Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

beğendiğinizi yazın..

modernjames

Önerilen İletiler

ya bu kızlar neden dost kalmayı beceremiyo. ya sevgili olcaz ya düşman. ortası yok yani.

emre saka bir yana bende bu konu uzerinde cok dusundum ama bu sadece kizlar icin degil erkekler icinde gecerli ayrildigim biriyle arkadas kalalim diyince ben ciktigimla arkadas olmam diyoo sonra baskasiyla cikinca cinleri atarmiss

bence insanlar arkadas kalabilir ama bunu sadece kizlara atma erkekler daha onde gidiyor

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Cevaplar 116
  • Tarih
  • Son Cevap

Bu Başlıkta En Çok Gönderenler

Bu Başlıkta En Çok Gönderenler

burdaki konu farklı bi kere -_- biz hiç birlikte olmamış insanların dost olup olamayacağını konuşuyoruz.

ama söylediğin doğru. eğer daha önce birlikte olmuşsa 2 insan dost kalmayı becerebilirler. çünkü zaten karşısındakine karşı bi takım duygular olsa birliktelik bozulmazdı. fakat hiç birlikte olmayan iki karşı cins dost olamaz bence.

bu arada cinleri atmak deyimini çok tuttum. çok üretkensin valla :D:lol:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

burdaki konu farklı bi kere -_- biz hiç birlikte olmamış insanların dost olup olamayacağını konuşuyoruz.

ama söylediğin doğru. eğer daha önce birlikte olmuşsa 2 insan dost kalmayı becerebilirler. çünkü zaten karşısındakine karşı bi takım duygular olsa birliktelik bozulmazdı. fakat hiç birlikte olmayan iki karşı cins dost olamaz bence.

bu arada cinleri atmak deyimini çok tuttum. çok üretkensin valla :D:lol:

tabi oglum ben zeki ve uretken bir kkizim -_-

benim turkcem halaa superr

zaten adi ustunde hic birlikte olamayan kisiler nasil arkadas kalsin bencede zorr

mac nasildi :stuart:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

ya aslına bakarsan eski polemikler kalmadı forumda. önceden sadece hayal et ile değil herkesle polemiklerimiz olurdu. ama artık olmuyo nedense. hayal et kaldı sadece tartışabileceğim. denize düşen yılana sarılır :D:lol:

eski polemiklerimizi özledim. polemik ruhunu geri getirelim arkadaşlar :chris::lol::stuart:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

bakıyorum sahiplenmişsin fransayı. sen de türksün ama unutma. hem biz kupalarla veya başarılarıyla sevmedik bu ülkeyi.

''Biz bu vatanı karşılıksız da severiz.''

sende bana demogoji yapma tabi simdi hangi takimi tutcam turkiye olsa turkiye diycekytimm ama simdi diyemiyorumm

hayret

hayal te ve emre s yani ben sizin kadar birbiriyle polemige girmeyi seven iki insan daha gormedim.

hic bi fırsatı hic bi topic i kacırmıyorsunuz :D

naparsin iste bi tek o kaldi tas daha tatliydi onlaki polemikler guzel hic kirici olmuyoo bu arkadas baskalarina yag cekcem diye bana ne ler yaziyoo iste kendini cok beyenmis 30 yas gurubu ve yasinida solemiyoo :D

ya aslına bakarsan eski polemikler kalmadı forumda. önceden sadece hayal et ile değil herkesle polemiklerimiz olurdu. ama artık olmuyo nedense. hayal et kaldı sadece tartışabileceğim. denize düşen yılana sarılır :D:lol:

eski polemiklerimizi özledim. polemik ruhunu geri getirelim arkadaşlar :chris::lol::stuart:

bakk hele emte beyimize tamam oglum bitti sizinle iliskim bi tek ben kaldimm olemii yokum bende gidiyorum byee kendine iyi bak kendine yenilerini bul

adiyoss

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

hep öyle diyosun ama sonra tıpış tıpış geliyosun.

ya şaka yaptım hayal et. gerginlik verme ortama :D

oo gerginlik vermeden olurmu ortama yoksa havasi kacar ortaminn saka ya sende biliyon biz senle eski arkadasiz demi canimm gerci artik seni istemiyorum cicekleri cope attimm lokumlarida sen kendine baska bull

hem tipis tipis gelen sensinnnn tamammii

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Ya ben 20 yaşlarını istiyorum hala kendimi 18-20 gibi hissetiyorum

arayacağım bayan;

