormu

onu da herkesin değerlendirmesine bırakalım,

birbirimize karşı yakışıksız sözler söylemeden de

sakince bir konu tartışılabilir diye umuyorum,

20822[/snapback]

herkez türkse türkiye türklerindir lafından niye güceniyorsun ki...

bu vatanı seviyorsan onu sevmeyenlerin gitmesini istemez misin....

güzel kardesim tezatlar içindesin onu anlatmaya çalışıyorum....

kusurumuz olduysa affola.....

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

ben kürdüm vede insanım

varmı itirazı olan bu ne faşizanlık böyle bütün kürtleri potansiyel tehlike görüyorsunuz yakıp yıkmaktan bahsediyorsunuz siz nasıl insanlarsınız eger böyle yokedilebilseydi şu an dünyada hiçbir halktan insan yasamazdı siz istesenizde istemesenizde dünyada birgün mutlaka halkların kardesligi kazanacaktır

ve siz yakıp yıkmaktan bahseden insanlık sizi vicdanlarınızla basbasa bırakıyorum

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.