Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

En cok sevdiginiz uye kimdir?

ESHQIYA

Önerilen İletiler

• Cevaplar 3,3b
  • Tarih
  • Son Cevap

Bu Başlıkta En Çok Gönderenler

seviyoram nan sizi ;;;

xminex

egzorsist

olivia

taurus

THE_BOSS

sardunyam

sebt

tanışmasakta anubis ve cindrella

frozen

gloria

sedelina

erbay

gece yağmuru

mineu

teşekkür ederim arkadaşım bir gun tanışırız mutlaka ama emin ol ben de seni daha tanışmadan sevdim :) bugünler senin gibi pozitif, sevgisini gösterebilen insanlara oyle ihtiyacım var ki... tekrar teşekkürler :clover:

Bende bu yeni gelen üyeleri pek sevdim,hepsi kafa dengi..

Sevdiklerime ek olarak (ki hepsi bilir sevildiğini..;) ) Anubis,rüzgara konuşan kız,prusias ve cinderella'yı da ekliyorum..:hug:

:clover:

sen beni sever miydin Taurus :o:unsure: ama ne yalan söylim ben de seni seviyorum... sana da kanım cok kaynadı :) teşekkür ediyorum :clover:

senn dee ölee arkaadaşımm..yenii olmana rağmen hemen herkesin sewgisini kazandınn... ;):wub:

yeni üylerden anubis ve cinderellayı,listemdee unuttuğumm sewgili yeşimciğimi,the bossı,egzoyuu ve honestı listemee ilavee ediorumm... :clover::blushing:

unuttuklarımı zamanlaa yazmaya çalışıorumm...yazmadıklarımm affetsinler artıkk aklıma gelenler bunlarr... :unsure::ermm:

sewgilerr :clover:

cok cok teşekkür ediyorum sana da sevgili xminex ben de snei seviyorum :clover:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

teşekkür ederim arkadaşım bir gun tanışırız mutlaka ama emin ol ben de seni daha tanışmadan sevdim :) bugünler senin gibi pozitif, sevgisini gösterebilen insanlara oyle ihtiyacım var ki... tekrar teşekkürler :clover:

:clover:

sen beni sever miydin Taurus :o:unsure: ama ne yalan söylim ben de seni seviyorum... sana da kanım cok kaynadı :) teşekkür ediyorum :clover:

Aaa..Niye sevmiyeyim Ciny..? :huh: Seni de seviyorum,kuruntu yapma..;)

Naty'im ve Yeşim'cim;Yine mi kavga ediyorsunuz siz..:)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

onun elin daha güzel -_-

O zaten erkek eliydi <_<:lol:

zzzssfg1.gif

Aman Allah'ım şaşındırık oldum.. :grin: Tekrar listende görünebilmek şaşırtıcı :D

Tsk ederim :clover:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.