1-ilk önce uzun boylu olmalı benim gibi

2-saçları uzun olmalı, açık olmalı

3-fazla kilolu olmamalı,

4-kültürlü olmalı herşeyi benden beklememeli

5-gezmeyi eğlenmeyi seven olmalı

ha bu arada dürüst olmalı BU ÇOK ÖNEMLİ!!!!! ;)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

vallane diyim bunlar valla benim ama bilmem benim aradigim tiplerden misinizz

ter kokmuycak

yemek yerken azini sapirdatmiycak

kulturlu olucak

restauranta gittigimizde hemen yemek siparisi verip beni hasta etmiycek antreleri unutmuycak

salak salak espiriler yapip gulmemi beklemesin

kitap okusun

bana yakissin

benden uzun olsunkollari ve karninda belli olucak kadar kas olsun

beni asiri kiskanmasin

surekli heseye karismasin

ilgilensin

hayatta bir amaci olsun bosuna yasayanlardan olmasin

valla benim maddeler burda ama guzel allahim hepsini ayri ayri veriyo bi turlu topluyamadik maddeleri bir arayaa

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

ter kokmuycak

kulturlu olucak

restauranta gittigimizde hemen yemek siparisi verip beni hasta etmiycek antreleri unutmuycak

kitap okusun

bana yakissin

beni asiri kiskanmasin

ilgilensin

valla benim maddeler burda ama guzel allahim hepsini ayri ayri veriyo bi turlu topluyamadik maddeleri bir arayaa

SEN ANCA BU SAYDIKLARINI HAYAL EDERSİN.. :P

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

ter kokmuycak

kulturlu olucak

kitap okusun

bana yakissin

beni asiri kiskanmasin

ilgilensin

Ya bu aradıkların zaten olması gereken basit şeyler..Ter kokmayacak , ağzını şapırdatmayacak diyosun ya bunlarıda sayma artık yani :D

SEN ANCA BU SAYDIKLARINI HAYAL EDERSİN.. :P

Hayal et'in saydıklarında ne var ki ancak hayal edersin diyorsun anlamadım dogrusu...

Bunlarda özellik mi yani :lol:

Sizde kendinizi epey kötü görüyorsunuz galiba bunlar bile agır geliyorsa :D

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Ya bu aradıkların zaten olması gereken basit şeyler..Ter kokmayacak , ağzını şapırdatmayacak diyosun ya bunlarıda sayma artık yani :D

Hayal et'in saydıklarında ne var ki ancak hayal edersin diyorsun anlamadım dogrusu...

Bunlarda özellik mi yani :lol:

Sizde kendinizi epey kötü görüyorsunuz galiba bunlar bile agır geliyorsa :D

kendilerini okadar basitlestiriyorlarki en kolay seyler bile zor geliyoooo bu milletee

-_-:D

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

ter kokmuycak

kulturlu olucak

kitap okusun

bana yakissin

beni asiri kiskanmasin

ilgilensin

piyasada kaldımı bunlardan gıı :lol:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Prof.dor Nevzat Tarhan kadın psikolojısı adlı kitabından:

aşkta insana ilke tesır eden şey,dış güzellık ve cınsel çekıcılıktir..fakat Sokrates'ın dediği gibi''güzelliğin saltanatı kısa sürer''..fiziki güzellik,ilk etkıleme gücü olduğundan kısa sürerondan sonra da iç güzelliğin saltanatı başlar..İç güzellik kapalı kutu gibidir.katları a.çıldıkça onu bilir ve bulursunuz.ancak nazık davranmazsanız aşk zarar görür..kişinin aşktakı başarısı,kutudan çıkan özellıklerı bozmamaya ve dağıtmamaya bağlıdır..bundan sonra yapılacak en güzel şey,akkıllıca sevmek,akılıca vermek,ve akıllıca almaktır..

yalnız karşı tarafı tanımak içinde kendını de tanımak gereklıdır.eğer karşımızdaki ınsanın vasıflarına tanıma ve anlama gayretıyle bakarsak,yeni keşifler mumkun olacaktır..

çünkü;insan ruhu engın bir deniz gibidir..mesela Kızıldenız'e gırenler bılırler ki,ertafı kuru çlö olsada içine girince rengarenk bır dünyayla karşılaşırsınız..dışardan görünmez ama içeride mercanlar,balıklar vardır..

işte aşkta;Kızıldenız de yüzmek gibidir..yuzeyden baktıkça görunmeyen bır dünya,içine baktığınızda bütün renklılığiyle kaarşınıza çıkar..

aynı kişiyle yıllarca süren,mutlu bir beraberliğin sırrı budur...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.